Home / Твоя краса / Нігті / Ibx: перевірений засіб для зміцнення та відновлення нігтів

Ibx: перевірений засіб для зміцнення та відновлення нігтів

Ви мрієте про красиві, доглянуті і міцні нігті? Досягти відмінного результату допоможе розробка компанії Famous Names. Препарат, який діє зсередини і буквально рятує навіть найламкіші і витонченні нігті, називається ibx. Останнім часом все більше і більше жінок віддають йому перевагу.

Препарат ibx  робить можливим зміцнення та відновлення нігтів в будь-якому стані. Це перший лікувальний склад на косметичному ринку, який дає можливість отримати вражаючі результати надовго. Назва засобу ibx – абревіатура англійських слів: Iceberg – айсберг, Big – величезний, X – цифра 10. Розшифровка не зовсім очевидна: догляд, як айсберг. Суть в тому, що споживачеві видно тільки видиму сторону процедури (верхівку айсберга) – ідеально здоровий і рівний манікюр. Основа чудового результату – внутрішнє живлення, зміцнення та відновлення нігтів  – залишається прихованим.

Головна відмінність цього догляду від безлічі зміцнювальних покриттів, існуючих сьогодні на ринку в тому, що ibx відмінно зчіплюється з поверхнею нігтів і проникає в саму їх структуру. Тому його неможливо видалити спеціальною рідиною для зняття акрилу і гель-лаків, він відростає разом з натуральними нігтями. Позбутися від покриття можна тільки механічно, зрізавши ножицями. Область застосування ibx системи вражаюче широка. Препарат успішно використовують:

для відновлення або лікування особливо слабких і пошкоджених нігтів;

 для виправлення ушкоджень, таких як скол, відшарування на краї нігтя;

 В якості захисного шару під лак, гель, гель-лак для нігтів.

 Опис процедури ibx: для зміцнення та відновлення нігтів

 Система складається з декількох препаратів, які використовують у сукупності. В середньому, для досягнення видимого результату, потрібно приблизно 3-15 процедур.

 Періодичність нанесення складу залежить від стану нігтів:

 Щоб відростити нігті (після зняття штучних матеріалів/шаруються): 1 раз на тиждень.

 Щоб відростити нігті, які мають невеликі пошкодження: 1 раз на 2 тижні.

 Щоб привести в порядок нігті, яким не потрібно додаткове відновлення і лікування: 1 раз на 3 тижні.

 Час проведення процедури – близько 15 хв. Перед її початком з нігтьових пластин знімають старий лак або будь-яке інше покриття. Надають форму вільному краю. Виконують апаратний манікюр. Після нього нігті повинні бути повністю сухими. Ретельно дезінфікують нігтьові пластини.

 Далі наносять засіб ibx  Repair на всі пошкодження. Вони повинні заповнитися складом. Сушать нігті під феном. Закріплюють покриття під LED-лампою протягом 1 хв. або УФ-лампі – 2 хв.

 Видаляють дисперсійний шар. Наносять препарат на всю поверхню нігтів. Знову сушать феном.

 Промокають поверхню нігтів безворсовим спонжем. Сушать покриття в LED-лампі протягом 1 хв. Видаляють дисперсійний шар. Повторюють останній крок ще раз. Після цього на нігті можна наносити будь-який вид лаку. Область кутикули бажано обробити будь-яким живильним або зволожуючим маслом.

 Дана процедура абсолютно безпечна і дозволена навіть вагітним жінкам, які часто скаржаться на проблеми з нігтями. У багатьох в період виношування малюка вони починають розшаровуватися. Підліткам такий догляд можна робити, починаючи з 14 років, коли будуть повністю сформовані нігтьові пластини.

 Для підтримки краси натуральних нігтів – це справжня знахідка. Манікюр виходить настільки доглянутим, рівним і природним, що стає не обов’язковим покриття лаком.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *