Home / Маски для обличчя / Маска з вугілля і желатину. Підбірочка рецептиків

Маска з вугілля і желатину. Підбірочка рецептиків

Проблема чорних цяточок на обличчі існує у багатьох. У домашненьких умовочках можненько зробити чудову желатинову масочку з активованим вугіллячком, яка допомагає очистити проблемні зони від чорненьких цяточок. Пропонуємо вам спробувати маску плівку для обличч, яку ви зробите самі, і результат від якої буде приголомшливий. Маска з вугілля і желатину  не тільки очистить дермочку обличчя, але ще і витягне з закупорених пір чорні цяточки, які вам більше загрожувати не будуть.

Маска з вугілля і желатину.  Чому з’являються чорненькі цяточки?

З проблемою вугрового висипу люди можуть зіткнутися не тільки в підлітковому віці. Причому поява вугрів не пов’язана зі статевою приналежністю, але жіночу половину людства незалежно від віку це питаннячко турбує найбільше.

В арсеналі домашненьких методів догляду за дермочкоою є чудова маска з вугілля і желатину  для обличчя, яка дбайливо доглядає за дермочкою, звільняючи її від чорних цяточок. Але спочатку корисненько розібратися, від чого вони з’являються, в чому може бути причина проблеми:

в структурі шкірного покриву з переважанням занадто широких пір, що є спадковим фактором, особливенько при жирному типі дермочки;

вступ в період гормональної перебудови загрожує великими виділеннями шкірного жиру при уповільненні обмінних процесів;

через неправильний спосіб життя (погані звички, канцерогенна їжа) дермочка страждає від нестачі корисних речовин, а також надлишку шкідливеньких;

попадання в часті стресові ситуації обертається змінами внутрішнього середовища організму, а порушення кровопостачання шкодить дермочці;

при безграмотному догляді за дермочкою і зловживання косметикою не допоможе жоден рецептичок, навіть найефективніший.

Найчастіше вугри турбують підлітків, коли порушується робота сальних залоз в період дорослішання. Обличчя, як відкрита частина тіла, піддається дії забруднень навколишнього середовища, суміш пилу і відмерлих клітин епідермісу при надлишку шкірного жиру закупорює пори.

Процес стає причиною запліднення вуграми Т-зони (лоб-ніс-підборіддя) обличчя. Це вагомий привід зайнятися вибором косметичного методу для очищення пір, зупинившись на желатиновій масочці-плівці.

Маска з вугілля і желатину. Як правильно її робити?

Щоб маска давала належний ефект, а саме позбавляла від чорненьких цяточок і покращувала колір обличчя, потрібненько враховувати свій тип дермочки, кількість чорних цяточок, а також дотримуватися основненьких правил застосування цієї масочки:

Масочку можненько готувати тільки на один раз. Обличчямає бути чистеньким і розпареним, в ідеалі робити вугільно-желатинову масочку після душу або ванни. Це потрібненько, щоб пори максимально розкрилися, тоді вугілля краще їх очистить.

Масочку потрібненько наносити товстим шаром, щоб вона добре взялася плівочкою і зручно було знімати. Маска наноситься та знімається рухами від низу до верху. Не можненько наносити масочку на область навколо очей і рота, вона занадто агресивненька для ніжненької і тонкої дермочки в цих областях.

Налягайте на місця скупчення чорних цяточок – ніс, лоб, підборіддя, щоки. Масочка робиться раз в тиждень. Бажаненько наносити масочку спеціальненьким пензлем, так вона розподілиться більш рівномірненько. Якщо у вас комбінованенька дерма обличчя і чорні цяточки турбують тільки на носі або в нижній частині лоба, то масочку потрібненько наносити тільки на ці зони. Якщо чорні цяточки є, але дермочка не жирненька, можненько добавляти в масочку молочко. Воно пом’якшить дію активованого вугілля в плані стягування і підсушування.

Щоб рецептичок виявився дійсненько ефективненьким, приніс користь і не нашкодив, необхідненько дотримуватися певненьких правил приготуваннячка та нанесення. Щоб уникнути неприємненьких наслідків, для приготування масочки використовуйте виключно свіженькі компоненти. Неякісненький желатин має запах клею, а прострочене вугіллячко буде важко потовкти.

Для більш глибокого очищеннячка пір перед процедурочкою рекомендується максимальненько розпарити дермочку. Це можненько зробити в гаряченькій ванні або за допомогочкою парової ванночки. Будь-яку-масочку плівочку, в тому числі і з вугіллячком, наносять в напрямочку знизу вгору. Знімають плівочку в тому ж напрямочку. Чим товстішенький шар масочки, тим легше її зняти після висихання. Але це збільшить час процедурочки.

В процесі нанесеннячка і під час висихачкання засобчику намагайтеся якомога менше розмовляти і використовувати міміку (посміхатися, сміятися, хмуритися), м’язи обличчя повинненькі перебувати в розслабленому стані. Після масочки з вугіллям нанесіть звичайненький крем для обличчя, яким ви користуєтеся постійненько.

Маска з вугілля і желатину. Користь масочки

Така плівка-масочка буде підходящим засобом очищення для жирного, нормального, комбінованого типів дермочки, а також для проблемненької дермочки. Її регулярне використаннячко дозволяє вирівняти колір обличчя, очистити обличчя від чорненьких цяточок, підвищує тонус дерми.

Загальний ефект масочки – очищення дермочки і омолодження

Крім того, що желатинова масочка-плівка з вугіллям ефективненько видаляє з дермочки забруднення не гірше готовеньких магазинних засобів, вона є повністю натуральненькою та, що не менш важливенько, бюджетною. Основним компонентом практичненько всіх масочок-плівок, зроблених в домашненьких умовочках, є харчовий желатин. Він утворює собою тоненьку плівочку і не закриває доступ кисню до дермочки під час активного впливу іншеньких складових на клітини дермочки.

Активні компоненти маски

До складу маски-плівки входять: активоване вугіллячко, желатин і молочко. Кожний компонентичок благотворно впливає на дермочку, що в комплексі і дає такий приголомшливенький результат. В желатинчику міститься велика кількість колагену, необхідненького для підтримання пружності дермочки;

для нормального проведення в шкірі процесів обміну речовин необхідненький білок. Желатин же на 80% складається саме з білка;

сприяє розгладженню шкірного епідермісу;

відлущує і знімає відмерлі клітини;

підвищує загальний тонус дермочки і надає їй свіжого вигляду. Активоване вугілля видаляє зайву вологу з клітин шкіри;

звужує пори;

“Витягає” бруд з пір, якенький і створює так звані “чорні цяточки”;

має протизапальну дію, що дозволяє зменшити кількість різних висипань і подразнень;

вирівнює поверхню дермочки;

глибоко проникаючи в пори активно очищає шкіру. Молочко вирівнює колір обличчя, спричиняє невеликий відбілюючий ефект, видаляє різні почервоніння і робить пігментацію менш помітненькою;

надає омолоджуючий ефект. Недарма багато сотень років жінки користуються молочком в турботі про свою красу;

пом’якшує активненька дія іншеньких складових маски;

пом’якшує дермочку. Бувають ситуації коли неможливенько добавити молочко (алергія або просто немає в холодильнику), замість нього можненьк налити просту чистеньку водичку.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *