Home / Твоя краса / Кріомасаж рідким азотом, кріотерапія

Кріомасаж рідким азотом, кріотерапія

Кріомасаж рідким азотом – це лікування холодом. Кріомасаж часто застосовують при лікуванні прищів, впливаючи на уражені ділянки шкіри рідким азотом. Такі маніпуляції по іншому називають кріотерапія рідким азотом.

Кріомасаж рідким азотом, кріотерапія

Кріотерапія почала застосовуватися не так вже й давно, однак багато вчених досліджували вплив холоду на організм людини. У результаті таких досліджень, кріотерапія знайшла своє застосування в косметології, у вигляді кріомассажу. Крім лікування прищів, кріомасаж застосовують для профілактики випадіння волосся, протираючи шкіру голови, що перешкоджає випаданню і є каталізатором подальшого зростання. Ще кріомасаж застосовують для перешкоди старінню шкіри рук.

Як відбувається кріомасаж?

Кріомасаж проводиться косметологом або дерматологом. Використовується щось на зразок термоса, наповненого рідким азотом. Спеціаліст обгортає кінчик палиці ватою, потім бере з посудини рідкий азот і протирає обличчя.

Під час процедури відчувається печіння, пов’язане з різкою зміною температури, т.к. температура рідкого азоту більш -180 градусів за Цельсієм. Слід негайно сказати фахівцю, якщо печіння стає сильним, тому що можна травмувати шкіру. Ця процедура не призначена для втирання рідкого азоту в шкіру, потрібно всього лише промасажувати шкіру, саме тому назва кріомасаж .

Після завершення процедури, обличчя може мати яскраво виражений червоний відтінок. Почервоніння проходить через кілька годин. Ще один важливий момент: після кріомасажу краще посидіти решту дня вдома, особливо небажано з’являтися на вулиці в спеку чи мороз.

Також, в той же день або на наступний день може лущитися шкіра. Не потрібно цього боятися, це нормальна реакція шкіри на подразник, яким був рідкий азот. Якщо шкіра лущитися більше одного дня (два і більше), має сенс купити якийсь зволожуючий засіб. А якщо і це не допомагає, зверніться до лікаря.

Вплив кріомасажу на прищі

При кріотерапії прищі піддаються холодовому стресу, знищуються бактерії, які є причиною акне. Так само кріомасаж застосовують для лікування постакне (рубців, слідів від прищів). На запалених прищах утворюється кірочка, яка через кілька днів відмирає разом з прищиками.

Кріомасаж рідким азотом часто застосовується після механічного чищення обличчя. Холод дозволяє зняти роздратування, заспокоїти шкіру. Таке поєднання дає кращий ефект, ніж просто чистка обличчя або просто кріомасаж.


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *