Home / Маски для обличчя / Чорна маска для обличчя: домашні рецепти

Чорна маска для обличчя: домашні рецепти

Жіноча краса – страшна сила. Густе пишне волосся, приємний макіяж, гладка ніжна шкіра … І ось тут виникає невелика заковика: якщо надати волоссячку потрібненький об’єм  буде порівняно неважко, а вже підвести очі, щоб надати їм котячий прищур – ще простіше, то як домогтися ідеальненько гладенької шкіри? Ви скажете: можненько, звичайно, скористатися послугами чарівних тональних кремів або пудрою … Однак все це – тимчасовий захід, який не допоможе позбутися від існуючої проблеми: чорних цяточок. На допомогочку прийде чорна маска для обличчя: домашні рецепти  корисненьку підбірорчку пропонуємо нижче.

Чорна маска для обличчя: домашні рецепти. Чому чорна маска?

У косметології чорною маскою називають маски в складі яких є один з наступних інгредієнтів:

лікувальні грязі;

чорна косметична глина;

або активоване вугілля.

Як відомо масочки на основі грязей або глини трохи великовагові. Тому будьте уважні при їх нанесенні: не хмурьтесь, не морщіть лоб при нанесенні масочки. Інакше масочка затвердіє з вашими гримасами і тільки все зіпсує, а значить бажаного результату ви не отримаєте.

Масочки на основі активованого вугілля лягають плівочкою. Це зручно при знятті масочки. До того ж багато дівчат відзначають, що вони більш ефективні ніж прості скраби або масочки з глини або бруду.

Увага!  Якщо у вас суха шкіра – плівкова маска вам не підходить. Перед нанесенням протестуйте маску на зап’ясті, щоб уникнути алергічних реакцій на компоненти маски.

Маски на основі активованого вугіллячка відмінненьео підтягують і тонізують дермочку, роблять її пружною, вирівнюють колір обличчя, витягають чорні цяточки, а також нормалізують підшкірний обмін речовин.

Чорна маска для обличчя: домашні рецепти від прищів Black Mask

За все своє життя кожненька жінка, якщо у неї виникають якісь проблеми із дермочкою, перепробує безліч кремів, мазей і масочок. Деякі масочки дійсненько добре очищають дермочку і позбавляють від недосконалостей, а іншенькі – так і залишаються назавжди в розряді «непотрібненьких». Однією з найбільш на вигляд страшних є, без сумніву, чорна маска. Однак саме вона позбавляє дермочку від чорненьких цяточок, звужує пори і надає жінці свіжіший і молодий вид.

Чорна маска – це допомога не тільки проти чорних цяточок, а й проти інших запалень на дермочці обличчя.

Чарівна сила чорненької масочки від чорненьких цяточок в тому, що вона дійсненько має глибоко чорний колір, але це – не рекламний хід, а природна характеристика засобу.

Сьогодні найактивніше застосування мають 3 типи чорних масочок:

Масочка з косметичною глиною чорного кольору.

Масочка з активованим вугіллячком.

Маска з лікувальною гряззю.

Всі ці речовини широко відомі кожненькому і давно застосовуються в класичненькій косметології. Основна їхня перевага полягає в тому, що це – природні, натуральні компоненти.

Чорна маска для обличчя: домашні рецепти. Правила застосування

Чорна масочка з медичним вугіллям – справжня палочка-виручалочка для прекрасненьких дам. Робиться вона дуже легко, витрати мінімальні, а користь очевидна. Вугілля чудово прибирає бруд, відлущує відмерленькі клітиночки дермочки, витягають з пір шкірний жир разом з токсинами, загоює дрібні запалення.

Але щоб масочка з активованим вугіллячком проти чорних цяточок виявилася цілком безпечненькою, потрібненько чітко знати правила її застосування.

Спочатку ретельно підготуйтеся до спа-процедури. Вугілля краще спеціально купити в аптеці, свіженьке: той, що вже з рік валяється у вашій аптечці на випадок отруєння, буде не особливо ефективним. Підберіть і час: щоб не лякати домашніх вугільним личком, скасуйте свої справи і відправте рідних погуляти.

Масочки з активованим вугіллячком глибоко очищають дермочку, позбавляючи її від усього зайвого. Власницям жирної шкіри, вугільна масочка допоможе позбутися від жирненького блиску і чорних цяточок. Щоб ефект від використання даного косметичного продукту був більш відчутним, необхідненько заздалегідь підготувати дермочку обличчя..

Обов’язковенько розпарте обличчя. Для цього підійдуть ванночки з ромашок або календули, а також гаряченька водичка з парою крапельок гіпоалергенного ефірного масла, лаванди або герані. 8-10 хвилиночок потримайте обличчя над гарячою каструлькою під рушничком – і досить.

Маску наносите зручненьким пухнастим пензликом. Строго по класичних масажних лініях (від брів до чола, від крил носа до вилиць, від кінчика носа до зони під очима, від підборіддя до щік).

Не чіпайте зону навколо очей, губ, також намагайтеся не зачіпати брови. Чорна маска-плівочка дуже небезпечна для волосся – якщо нанесете неправильно, після висихання ризикуєте зняти її разом з частиною брів.

Робіть чорну масочку 1-2 рази на тиждень, повний курс – 1-1,5 місяця в залежності від стану дермочки. Потім потрібно зробити перерву на пару місяців.

Чорна маска для обличчя: домашні рецепти.  Кому необхідне застосуваннячко масочки

В першеньку чергу, чорну маску використовують для усунення чорних цяточок на обличчі, які з’являються в результаті закупорки сальних залоз продуктами розпаду життєдіяльності дермочки і дрібними частинками пилу. Ще однією причиною їх появи є неправильненький і несвоєчасний догляд за дермочкою обличчя. Якщо ви хочете позбутися від чорних цяточок і очистити свою шкіру, то застосування чорненької масочки  буде відмінненьким рішенням.

В основному, чорні цяточки на обличчі утворюються в місцях найбільшого скупчення шкірного жиру, а саме: на носі, лобі і підборідді. У цих же місцях дуже частенько з’являються і іншенькі запальні висипання на обличчі, такі як вугри, прищі і жировики. Масочка Black Mask здатненька впоратися і з цією проблемою.

Даний продукт здатний допомогти всім тим, хто бажає мати пружненьку і здоровеньку шкіру. Чорна маска відмінненько розгладжує зморшки на обличчі, надаючи вашій шкірі більш доглянутий і відпочивший вигляд.

Всі засоби створені на основі глини або лікувальної грязі, ефективно борються з ознаками старіння шкіри, а саме ефективно розгладжують зморшки, що з’являються.

Глиняні і грязьові маски добре живлять і зволожують дермочку, тому їх можна використовувати абсолютно для всіх типів обличчя.

Чорна маска для обличчя: домашні рецепти. Як працює масочка від чорних цяточок?

Зрозуміло, якщо говорити про терапевтичніх цілі використання даного засобчику, то не можненько забувати про те, що запорука успіху – це правильне накладення і зняття масочки. Ефективність Black Mask буде досягнута в тих випадках, коли жінка накладає чорну маску строго відповідненько до інструкції. Якщо, наприклад, у жінки дуже сухенька і до того ж чутливенька дермочка, то стягуюча масочка-плівочка тільки травмує обличчя, так як зняти її буде досить-таки важко. Або наявність прихованої алергії теж може вплинути на комфортність використання.

Основні напрямки дії чорної маски від прищиків можненько охарактеризувати наступними пунктами:

Елементи масочки активненько очищають насамперед схильну до жирності дермочку;

Виявляється вплив на рівні клітин, завдяки чому активізується обмін речовин, відповідненько, швидше очищаються пори; Елементи, які входять до складу лікарського засобу, мають оцінити ефективність;

Масочка також підтягує контури обличчя;

Усуваються шкірні запалення і всі види недосконалостей;

Відбувається звуження пор;

В цілому колір обличчя стає більш здоровим, а дермочка – більш свіженькою і чистенькою.

При цьому обов’язковенько вартенько відзначити, що альтернатив у чорної масочки сьогодні практично немає. Навіть популярні скраби – і ті очищають шкіру тільки на рівні епідермісу (найверхнішого  шару), при цьому витягати скупчені  в порах токсини скраби не в силах.

Чорна маска для обличчя: домашні рецепти приготуваннячка

Отже, переступимо до розгляду основних, поширених аналогів рецепта розпіареної чорної масочки. Вартенько заздалегідь сказати, що весь секрет криється в головному інгредієнті – желатині. Желатин – всьому голова! У своєму складі він містить колаген, який не тільки очищає шкіру, але і підтягує її, роблячи більш молоденькою.

Перед нанесенням масочки розпарте обличчя – це збільшить ефективність масочки і дозволить більш глибоко проникнути в пори.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *