Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Лікування рідкого волосся

Лікування рідкого волосся

Зазвичай рідкі локони доставляють масу турбот їх власниці – вони виглядають тьмяними, млявими, слабкими, швидко жирніють, кінчики часто січуться, неможливо досягти потрібного об’єму при укладанні. Тому лікування рідкого волосся повинне бути тривалим, різноманітним, спрямованим на поліпшення кровообігу шкіри голови і включає різні живильні і відновлюючі маски.

Лікування рідкого волосся: причини

Лікування рідкого волоссяПерш, ніж починати зміцнення і лікування рідкого волосся, варто розібратися з причинами випадіння. Адже в середньому людина втрачає в добу 50-100 волосинок, і якщо у вас випадає набагато більше – це вагомий + привід піти до лікаря-дерматолога.

Лікування рідкого волосся: причини втрати різноманітні:

   Генетична схильність.

   Різні захворювання – близько 30 хвороб можуть провокувати втрату колись розкішної копиці. Також варто перевірити щитовидну залозу і гормональний баланс в організмі – частою причиною облисіння стає синдром полікістозних яєчників.

   Вогнищева алопеція.

   Стригучий лишай.

   Годування грудьми – майже завжди жінки скаржаться на посилене випадіння після пологів, яке може тривати до 2-х років.

   Прийом протизаплідних таблеток.

   Занадто сувора і збіднена корисними продуктами дієта.

   Постійне носіння гумок, шпильок або дуже туге плетіння кісок.

   Стреси.

Способи лікування рідкого волосся

Існує кілька способів зупинки втрати шевелюри, а також лікування рідкого волосся, яке зробить їх більш об’ємними, густими і міцними:

   Лікування міноксіділом – цей препарат допомагає відновити розкішну копицю більшості жінок.

   Лікування за допомогою лазерних пристроїв – таким чином добре стимулюється ріст волосяного покриву і проводиться боротьба з стоншенням.

   Сучасні методи лікування включають мезотерапію, плазмоліфтинг, озонотерапію, ламінування, глазурування і, нарешті, нарощування.

   Застосування лікувальної косметики – її вибір величезний, ефективність досить висока, але варто ретельно підбирати засіб індивідуально, саме для вашого типу волосяного покриву і, що найголовніше, використовувати регулярно і протягом тривалого періоду.

   В якості косметичних засобів для збільшення об’єму шевелюри можна скористатися пудрами або волокнами для потовщення тонкого волосся (таку продукцію виробляють DermMatch, Nanogen та інші косметичні компанії),

   Важливо налагодити харчування – колись густі локони рідшають ще більше, якщо присутній дефіцит заліза, сірки, вітамінів А, В і Е.

Народні способи лікування рідкого волосся

Лікування рідкого волосся народними методами передбачає регулярне нанесення поживних, зміцнювальних масок, а також ополіскування голови після миття цілющими відварами трав. Крім того, чудово стимулює зростання щоденний масаж голови – як руками, так і гребінцем з дерев’яними зубами, наприклад, методом Джека.

Розглянемо кілька найвідоміших варіантів лікування рідкого волосся народними засобами:

   Відомий засіб – кропива, яку потрібно зібрати подалі від дороги. Жменя подрібненого листя рослини заллємо двома склянками окропу, трохи настоюємо і, процідивши, прополоскати волосся після миття голови. При регулярному обполіскуванні відваром кропиви вони стають міцними, сяючими, колір – більш яскравим.

   Щоб наситити волосся, зробити їх більш сильними і товстими, допоможе наступна маска: змішуємо один жовток, чайну ложку рідкого і злегка підігрітого меду, цибульний сік (1-2 ст.ложки) і 1 ст. у ложку рослинної олії (підійде рицинова, оливкова або реп’яхова ). Маску ретельно перемішуємо, злегка збиваємо, нагріваючи на водяній бані, а потім наносимо на і шкіру голови і на локони. Після нанесення обов’язково утеплити голову, закривши целофаном і потім рушником на 1-2 години. Тепер маску можна сполоскати за допомогою шампуню.

   Ці ж рослинні олії – касторова, реп’яхова, оливкова – можна використовувати для масажу шкіри голови і втирання у волосся 1-2 рази в тиждень. Олії містять велику кількість вітамінів Е і А, необхідних для зміцнення і живлення рідкого, тонкого волосся.

Лікування рідкого волосся: поради по догляду

Негустий волосяний покрив потребує особливого догляду, тому його власницям варто прислухатися до порад стилістів і перукарів:

   Догляд за головою повинен бути постійним, а не від випадку до випадку – тільки тоді можна домогтися збільшення густоти, зміцнення структури волосяного покриву і покращення зовнішності.

   Не варто експериментувати з фарбами – краще вибирати професійну щадну фарбу і проводити процедуру фарбування в салоні.

   Бережіть голову від впливу сонячних променів, при використанні фена попередньо варто нанести термозахисний склад. Також рекомендується використовувати при укладанні вузькі насадки, що не пересушують всю шевелюру, а впливають тільки на окреме пасмо.

   Часто рідке тонке волосся сильно електризується, особливо взимку – через носіння головних уборів. У таких випадках використовуйте рідкий шовк, що надає пружність і знімає статичну електрику.

   Для лікування рідкого волосся важливо грамотно підбирати косметику – їм не підходять гелі та воски, які роблять волосся більш важчими, що заважають надати потрібного об’єму і форму. Набагато краще використовувати муси і спреї – вони допоможуть створити і зафіксувати пишну зачіску, надавши природний об’єм.

   В якості професійних оздоровлюючих процедур для негустих локонів можна рекомендувати каутеризацію й ламінування, які роблять їх більш важкими, об’ємними і захищають від шкідливого впливу навколишнього середовища.

   Не використовуйте шампуні чи кондиціонери для додання об’єму, до складу яких входять силікон і полімери – вони підходять для розкішної шевелюри, а тонке і рідке волосся лише обтяжують.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *