Ківі для обличчя став справжнім хітом і входить до складу безлічі відмінних, ефективних домашніх масок.
Ківі для обличчя: косметичні властивості
Соковитий заморський ківі зараз доступний нам цілий рік. Напевно, всім відомо про чудові властивості і користь застосування цього смачного кисло-солодкого фрукта в кулінарії.Не меншим успіхом використовується ківі і в домашній косметології, зокрема у догляді за шкірою обличчя.
Волохаті і непримітні на вигляд – ківі містять цілий комплекс вітамінів і мінералів, які необхідні нашій шкірі щодня для збереження молодості і квітучого вигляду.
По-перше, це вітаміни С і Е – потужні природні антиоксиданти і наші головні помічники в боротьбі з ранніми зморшками і втратою шкірою обличчя еластичності.
По-друге, весь спектр вітамінів групи В, які допомагають впоратися із запальними процесами на шкірі, покращують мікроциркуляцію і обмін речовин. А безліч корисних мікроелементів, серед яких залізо, фосфор, цинк, марганець, калій і багато інших, додатково живлять шкіру.
Таким чином, у складі ківі знаходиться буквально все те, що в першу чергу потрібно шкірі обличчя.
При цьому чудо-фрукт ще й підходить всім типам шкіри. Ківі для обличчя добре звужує пори і усуває жирний блиск, зменшує прояви вугрової висипки і прищів на проблемній шкірі, суху і шкіру, що в’яне забезпечує необхідною вологою і поживними речовинами, а для шкіри нормального типу служить ніжним додатковим доглядом.
Які ж маски з ківі для обличчя можна приготувати?
Ківі для нормальної шкіри обличчя:
половину стиглого ківі й банана натирають на великій тертці і змішують з 2 ст. л. кефіру, наносять на 20 хвилин;
розминають ківі разом зі столовою ложкою натертої на крупній тертці моркви, по 1 ст. л. оливкової олії і апельсинового соку, все перемішують, наносять на півгодини;
Ківі для жирної та комбінованої шкіри обличчя:
столову ложку косметичної глини розводять водою до однорідної кашки, додають м’якоть одного ківі, збитий білок і чайну ложку мигдалевого масла, наносять на півгодини;
розтирають ківі і додають 1 ст. л. лимонного соку, наносять на шкіру на 10 хвилин;
Ківі для сухої шкіри обличчя:
натирають ківі на крупній тертці і додають дві столові ложки жирного сиру або сметани і столову ложку вершків, перемішують, наносять на півгодини;
розминають м’якоть одного ківі з 1 ст. л. рідкого меду, додають чайну ложку натертої м’якоті яблука, наносять на шкіру на 20 – 30 хвилин.
Крім того, з ківі готують домашню маску-скраб для обличчя. Для цього до розім’ятої м’якоті додають столову ложку макових зерен, таку суміш наносять на шкіру обличчя і м’яко масажують. Такий скраб не тільки видаляє відмерлі клітини і забруднення з поверхні шкіри, але і живить її.
Ківі для обличчя: запобіжні заходи.
Перед першим застосуванням масок з ківі для обличчя рекомендується нанести трохи суміші на лікоть або зап’ястя і пару годин простежити за відсутністю алергічних реакцій – почервоніння або свербежу. Якщо вони не з’явилися – маски з ківі можна сміливо застосовувати.