Home / Здоров'я / Боротьба з целюлітом / Мезотерапія від целюліту – чи ефективно?

Мезотерапія від целюліту – чи ефективно?

Зізнаємося собі чесно: не завжди наше харчування і спосіб життя відповідають найвищим стандартам. Стреси, шкідливі звички, нездорове харчування, порушені процеси обміну речовин сприяють накопиченню жирових відкладень. В один далеко не прекрасний день ми помічаємо, що наша шкіра змінилася, причому не в кращу сторону, з’явилася «апельсинова кірка» або, ще гірше – «галіфе» на стегнах. Це целюліт.

Як же боротися з цією недугою? Чи ефективно робити домашні вправи додавання фігурі завидних форм, або простіше вдатися до сучасної косметичної процедури- мезотерапія від целюліту?

Сучасна естетична медицина має досить серйозний арсенал засобів і методик для корекції фігури. Методика виправлення дефектів шкіри, що одержала широке поширення в естетичній медицині, відома під назвою «мезотерапія». Суть цієї методики полягає в підшкірних ін’єкціях спеціальних медикаментозних препаратах в комплексі вкрай малими дозами. У ході мезотерапії розщеплюється жир, підтягується і насичується вітамінами шкіра. Коктейль з лікарських препаратів у поєднанні з акупунктурним впливом надтонких голок забезпечують стійкий позитивний ефект.

Мезотерапія від целюліту – принцип дії:

Мезотерапія є досить затребуваною при необхідності позбутися целюліту і надлишкових жирових відкладень. Процедура сприяє нормалізації обміну речовин, розщепленню жиру, ліквідуючи не тільки естетичні недоліки, але і впливаючи на причини їх виникнення. Мезотерапія проти целюліту є практично безболісною процедурою.

Гомеопатичні препарати, що використовуються при мезотерапії, впливають на конкретні проблемні зони. При лікуванні целюліту лікар складає «мезококтейль», виходячи з поставленого завдання по роботі над проблемними ділянками людини, функціональної дії медпрепаратів та особливостей, таких як будова тіла, місця ураження целюлітом у пацієнта.

Для складання комплексу використовуються такі препарати:

судинні, що сприяють нормалізації циркуляції крові і лімфи в целлюлітних зонах;

ліполітики – препарати, що відповідають за гідроліз жирів – видалення відкладень;

дефіброзанти – спеціальні ферменти руйнуючі фіброзні перетяжки (знайома нам «апельсинова кірка»);

також до складу «мезококтейля» можуть входити мінеральні речовини, амінокислоти, вітаміни, еластин, антиоксиданти та ін.

Ви хочете подивитися, що з себе представляє процедура мезотерапія проти целюліту, як діє лікар-косметолог і що відчуває пацієнт? Тоді дивіться:

Показання до процедури мезотерапія від целюліту:

Безпосередніми показаннями для проведення сеансу мезотерапії є: целюліт, відкладення жиру, в’яла шкіра, надмірна вага, розтяжки.

Мезотерапія не просто дозволить усунути ці неприємні симптоми, але і поліпшить обмін речовин за допомогою виведення шлаків, а також створить моментальний ефект ліфтингу (підтяжки шкіри) в проблемних місцях.

Протипоказання для проведення процедури мезотерапії проти целюліту:

Мезотерапія не виконується при захворюваннях кровоносної системи,

інфекційних,

онкологічних захворюваннях,

при індивідуальній непереносимості деяких препаратів, що входять до складу «мезококтейля»,

в період вагітності і наступної лактації.

Ефект після процедури мезотерапії від целюліту:

Дана процедура за рахунок підшкірних мікроін’єкцій є створенням своєрідного «депо» лікарських речовин в конкретних локальних підшкірних зонах. Це подовжує дію лікарських препаратів.

Результат мезотерапії при целюліті – гладка і рівна шкіра на сідницях і стегнах – зазвичай стає помітною через 3-4 сеанси. З метою досягти пролонгованого ефекту, можна порекомендувати близько 10-12 процедур, по одній процедурі щотижня. Але тут, звичайно, варто розраховувати свій бюджет і вільний час або використовувати домашній мезороллер.

Після мезотерапії від целюліту протягом декількох днів слід утриматися від відвідування сауни або солярію, нанесення на оброблену мезокотейлем область косметичних кремів, а також від тісного одягу.

Звичайно, мезотерапія від целюліту не настільки болюча, як мезотерапія навколо очей, і вже в багатьох клініках лікарі-косметологи використовують спеціальний “пістолет” для введення препаратів.

Але головне – це втримати той ефект, який ми отримаємо в результаті. Перехід на правильне збалансоване харчування і фізична активність допоможуть вам переконатися, що процедура мезотерапії від целюліту – ефективна!


Check Also

Очищення кишечника. Корисна підбріка

Очищення кишечника  і схуднення – що спільного в цих поняттях? Насправді, дуже багато. Чистка товстої …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.