Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Кармазин для волосся: особливий догляд за особливим волоссям

Кармазин для волосся: особливий догляд за особливим волоссям

Про красу жіночого волосся у всі часи говорили з особливим трепетом. Довге шовковисте і доглянуте – воно дарує їх власницям особливий шарм, дозволяє відчувати себе впевненою і привабливою.  Крім того, густе розкішне волосся притягують до себе чоловічі погляди, змушують обертатися услід, проводжаючи очима володарку цього незаперечного багатства. Енциклопедія краси в сьогоднішній статті розкаже про кармазин для волосся та про особливості догляду за особливим волоссям

 В очах будь-якого чоловіка жінка з довгою красивою доглянутою косою в усі часи була, є і буде досконалістю – втіленням ніжності, чуттєвості, жіночності, чарівності.

 Кармазин для волосся особливий догляд за особливим волоссямЗа зовнішнім виглядом волосся завжди можна судити про стан всього організму в цілому. Якщо вони тьмяніють або випадають – це однозначний сигнал про приховані або явні проблеми в організмі. Найчастіше проблемне волосся – ознака нестачі харчування. Від нашого щоденного раціону безпосередньо залежить живлення шкіри голови, а, значить, стан волосяних цибулин. Поживні речовини, одержувані з їжею, безпосередньо впливають на ріст і структуру волосся.

 Важливу роль відіграє комплексний догляд. Неправильно підібраний шампунь, кондиціонер, засоби для укладання або стайлінгу, маски, лосьйони та тоніки можуть призводити до різних проблем – від появи лупи до випадання.

 На щастя, у наш час є маса способів не тільки правильно доглядати за волоссям, але й рятувати їх від помилок, які неминучі у будь-якої жінки. А найкращим рятувальником багато років поспіль був і залишається саме препарат, який називається кармазин.

 Історія кармазину для волосся

 Кармазин для волосся, саме з його почалася епоха препаратів від облисіння. Його привозили у вигляді мазі, щоб терпляче втирати в лисини, які дуже скоро починали покриватися спочатку пушком, а потім новими шевелюрами. Лосьйон цієї ж марки був надзвичайно популярний серед жінок.

 Заповітні синенькі пляшечки дарували нове життя рідіючій зачісці, відновлюючи структуру від коренів до самих кінчиків. Завдяки своєму складу, кармазин для волосся став панацеєю від будь-яких проблем з волоссям.

 Його випускала не тільки Німеччина. Латвійська фірма «Дзінтарс» (Dzintars) успішно скопіювала рецептуру і дуже довгий час, поряд з косметикою і парфумерією робила цей дивовижний бальзам. Німецька компанія «Флорена» (Florena) донедавна поставляла в наші аптеки два види лосьйонів для волосся цієї серії – кармазин та біокрин (у синій або зеленій пляшечці).

 Але раптом ні з того ні з сього обидва препарати були зняті з виробництва, нібито з причини згубного впливу якогось із компонентів. Мовляв, раптом у перевіреного роками універсального засобу з’явилися несподівані побічні ефекти.

 Насправді, спостерігаючи, як на ринку косметики одні марки витісняються іншими, нескладно здогадатися про справжню причину зникнення кармазину практично відразу після того, як Florena увійшла в консорціум Beiersdorf.

Кармазин для волосся. Склад:

 В основі рецептури – спиртова настоянка березових бруньок і листя, з додаванням таких компонентів:

  1.    Водорості, що містять всі необхідні волоссю мікроелементи. За рецептурою потрібні бурі різновиди водоростей;
  2.    Вітамін В – зміцнює і нормалізує загальний стан шкірних покривів;
  3.    Аргінін – натуральна кислота, має ранозагоювальний ефект;
  4.    Маннітол – дуже потужний зволожуючий інгредієнт;
  5.    Біотин – найпотужніший вітамін, відмінно зміцнює зовнішню і внутрішню структуру волосяного покриву;
  6.  Треонін – натуральна амінокислота, активно відновлює пошкоджені тканини волосся, пом’якшує шкіру, нормалізує водний баланс.

 Як бачимо, рецептура вкрай проста – будь-який з цих інгредієнтів можна купити. Аргінін, наприклад, продають в капсулах і таблетках, під назвою альфа-кетоглютарат (AAKG). Маннітол випускають у флаконах та ампулах під різними назвами (маніт, ректізол, аеросмосол, діосмол, манніген, манністол, манніл, ізотол, манікол, маннідекс, осмітрол, осмосал, ренітол) і в різних процентних дозуваннях.

 Біотин, крім вітаміну Н може маркуватися, як В7, його вільно можна купити в спеціалізованих косметологічних салонах, парфумерних магазинах, фармакологічних мережах. Треонін ще називають гідроксиамінокислота (L-треонін).

 Він виглядає як світло-коричневий порошок. Бурі водорості завжди можна знайти в аптеках.

 Кілька слів про амінокислоти. Вони основа живого білкового організму. Зазвичай синтезуються з безазотистих продуктів в результаті процесу обміну речовин, з’єднуючись з азотом в складі крові. Але, деякі з них потрапляють в наш організм тільки в чистому вигляді з їжею, і засвоюються безпосередньо, оскільки самі по собі синтезу не підлягають.

 Мова йде про треонін і манітол. Тому починати комплексне відновлення всього організму потрібно з вживання в їжу цих двох компонентів.

 Але, повернемося до нашого чудодійного рецепту. Тепер розглянемо саму його основу – березові бруньки і листя. Що ж у них такого цінного? Чому настоянка з них має таку чарівну силу?

 У бруньках берези, крім біциклічних сесквітерпеноідів, які входять до складу будь-якого ефірного масла, багатющий набір усіляких корисностей: аскорбінова кислота, флавоноїди, жирні кислоти і смолисті речовини. Цей коктейль має одночасно бактерицидні, ранозагоювальні і дезинфікуючі властивості.

 Листя берези багате дубильними речовинами і флавоноїдами (гіперозид і кверцетин, які входять, до речі, до складу календули і глоду, чиї унікальні властивості не піддаються сумніву). Крім того, в листі берези є сапоніни, які, потрапляючи в кров, сприяють гемолізу еритроцитів і ефірних масел.

 Довершують цю хімічну лавку здоров’я аскорбінова кислота і кумарин, який має яскраво виражену бактеріологічну і антигрибкову дію. Настої з відварів листя відмінно допомагають при авітамінозах, радикуліті, екземі.

 Але, як у будь-яких ліків, у застосування березових настоїв і відварів є протипоказання. Наприклад, якщо ви лікуєтеся пеніциліном або вводите внутрішньовенно глюкозу, то вам не варто вживати відвари з листя, а при нирковій недостатності протипоказані настоянки з бруньок.

 Ну, і, звичайно, завжди потрібно пам’ятати про те, що різниця між ліками і отрутою тільки в дозуванні. Тому збираючись відновлювати в домашніх умовах рецептуру чудесного лосьйону, не перестарайтеся. Краще, якщо ви будете починати з маленьких доз, поступово збільшуючи їх до максимально допустимих меж.

 Ніколи не лінуйтеся читати інструкції до препаратів, які покликані принести вам користь при мудрому застосуванні.

 Кармазин для волосся. Аналоги

 Наостанок поглянемо на аналоги, які в широкому асортименті пропонує нам косметична і фармацевтична промисловість.

 В якості заміни можна спробувати такі марки: концентрат Anastim від фірми Ducray, ампули Dercos Neogenic від всесвітньо відомої торгової марки Vichy, спрей від бренду Alloton, шампунь марки Fitoval.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *