Home / Твоя краса / Тіло / Інтимні стрижки – варіанти на всі смаки. Домашні та салонні методи

Інтимні стрижки – варіанти на всі смаки. Домашні та салонні методи

Інтимна стрижка – питання делікатне, багато людей бояться піднімати цю тему, намагаються уникати її стороною. Нічого ганебного тут немає – з волоссям в області геніталій не тільки можна, а й потрібно боротися. Як видаляють волосся і створюють інтимні стрижки – варіанти на всі смаки? Чи можна зробити це в домашніх умовах, і якщо так, то як?

Інтимні стрижки – варіанти на всі смаки (бікіні-дизайн) – витоки

Інтимні стрижки - варіанти на всі смаки. Домашні та салонні методи

Сучасні косметологи пропонують цілий список способів оформлення волосся або повного видалення. Після прочитання статті читач зможе самостійно визначити для себе найбільш підходящий варіант.

Волосся, які ростуть в паховій області і навколо статевих органів, хоч і вважаються природними, але їх потрібно коригувати, як в області пахв і ніг. З точки зору естетики доглянута інтимна зона виглядає набагато приємніше, ніж в стані зневаги.

Для багатьох молодих дівчат інтимна стрижка – це не новизна.

Інтимна стрижка бере свою історію кілька тисячоліть тому. Ще в Давньому Єгипті чоловіки і жінки прикрашали своє тіло малюнками, не оминаючи стороною і цю пікантну зону.

Тоді на дану частину тіла наносилися малюнки, волосся віддалялися спеціальними засобами, залишалися лише хитромудрі візерунки, які прикрашалися ще й хною.

Малюнки з тіла плавно перетікали в прикраси інтимної зони. Потім, у міру розвитку цивілізації, ця культура стала поширюватися по всьому світу, інші народи адаптували її під себе, видозмінюючи її і вносячи якісь особливості.

З настанням епохи Ренесансу і темних віків, видалення волосся в паховій області стало ігноруватися.

За часів Людовика 14 (того, який “Король-Сонце”) з’явилася мода на повну відсутність волосся в інтимній зоні – чоловіки хотіли собі дівчину молодшу і дами різного віку натирали собі інтимні місця пемзою мало не до м’яса, щоб позбутися від волосся. У найбільш забезпечених тоді з’явилася воскова епіляція.

У той час гігієні приділялося мало часу, люди страждали від хвороб, не розуміючи, що самі ж провокували появу і розвиток патологій. Але, потім культура видалення волосся знову стала набирати популярність.

Останній спалах моди стався на Заході в 70-ті роки минулого століття, під час тієї самої “сексуальної революції”.

З тих пір мода на видалення волосся не вгасала, а сучасними виробниками було розроблено безліч засобів, що дозволяють практично безболісно і надовго позбавлятися від небажаної волосся на тілі, роблячи різноманітні інтимні стрижки – варіанти на всі смаки.

Зараз інтимна стрижка, або, як її ще називають – бікіні-дизайн, стала вже окремим напрямком, близьким до боді-арту. Процедура може бути виконана як в салонних, так і в домашніх умовах.

Для досягнення поставленої мети необхідно використовувати ряд методик, в число яких входять:

фарбування волосся в інтимній зоні;

епіляція воском;

стрижка машинкою або ножицями;

прикраса декоративними елементами з використанням спеціального косметичного клею (ваджазлінг).

Інтимна зачіска може виконувати як декоративну, так і гігієнічну роль. У багатьох національних культурах вона є обов’язковим правилом і для чоловіків, і для жінок.

На даний момент приблизно 60-70% людей вважає за краще видаляти волосся частково або повністю, і тільки 30-40% жителів залишає волосся в природному вигляді.

Лікарі сходяться на думці, що видалення волосся допомагає зберігати гігієну і позбавляє людей від дискомфорту.

6 правил створення зачіски в інтимній зоні

Існує ряд основних правил, які застосовуються до будь-яких методик виконання стрижок і видалення волосся:

правило перше і найважливіше – підстригайте волосся сухим, а голіть вологим. Підстригати волосся можна до прийому душу або ванни. А ось голінням слід займатися тільки після того, як тепла або гаряча вода пом’якшить структуру волосся.

Піна для гоління, інтимне мило або гель допоможуть зробити волосся менш жорстким. Це спростить процедуру гоління і знизить ризик виникнення подразнення шкіри. Проводити епіляцію, як і стрижку, слід на сухе волосся;

друге правило – до і після виконання стрижки необхідно очистити шкіру. Наявність бактерій може спровокувати появу зараження крові, подразнення шкіри або інших неприємних процесів;

третє правило – використовуйте гострі ножиці, нові бритви і інші засоби для видалення волосся. Віск повинен використовуватися в перший і останній раз, а епілятор необхідно очищати щоразу після використання;

четверте правило – намагайтеся витримувати паузу між сеансами. Щоденне гоління або занадто часте видалення волосся воском призводить до неминучого подразнення. У багатьох жінок після шугаринга утворюються фізичні опіки, зумовлені нанесенням декількох шарів засобу на одне і те ж місце поспіль. При появі печії слід припинити сеанс або перейти до обробки інших ділянок пахової області;

п’яте правило – не використовуйте парфумовані засоби по догляду за шкірою відразу ж після видалення волосся. Допустимо використовувати тільки гіпоалергенні речовини, що володіють заспокійливим і ранозагоювальним ефектом;

шосте правило – від вростання волосся під шкіру допоможуть масажні рухи м’якою мочалкою з використанням інтимного гелю в паховій області.

Ці нескладні правила допоможуть уникнути найпоширеніших помилок коли виконуєте інтимні стрижки – варіанти на всі смаки. Нижче будуть приведені найвідоміші стрижки та способи їх виконання.

Жіноча інтимна стрижка в домашніх умовах

Як роблять інтимну стрижку в домашніх умовах? Надаємо покрокову інструкцію:

Підготуйте інструменти і всі необхідні для використання засоби.

Підготуйте шкіру, нанесіть піну для гоління або розпарьте шкіру рушником, попередньо очистивши її.

Нанесіть маркером малюнок на лобкову частину, щоб створити рівний і гарний малюнок.

Приступайте до видалення волосся бритвою, епілятором або воском.

Не перестарайтеся з досягненням ідеальних результатів. Ніяка інтимна стрижка не вийде ідеально рівною і без похибок з першого разу.

Волосся повинні для початку відрости і якщо робити епіляцію після гоління, то виникнення коротких і колючих волосків не уникнути.

Нехай це не бентежить, адже навіть в салонних умовах відбувається те ж саме і всі сумлінні косметологи попереджають про це заздалегідь.

Стрижка “злітна смуга” створюється досить просто – тут можна використовувати як бритву, так і інші засоби для видалення волосся.

“Злітна смуга” може бути створена в умовах виконання фотоепіляції, адже рівні лінії і доступне розташування волосся дозволяють косметологу обійти цю зону і створити нехитрий малюнок.

Довжина волосся при цьому може бути відрегульована стригучою машинкою або ножицями.

Чоловіча інтимна стрижка в домашніх умовах

Для чоловіків виявляться актуальними все ті ж правила, що і для жінок. Не можна допускати роздратування на шкірі, використовувати допускається лише щадні засоби.

У всьому іншому чоловічий організм відноситься до видалення волосся так само, як і жіночий. Хоча численні дослідження довели, що чоловіки гірше переносять біль від видалення волосся. Можливо, це обумовлено психологічним фактором, ця особливість поки повністю не вивчена.

Жіночі та чоловічі інтимні стрижки – варіанти на всі смаки істотно відрізняються. Головна необхідність у чоловіків – видалення волосся з промежини і мошонкової частини. На лобковій зоні при цьому можуть створюватися будь-які візерунки.

При прийнятті рішення про фарбування волосся, слід віддати перевагу складам на натуральній основі. Для таких цілей ідеально підходить хна, яку можна придбати в спеціалізованих магазинах.

Слід пам’ятати і про те, що чоловіче волосся в 2 рази товще жіночого, тому при голінні воно стає ще більш жорстким і грубим.

Чоловіча інтимна стрижка в домашніх умовах може бути створена з використанням все тих же інструментів:

бритви;

триммера;

воску;

епілятора.

Від останнього больові відчуття виражаються найбільш яскраво, тому слід віддати перевагу іншим, більш простим і найменш травматичним способам. Якщо волосяний покрив виражений незначно, то можна обійтися простим для гоління верстатом.

Не слід обробляти шкіру кремом після гоління. Все ж це інтимна область і вона вимагає застосування певних засобів, що володіють гіпоалергенними властивостями.

У чому переваги тих чи інших способів видалення волосся? Варто розібратися з кожним з них окремо.

Найдоступніша і швидке рішення з усіх. Саме використання бритвеного верстата дозволить швидко очистити інтимну зону від небажаного волосся, надати нехитрий малюнок і при цьому обійдеться досить дешево.

Інтимна стрижка бритвою

Головні проблеми використання даної методики полягають в тому, що від гоління структура волосся стає жорсткою, а результат зберігається не більше доби.

У когось щетина починає пробиватися вже через кілька годин. За допомогою бритви можна створити складний і гарний візерунковий малюнок.

Інтимна стрижка епілятором

Ідеально підходить для домашнього використання, дозволяє швидко і надовго позбутися від небажаного волосся. Сучасні виробники випускають епілятори з безліччю насадок, які дозволяють створювати навіть складні інтимні зачіски.

Але, як і у інших методик, використання епілятора має неприємні сторони. Від використання механічного пристрою вростають волосся, процес вкрай болючий і болісний, не кожна людина здатна його перенести.

Інтимна стрижка воском

Це засіб дозволяє швидко і надовго позбутися від волосся. У сучасних салонах краси для створення складних малюнків використовується саме віск, так як його акуратне нанесення дозволяє чітко розподілити межі малюнка і зробити його акуратним.

Результат зберігається до двох тижнів, але вартість процедури може виявитися не всім по кишені.

Креми для депіляції

Швидко, доступно, але також є малоефективним, як і при використанні бритвеного верстата. Волосся видаляється тільки на поверхні шкіри і відростає протягом доби-двох.

Як і у випадку з восковою епіляцією може гарантувати виконання складного і хитромудрого малюнка, що потребують лише певної техніки нанесення засобу.

Фотоепіляція

Найдієвіший спосіб з видалення небажаного волосся. Головна перевага методики полягає в тому, що при впливі на корінь волосся, електричні імпульси знищують його структуру, роблячи його більш слабким, а згодом і зовсім руйнується.

Інтимні стрижки – варіанти на всі смаки з таким інструментом не завжди може бути виконана, але нескладний малюнок створити, все ж, можна.

При фотоепіляції не вростають волосся, від видалення лазером не виникає опіків. Єдиний мінус даної методики – дуже висока вартість.

Спираючись на ці нескладні правила, як робити інтимні стрижки – варіанти на всі смаки кожен читач зможе виконати інтимну стрижку самостійно. Не варто засмучуватися, якщо перший результат не виправдає очікування. Майстерність приходить з практикою.

Інтимні стрижки – варіанти на всі смаки

У наш час на все є мода і на жіночі інтимні стрижки теж. Робити інтимні стрижки – варіанти на всі смаки навіть відноситься до окремої своєрідної професії, фахівці якої і знеболять і в порядок приведуть. І величезну кількість варіацій стрижки запропонують.

І якщо ви вважаєте, що існує тільки дві інтимні жіночі зачіски: “зарості” і “під нуль”, то будьте готові дивуватися.

 1. “Місяць” – стрижка “Місяць” є однією з найпопулярніших стрижок, вона, в якомусь сенсі, символізує дівочу цноту і готовність вступити в статевий контакт при бажанні. Її перевага в простоті – можна зробити самостійно, озброївшись великим дзеркалом з підсвічуванням;
 2. “Нью-Йорк” – грубо кажучи, стрижка “Нью-Йорк” це факел, що виходить з вагіни (місця переднього сходження статевих губ). Для більшого ефекту і реалістичності можна додатково скористатися відповідними барвниками (жовтим, червоним і помаранчевим). При правильному фарбуванні, вони будуть імітувати полум’я;
 3. “Серце” або “Крапля” – популярні варіанти фігурних стрижок, де назви говорять самі за себе. Мода на “серце” і “краплю” приходить періодами, зараз не цей період. Але, можливо, сердечка знову будуть на піку популярності.
 4. “Соната” – ця композиція складається з декількох (двох) елементів. Звичайна цятка і хитромудра деталь, що нагадує один з двох східних символів «Інь» або «Янь». Самостійно таку стрижку зробити складно і травмонебезпечно;

 1. “Голлівуд” – найбільш радикальна стрижка в інтимній зоні. І мінімалістична. “Голлівуд” передбачає повне видалення волосся, як то кажуть, під нуль;
 2. “Тюльпан” – представляє схематично відображений силует (вигляд) цієї квітки;

 1. Лотос -узор у вигляді квітки лотоса, який розкриває пелюстки вгору
 2. Ластівка – силует птаха з розкинутими крилами
 3. Могікан – це відразу дві вертикальні вузькі смужки
 4. Тіффані – строгий, скромний, як все, що носить це скромне ім’я, квадрат
 5. Метелик з розгорнутими крилами
 6. “Бразильський варіант” – найпростіший з усіх інтимних стрижок. Має на увазі видалення волосся в більшій частині області лобка, на стегнах, сідницях, а також верхній лінії з місця переднього зрощення статевих губ (великих). Мета цієї стрижки – наближення до інтимного оволосіння європейських дівчат віку 15-18 років.

Знання базових правил допоможе знайти оптимальний варіант. Не бійтеся експериментувати, створюйте унікальні образи, але пам’ятайте про елементарні правила безпеки, адже мова йде про зовнішні статеві органи, які так чутливі до будь-яких речовин і впливів.

В кінцевому підсумку кожна людина зможе підібрати для себе оптимальний варіант і все, що для цього знадобитися – трохи терпіння в пошуку ідеального рішення.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *