Home / Маски для волосся / Маски для волосся із хліба

Маски для волосся із хліба

Маски для волосся із хліба

Хліб – це не тільки важлива складова трапези, але ще й прекрасний засіб, який подарує красу і здоров’я волоссю. Щоб локони були міцними і блискучими, наші бабусі використовували маски на основі хліба. Пропонуємо кілька відомих і ефективних масок для волосся з хліба, які ви легко зможете зробити самі.

Чим корисний хліб для краси волосся

В оздоровчих, а також у загальних профілактичних цілях найчастіше застосовуються суміші з житнього хліба, в рідкісних випадках – з білого. Багато вітамінів і мікроелементів, що входять до складу хліба, зміцнюють структуру волосся, а також запобігають можливому випаданню, прискорюють їх зростання і відновлення.

Багатий компонентний склад хліба допомагає впоратися з проблемою жирного волосся, живить і зволожує сухі пасма, вирішує проблеми посічених кінчиків .

Створити маску з хліба в домашніх умовах нескладно. Причому деколи її вплив і силу впливу на волосся можна порівняти з ефектом від професійних косметичних засобів.

Маска з хліба для всіх типів волосся

Візьміть 3-4 шматочки житнього хліба, закип’ятіть воду в невеликій каструлі, викладіть шматочки хліба в тарілку і залийте окропом. Отриману суміш настоюйте не менше двох годин, найкраще залиште на ніч. Потім відіжміть воду з хліба за допомогою марлі, хлібну кашку обережно  втирайте в корені волосся, залиште приблизно на годину. Після вимийте волосся з шампунем .

Ця маска підійде для всіх типів волосся і допоможе поліпшити їх стан і вигляд.

Маска з хліба для жирного волосся

Вам знадобиться 3-4 шматочки житнього хліба і нежирний кефір. Викладіть шматочки хліба на тарілку і залийте їх кефіром так, щоб він покривав їх повністю. Залиште на кілька годин, бажано в теплому місці. Як тільки суміш настоїться, можна починати процедуру. Нанесіть масу на вологе волосся, оберніть голову поліетиленовою плівкою. Через 30 хвилин змийте маску з шампунем.

Хлібна маска для сухого і нормального волосся

Візьміть 2 шматочки житнього хліба і залийте окропом, суміш настоюйте протягом двох-трьох годин. Далі за допомогою марлі злийте зайву воду, а до хлібної каші додайте декілька столових ложок оливкової олії, 1 столову ложку майонезу і 1 яєчний жовток. Якщо хочете надати волоссю глянцевий блиск, додайте дві краплі лавандової ефірної олії.

Вітамінна хлібна маска для волосся

Щоб повернути волоссю життєвий тонус, яскравість кольору і блиск, необхідна вітамінна маска. Для її приготування візьміть кілька шматочків житнього хліба, залийте їх ромашковим відваром. Наполягайте отриману масу дві години. Додайте в суміш олійні розчини вітаміну А і Е і пару крапель ефірної олії грейпфрута. Втирайте ретельно в корені волосся, змийте через 50 хвилин.

Маска для волосся з пивом і хлібом

Залийте 3-4 шматочки житнього хліба пивом, бажано темним і нефільтрованим. Залиште на півтори години, далі розімніть і додайте в суміш один яєчний жовток. Втирайте маску в коріння волосся, змийте через 25 хвилин.

Секрети застосування хлібних масок для волосся

Максимального ефекту від використання хлібної маски можна домогтися, якщо нанести суміш на волосся, а потім обернути голову рушником. Головним принципом у ритуалах оздоровлення волосся служить систематичність, а це означає, що процедуру слід повторювати один раз на 5 днів. Слідуючи даним рекомендаціям, незабаром ви зможете похвалитися сильним, пишним і блискучим волоссям.

Однак крім переваг існують і недоліки застосування масок на основі хліба: наприклад, хлібні крихти не так-то легко вимити з волосся. Але не варто відразу засмучуватися і відмовлятися від процедур. Для того щоб легше змити всі залишки маски і повністю насолодитися її ефективністю, слід:

процідити раніше отриманий настій для приготування хлібної маски;
використовувати в складі суміші і інші компоненти. Приміром, з цілющими властивостями хліба відмінно поєднуються курячі жовтки і мед ;
під час миття голови замість шампуню використовувати лимонний сік;
крім бальзаму спробуйте застосувати ромашковий настій.

До речі, ви можете спробувати зробити собі не тільки маску з хліба, а й шампунь, подивившись цей відеорецепт:


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *