Home / Твоя краса / Нігті / Красивий літній манікюр – способи створення

Красивий літній манікюр – способи створення

Літній манікюр може бути різним. Все залежить від того, де знаходиться і чим займається його володарка протягом літа. Якщо вона продовжує працювати в офісі, строгі вимоги дрес-коду не дозволять їй з’являтися на роботі з помітним манікюром на нігтях. У цьому випадку їй підійде природний французький манікюр зі скромним квітковим орнаментом. Якщо ж їй пощастило відправитися до моря або в зарубіжну поїздку, то можна дати волю фантазії і створити незвичайно яскравий красивий літній манікюр, що вражає уяву соковитістю барв, сміливістю їх поєднань і багатством елементів декору.

Красивий літній манікюр – види лаку

Красивий літній манікюр – способи створення

Для прикраси нігтків в літній період можна використовувати різні види лаку:

Звичайний (матовий і глянсовий).

Голографічний (з мерехтливими блискітками, створюючі 3D ефект).

Гель-лак (або шеллак).

Дзеркальний (або металік).

З блискітками-гліттерами.

Флуоресцентний.

З текстурою желе.

Неоновий.

Гарний літній манікюр   можна з легкістю створити в домашніх умовах. Існують варіанти і для натуральних, і для нарощених нігтів.

Красивий літній манікюр. Про перевагу використання лаку шеллак

Будучи чимось середнім між гелем і звичайним лаком, шеллак з кожним днем завойовує все більше прихильниць. Цьому є безліч пояснень:

Він надзвичайно стійкий і може триматися на нігтях більше двох тижнів, не втрачаючи блиску і не утворюючи сколів.

На відміну від нарощених нігтів він легко видаляється.

Його можна використовувати для зміцнення пошкоджених нігтьових пластинок.

Відсутність небезпечних речовин робить можливим його застосування для манікюру майбутніх мам.

Щоб використовувати гель-лак, необхідно обов’язково придбати:

Спеціальну ультрафіолетову лампу.

Прозору гель-основу.

Зволожуючу олію для кутикули.

Лампа необхідна для висушування шеллаку, оскільки на повітрі він не сохне.

Відео-урок: Манікюр шеллак для початківців

Красивий літній манікюр за допомогою шеллак

Нездатність лаку шеллак сохнути на повітрі дає особливі переваги при створенні досить складного декору.

Виконуючи гарний дизайн нігтів шеллаком, можна особливо не поспішати і діяти не поспішаючи.

Красивий літній манікюр. Фруктово-ягідна розкіш

Використовуючи шеллак, кожна дівчина може прикрасити свої нігтики зображенням соковитих фруктів і ягід. Масштаб зображення і його розташування на нігтьових пластинках можуть бути різними:

на кожен нігтик можна помістити цілий натюрморт: в цьому випадку базове покриття повинне бути ніжно-рожевого або білого кольору, а скибочки фруктів, ягоди і цілі плоди зображуються досить дрібно.

Досить оригінально виглядає манікюр, в якому кожна нігтьова пластинка має свій неповторний малюнок: це можуть бути зображення різних ягід і цілком натуралістичні зображення фруктів в розрізі, що займають всю площину нігтика.

Займаючись декоруванням нарощених нігтів в домашніх умовах, можна на кожну нігтьову пластинку нанести шеллак різних пастельних відтінків, а після висушування базового покриття зробити різні малюнки. Це можуть бути і поодинокі, і множинні зображення фруктів і ягід.

Дуже незвично виглядає красивий літній манікюр, в якому дуже великі половинки фруктів зображуються з боку кромки нігтьових пластин. Особливу виразність дизайну надає ніжно-рожевий фон кожного нігтики.

Красивий літній манікюр – способи створення 1

Красивий літній манікюр – квіткові мотиви

Шеллак ідеально підходить для зображення квітів і квіткових композицій.

Незвичайною ніжністю відрізняється манікюр, виконаний на тлі градієнтного базового покриття в пастельних тонах. Яскраві композиції із скромних польових квітів особливо виграшно виглядають саме на такому тлі.

Відсутність строгих канонів цілком допускає чергування різних малюнків на сусідніх нігтиках.

Офісні варіанти літнього манікюру цілком сумісні з манікюром квіти

Виконавши ніжно-рожеве базове покриття, на нігтики середнього і вказівного пальців гель-лаком ніжно-лимонного кольору зображують віночки квітів, а на інші нігтові пластинки шеллаком цього ж кольору малюють лінію «усмішки».

Досить популярним прийомом, використовуваним при виконанні літнього манікюру в домашніх умовах, є нанесення квіткового малюнка лише на одну нігтьову пластину. Всі інші покриваються гель-лаком, колір якого гармонує із забарвленням зображених квітів.

Маникюр с цветами.

Красивий літній манікюр – калейдоскоп ідей

Тим, хто вирушає на курорт або в незабутню подорож в жаркі країни, можна скористатися однією із запропонованих нами ідей.

Красивий літній манікюр – неоновий манікюр

Найпростішим варіантом літнього манікюру, виконаного в домашніх умовах, є прикраса кожної нігтьової пластинки неоновим лаком одного кольору. Один вид незвичайно яскравих нігтиків здатний підняти настрій не тільки самійвласниці манікюру, але і оточуючим її людям.

Незвичайним варіантом френча є поєднання ніжно-рожевого кольору основної частини нігтьових пластинок з лінією «усмішки», виконаної неоновим лаком (різним для всіх пальчиків).

Красивий літній манікюр  можна виконати за допомогою спеціального інструменту – дотса. Кожен нігтик спочатку покривають шаром будь-якого неонового лаку. Після просушування базового покриття озброюються дотсом (паличкою з округлим наконечником) і наносять багато яскравих точок, що контрастують з кольором фону.

Дуже хороший градієнтний неоновий манікюр, допускає різне оформлення кожного нігтика.

Красивий літній манікюр – способи створення 3

Красивий літній манікюр – пляжні мотиви

Для виконання цього надзвичайно популярного манікюру крім різних видів декоративного лаку можуть знадобитися спеціальні наклейки, крихітні черепашки, намистинки, гумові прикраси фімо.

Красивий літній манікюр. «Загублений острів»

Щоб виконати цей гарний літній манікюр, кожну нігтьову пластинку спочатку покривають яскраво-рожевим лаком. Вмочивши спонж в лак лимонного кольору, наносять його на нижню частину кожного нігтика. Мазки, що потрапили на шкіру і кутикулу, видаляють за допомогою ватної палички, просякнутої рідиною для зняття лаку.

Лінію «усмішки» наносять лаком червоного кольору.

Дівчата, які вміють добре малювати, можуть прикрасити кожну нігтьову пластинку зображенням кокосової пальми. Зробити це найкраще найтоншим пензлем для нейл-арту. Як матеріал можна скористатися чорним лаком або акриловою фарбою.

Ті, хто малювати не вміють, можуть скористатися готовими наклейками.

Щоб захистити малюнок і зробити поверхню нігтиків рівною і блискучою, необхідно поверх дизайну нанести шар прозорого лаку.

Красивий літній манікюр – способи створення 4

Красивий літній манікюр. Скарби морських глибин

Цей надзвичайно декоративний манікюр особливо добре виглядає на нарощених нігтях. Робити його дуже цікаво, оскільки для кожного нігтика можна придумати свою картинку, яка входить у неповторний сюжет.

В якості базового покриття можна використовувати бірюзовий лак.

Взявши в руки тонкий пензлик і баночки з акриловою фарбою, приступають до виконання малюнків. Орієнтовна тематика сюжетів для окремих нігтиків: мешканці морського дна, напіввідкрита скриня зі скарбами, хижа акула, лежачий на дні якір.

Для додання малюнкам особливої виразності можна використовувати намистинки і штучні перли, а також крихітні черепашки мідій і молюсків.

Для кріплення об’ємних елементів декору використовують прозорий лак. Щоб прискорити схоплювання лаку, черепашку або намистинку на деякий час притискають до фіксуючої їх краплі за допомогою пінцета.

Закінчивши виконання малюнків, їх додатково захищають декількома шарами фінішного покриття.

Красивий літній манікюр – способи створення 5

Красивий літній манікюр з використанням фімо

Для того щоб полегшити створення манікюру в домашніх умовах, виробники з недавніх пір стали випускати набори гумових прикрас фімо.

Існує дві модифікації таких наборів: у вигляді тонких трубочок, при поперечному розрізуванні яких виходять дуже красиві часточки фруктів, листочки і квіточки (до набору трубочок додається спеціальне лезо). Є і набори з уже нарізаними фігурками.

Найкраще такі наклейки виглядають на акрилових нігтях.

Красивий літній манікюр. Полуничний настрій

Виконавши прозоре базове покриття і гарненько висушивши лак, приблизно від середини кожного нігтика золотистим лаком з блискітками проводять діагональну лінію, що перетинає його зліва направо. Знову чекають висихання лаку.

Тепер приступають до заповнення щойно пофарбованої ділянки фігурками фімо (у вигляді найтонших полуничних часточок). Замість клею використовується прозорий лак. Для міцності кріплення полунички притискають пінцетом. На дуже довгих акрилових нігтях полунична композиція займе досить велику ділянку, майже всю лінію «усмішки».

Остаточним штрихом, завершальним цього надзвичайно гарного манікюру, є нанесення шару прозорого лаку.

Красивий літній манікюр. Композиція з ролами

Красивий літній манікюр – способи створення 6

Покривши кожен нігтик шаром чорного лаку, просушують покриття.

Нанісши краплю прозорого лаку, до верхньої частини кожної нігтьової пластинки прикріплюють фімо-рол. Трохи нижче приклеюють рол іншого виду.

Внизу кожної нігтьової пластинки приклеюють досить великий кристал (на сусідніх нігтиках можна використовувати кристали різного кольору).

Для захисту декору і створення глянцевого блиску на всю площину нігтьових пластин наносять шар прозорого лаку.

Красивий літній манікюр. Фруктовий коктейль

Ця яскрава композиція, виконана на подовжених нігтиках, виглядає надзвичайно розкішно.

Спочатку на нігтьові пластинки наносять шар прозорого лаку.

Поверх базового покриття (приблизно на 2/3 поверхні) наносять золотистий лак з блискітками.

Скориставшись набором готових фігурок фімо, в довільному порядку наклеюють кавунові часточки, скибочки яблук і кружечки лимона.

Закріплюють гарний літній манікюр  шаром прозорого фінішного покриття.

Красивий літній манікюр – способи створення 7

Відео: літній манікюр фімо з квітами

Об’ємний красивий літній манікюр

Літній манікюр настільки далекий від будь-яких обмежень і умовностей, що допускає індивідуальне оформлення кожної нігтьової пластинки. Для створення неповторного декору використовують декоративні черепашки, намистинки і камені.

При виконанні об’ємного манікюру в умовах професійного салону майстри використовують спеціальний гель.

Тропічний красивий літній манікюр

І хоча кожен нігтик цього дизайну оформлений по-своєму, манікюр не залишає відчуття несмаку або перебору. Гармонійність йому надає єдність колірної гами і об’ємних елементів. Наведемо опис манікюру для нігтів на одній руці.

Один нігтик прикрашають зображенням кокосових пальм, виконаних чорним лаком на тлі градієнтного базового покриття в синьо-блакитних тонах.

Сусідню нігтьову пластинку покривають шаром білого лаку і до нижньої її частини прикріплюють крихітну золоту раковинку.

Всю поверхню ще одного нігтика, нафарбованого прозорим лаком, покривають великою кількістю прозорих, білих, блакитних каменів і золотих черепашок.

На наступному нігтику спочатку виконують прозоре базове покриття, а після його висихання наносять три смуги білого лаку. Середню білу смужку прикрашають золотими намистинками і раковинкою.

Ще на одному нігтику знову виконують градієнтний манікюр з чорними силуетами пальм.

Цей дизайн можна зробити симетричним, однаково прикрасивши пари нігтиків на обох руках. Можна відмовитися від симетрії і довільно розмістити вищеописані варіанти декору.

Красивий літній манікюр – способи створення 8

Гарний літній манікюр – соковитий, яскравий і креативний – настільки мальовничий і оригінальний, що здатний підняти настрій будь-кому, хто його побачить! Він однаково доречний як на штучних, так і на натуральних нігтьових пластинах будь-якої форми.

Єдиним обмеженням при виборі стилю нейл-арту може стати характер відпочинку. Якщо він досить активний, варто відмовитися від об’ємного манікюру з використанням великих декоративних елементів, віддавши перевагу традиційним варіантам.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *