Home / Дозвілля / Як зробити репост в інстаграмі з телефона. Способи

Як зробити репост в інстаграмі з телефона. Способи

Інстаграм – це додаток для телефону або комп’ютера, який за короткий час став надпопулярним в багатьох країнах світу. Про те як зробити репост в інстаграмі з телефона спробуємо розібратись в даній статті.

Як зробити репост в інстаграмі з телефона. Що таке репост в Інстаграмі

Як зробити репост в інстаграмі з телефона. Способи

 Більше 400 мільйонів користувачів віддали перевагу простоті, зручності і практичності цього програмного забезпечення. Мільярди фотографій, що кочують з гаджетів в Інстаграм, вплинули на вибір середньостатичної людини буквально у всьому – від ранкової зарядки до точно такого ж автомобіля.

Коли мова йде про соціальну мережу, то інформація в додатку розлітається в лічені секунди. Цьому сприяє репост. Зробити репост в Інстаграмі може кожен, користуючись невеликою інструкцією.

Репост в Інстаграм – це можливість скопіювати вміст поста в чужому профілі, а потім вставити його у себе на сторінці. Своєрідний такий буфер обміну виходить. При цьому зберігається першоджерело публікації, навіть коли переписом діляться з друзями через повідомлення в Direct’е.

Серед такого різноманіття файлів Інстаграма, звичайно ж, викладені такі, якими хотілося б поділитися в цю хвилину. Однак зробити репост в Інстаграмі, користуючись офіційним додатком, у вас не вийде. Як з’ясувалося пізніше, користувачі не цілком були задоволені таким станом, тому довелося шукати інші способи, так би мовити, в обхід офіційному додатку – через спеціальні сервіси і програми – адже в інтернеті немає нічого виняткового.

Зробити репост з комп’ютера

Інстаграм – це додаток для телефонів. Однак, існують онлайн сервіси, які дозволяють працювати з Інстаграмом з комп’ютера. Перейдіть на сайт Postingram.ru і виконайте кілька дій:

Натисніть кнопку «Спробувати безкоштовно». Зареєструйтеся або увійдіть на сервіс;

Додайте свій Інстаграм аккаунт;

Після прив’язки аккаунта, Ви можете:

Створювати свої власні пости з комп’ютера

Використовувати будь-які гео локації

Копіювати пости з будь-яких Інстаграм акаунтів

Розпланувати публікації на місяць в перед.

Часом користувачі хочуть, щоб їх аккаунт став популярним. Ми рекомендуємо спробувати наші спеціальні функції такі як:

Накрутка лайків в Інстаграм, яка дозволить вивести Ваші фотографії в ТОП рекомендацій в Інстаграмі.

Накрутка передплатників в Інстаграм, це кращий дієвий спосіб розкрутити свій профіль абсолютно безкоштовно живими передплатниками.

Як зробити репост в інстаграмі з телефона – андроїда

У багатьох користувачів телефони працюють на андроїд – операційній системі, яка в смартфоні знає все і про всіх, так само, як і її власник – Google. Для того щоб розширити функціональні можливості телефону, потрібно зайти в Google Play і встановити відповідну програму.

На головній сторінці Google Play, вписати в рядок пошуку «Instagram repost» – назва однієї з програм, що дозволяє зробити репост в Інстаграмі в лічені секунди;

У вікні з’явиться безліч додатків, що діють під керівництвом одного і того ж алгоритму дій;

Зупинити свій вибір на тому чи іншому додатку – уважно вивчивши відгуки людей, які вже скористалися таким софтом, наприклад, Repost for Instagram або Regrann у яких мільйонні завантаження і висока оцінка користувачів;

Завантажити пару схожих додатків, щоб у вирішальний момент не опинитися без улюбленого софта. Після оновлення системи Інстаграм, туди вносяться деякі зміни, які можуть не бачити додатки для репоста. Як правило, такі неполадки усуваються авторами додатків дуже швидко. Однак запасний варіант, як зробити репост в інстаграмі з телефона  буде зовсім не зайвим.

Нижче наведена докладна інструкція на конкретному прикладі додатка «Regrann». Це програмне забезпечення не виділяється особливо своїм функціоналом, однак воно дозволить вам зробити репост Instagram на телефоні без будь-яких проблем.

У Google Play виберіть «Regrann»;

Натисніть зелену кнопку «Встановити»;

Трохи почекайте, щоб була успішно завершеної установки додатку;

На робочому столі знайдіть відповідний ярлик і відкрийте програму;

Виберіть в Інстаграм фотографію, яку хочете «забрати» собі;

В правому куті над фото натисніть три вертикальних точки.

Відзначте «Поділитися».

У списку, натисніть на ярлик «Regrann»;

У меню, буде надано на вибір функціонал програми – зберегти фото, поділитися посиланням з друзями, відкласти публікацію поста у себе на сторінці або ж відправити до себе в профіль прямо зараз;

Клацніть по значку Інстаграм, для миттєвої публікації;

Обрізати фото до потрібних розмірів;

Відрешитуйте фотографію і додайте, за бажанням, напис;

Важливо! Необхідно вказувати ім’я автора. Для цього, в описі фото, поставте інтернетівську собачку перед логіном автора (без пробілу).

Ви можете використовувати ще один додаток, як зробити репост в інстаграмі з телефона – Інстарепост.

Встановіть програму через Google Play;

При запуску цієї програми виберіть один з двох варіантів – «Увійти» або «Введення без логіна»;

Публікація без логіна дозволить виконувати елементарні дії репоста просто і швидко;

При вході з обліковими даними Інстаграм, додаток обрадує користувача покращеними можливостями. Після запуску, Інстарепост буде показувати стрічку новин прямо через свій інтерфейс, а нова кнопка репоста тепер буде красуватися під кожним знімком;

За бажанням, приберіть авторство зображення і логотип. Для цього придбайте платну версію софта;

Фінал репоста буде відзначений яскравим значком програми Інстарепост, що розташувався в правому куті екрану гаджета.

Як зробити репост в інстаграмі з телефона – айФона

«Фруктові» телефони працюють на IOS – своїй операційній системі. Однак репост Інстаграм на айфоні здійснюватися за таким же принципом, як і на пристроях під управлінням Android.

Спочатку необхідно зайти в App Store – віртуальний магазин додатків для IOS;

Потім вибрати список для вашого пристрою – iPhone або iPad. Кожен з них удостоївся своїх окремих додатків, підстроєних відповідно до можливостей гаджетів;

У рядку пошуку необхідно набрати «Instagram repost»;

Вибрати кілька додатків, виходячи з високого рейтингу і позитивних відгуків людей, наприклад, Repost for Instagram, Insta Safe і ін .;

Встановити і запустити викачаний додаток.

Механізми функціонування репоста продубльовані в тих же двох варіантах, що і в Андроїд – публікацією із зазначенням автора або скріншотом на телефоні, одним з нижчеперелічених стандартних способів:

Кнопкою «Недавні програми» – довгим утриманням;

Одночасним натисканням механічної кнопки «Зменшення звуку» і «Включення»;

Двох кнопок разом – «Назад» і «Додому»;

Утримуванням двох кнопок – «Додому» і «Блокування».

Як зробити репост в інстаграмі з телефона – додатки

Спеціальні програми дозволяють, як зробити репост в інстаграмі з телефона  з мінімальними зусиллями. В App Store і Google Play таких програм випущено кілька десятків. Однак принцип роботи у них той же, і, добре розібравшись в одному додатку, можна буде без зусиль користуватися і іншими. Нижче описаний додаток для репоста Інстаграм «Repost for Instagram» для айфонів:

Відкрийте програму і натисніть на кнопку Log in with Instagram;

У відповідних віконцях введіть своє ім’я (логін) і надійний пароль;

На що з’явиться на сторінці запит на доступ до деяких дій. Виберіть зелену кнопку Authorize;

Після авторизації будуть показані фотографії тих людей, на яких ви підписалися раніше;

Після установки програми необхідно зайти в Інстаграм і відкрити фото, яке потрібно репостнути. Далі натисніть на три точки в верхньому правому куті. Виберіть пункт «скопіювати посилання».

Вибираємо «Копіювати посилання»

Тепер поверніться в додаток Repost for Instagram і вставте туди скопійоване посилання.

Для того, щоб додати на фотографію смайли використовуйте клавіатуру вашого смартфона.

Відкрийте будь-яку фотографію і натисніть на велику блакитну кнопку «Repost»;

У новому фоторедакторі визначтеся з розташуванням і кольором підпису автора;

Підтвердіть свій вибір кнопкою «Repost» і подальшою «Ок».

Потім додаток попросить вас вибрати програму для відкриття відредагованого фото;

Натисніть на ярлик Instagram;

Відредагуйте фотографію в розпочатому ресурсі;

Завершіть репост, натисканням «Поділитися».

За допомогою коду вставки

Даний спосіб підходить для того, щоб опублікувати матеріал з Інстаграма на сторонній сайт або в блог. Необхідно через браузер на комп’ютері зайти в потрібний профіль в Інстаграмі і відкрити фотографію, яку потрібно опублікувати. У нижньому правому куті побачите три крапки. Натисніть туди. Далі кнопка «вставити». Відкриється код вставки, саме його потрібно скопіювати. Потім цей код ви скопіюєте собі на сайт або в блог і опублікує фотографію.

Зробити репост відео з Інстаграма можна такими ж способами. Але відмінність в тому, що тут скріншот не допоможе. Зате інші два способи відмінно спрацюють.

Для початку необхідно завантажити на комп’ютер емулятор Андроїда Bluestacks. Після установки запустіть його і введіть дані від свого аккаунта в Гуглі.

Так виглядає основний екран емулятора Андроїда Bluestacks

Далі через емулятор Андроїда завантажуємо додаток Repost for Instagram.

Найголовніше це те, що ви завжди повинні пам’ятати про авторські права. Не дарма всі сторонні додатки дозволяють додати до репоста хештег, коментар або будь-який інший текст. Наприклад, ви можете вказати хештег з назвою бренду, якщо це репост будь-якого товару. Так само можна вказати автора в описі до фотографії або додати текст на фото.

Дуже часто брендові акаунти в Інстаграмі в описі розміщують свій хештег з метою того, щоб люди при репості не забували його вказувати. В такому випадку вам не потрібен дозвіл для репоста і авторські права не порушуватися.

Хештеги в Інстаграмі допомагають знаходити необхідні людини фотографії

З коментарем

Наприклад ви хочете зберегти коментар автора. Сторонні додатки для репоста автоматично пропонують, як зробити репост в інстаграмі з телефона  фото або відео з текстом автора. В такому випадку ви можете або залишити коментар, або його видалити, а так само можна додати свої доповнення.

З текстом і підписом

Сторонній додаток дозволяє зберігати підпис автора поста при репості, а також текст. В даному випадку текст ви можете змінити, або додати текст навіть на саму фотографію.

У соцмережі

Зробити репост можна не тільки для користувачів Інстаграма, але і в інші соціальні мережі. Необхідно в самому Інстаграмі авторизуватися в потрібній соц мережі. Список доступних сайтів:

Твіттер;

Фейсбук;

Foursquare;

Flickr;

Tumblr.

Спочатку зробіть репост необхідного поста собі в Інстаграм, а потім натисніть на три крапки в правому верхньому куті. Вам буде запропоновано поділитися постом і списком соціальних мереж. Виберіть ту, в яку потрібно відправити пост. Не забудьте, що спочатку потрібно зв’язати соціальну мережу і аккаунт в Інстаграмі. Це можна зробити в налаштуваннях.

Чи можна зробити репост Сторіс в Інстаграм?

На даний момент такої функції немає офіційно і сторонні додатки теж допомогти в цьому не можуть. Зате саму функцію репоста постів вже почали розробляти. Так як все-таки зберегти історію? Необхідно завантажити сторонній додаток.

Після того як зберегли історію через сторонній додаток, можете викласти зображення до себе в історію Інстаграма.

Чому не виходить зробити репост?

Можливо ваш телефон не підтримує сторонній додаток для репоста. Залежить від моделі смарфтона. Дешеві телефони можуть не підтримувати навіть сам Інстаграм.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *