Home / Дозвілля / Як зробити репост в інстаграмі з текстом- підбірка способів

Як зробити репост в інстаграмі з текстом- підбірка способів

Якщо у вас є сторінка в соціальній мережі Facebook, то ви можете поділитися вподобаним записом за один клік. Також потрібний пост можна відправити відразу собі на стіну. У віконці буде вказано, кому належить дана публікація. У популярному фоторесурсі Instagram такої можливості немає, тому ми будемо розбиратися, як зробити репост в інстаграмі з текстом.

Як зробити репост в інстаграмі з текстом

Як зробити репост в інстаграмі з текстом- підбірка способів

Instagram – єдина з великих соціальних мереж, в якій немає функції репоста. Тоді як в Facebook і LinkedIn є функція «Поділитися», в Twitter є «ретвіт», у Pinterest є «Repin», в Tumblr – «Reblog», а в Google+ – «Reshare».

Instagram? Нічого. Вас змушують знімати свої власні фотографії, записувати своє відео і ділитися в Instagram тільки своїм контентом. Але з огляду на факт, що контент стає популярним, коли ним діляться безліч людей, не дивно, чому так багато людей користуються сторонніми додатками, що дозволяють їм робити репост фотографій і відео інших користувачів Instagram в своїх власних профілях.

Багато користувачів Instagram вирішують цю задачу роблячи скріншоти фотографій, що викладаються іншими користувачами, які вони потім завантажують в свій власний профіль Інстаграм. Але такий спосіб, як зробити репост в інстаграмі з текстом  не вирішує проблему необхідності згадування оригіналу власника зображення. Крім цього, ви не зможете поділитися відео за допомогою скріншота!

Один з недоліків Інстаграм, на думку багатьох користувачів цієї мережі, є початкова  відсутність можливості виконати класичний репост з текстом автора. Єдиний варіант – повне копіювання всього поста іншого користувача. І то – це можна здійснити тільки за рахунок спеціальних програм. Наприклад, зробити репост в Instagram з текстом дозволяє такий додаток, як «Repost for Instagram».

Важливо відзначити, що ці програми було спочатку розроблено для роботи на мобільних пристроях. Тобто, його можна знайти на тому ж Play Маркет, скачати і виконати інсталяцію на свій смартфон, що працює на основі операційної системи Android, наприклад. Залишилося тільки розібратися – як це все функціонує.

Додаток Repost вигідно відрізняється широтою своїх можливостей. Увійшовши в нього, використовуючи свій аккаунт в Instagram ви потрапите на домашню вкладку, на якій ви зможете переглядати контент для репоста.

Ви побачите наступне. Стрічку (Feed): Останні фото, якими поділися люди, на яких ви підписані. Відео (Media): Останні відео, якими поділилися люди, на яких ви підписані. Лайки (Likes): Останні пости, яким ви поставили лайк (натиснувши на кнопку у вигляді серця).

Вибране (Favorites): Переглядаючи пости за допомогою програми Repost, ви можете натиснути на кнопку з трьома крапками в правому верхньому кутку поста і вибрати пункт «Додати в Вибране» ( «Add To Favorites»), щоб зберегти пост в цій вкладці.

Головне меню можна знайти в самому низу екрану, в ньому три основних вкладки: ваш власний профіль (або домашня вкладка), популярний контент в Instagram і вкладка пошуку. Хоча ви можете проглядати пости за допомогою Repost так само, як робили б це в Instagram, ви не можете їх коментувати. Однак ви можете натиснути кнопку з серцем, щоб поставити посту «лайк» прямо в додатку Repost.

Виберіть фото (або відео), яким ви хочете поділитися. Натискання на фото або відео дозволить вам переглянути його в повному розмірі, так само, як і в Instagram. Також ви зможете поставити «лайк», якщо вже цього не зробили і прочитати коментарі інших користувачів. Також тут ви зможете натиснути синю кнопку «Repost» в правому кутку під постом, якщо ви хочете розмістити це фото в своєму профілі.

Інструкція по функціоналу програми Repost for Instagram

Отже, щоб зробити репост в Instagram з текстом на смартфоні, потрібно повторити таку інструкцію:

Після установки програми, зайти в нього.

Знайти в правому верхньому куті робочого екрана іконку соцмережі і клікнути по ній.

Перейти в інста і виконати пошук поста, який хочеться репостнути  на свою сторінку.

Ще раз звернути увагу на правий кут у верхній частині екрану, де можна побачити тепер три крапки.

Натиснути на цей значок і із запропонованого списку вибрати варіант «Копіювати посилання».

Повернутися в раніше запущене застосування, де на головній сторінці тепер повинен відобразитися пост, посилання на який була тільки що скопійоване. Клікнути по ньому.

Відкриється вікно налаштувань, де можна індивідуально підібрати деякі параметри. Коли все буде готово – натиснути на «Repost».

Це дозволить відкрити додаткове вікно, де необхідно натиснути на «Open Instagram». У цей момент текстовий супровід поста буде скопійовано в буфер обміну.

Наступний етап – розміщення на своїй сторінці, яке відбувається в стандартному режимі.

    

Залишається тільки додати текстовий супровід:

Перемістити курсор в спеціальне поле, призначене для опису;

Натиснути і не відпускати, поки не з’явиться напис «буфер обміну»;

Клікнути по ньому, щоб перенести збережену інформацію в свою публікацію.

Як зробити репост в інстаграмі на iPhone

Розробники інста спочатку створювали медіамайданчики для мобільних пристроїв, сьогодні клієнт доступний для Android, iOS і Windows Phone. Якщо ви використовуєте «яблучні» гаджети від Apple, то на вашому iPhone або iPad встановлена операційна система iOS. Ми будемо розбирати способи, які працюють на iPhone.

Для смартфонів і планшетів присутні два способи, як зробити репост в інстаграмі з текстом, які дозволяють запостити вподобану фотографію або відеозапис у себе в профілі, вибирайте відповідний варіант і переходьте до покрокової інструкції. Ми рекомендуємо ознайомитися з кожним керівництвом.

За допомогою сторонніх утиліт. В інста немає такої функції, розробники поки не планують додавати подібний інструмент, кожне зображення – це особиста власність власника аккаунта. Відсутність можливості робити Repost обурила і програмістів, тому вони зробили зручну програму, яка дозволяє в кілька дій публікувати знімок або ролик, взятий з особистої сторінки вашого передплатника або людини, яку ви фоловите.

Стандартна функція гаджета. На перший погляд спосіб здасться більш простим, але утиліта додає більше можливостей. Полягає метод в створенні знімка екрана. Смартфони і планшети Apple мають вбудовану функцію скриншота. Ви фіксуєте, що відбувається на екрані, в результаті нове зображення з’являється в галереї. Таким чином з’явиться копія відкритого в Instagram зображення, залишиться лише опублікувати його з пам’яті телефону.

Важливо! Ми з повагою ставимося до безпеки своїх читачів, тому всі способи перевірені і не несуть загрози ваших особистих даних. Вам не буде потрібно де-небудь вводити свій логін і пароль. Рекомендуємо уникати додатків, де потрібно авторизуватися за допомогою даних з вашого облікового запису, якщо мова не йде про офіційні програми.

В офіційному профілі розробників часто з’являлися прохання додати таку функцію. Шанувальники медіамайданчиків очікували цей інструмент в останні оновлення, але творці соцмережі в цей напрямок не дивляться.

Хоча недавно в інста з’явився корисний режим, як зробити репост в інстаграмі з текстом, притаманний класичним соцмережам – Direct, який можна сміливо назвати аналогом особистих повідомлень з FB. Варто сказати, що сторонні розробники відповідально підійшли до розробки додаткової опції, про що говорять і відгуки на офіційній сторінці програми.

Як робити репост в Інстаграмі з Айфона

Ми проводили тест на шостій версії гаджета, але утиліта повинна працювати і на більш старих генераціях, до прикладу, 5s і 4. Завантажувати утиліту необхідно тільки з офіційного магазину, у випадку з Apple це буде App Store або iTunes. Вибирайте платформу, якою вам зручніше користуватися. Через веб-версії сайту repost зробити не вийде, тому переконайтеся, що на iPhone 7 встановлений клієнт інстаграм.

Як зробити репост в інстаграмі з текстом на айФоні 6 s

А тепер до докладної інструкції, як зробити репост в інстаграмі з текстом  на айФоні:

Відкрийте магазин додатків, звідки ви завантажуєте новинки та оновлення. В App Store побачите новинки ігор і різних програм.

Нас цікавить пошуковий рядок, який розташований в верхній частині дисплея. Клікніть по ній і введіть слово InstaRepost. Не використовуйте кирилицю при введенні назви.

Система виконає автоматичний пошук, на першому місці в списку ви побачите потрібний нам додаток. Клікніть по ньому.

На сторінці можна ознайомитися з описом програми та дізнатися останні нововведення. Також тут вказані оцінки і відгуки людей, які вже скористалися InstaRepost.

Як бачите, відгукуються про роботу утиліти позитивно. У центрі екрана присутня кнопка «Встановити», натискаємо її. Інсталяція та завантаження здійснюються автоматично, нам залишилося дочекатися завершення процесу.

У верхній панелі з’явиться повідомлення про вдале завантаження. Значок буде в головному меню. Також ви можете відразу клікнути по кнопці «Відкрити», яка замінить віконце «Встановити».

Програма встановлена, запустіть її і поверніть (закривати не потрібно).

Заходимо в офіційний клієнт інста і авторизовуємся в ньому. Знайдіть в стрічці друзів або передплатників знімок, який ви хочете побачити на своїй сторінці. Відкрийте фотографію або відеозапис в повному розмірі. У верхньому кутку ви побачите кнопку з трьома крапками, як показано на скріншоті нижче:

Після натискання ви побачите контекстне меню, виберіть пункт «Копіювати посилання». Стороння утиліта повідомить, що з’явився новий пост.

Переходимо в InstaRepost, в списку ви побачите матеріал, який ви виділили.

Клікніть по зображенню, додаток відкриє сторінку Repost. Тут ви можете відредагувати фото, додати кілька фільтрів, змінити опис або зберегти текст автора.

Якщо все готово, як зробити репост в інстаграмі з текстом, натисніть синю кнопку «Repost». Готово, поверніться до свого облікового запису і обновіть профіль, на своїй сторінці ви побачите нову публікацію. Зверніть увагу, в нижній частині збережеться нікнейм автора оригіналу. При необхідності водяну марку можна видалити, але краще цього не робити.

Досвідчені користувачі соціальних мереж знають, що таких програм досить багато. InstaRepost ми вибрали з-за високого показника безпеки. Вам не буде потрібно вводити особисті дані через сторонній додаток. При бажанні ви можете скопіювати відразу кілька знімків або відеозаписів, а потім одночасно запостити їх.

Як зробити репост в інстаграмі з текстом  на айФоні 5s

Основний метод ми розібрали, тепер перейдемо до скриншоту. Вам необхідно зайти в свій профіль інста, відкрити вподобану фотографію на весь екран. Переконайтеся, щоб не було видно написів і кнопок. Вам необхідно затиснути одночасно дві клавіші «Home + Power».

Готово, система вам повідомить про вдалий знімок. Тепер зайдіть в галерею і знайдіть нове зображення. У профілі Instagram ви можете зробити фото або завантажити готове зображення з галереї.

Важливо, щоб фото було зроблено за останні 24 години. Запостивши скріншот, додайте підпис і накладіть фільтри, якщо це необхідно. Тепер ви знаєте, як зробити репост в Інстаграмі з текстом  на айФоні.

Ви навіть можете натиснути кнопку «Tag People» щоб відзначити автора, що додасть їм кредитів. Після редагування та налаштувавши підпис, ви можете опублікувати свій репост! У лівому нижньому кутку поста з’явиться невеликий підпис, що показує аватар та ім’я автора.

Для чого все це і робилося. Навряд чи Instagram в найближчому майбутньому буде мати вбудований інструмент для репоста, так що поки це додаток – найкращий варіант. Ви можете зробити репост чого завгодно – включаючи відео – всього за кілька секунд.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *