Home / Дозвілля / Як зробити репост в інстаграмі: 4 простих способи

Як зробити репост в інстаграмі: 4 простих способи

Якщо ви хочете репостнути  в Інстаграмі чийсь пост, спочатку варто отримати у них дозвіл. Після цього ви можете скористатися різними додатками, як: Repost for Instagram, Instarepost, DownloadGram, і т.д. Або можна просто, як зробити репост в інстаграмі.

Як зробити репост в інстаграмі  – основні способи

Сучасні технології і таке явище, як соціальні мережі, урізноманітнили знання людини найнезвичайнішими поняттями. Всі знають про те, що таке лайки і дизлайки. Всі люблять поспілкуватися в коментарях і т.д. Одним з основних термінів є «пост» – інформаційний блок, що розміщується власником сторінки з соціальної мережі на загальний огляд. З’явилася також похідна «репост» – копія вподобаного поста до себе на сторінку зі згадуванням первинного автора або без такого.

Стрічки більшості соціальних мереж дуже завантажені: вони заповнені фотографіями, відеозаписами і текстовими постами ваших друзів і брендів, на які ви підписані. Однак Instagram це не стосується, оскільки на екрані може відображатися тільки по одному посту, і переглядати всю стрічку через це дуже зручно.

Простий інтерфейс допомагає фокусуватися на кожній фотографії та кожному відео. Однак одного з додатком всю ж не вистачає – можливості робити репости. Давайте ж розберемося, як зробити репост в інстаграмі.

На щастя, є безліч доступних рішень. Якщо ви до цих пір не знаєте, як зробити репост в інстаграмі, ми розповімо вам про чотири способи як це зробити. Всі ці способи безкоштовні, але вам доведеться завантажити одне або кілька додатків з App Store або Google Play. Далі мова піде про те, як зробити репост в інстаграмі, оскільки саме ця соцмережа є однією з найпопулярніших серед користувачів Інтернету.

У Instagram під постом немає окремої кнопки, що дозволяє розмістити вподобаний запис в профілі, тому питання, як зробити репост в Інстаграмеі на Андроїд або іншої мобільної ОС, виникає у користувачів дуже часто. Якщо говорити тільки про ОС Android, то для репоста можна використовувати скріншот, а для розміщення відеозапису знадобляться сторонні додатки.

Ми розповімо, як зробити репост в інстаграмі  на iPhone. Якщо вас цікавить, як зробити репост в Інстаграм на смартфоні з андроїд, не переживайте – способи не будуть відрізнятися.

1) Repost for Instagram

Скачайте додаток Repost for Instagram для iOS або Android, щоб робити репости в Інстаграм з текстом.

Відкрийте додаток Instagram і знайдіть фото або відео, репост якого хочете зробити.

Натисніть «…» в правому верхньому кутку поста. Після цього виберіть «Копіювати посилання».

Відкрийте додаток Repost for Instagram. Пост, посилання якого ви скопіювали, автоматично з’явиться на головній сторінці програми.

Натисніть на стрілку праворуч від поста. Тут ви можете вибрати, де на фото або відео буде відображатися значок репоста.

 Натисніть «Repost», а потім виберіть «Copy Caption & Open Instagram», щоб зробити репост в Інстаграм з текстом.

Відредагуйте фото або відео як зазвичай, а потім натисніть значок «Далі». Якщо хочете залишити оригінальний підпис поста, затисніть поле для підпису і виберіть «Вставити».

Коли будете готові, опублікуйте пост як зазвичай. Ось як він буде виглядати в стрічці:

 2) InstaRepost

Був одним з найпопулярніших додатків, як для айфона, так і для андроїда, можливо і зараз є таким. Відразу варто відзначити, що частина функцій урізана і доступна тільки після покупки розширеної версії. Купувати чи ні це вам вирішувати, існує багато інших альтернатив і причому безкоштовно.

З його допомогою можна копіювати, як пости з фото, так і з відео. Також при використанні «Інстарепост» не виникне питання про те, як зробити репост в інстаграмі  з текстом автора або особисто написаним. Для початку необхідно завантажити додаток «Інстарепост» через Play Market (для андроїда) або App Store (для айфона).

Подальші дії:

Відкриваємо додаток Інстаграма і знаходимо будь-який вподобаний пост, незалежно від того знімок це або відео.

У правому верхньому кутку поста натискаємо значок з трьох крапок, а потім вибираємо пункт для копіювання посилання на даний блок.

Потім підтверджуємо свій намір.

Зберігатися блок можна налаштувати. Налаштування передбачає видалення вихідного тексту під блоком, видалення лого автора, видалення водяних знаків і т.д. Але, все це можливо тільки після покупки про статусу. Також про статус значно прискорить процедуру публікації на своїй сторінці.

Аналогічно працює інший софт, спрямований на вирішення подібних завдань.

3) DownloadGram

DownloadGram дозволяє зберігати фотографії і відео з Інстаграм у високій роздільній здатності, а потім завантажувати їх в своїх пости.

Відкрийте Інстаграм і знайдіть пост, який хочете репостнути, а потім скопіюйте його посилання.

Зайдіть на сайт DownloadGram і вставте скопійоване посилання. Після цього натисніть «Download».

На екрані з’явиться друга кнопка «Download Image». Натисніть її.

Відкриється нова вкладка із зображенням в повному розмірі. Затисніть його і збережіть в Фото.

Поверніться в Інстаграм і завантажте пост як зазвичай.

Фото не буде позначено як репост, тому можна згадати автора в підписі.

4) Зробіть скріншот

Даний спосіб не вимагає установки додаткових додатків, але працює він тільки для репоста фотографій.

Знайдіть фото, репост якого хочете зробити, і зробіть його скріншот.

iOS: Одночасно затисніть кнопку Home і кнопку включення, щоб на екрані з’явився спалах.

Android: Одночасно затисніть кнопку включення і одну з кнопок гучності.

Завантажте пост в Інстаграм як зазвичай, вибравши скріншот з Фото.

При створенні і завантаженні скріншота з’являється вікно «Поділитися». Зроблений скрін можна додати в Instagram і відредагувати перед публікацією.

Головне не забувати, що на фотографії поширюються авторські і виняткові права. Щоб не отримати обґрунтовані претензії від правовласників, обов’язково вказуйте посилання на джерело контенту.

Якщо ви плануєте часто робити скріншоти, то зручніше буде скачати в Play Market один з додатків для створення і редагування знімків екрану. У таких програмах можна розмити окремі області, обрізати непотрібні фрагменти, додати фігури і текст, налаштувати свій спосіб створення скріншота.

Тепер ви знаєте, як зробити репост  в інстаграмі, і можете урізноманітнити свій профіль контентом друзів, близьких та інших акаунтів. Використовуйте способи вище, щоб легко і швидко робити репости відео і фотографій на свій профіль.

Як зробити репост в інстаграмі сторіз

Інстаграм дивує великим числом оновлень, що не може не радувати. Але, на таких швидкостях, багато користувачів просто не встигають освоювати новий функціонал. Тим більше, що, іноді непогані можливості, мають неочевидний інтерфейс, і зрозуміти, як вони працюють, можна тільки поекспериментувавши з їх використанням.

Наприклад, як зробити репост в інстаграмі  сторіс. Необхідність в цьому виникає у багатьох. Однак, судячи за запитами в пошукових системах, велика кількість користувачів не знають як це робиться.

Нова функція тестується і доступна тільки обмеженій аудиторії. Щоб перевірити її наявність, виберіть будь-який пост з відкритого аккаунта (включаючи власний). Натисніть на іконку Надіслати (паперовий літачок). Якщо у вас є функція Додати пост в Історії, ви входите в число щасливчиків!

За замовчуванням вашими постами можуть ділитися всі користувачі Instagram. Але у вас є можливість відключити цей дозвіл в налаштуваннях.

Перейдіть в Установки режиму і перейдіть, поки не з’явиться опція Дозволити перепис. Якщо слайдер включений (забарвлений в блакитний колір), люди можуть ділитися вашими постами. Натисніть на нього один раз, щоб заборонити репости вашого контенту.

При публікації чужих записів в соціальних мережах завжди виникають певні правові питання. Користувачі мають повне право на свій контент, тому необхідно отримувати дозвіл на його публікацію.

Багато функцій репоста в інших соцмережах обходять вимоги копірайтингу, так як повторно публікують оригінальний пост із зазначенням авторства. У Instagram репости працюють за схожим принципом, тому багато хто буде використовувати цю функцію, не замислюючись про права творця записів.

Ось чому найкраща практика – питати дозвіл на публікацію чужого контенту. Так як функція репоста в Instagram тільки з’явилася, багато користувачів будуть раді, якщо ви перепишите їх записи. Але спочатку запитайте дозвіл.

Особливо це актуально для репоста записів клієнтів про ваші продукти або послуги. Якщо ви будете використовувати їх контент для отримання прибутку (як відгуків, наприклад), дозвіл потрібно отримати обов’язково. Зробити це можна в коментарях під постом або в особистих повідомленнях.

Отримавши дозвіл, сміливо діліться записами інших користувачів. Урізноманітніть свої історії і запропонуйте більше цінності аудиторії.

Пропонуємо  3 способи, як зробити репост в інстаграмі  сторіс.

Репостити історії в інстаграм можна трьома способами. Але, тільки один з них буде офіційним і чесним. 2 інших можуть бути розцінені як крадіжка чужого контенту, тому, якщо ви робите репост Сторіс такими методами, то повинні попросити дозволу у автора історії, і зробити репост на його умовах.

Офіційний спосіб репоста Сторіс в інстаграм

У інстаграм чужу історію офіційно можна репостнути тільки в тому випадку, якщо в цій історії було додане посилання на ваш аккаунт. Тобто, якщо користувач вказав вас в своєму Сторіс. В такому випадку, вам в директ прийде повідомлення від цього користувача, де буде говоритися, що він вказав вас у своїй історії. Тут же, разом з повідомленням, буде посилання – “Додати в історію”. Натиснувши її, ви можете репостнути історію в свою Сторіс.

Варто відзначити, що при репості історії, всі стікери (опитування, повзунок, зворотний відлік, і інші) на кінцевому, репостнутому Сторіс, стають неактивними. Крім того, репостнута історія стає клікабельною. При натисканні на неї з’являється посилання на аккаунт, з якого був зроблений репост.

Аккаунт, з якого робиться репост, також отримає повідомлення в директ про те, що його згадали в Сторіс.

Отже, коротке резюме. Щоб ви могли репостнути чиюсь історію, вас повинні на ній відзначити.

Репост Сторіс в інстаграм за допомогою скріншота

Найпростіший спосіб зробити репост чиєїсь історії – це зробити її скріншот і викласти в своїй Сторіс. Однак, варто врахувати, що в такому випадку ви використовуєте чужий контент, і ви повинні попросити дозволу у його власника. Але, напевно жоден користувач не відмовиться від цього, якщо ви додасте в репост посилання на аккаунт автора поста.

Цим методом можна репостнути тільки фото-Сторіс. Якщо Сторіс складається з відео, то ви можете скористатися третім способом.

Репост Сторіс в інстаграм за допомогою сторонніх додатків

Другий спосіб як зробити репост в інстаграмі  Сторіс полягає у використанні сторонніх додатків для збереження чужих історій або репоста їх в своїй Сторіс. Наприклад, з цим добре справляється додаток Story Saver.

Все що вам потрібно, це завантажити і встановити додаток, авторизуватися з вашого інстаграм аккаунта, знайти в пошуку аккаунт, з якого ви хочете зробити репост історії, вибрати потрібну історію і зробити репост, або зберегти на пристрої, якщо ви хочете опублікувати Сторіс пізніше або в іншому обліковому записі.

     

Як зробити репот в інстаграмі сторіз. 5 креативних застосувань нової функції

Нова функція пропонує безліч можливостей для доповнення вашої контент-стратегії в Instagram Stories.

Репости можна використовувати для:

Демонстрації того, як клієнти використовують ваш продукт або послугу

Розповіді про місцеві події та цікаві місцх поруч з вашою компанією

Огляду корисних порад від лідерів індустрії

Інформування про останні новини і тренди вашої індустрії

Просування в Історіях записів зі стрічки для розширення охоплення

Навіть якщо у вас поки немає нової функції, дозвольте перепис іншим користувачам. Це може бути дуже захоплююче і ефективно: ви розширите охоплення і збільшите показники залученості.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *