Home / Твоя краса / Нігті / Місячний календар манікюру на червень 2018 року

Місячний календар манікюру на червень 2018 року

Багато жінок, відправляючись в салон краси, навіть не знають про те, що похід до професіонала може змінити їх життя. Згідно з місячним календарем на червень 2018 року, є як сприятливі дні для манікюру, так і несприятливі. Якщо відвідати майстра в відповідний період, можна знайти фінансову незалежність, удачу в усіх справах, гармонію в будинку. Отже, пропонуємо детальний місячний календар манікюру на червень 2018 року.

Місячний календар манікюру на червень 2018 року

Місячний календар манікюру на червень 2018 року

Багато людей не довіряють прогнозам астрологів, і абсолютно марно. Доглянутий зовнішній вигляд нігтів у молодої або зрілої модниці, манікюру та педикюру, звичайно ж безпосередньо пов’язаний з її внутрішньою гармонією, а значить і настроєм.

Приділяючи час не тільки своєму тілу  або стрижці волосся, але і манікюру з педикюром, а також дизайну нігтів, можна досить швидко і без особливих зусиль домогтися потрібної, поставленої перед собою цілі. Перш за все звернути на себе увагу, а також набути впевненості в собі і своєї привабливості.

Стрижку і дизайн нігтів в червні 2018 року, тобто створювати манікюр і педикюр, потрібно по сприятливим днях, в кращі дні місячного календаря, адже це хоч і невеликае, але все ж зміна, яка  тягне за собою як позитивні, так і негативні наслідки.

Нам давно вже добре відомий  вплив Місяця на все живе, як і на всі процеси і те, які саме місячні фази і як впливають на нас. Тому не варто забувати про це коли збираєтеся стригти нігті, виконувати дизайн манікюру або педикюру.

Хто з жінок не прагне виглядати привабливо і жіночно, звертати на себе увагу чоловіків і своїх опоненток, напевно таких ми і не знаємо. Зараз змінити свій образ модниці, причому в будь-якому її віці, доповнити його, щось виправити або відкоригувати, не складає особливих труднощів. А  одними з таких способів звичайно ж є модний дизайн манікюру і педикюру нігтів.

Про місячний календар манікюру

Якщо звернутися до історії людства і заглянути в далеке минуле, то ми дізнаємося, що першим календарем складеним людиною як мінімум шість тисяч років і це стосується календарів обчислення днів року.

Що стосується місячних календарів, то немає сумнівів, що в самому примітивному своєму вигляді вони з’явилися набагато раніше, що і підтверджують до наших днів наскальні малюнки Місяця і зірок, яким десять і більше тисяч років.

Напевно наші далекі предки, які багато тисячоліть тому вивчали Місяць і його  вплив при зміні фаз, цікавилися виникаючими питаннями. Чому в таку-то його фазу відбуваються одні події, а в іншу зовсім по іншому і так далі. Ці їх примітивні знання удосконалювалися і дійшли до наших часів не в досконалому вигляді, в чому ми далі і спробуємо переконати вас, довести правоту своїх слів.

Сучасна людина має масу технічних, технологічних, комунікаційних можливостей та інформаційних джерел, в тому числі місячні календарі зі сприятливими і несприятливими днями, щоб стежити за своїм здоров’ям і самопочуттям, найкращим чином планувати своє особисте життя і професійну діяльність.

Сьогодні ми розглянемо місячний календар манікюру на червень 2018 року, який в своїй більшості стане в нагоді нашим милим дамам, молоденьким дівчатам, зрілим жінкам і дамам у віці. Всім тим модницям, які звикли і люблять стежити за собою, красою і здоров’ям, своєю зовнішністю.

Розповімо як і чим вони допомагають, яка в них необхідність, чим вони корисні і важливі для нас, кожної з тих дам. Хто любить і прагне виглядати гідно, привабливо, бути бажаною для протилежної статі, та й просто – самій собі на заздрість.

Місячний календар манікюру на червень 2018 року, сприятливі дні

Завжди маючи в закладках місячний календар манікюру на червень 2018 року, кращими періодами цього місяця для роботи з нігтями. Модницям не потрібно буде довго шукати інформацію про те, який найбільш підходящий день найбільше вдало підходить для походу в модний салон краси, або ж самостійно зайнятися своїми нігтями.

Ви напевно і самі вже зрозуміли, що – стрижка волосся або нігтів, кардинальна зміна або навіть невелике коректування в оптимально обраний місячний день місяця, може багато чого змінити у вашому житті.

Позбавити від низки невдач і навіть принести удачу. Саме маніпуляції з нігтями в сприятливий день визначають в якійсь мірі найближче майбутнє, залишають невдачі в минулому, змінюють наш настрій і в тому числі самопочуття.

Місячний календар манікюру на червень 2018 рокув знаках Зодіаку

Готуючи  місячний календар манікюру на червень 2018 року  з сприятливими днями, ми врахували такі важливі нюанси, як положення Місяця в тому чи іншому зодіакальному сузір’ї, адже від цього багато залежить, в якому саме знаку в тому чи іншому дні перебуває наше нічне світило.

Варто відразу ж сказати про наступне. Якщо ваша мета після відвідин модного салону краси і стрижки нігтів (створення манікюру) певна, наприклад щоб вони швидко відросли, то найбільш вірний день і часовий відрізок, який підходить для цих цілей.

Це – Молодик і період Зростаючого  місяця. Найбільш оптимальні для таких цілей дні і періоди, коли Місяць перебуває в наступних зодіакальних знаках – Рак, Козеріг, Риба, Скорпіон і Тілець.

Також даний період і сприятливі місячні дні дизайну і стрижки нігтів, найбільш вдало підійдуть для манікюру в червні 2018 року, як і для інших косметичних маніпуляцій з наведення краси, таких обов’язкових процедур для модниць, як – пілінг, догляд за шкірою і тілом, масаж, оздоровлення обличчя.

Для того, щоб ваші нігті після їх стрижки відростало повільно, необхідно вибирати період Спадного Місяця, а найбільшого успіху в своїх цілях ви досягнете тоді, коли наш природний супутник Місяць, буде знаходитися в наступних зодіакальних знаках – Водолій, Терези, Стрілець і Близнюки.

Користь місячного календаря манікюру червень 2018 року

Місячний календар манікюру на червень 2018 року  є незамінним помічником і діловим порадником, важливим атрибутом і навігатором для будь-якої жінки, хто стежить за собою і своєю зовнішністю, враховує сприятливі і несприятливі дні для відвідування модного салону краси, дотримується їх.

Догляд за нігтями дуже важливий і особливо для жінки, як втім і для багатьох сучасних чоловіків.

Повний місячний календар манікюру на червень 2018 року

1 червня. Це нейтральний день для проведення процедур по манікюру і педикюру. Можна вирішувати самостійно – відвідувати салон краси чи ні. Також зірки зі схваленням поставляться до проведення оздоровчих процедур для нігтів в домашніх умовах.

2 червня. Якщо ви бажаєте уберегти фінансовий потік грошей в свій гаманець і не хочете відмовитися від стабільності на роботі, то краще утриматися від походів у салони краси, інакше можна втратити все те, що з таким трудом створювалося і підтримувалося довгі роки.

3 червня. Перед важливою зустріччю, призначеною на сьогодні, краще піти і зробити манікюр і педикюр нігтів, тому що це посприяє тому, що ви будете стримувати свої пориви і точно не бовкнете зайвого, про що потім можете серйозно пошкодувати.

4 червня. Здоров’я опиниться під серйозною загрозою, адже сьогодні не найвдаліший день для проведення будь-яких дій над нігтями, як на руках, так і на ногах. Краще присвятити час самоосвіті і практичній медитації.

5 червня. Для тих, хто бажає залучити грошовий потік, місячний календар манікюру на червень 2018 року  рекомендує терміново подзвонити своєму стилісту і записатися на прийом, адже зроблений сьогодні манікюр і педикюр, направить фінансовий потік прямо в ваші доглянуті руки.

6 червня. Сьогодні краще піти на манікюр, особливо тим, хто знаходиться на межі вибору між двома вогнями. Під час проведення процедур, зірки убезпечать вас від прийняття поспішних рішень і необдуманих вчинків, про які ви незабаром будете гірко шкодувати.

7 червня. Замість того, щоб проводити години з’ясовуючи стосунки, краще піти на манікюр і педикюр. Час проведений в салоні змусить вас задуматися над тим, що відбувається, після чого ви з легкістю підете на примирення, тим самим закінчивши конфлікт вдома.

8 червня. Якщо у вас є проблеми з існуючим майном або інші фінансові питання, то краще утриматися від походів на манікюр і педикюр, інакше справа вирішиться не на вашу користь.

9 червня. Напруга в ділових відносинах з партнерами по бізнесу, підуть на поліпшення, після проведених процедур з манікюру та педикюру, фарбувати краще в нейтральні тони з матовим покриттям.

10 червня.Місячний календар манікюру на червень 2018 року рекомендує, що сприятливий день для виконання манікюру. Обов’язково зустрінете своє кохання.

11 червня. На даний момент не потрібно підстригати нігті, таке рішення не потішить вас, а навпаки негативно позначиться на вашій майбутній кар’єрі.

12 червня. Нейтральний день для манікюру, але якщо вам дуже потрібно його зробити, то візьміть з собою свій талісман, тільки тоді все вдасться.

13 червня. Цей день не розташовує до підстригання нігтьових пластин: разом з нігтями ви втратите здоров’я. Залишіться вдома.

14 червня. Манікюр, виконаний в цю пору, принесе удачу та успіх. Неодмінно прямуйте в перукарню.

15 червня. Невдалий час на манікюр. Робота майстра вам не тільки не сподобається, але і буде дратувати. Швидше за все, ви знову до нього звернетеся, щоб переробити жахливу роботу.

16 червня. Хороший день, щоб виконати легкий манікюр. Вільний час краще приділити педикюру. Можна обробити стопи. Така процедура буде оздоровчою, зробить шкіру м’якою і шовковистою.

17 червня. Перша чверть, похід в салон краси не буде успішним. Будь-які процедури не принесуть задоволення. Єдине на що можна звернути увагу – покриття нігтів лаком. Найкраще вибирати ніжні відтінки.

18 червня. Сьогодні також не бажано робити манікюр або педикюр. Обрізані нігті послаблять енергетику, за рахунок чого уразливість організму зросте в кілька разів. Через це будь-які напасті і невдачі будуть сприйматися набагато складніше, ніж зазвичай. А ось трохи підпиляти кінчики можна.

19 червня. У цей день можна зайнятися зміцненням нігтів. Крім звичайного нанесення з кальцієм можна в домашніх умовах приготувати корисну ванночку, куди додається морська сіль і тертий крейда. Така процедура допоможе не тільки перетворити й оздоровити нігтьову пластину, а й розслаблюючу дію зробить на весь організм.

20 червня. Актуально не поспішати з салон краси і робити манікюр, навряд чи це вам обіцяє успіх. Вас можуть спіткати грабіжники.

21 червня. Зараз місяць сприятливо впливає на посилення нігтьових пластин і це принесе вам удачу.

22 червня. Не будете стригти нігті, привернете травми і проблеми зі здоров’ям. Навіть цікавий дизайн не принесе задоволення, скоріше навпаки, внесе негативний вплив на настрій людини.

23 червня. Місячний календар манікюру на червень 2018 року  радить, що нейтральний день, який порадує необрізним манікюром. Крім нігтів, варто приділити увагу і шкірі рук. Вони повинні бути доглянутими, адже руки видають вік жінки, а її нігті – це її обличчя.

24 червня. Манікюр можливий, проте невірний догляд і дії непрофесіонала можуть доставити безліч неприємностей. Довіряйте лише перевіреним людям і обов’язково використовуйте доглядаючі засоби для ваших нігтів.

25 червня. Небажано виконувати манікюр, можливе отримання травми.

26 червня. Поки не варто підстригати нігті, інакше будуть проблеми на роботі.

27 червня. Сьогодні манікюр слід зробити, вас чекає грошовий виграш в лотерею.

28 червня. Нейтральний день для манікюру, тобто якщо пора привести в порядок нігтьові пластини, то йдіть і робіть манікюр. Однак якщо в цьому немає необхідності, то вибір залишається за вами.

29 червня. На даний момент вдале розташування зірок для підстригання нігтів, фарбування, зміцнення і нарощування. Такий захід принесе вам славу, і деякий час ви будете користуватися приголомшливим успіхом у оточуючих.

30 червня. День розташовує до фарбування нігтьових пластин, у вас, безсумнівно, все вийде. Незавершені справи ви зможете успішно доробити.

Місячний календар манікюру на червень 2018 року. Коли можна і не можна стригти нігті по Місяцю на червень 2018 року

Нігті найкраще стригти на зростаючий Місяць. Стан нігтьової пластини поліпшується, нігті стають міцнішими і швидше відростають.

Повний місяць і Молодик є найбільш несприятливими періодами для стрижки нігтів і манікюру. Адже нігті пов’язані з багатьма енергетичними точками нашого тіла тіла.

А в дні повного місяця і молодика енергетика людини зазнає помітних змін, що робить наш стан – фізичний і психічний – дуже вразливим до зовнішнього впливу. Але однозначно, підстрижені в цей період нігті відростати будуть повільніше.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *