Home / Маски для обличчя / Маски для обличчя з кропиви домашні

Маски для обличчя з кропиви домашні

Ще в давні часи жінки приділяли догляду за обличчям велику увагу. При догляді за обличчям і тілом застосовувалося все, що лежало під ногами і оточувало людей – молоко, мед, жир, трави, фрукти і овочі. І навіть зараз актуальні багато рецептів, що дісталися нам від прабабусь. Про лікувальні властивості кропиви відомо давно і тому вона займала не останнє місце в рецептах травниця, які готували поживні засоби з різних рослин. Як готувати маски для обличчя з кропиви піде мова далі.

Маски для обличчя – заготівля кропиви для косметичних масок.

Маски для обличчя з кропиви

Оскільки можна використовувати і коріння, і листя кропиви, краще її заготовляти в гарну, суху погоду. Якщо вважати астрологію серйозною наукою, то варто прислухатися до фахівців у даній області, які вважають, що особливо корисна кропива, зібрана в певні дні. А саме в першу чверть місяця, та ще перед сходом сонця. Якщо при цьому день тижня буде вівторок – така кропива вилікує від усіх хвороб і прибере всі зморшки на обличчі.

Кропиву можна висушити, зв’язавши по кілька стеблинок і потім підвісивши в тіні. Можна її вважати добре висушеною, якщо листя легко пальцями розтерти в порошок, то стебла і коріння стають дуже ламкими.

Для приготування масок для обличчя можна використовувати як свіжі, так і засушені листя кропиви. Але звичайно ж, найкращий ефект буде від масок зі свіжої кропиви.

Отже, збір проведений, висушений і розкладений по мішечках. Залишається тільки використовувати наші заготовки для косметичних масок. Влітку краще всього використовувати свіжу кропиву, а взимку літній збір. Не полінуйтеся перед даною косметичною процедурою зробити парову ванночку – для легшого сприйняття шкірою поживних речовин трави і більш глибокого очищення.

Маски для обличчя з кропиви – народні рецепти краси.

  Маски для обличчя з кропиви з ефектом омолодження.

Відваріть одну картоплину, очистіть від шкірки і потовчіть до пюреподібного стану.

Обшпарте кілька листочків свіжої кропиви, польового хвоща та звіробою окропом, після чого обсушіть, наріжте дрібно і залийте дуже гарячим молоком. Нехай півгодини настоїться в молоці.
Потім можна влити даний настій в пюре з картоплі і все разом збити міксером. Накладіть на обличчя  маску і через півгодини зніміть її, після чого вмивайтеся кип’яченою водою, в яку варто додати лимонний сік. Маска з кропиви дає омолоджуючий ефект .

 Маски для обличчя – омолоджуюча маска з кропиви з пелюстками троянд.

Ще одну омолоджуючу маску можна приготувати з листя кропиви, змішаних з квітками ромашки і пелюстками троянди.

Для цього з 2 склянок суміші, отриманої з рівних частин зазначених інгредієнтів, за допомогою теплої води приготуйте густу кашку. П’ятнадцятихвилинна водяна баня доведе дану суміш до потрібної кондиції.

Як тільки суміш стане кімнатної температури, сміливо наносьте її на обличчя. Через півгодини за допомогою ватного диска позбудьтеся маски. Ефект такий же як від попередньої маски з кропиви.

 Маски для обличчя з кропиви для проблемної шкіри.

Для проблемної шкіри краще приготувати маску таким чином:  подрібніть листя кропиви і подорожника, візьміть по чайній ложці кожної трави, покладіть в порцелянову миску. Додайте свіжовичавлений вітамінний сік апельсина або грейпфрута, приблизно 1 ст. ложку. Маска готова.

Нанесли на обличчя, змили водою через півгодини. Ця маска не тільки пом’якшить шкіру, але і надасть бактерицидну дію.

   Маски для обличчя з кропиви для сухої шкіри обличчя.

Ще одна маска з кропиви призначена для шкіри обличчя, схильної до сухості, проте сприятливо впливає і на нормальну шкіру. Подрібніть сухе листя кропиви і чайну ложку отриманої речовини залийте молоком (1столова ложка). Як настоїться, покладіть курячий жовток, небагато, близько чайної ложки. Якщо у вас  жирна шкіра, замініть жовток білком.

У кропиві є цілий ряд корисних для шкіри обличчя вітамінів і мікроелементів, і тому маски з кропивою додадуть життєвої сили вашій шкірі і при регулярному застосуванні позбавлять її від багатьох проблем.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *