Home / Маски для обличчя / Маски з парафіном для обличчя: засіб, що продовжує молодість

Маски з парафіном для обличчя: засіб, що продовжує молодість

Для догляду за шкірою обличчя існує маса косметичних засобів, що роблять різний вплив. Крем для обличчя зволожує і живить шкіру, сироватки – підтягують і усувають дрібні зморшки, а різні скраби і пілінги очищають клітини епідермісу, позбавляючи їх від забруднень. До недавнього часу важко було собі уявити препарат, який виконував би всі ці завдання одночасно. Але на щастя, сьогодні особливою популярністю у професійній і домашній косметології користуються маски з парафіном для обличчя, які надають на шкіру найбільш широкий спектр впливу.

Як впливають маски з парафіном для обличчя

Маски з парафіном для обличчя засіб, що продовжує молодість Для виготовлення масок використовується спеціальний косметичний парафін, у складі якого присутній мінеральний жир, вуглеводи і різні ефірні добавки. Цей засіб має дуже високу теплостійкість, тому його вплив на шкіру можна порівняти з «ефектом сауни». Коли розплавлений парафін наноситься на обличчя, його температура становить близько 50-ти градусів, завдяки чому клітини шкіри моментально розширюються і очищаються від жирових пробок, забруднень і залишків косметики. Крім того, за рахунок своєї високої температури парафін дуже добре усуває набряклість, допомагає зняти ущільнення і вугрові пухлини.

 Мінеральний жир, що знаходиться у складі парафіну, надає на шкіру пом’якшувальну дію, завдяки чому при регулярному застосуванні масок з парафіном можна позбутися мімічних зморшок і продовжити молодість шкіри.

 Ще одна унікальна характеристика косметичного парафіну в тому, що при охолодженні він стискається, стягуючи шкіру. Подібний ефект дуже схожий на ефект ліфтингу, який вважається найбільш результативним способом у боротьбі зі зморшками.

 Маски з парафіном для обличчя або парафінотерапія вдома

 Парафінотерапія для обличчя є процедурою, яка доступна не тільки в СПА-салонах, але і вдома. Все, що для неї потрібно – це спеціальний косметичний парафін, який повністю безпечний для шкіри. Можна знайти парафін з найрізноманітнішими добавками – з екстрактом персика, алое, чайного дерева, оливкової олії і т.д. Однак якщо ви проводите процедуру вперше, краще придбати натуральний парафін білого кольору, який ідеально підходить навіть для шкіри, схильної до алергії.

 Оскільки парафін – це натуральний засіб, в його застосуванні практично не існує протипоказань. Єдине, при нанесенні парафінових масок потрібно уникати ділянок, на яких присутні великі родимки і бородавки. Крім того, маски з парафіном для обличчя небажані при розширених судинах і гнійничкових ранах.

 Як наносяться маски з парафіном для обличчя

 Маски з парафіном для обличчя готуються дуже просто. Достатньо всього лише розтопити 50 грам парафіну на водяній бані, використовуючи сухий емальований посуд, і нанести засіб на добре очищену шкіру обличчя.

 Парафін найзручніше наносити за допомогою м’якого пензлика, рухаючись від підборіддя до чола. Однак для кращого ефекту під час нанесення маски рекомендується також використовувати звичайну косметичну марлю. Для цього марлю потрібно попередньо розрізати на кілька смужок, які можна буде зручно прикласти на підборіддя, щоки, ніс і лоб. Спочатку розплавлений парафін пензликом наноситься тоненьким шаром за допомогою пензлика, а далі на нього зверху кладуть марлеві смужки. Коли марля щільно прилипне до першого шару, на неї ще потрібно буде нанести 3-5 шарів рідкого парафіну. Такий спосіб нанесення дозволяє зберегти тепло протягом всієї процедури, яка повинна тривати близько 30 хвилин. Далі маску можна легко зняти, зачепивши її за край марлі.

 Щоб маски з парафіном для обличчя вдома були настільки ж ефективними, як і салонні процедури, завдавши маску, займіть горизонтальне положення, покладіть на обличчя кілька ватних дисків і укрийте його рушником. За 20 хвилин такої процедури шкіра повністю очиститься від забруднень.

 Маски з парафіном для обличчя: рецепти

 Залежно від особливостей шкіри, в маску з парафіну можна добавляти різні додаткові інгредієнти. Наприклад:

    при в’янучій шкірі в розчинений парафін рекомендується добавити чайну ложку масла ши або масла кокоса, а також декілька крапель цитрусового ефірного масла;

    в зимовий час, коли шкіра пересушена і починає лущитися, хороший живильний ефект надасть парафінова маска з додбавлянням меду і невеликої кількості оливкової олії;

    якщо ви готуєте парафінову маску, щоб вилікувати вугровий висип, при кожному застосуванні додайте в неї чайну ложку соку алое і настоянку прополісу;

    також дуже хорошим протизапальним ефектом володіє огірковий і лимонний сік;

    щоб збільшити омолоджуючі властивості маски, додайте в неї по 3-5 крапель рідких вітамінів А і Е;

    щоб маска була якомога більш поживною, додбавте в неї ложку лляної олії або масла какао.

 Крім того, велике значення має те, яким засобом ви користуєтеся перед нанесенням маски. Багато рекомендують до використання маски наносити на шкіру будь-який живильний крем, однак щоб зменшити зморшки або позбутися вугрів, використовуйте засіб, відповідний вашій шкірі.

 Відразу після першого застосування помітно, що шкіра обличчя стає більш м’якою, доглянутою і здоровою. Однак, щоб дійсно омолодити і оздоровити шкіру, рекомендується виконати курс з 12 масок з періодичністю 2-3 рази на тиждень.

 При регулярному застосуванні маски з парафіном для обличчя допоможуть вам позбутися багатьох косметичних проблем. Вони нормалізують роботу сальних залоз, очищають шкіру, підтягують її і позбавляють від дрібних зморшок. Але щоб не зіпсувати ефект масок, пам’ятайте, що після їх використання не можна виходити на вулицю протягом години.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *