Home / Дозвілля / Як зрозуміти що ти подобаєшся хлопцю. Корисні поради

Як зрозуміти що ти подобаєшся хлопцю. Корисні поради

Молоді люди нерідко опиняються в ситуації, коли не знають, як до них ставиться вподобана дівчина. Але і самі ми легко можемо потрапити в схоже положення. Як же буває іноді складно зрозуміти, що ти насправді подобаєшся хлопцю!  Поговоримо про те як зрозуміти що ти подобаєшся хлопцю докладніше.

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю, якщо ви не спілкуєтеся?

Як зрозуміти що ти подобаєшся хлопцю. Корисні поради

Закохана дівчина готова кожен рух хлопця в свою сторону розуміти, як признання в коханні. Але тут важливо гранично тверезо оцінювати всі можливі ознаки, як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю.

Нерідко буває, що між незнайомими хлопцем і дівчиною пробігає іскра. Як в цьому випадку зрозуміти, чи кохає тебе хлопець, чи це дійсно так, і тобі не здалося? Можливо, ви систематично бачитеся в навчальному закладі, на роботі або в барі, але все ще не знайомі.

Є кілька поведінкових симптомів, за якими можна зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю, навіть якщо через взаємну боязкість ви до сих пір не спілкуєтеся:

емоційний стан, як безпомилковий індикатор для розуміння, чи подобаєшся ти хлопцю. Якщо при вашій зустрічі чоловік змінює поведінку: стає більш позитивним, усміхненим і активним або, навпаки, мнеться, втрачається і червоніє, – це яскравий показник його симпатії. Це підтверджують численні дослідження в області психології відносин між чоловіком і жінкою;

провокаційний флірт. Часом, щоб упевнитися у взаємній симпатії з ще незнайомою дівчиною, молоді люди здатні на такий прийом, як кокетування з іншою представницею прекрасної статі. Як в цьому випадку зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю? Подивися, чи відстежує він твою реакцію під час такого флірту, або перевір, чи з’являться у нього ознаки ревнощів, якщо ти вчиниш аналогічним чином;

несвідомі рухи також можуть допомогти зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю, якщо ви ще не познайомилися і не почали спілкуватися. Придивися, може, він постійно не навмисно копіює твої жести і положення тіла, тримає відкритими зап’ястя, намагається триматися прямо, – все це надійні симптоми закоханості.

Як зрозуміти що ти подобаєшся хлопцю по його погляду?

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю, по його емоційному стану, поведінці і жестам, якщо ви до сих пір не спілкуєтеся, ми розібралися. Але іноді цих ознак буває мало. Насправді, визначити, чи любить тебе конкретний чоловік, можна ще й по погляду. Адже, як кажуть філософи, очі – дзеркало душі.

Про особливе ставлення молодої людини може розповісти його погляд. Роздумуючи про те, як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю, сконцентруйся на його очах. Але пам’ятай, що кожна людина індивідуальна, і свою симпатію в погляді чоловік може виражати в різній формі:

сміливий погляд, хлопець відкрито задивляється на тебе – з цього випливає, що він вважає тебе симпатичною і красивою;

великі пальці, закладені за ремінь. Схожий за змістом жест – руки в кишенях, а великі пальці зовні. Так хлопці підкреслюють свою мужність. Хоча варто відзначити, що навіть якщо ніяких дівчат поруч немає, такі жести все одно можуть бути використані, адже відчувати себе більш мужнім хочеться і в компанії чоловіків, і навіть на самоті;

поза. Вважається, що люди розгортають носки ніг і корпус в сторону тієї людини, яка їм симпатична. Тому якщо у великій компанії тіло чоловіка як ніби саме «дивиться» в бік однієї і тієї ж дівчини, то, без сумніву, вона йому подобається.

збентежений погляд, молода людина відчуває збентеження, відводить очі, але, потім, знову дивиться на тебе – по психології це ще одна ознака закоханого чоловіка;

перехресні погляди, так виходить, що ваші очі весь час зустрічаються. Як в цьому випадку зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю, якщо ви, наприклад, ще не спілкуєтеся? Якщо ваші погляди постійно перехрещуються, то ти його, як мінімум, зацікавила. Ще краще, якщо при цьому його зіниці стають ширшими.

Як бачиш, не тільки відкрите милування, а й незручні погляди можуть говорити про те, що ти йому цікава. Хіба що у тебе туш розмазалася або помада виявилася на зубах, тоді роздивляння навряд чи будуть ознакою симпатії. Також важливо простежити, куди спрямований його погляд, якщо на декольте і нижче, то крім звичайної зацікавленості можна говорити про сексуальний потяг.

Як зрозуміти що ти подобаєшся хлопцю – зчитуємо знаки в соціальних мережах

Жестикуляція, особливі погляди, емоційний настрій – це все, звичайно, потужні інструменти при визначенні симпатії молодої людини. Але як ще можна зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю? Адже нерідко в якості засобу для спілкування на початковому етапі у нас є тільки інтернет і соцмережі. Вчимося розуміти, що ти подобаєшся хлопцю, якщо особисто ви з ним практично або зовсім не спілкуєтеся.

Відразу обмовимося, що якщо він проявляє до твоєї персони активність в соціальній мережі, це вже явний симптом його розташування. Тут є ряд психологічних моментів і ознак, за якими можна відрізнити закоханого чоловіка:

він не особливо завзято користується популярними соціальними мережами, але регулярно заходить туди, щоб перевірити, чи немає нових повідомлень від тебе. Не варто очікувати, що людина такого складу раптом «оселиться» в фейсбуку або інших мережах, не варто на нього за це ображатися;

настрій і подача листування також може допомогти зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю, якщо вживу ви не спілкуєтеся. Зверни увагу на те, скільки часу він витрачає на набір повідомлення, підбір і розстановку слів.

Якщо чоловік ретельно складає фрази, прагнути здатися ерудованим і дотепнішим, ніж є насправді, – це виразна психологічна ознака закоханого чоловіка;

лайки, коментування, зверненя до тебе, інша активність, як, наприклад, обмін особистими повідомленнями теж дають можливість зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю.

Як зрозуміти що ти подобаєшся хлопцю – основні ознаки того, що він до тебе не рівно дихає

Як не помилитися, намагаючись зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю? Адже повторення твоїх поз може виявитися простим збігом, а широка посмішка молодої людини – позитивною рисою характеру. Кількість лайків і повідомлень, як правило, допомагає зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю, якщо ви не спілкуєтеся в реалі, а тільки підтримуєте зв’язок в соцмережах. Тому ми пропонуємо вам ознайомитися з трьома головними показниками як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю.

Він намагається заволодіти твоєю увагою.

Якщо зазвичай стриманий в емоційних проявах хлопець при твоїй появі перетворюється в задушевного жартівника, що розсипає компліментами, можеш більше не сумніватися, чи любить тебе цей чоловік. Безсумнівно, це його спосіб залучення уваги.

Він проявляє інтерес, розпитуючи про тебе загальних приятелів.

Коли хлопець намагається дізнатися більше про тебе і особливо про наявність / відсутність у тебе особистого життя, це як не можна краще дозволяє зрозуміти, що ти йому подобаєшся. Обізнаність про твої захоплення, проблеми та хобі, він проявляє прагнення зблизитися.

Він здійснює вчинки і робить тобі особисті запрошення.

Запрошуючи і вводячи тебе в своє коло спілкування, молода людина прозоро сигналізує про свою закоханість. Такий вчинок, як запрошення на день народження друга або на вечірку, де всі по парам, повинен дати зрозуміти, що ти дуже подобаєшся хлопцю, навіть якщо раніше ви особливо не спілкувалися. Можеш більше не переживати і отримувати задоволення від моменту – він закоханий і готовий розширити межі спілкування.

Як зрозуміти що ти подобаєшся хлопцю. Якщо це товариш

Як відомо, перевести відносини з дружби в щось більше дуже важко. Психологи стверджують, що якщо люди якийсь час спілкуються певним чином, то їм потім складно вийти з тієї ролі, яку вони для себе обрали в стосунках. Інші ролі в спілкуванні з певною людиною починають здаватися їм недоречними.

Він, як правило, не знає, який підхід знайти до дівчини, а якщо і робить якісь натяки, то вона вперто не хоче їх розуміти. Так що йому рано чи пізно все одно доведеться про все сказати прямо. А поки цього не сталося, він буде дуже турботливий. Така людина завжди готова  прийти на допомогу, навіть іноді на шкоду власним інтересам.

А ще дівчата іноді радяться з товаришами з приводу молодих людей, які їм подобаються. Звичайно ж, закоханий товариш буде всіма силами намагатися відвадити свою кохану від інших чоловіків. У мережі існує ряд ворожінь і інших ритуалів, які обіцяють відкрити завісу таємниці. Вірити їм чи ні – ваш вибір.

Як зрозуміти що ти подобаєшся хлопцю. Якщо це колишній хлопець

З колишніми хлопцями, на відміну від друзів, все дуже просто. Вони, як правило, не виявляють ніякого сорому, спілкуються спокійно і багато чого собі дозволяють. Вся проблема полягає в тому, щоб поговорити начистоту і запропонувати помиритися.

Але на це вони першими піти не можуть, надаючи таку можливість дівчині. У будь-якому випадку, якщо хлопець твердо вирішив розлучитися, то він не буде провокувати колишню дівчину на спілкування, а, навпаки, буде уникати її, щоб швидше нормалізувати ситуацію і почати нове життя. Якщо ж він продовжує перебувати поруч, значить розрив відбувся через непорозуміння, а почуття як і раніше залишилися.

Як зрозуміти що ти подобаєшся хлопцю – як уникнути помилки у відносинах

Міні-тест «Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю?»

Якщо тебе все ще мучить питання, як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю, ми пропонуємо скористатися ще одним способом. Нехитрий тест, заснований на принципах чоловічої психології закоханості, допоможе тобі в цьому. Він дозволяє зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю, і в випадках з особистими контактами, і якщо ви безпосередньо ще не спілкуєтеся.

На всі питання як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю, тестування відповідай не замислюючись «Так» – оцінюється в 2 очка, «Ні» – 0 очок або «Часом» – 1 очко. Відповідай швидко і щиро, щоб дізнатися чи любить тебе зацікавлений чоловік.

Питання, які допоможуть зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю:

Молода людина зачіпає мене розмовами / пише приватні повідомлення?

При моїй появі на його обличчі виникає посмішка / він додає смайлики в листуванні і коментарях?

Цей чоловік піклується про мене: притримує двері, подає пальто і руку / задає питання про мої настрої і самопочуття, справи?

Чи відчуває він збентеження при моїй появі / ретельно підбирає слова для смс?

У мене складається враження, що я йому не байдужа?

Підраховуємо підсумки:

Як бачиш, питання як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю цього міні-тесту складені таким чином, щоб можна було легко зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю, в тому числі, і якщо ви не почали ще особисто спілкуватися. Отже:

від 7 до 10 очок – молода людина відчуває до тебе сильну закоханість;

від 3 до 6 очок – він проявляє до тебе інтерес;

від 0 до 2 очок – або даний екземпляр зовсім тобі не симпатизує, або тобі попався відчайдушний скромник.

Як зрозуміти що ти подобаєшся хлопцю. Як приховують почуття різні знаки зодіаку

Чоловік-Овен завжди буде десь поруч, буде весь час намагатися доторкнутися до об’єкта почуттів, порушити особистий простір. Цей знак любить розвиток, в тому числі коли мова йде про відносини. Тому довго ходити навколо він не буде. Або вирішиться поговорити начистоту, або взагалі переключиться на іншу дівчину.

Тілець стає дуже уважним і ввічливим. Намагається усім  допомагати, піклуватися і взагалі здаватися добрішим, ніж він є.

Близнюки бажає відразу продемонструвати всі свої сильні сторони, причому іноді це може бути нав’язливим. Вподобану жінку  краще залучати гумором.

Чоловік-Рак, мабуть, найпотаємніший з усіх знаків. По ньому складно зрозуміти, що він відчуває. Спілкується з об’єктом симпатії спокійно і стримано, а може і зовсім уникати спілкування до тих пір, поки точно не вирішить, що йому потрібні відносини з цією дівчиною.

Лев. Ось вже хто любить демонструвати силу і успішність навіть більше Близнюків. Лев відразу докладно розповість, наскільки він хороший. Любить справляти враження подарунками.

Хлопець-Діва досконало володіє собою, тому навряд чи вдасться зрозуміти, що він відчуває, до тих пір, поки він сам не вирішить цього показати. Але в цілому його відношення буде підкреслено доброзичливим.

Терези завжди намагається приділити об’єкту почуттів якомога більше часу. Він багато розмовляє, жартує. При цьому ненав’язливий. Як правило, природна нерішучість протягом тривалого часу не дає йому провести якісь більш конкретні дії.

Юнак-Скорпіон любить, щоб дівчата самі падали до його ніг, тому часто грає з ними, наближаючись і віддаляючись. Спочатку він напористо шукає зустрічі, але під час неї демонструє холодність або навіть зневагу. Ревнивий і уразливий, в тому числі коли дівчина ще йому не належить. Тому часто дратується і не завжди може це приховати.

Стрілець не має ні комплексів, ні бажання обдумувати перспективи відносин і будувати далекосяжні плани. Тому він відразу починає завойовувати об’єкт симпатії, при цьому абсолютно не приховуючи своїх намірів. Ну а навіть якщо він якийсь час не говорить про почуття, все і так ясно по його багатозначним поглядам.

Козеріг може довго натякати обраниці на почуття в надії, що вона сама зробить перший крок. Цей знак дуже сором’язливий і боїться показати зайву емоційність.

Чоловіки-Водолії, не дивлячись на те що справляють враження досить м’яких людей, твердо йдуть до своєї мети. Вони не кваплять події, але планомірно збільшують кількість зустрічей і тривалість спілкування, починаючи приділяти вподобаній дівчині дуже багато часу.

Хлопець-Риби дуже турботливий, аж до того, що починає контролювати ту дівчину, яка йому сподобалася. Йому цікаво, чим вона займається, що їсть, скільки годин спить і т.д. Одночасно дуже сором’язливий, тому в присутності об’єкта симпатії часом може виглядати розгублено.

Відео: думка психолога як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Відео: 5 ознак того, як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *