Home / Твоя краса / Догляд за руками / Манікюр і малюнки на нігтях покриттям шеллак

Манікюр і малюнки на нігтях покриттям шеллак

Використання шеллаку стає все більш популярним серед любительок манікюру. Довговічність і висока естетичність такого покриття дозволяє не оновлювати манікюр до 2-3-х тижнів. Як виконувати манікюр і дизайн нігтів, використовуючи покриття шеллак піде мова далі.

Матеріали для виконання манікюру шеллак

Покриття шеллак аж ніяк не передбачає нанесення всього лише одного тону. По суті, шеллак – манікюр може бути практично таким же складним і різноманітним, як і виконаний звичайним лаком. Поговоримо про те, як і чим малювати малюнки  на шеллак, такі, як представлені на відео. Найчастіше використовується два типи матеріалу для нанесення візерунка.

Безпосередньо шеллак. Він має досить густу і тягучу консистенцію. Тому далеко не всі малюнки можна виконувати самостійно. Однак, наприклад, стемпінг зробити їним також просто, як і звичайним лаком. Крім того, така консистенція допомагає створювати цікаві абстракції з використанням голки;

акрилові фарби. Коли  покриття нігтів шеллаком повністю висохне, як показують відео уроки, можна приступати до розпису акрилом. Вона виконується також як і на будь-якому іншому лаку. Покриття її закріплювачем для шеллаку дозволить манікюру протриматися довго.

При виконанні малюнків шеллаком варто пам’ятати, що кожен новий елемент потрібно полімерізувати під лампою до нанесення наступного, перекриваючого його. Навпаки, при роботі акриловими фарбами, за допомогою змішування кольорів і відтінків на пластині і додавання води можна добитися цікавого «акварельного» ефекту. Про те, як малювати малюнки  шеллаком на нігтях Вам розповість навчальне відео.

Малюнки  на нігтях покриттям шеллак:  інструменти для виконання

Перш ніж представити Вашій увазі майстер клас по роботі з покриттям шеллак, представлений на відео, обговоримо, які інструменти необхідні для виконання малюнка. Їх набір залежить від того, який саме дизайн Ви хочете виконати. Залежно від цього Вам можуть знадобитися наступні інструменти:

Дотс;

Голка;

Зубочистка;

Тонка кисть;

Набір для стемпінга (потрібно тільки для малювання шеллаком).

За допомогою Дотса Ви зможете створити досить цікаві малюнки  на нігтях, застосовуючи шеллак. Варіюючи діаметри одержуваних точок можна створювати сердечка, стилізовані квіти, хмари та інші візерунки. Може знадобитися інструмент і при роботі з акрилом для створення невеликих елементів, наприклад, серцевин квітів.

Застосовуючи просту голку або зубочистку покриття шеллаком можна значно ускладнити, як це зробити розповість відеоурок. За допомогою змішування відтінків виходять цікаві абстрактні візерунки. Таким же методом можна створити малюнок пера, хмари, диму, імітацію природних каменів, бірюзи або мармуру.

Тонка кисть – найбільш незамінний інструмент при виконанні акрилового розпису на покритті шеллак, як показує відеоурок. Працювати кистями і акрилом можна і потрібно аналогічно простими акварельними або гуашевими фарбам для малювання. Відтінки добре змішуються і розбавляються водою. При достатній кількості тренувань таким методом можна створити справжні витвори мистецтва.

Малюнки  покриттям шелак:  технологія виконання

Якщо всі необхідні матеріали та інструменти у Вас під рукою, то можна приступати до виконання манікюру. Про те, як зробити дизайн нігтів і малюнок покриттям шеллак Вам розповість майстер клас, представлений на відео. Основні етапи виглядають так:

Підготуйте нігті до манікюру. Відсуньте кутикулу, підрівняйте вільний край і ретельно відполіруйте пластину. Чим рівнішою вона стане, тим кращим і довговічнішим буде манікюр;

Знежирте нігті;

Нанесіть праймер. Завдяки йому лусочки пластини прочиняться і адгезія покриття і нігтя буде більш міцною;

Далі, як і показують відео уроки, навчать виконувати шеллак – дизайн, нанесіть прозору основу. Вона захистить пластину від попадання на неї фарбувального пігменту. Просушіть основу під УФ – лампою протягом часу, зазначеного в інструкції;

Нанесіть кольоровий шеллак. Просушіть під УФ – лампою. При необхідності нанесіть ще один шар. Його теж полімеризуєте;

Тепер виконуйте малюнки.  Якщо Ви використовуєте шеллак, як на відео, то дизайн потрібно ретельно продумати заздалегідь і визначити стадії нанесення малюнка. Так як перед кожним новим шаром Вам буде необхідно полімеризувати попередній. При роботі акрилом такої скрупульозності може не знадобитися, так як він швидко сохне і легко видаляється з покриття;

Як показує відео урок, після того, як шелак або акрил висохне, потрібно нанести захисне (топове) покриття. Воно додасть манікюру блиск і стійкість.

Перш ніж братися за виконання малюнків із застосуванням покриття шеллак, витратьте трохи часу на навчання за допомогою наших відео. Після цього Ви з легкістю зможете виконати нескладний дизайн самостійно. Надалі Ви можете удосконалювати свою техніку і ускладнювати візерунки і малюнки.


Check Also

Місячний календар манікюру на листопад 2018 року

Будь-яка жінка хоче виглядати гарною і доглянутою. А доглянуту жінку неможливо уявити без доглянутих рук. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *