Home / Маски для обличчя / Маска з толокна для глибокого очищення й омолодження обличчя

Маска з толокна для глибокого очищення й омолодження обличчя

Толокно – природний продукт, отриманий в результаті подрібнення в борошно вівсяних зерен або зерен ячменю. Маска з толокна очищає шкіру обличчя, вирівнює її тургор і колір, омолоджує епідерміс, насичує шкірний покрив цілим комплексом життєво необхідних речовин і мінеральних солей.

Чим корисне толокно для обличчя?

На відміну від готової вівсяної і ячної муки, які виготовляються способом перемелювання, толокно – товчеться, зберігаючи все найцінніше, що є в зерні вівса або ячменю.

Найпопулярнішим вважається вівсяне толокно, достатньо містить на 100г продукту: фосфор, калій, кальцій, натрій і магній.

Толокно з вівса багате вітамінами групи B (B1, B2, B6, B9), які надають шкірі молодість і здоров’я, посилюють її тургор і еластичність, покращують колір і структурний малюнок епідермісу.

Вікові секрети застосування толокна в косметичних цілях

Толокно з вівса – доступний народний засіб догляду як для жирної пористої шкіри, так і для сухої, млявої, що лущиться і роздратованої шкіри. Маски з толокна зволожують епідерміс, захищають шкіру від негативного впливу зовнішніх факторів, допомагають протистояти бактеріальним атакам, а також насичують шкіру киснем, стимулюючи клітинне дихання.

У той же час толокно, що входить як компонент у складні склади масок, допомагає очищати шкірний покрив, живить його, тонізує, знімає запалення і подразнення дерми.

Воно чудово поєднується з усіма натуральними продуктами: медом, молоком, сметаною, вершками, сиром, яйцями, овочами і фруктами, маслами. Крім того, в маски з толокном можна добавляти будь які соки і відвари, настої і гліцерин, буру і аромамасла.

Маски з толокна рецепти для краси обличчя

1. Очищаюча обличчя від комедонів (чорних крапок), вугрів та інших запалень. Білок одного яйця збити і змішати з 9 г натурального рідкого меду, 15 мл молока і такою ж кількістю соку лайма чи лимона.

Добавити стільки толокна, щоб вийшла сметаноподібна маса (30-40г). Готову однорідну суміш нанести на попередньо очищене і розпарене обличчя, а через чверть години обполоснути обличчя теплою водою.

2. “Голлівудська» маска: відбілює, підсушує шкіру обличчя і володіє ефектом ліфтингу: 25-50 г толокна засипати в попередньо збитим яєчним білком. Отримане тісто прикласти до обличчя на 15 або 20 хвилин. Далі змити залишки водою комфортної температури, а обличчя покрити улюбленим зволожуючим кремом.

3. Ефективна трирівнева маска з толокном для обличчя. Приготувати 3 миски. В одній – змішати 25 г толокна з оливковою або касторовою олією (підійде будь-яка базова, навіть соняшникова), у другій – 9 г рідкого меду з 50 мл яблучного, виноградного, журавлинного або апельсинового соку, в третій – 25 мл натурального йогурту без добавок з 5-7 мл соку лайма чи лимона.

Всі маски повинні бути однорідними. З першої миски нанести суміш на обличчя і по масажних лініях делікатно втерти її в шкіру подушечками пальців, масажуючи не менше 3 хвилин. Другу суміш наносять слідом і діють за тим же принципом, але протягом 5 хвилин. По завершенню двох етапів покривають обличчя йогуртово-лимонною маскою і дають їй висохнути.

Змивають через 25-30 хвилин теплою водою, обполіскуючи обличчя відваром календули або ромашки. Така маска подарує вашій шкірі цілий коктейль вітамінів і мікроелементів, зніме запалення і омолодить зовнішній вигляд “візитної картки”.

Толокно має гіпоалергенні властивості, воно підходить для будь-який, навіть дуже сухої і роздратованою шкіри, але інші компоненти масок перед використанням необхідно наносити на вигин ліктя для виключення несприятливих реакцій шкіри.

Догляд за обличчям за допомогою толокна – дієвий і дивно недорогий спосіб надати своїй шкірі ідеально свіжий, гарний вигляд! Це натуральний косметичний засіб за своїми властивостями набагато перевершує широко розрекламовані чудодійні заморські баночки з неясним вмістом.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *