Home / Дозвілля / Гороскоп на жовтень 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на жовтень 2021 року для всіх знаків зодіаку

За допомогою докладного гороскопу на жовтень 2021 року для всіх знаків Зодіаку, ви зможете заздалегідь дізнатися про майбутні події. Внести свої корективи, які зроблять ваше життя комфортнішим і кращим. Далі піде мова про детальний гороскоп на жовтень 2021 року.

Гороскоп на жовтень 2021 року

Гороскоп на жовтень 2021 року для всіх знаків зодіаку

Овен

У жовтні 2021 року всі представники зодіакального знаку Овен відчують нову хвилю космічної енергії. І він буде настільки потужним, що відразу будуть забуті всі невдачі і вся депресія попередніх періодів. Це буде повернення до свого єства і природного початку. З властивою завзятістю Овни рушать до мети, яку давним-давно для себе визначили, і ніякі перешкоди не зможуть перешкодити. У цьому місяці Овни зможуть зробити стільки, скільки не змогли за весь час з початку 2021 року.

Якщо вести мову про сферу ділових інтересів, в жовтні Овни також зможуть домогтися дуже багато чого. Не можна сказати, що весь місяць в цьому відношенні вийде безхмарним. Але налаштованість представників вашого знаку зодіаку і, безумовно, добре самопочуття дадуть можливість подолати будь-які бар’єрні явища. Бачити мету і не помічати перешкод, ось девіз, з яким Овни пройдуть весь жовтень.

В результаті можливим виявиться явне поліпшення ділової обстановки, чи стосується це організації робочого місця або професійної стратегії в цілому або чогось іншого. Слід тільки мати на увазі, що на початку місяця, видасться більше особливо сприятливих днів, коли стане виходити абсолютно все. Саме в цей час треба чекати призначень, підписувати договори, здавати іспити на вищий розряд тощо. Важливо не упустити ці кілька днів. У цей час будь-який штурм буде результативним.

Що стосується міжособистісних відносин і положення в суспільстві, то тут події розгортатимуться за дещо більш складного сценарію. Розпочнеться місяць з загострення всіх почуттів. Емоційний настрій Овнів виявиться настільки заразливим, що вони зможуть повести за собою будь-яку групу. Але можливий і такий варіант, коли представники вашого знаку зодіаку підпадуть під чужий вплив і самі долучаться до якого-небудь руху.

Крім того, в цей період характерні спалахи миттєвої закоханості в когось знайомого або ж зустрінуту вперше людини. У другій половині місяця почуття Овнів, навпаки, виявляться повністю вам підконтрольними. Представники вашого зодіакального знаку зможуть організувати сприятливий клімат в родині.

Саме вдалий час для цього представиться в середині місяця і в останні дні жовтня. Втім, більшість представників вашого знаку зодіаку виявляться настільки поглиненими професійними інтересами. І громадською діяльністю, що запросто можуть «прогавити» цей час. В такому випадку треба бути готовим до бунту. Члени вашої родини і романтичні партнери не забудуть висунути ультиматум: або вони, або робота. Ось тут і доведеться вибирати і йти на певні жертви.

Телець

У жовтні 2021 року представники зодіакального знака Телець зможуть привітати себе з ще однією діловою перемогою і стягуванням чергової порції благ. Але це виявиться, мабуть, єдиним плюсом даного періоду, тому що навіть успіхи будуть нівельовані повною байдужістю до них близьких людей.

Більш того, деякі представники вашого знаку зодіаку будуть страждати навіть від почуття деякої ворожості з боку членів своєї сім’ї. Гороскоп на жовтень 2021 року  радить, що до кінця місяця все це може стати причиною глибокого стресу і стану тотальної самотності. Власне, звинувачувати Тельці повинні будуть тільки себе, оскільки саме на вас ляже відповідальність за невміння організувати довірчі і повні взаєморозуміння відносини зі своїми близькими.

Не можна сказати, що фатальність вищеописаних тенденцій зумовлена. При відомому старанні Тельці можуть запобігти негатив, якщо активно і в достатній мірі обачно введуть представників близького оточення в курс своїх справ і суть проектних перетворень. Повністю уникнути суспільного остракізму, зрозуміло, не вийде і на цей рахунок в жовтневому гороскопі Тельців є прямі вказівки.

Але якщо хоча б в сім’ї матиме місце розуміння і довіра, вже це виявиться чималою підтримкою. Період, через який треба буде пройти Тельцям, змусить їх багато в чому переглянути своє ставлення до думки друзів, знайомих і товаришів по службі. Причому протікати це все стане на тлі монотонних буднів при явному депресивному емоційному тлі.

Що стосується особистих взаємин представників вашого знаку зодіаку, то в цій сфері становище виявиться не в приклад більш сприятливим. Кохані люди зможуть проявити поблажливість до ділової агресивності Тельців і навіть більш того, увійти з ними в партнерство, особливо, якщо воно буде мати відношення до спільної власності.

Тельці зможуть із задоволенням відзначити, що відносини з партнером по шлюбу перейшли на новий етап розвитку, і переконатися, що ваш вибір можна вважати практично ідеальним. А з початком останнього тижня жовтня вам слід очікувати низку подій, що мають приємне емоційне забарвлення.

Близнюки

У жовтні цього року пощастить тим представникам зодіакального знака Близнюки, хто наполегливо працював протягом останніх місяців і навіть років. Саме в цьому місяці ваші перспективні проекти отримають гідне завершення і будуть відповідним чином винагороджені. Деякі представники вашого знаку зодіаку будуть задоволені моральною винагородою у вигляді просування по службі. Надання усіляких почестей, більшість може розраховувати на підвищення зарплати і зростання прибутку.

Ну а особливо ті хто вклалися у власну справу можуть розраховувати і на те, і на інше, і навіть понад те. У гороскопі на жовтень у Близнюків є ознаки того, що деякі з вас зможуть отримати винагороду, порівняну з річним доходом. Ні сліпим випадком, ні тотальним везінням назвати це буде не можна, оскільки тенденції поточного року такі, що будь-яка винагорода є підсумком чесної і самовідданої праці.

У сфері міжособистісних відносин також відкриється «дорога квітів». Близнюки будуть користуватися прихильністю оточуючих. А в сфері романтичних відносин більшість представників вашого знаку зодіаку може розраховувати на події, що обіцяють виключно приємні переживання. Все це виявиться позитивним ще й тому, що весь попередній період протікав у відомій ізоляції, пов’язаній з напруженою професійною діяльністю. Особливо щільно ситуація розвиватиметься, починаючи з другого тижня жовтня. На цьому тлі самі Близнюки розквітнуть і постануть перед оточуючими в самому чарівному зі своїх образів.

При всьому при цьому слід мати на увазі, що і «квіткова дорога» буде начинена шипами. Занадто довго Близнюки вирішували свої проблеми на самоті. Натхнені вільним станом Близнюків навколишні стануть просто рвати їх на частини і навіть сваритися з представниками вашого зодіакального знаку. Якщо раптом їм здасться, що ви і в цей раз намагаєтеся ухилитися від своїх духовних зобов’язань. Втім, в жовтні для вас допустима певна частка егоїзму і завзятості в дотриманні власних інтересів. При цьому треба мати на увазі, що конфліктні ситуації потрібно негайно відпрацювати, щоб уникнути ще більших ускладнень в майбутньому.

Раки

Для представників зодіакального знаку гороскоп на жовтень 2021 року  передбачає, що має вийти, найімовірніше, двоїстим періодом. Розпочнеться він з підвищеної ділової активності. Будуть переможно завершуватися якісь великі проекти, на які Раки в минулому покладали великі надії. А в кінці місяця представники вашого знаку зодіаку не менш плідно займуться своїм ближнім простором – будинком, благоустроєм офісу, комфортними стосунками з близьким оточенням, сімейними зв’язками.

За великим рахунком, все, що зроблять Раки в жовтні буде направлено на створення сприятливої обстановки для приємних їм людей. Власне кажучи, в цьому більшість Раків бачать сенс свого існування, і це приносить їм найбільше задоволення. Що цікаво, таке життєве кредо несе благополуччя і самим представникам вашого зодіакального знаку, оскільки робить ваш будинок фортецею, гарнізон якої – домашнє оточення – в подяку здійснює все можливе, щоб Ракам у сімейного вогнища було комфортно і безпечно.

Що стосується сфери професійних інтересів, то все, найважливіше слід здійснити в першій половині жовтня. Особливо сприятливі в цей час контакти з далекими партнерами, поїздки по справах. Вони пройдуть виключно вдало і принесуть чималий матеріальний дохід. У другій же половині місяця слід чекати неприємностей. Швидше за все, вони будуть одягнені в якийсь обман або навіть зраду.

Джерелом переживань стане людина з близького виробничого оточення, якому Раки звикли довіряти. Втім, якщо бути в цей час напоготові, можна якщо не запобігти, то, як мінімум, погасити негативну хвилю. Уникнути зовсім травмуючих моментів не вийде. Зірки в описуваний період своїм становищем цілком виразно вказують на фатальність передбачуваних подій.

Друга половина жовтня, як уже згадувалося, повинна вийти рівною і доброю завдяки особливій гармонії в родині і партнерських романтичних стосунках. Втім, слід мати на увазі, що в цей час не можна ображати неувагою нікого з людей дому, інакше не уникнути образ і конфліктів. Навіть якщо захочеться особливих відносин з кимось конкретним із близького оточення, афішувати занадто явно цього не слід, а легкий флірт на стороні і зовсім повинен бути таємницею за сімома печатками.

Раки, чиє соціальне становище ще не прибране узами шлюбу, в жовтні 2021 року зустрінуть масу претендентів на свою сердечну прихильність, залишиться тільки вибирати. Сімейні Раки можуть трохи похвилюватися через необачне поводження свого партнера, у якого явно настане період пригод. Не слід рубати зопалу, можливо, причина такої поведінки близької людини криється в недостатніх інтимних зв’язках і малій дещиці теплоти, що виходить від вас.

При бажанні, поліпшити фінансове становище вам не складе труднощів.

Лев

У жовтні 2021 року представникам зодіакального знаку Лев належить працювати не покладаючи рук. Втім, здивувати чимось подібним постійно перебувати в тонусі Левам важко. Але треба мати на увазі, що середина осені може бути чревата повним витраченням особистих ресурсів, як фізичних, так і ментальних. Відновлюватися Леви вміють, але на цей раз слід дуже раціонально і дозовано підходити до власних енергетичних запасів, щоб не поламати себе і не захворіти, добившись в результаті перемоги, але занадто великою ціною.

Якщо говорити конкретно про сферу ділових інтересів Левів, то жовтень буде проривом на тлі попередніх періодів повної втрати самооцінки і спроб її підвищити. У цьому місяці, відчувши позитивну динаміку, Леви будуть намагатися вдосконалити себе і свої ділові якості без відриву, так би мовити, від виробництва.

Це буде непросто, і справа виявиться навіть не в нестачі часу і сил, а в невідповідності бажань і можливостей. Проте, представники вашого знаку зодіаку отримають в результаті навіть більше того, на що розраховували. А готовим слід бути до непростої задачі приведення у відповідність того, що пропонує життя, з власними прагненнями.

У цей непростий період тихою гаванню стане для Лева родина, де ви завжди знаходили і будете знаходити розуміння і підтримку. Зрозуміло, наелектризовані професійними проблемами Леви знайдуть, до чого причепитися і з приводу чого попереживати. Але в підсумку завдяки лояльності близьких тут локалізується найблагополучніша точка вашого існування. Леви не пов’язані узами шлюбу взагалі отримають подарунок небес у вигляді доленосної зустрічі. В цьому відношенні найбільш сприятливими стануть тимчасові відрізки 3-6 і 9-13 жовтня.

Представникам вашого зодіакального знаку треба мати на увазі, що саме в ці дні вони будуть надзвичайно привабливі, дотепні і оригінальні. Так що не тільки самотні Леви зможуть блиснути перед представниками протилежної статі. Всі інші також стануть надзвичайно привабливі. Від того, як ви розпорядитеся цим потенціалом, буде залежати майбутнє сімейна гармонія. Якщо хтось із представників вашого знаку зодіаку наламає дров, наслідки не змусять себе чекати і вже в останні дні жовтня настане період емоційної нестійкості і бурхливих розборів «польотів».

Діва

Жовтень 2021 року представники зодіакального знаку Діва зустрінуть в стані повної впевненості в собі і своєму майбутньому. Ось тільки другий осінній місяць знову зробить переворот в вашому світовідчутті. У житті Дів раптом почне змінюватися, перетворюватися абсолютно все, аж до цілей і навіть самих основ існування. У жовтні представники знака візьмуться здійснювати перехід на новий більш високий рівень. Але, не дивлячись на те, що клопоти вимотають багатьох Дів морально і фізично, в результаті виявиться, що вони лише на самому початку довгого і непростого шляху, який вже стартував.

Гороскоп на жовтень 2021 року  радить, що  думки і сподівання Дев переважно будуть зайняті станом фінансів. В цілому події в даному напрямку будуть відбуватися сприятливі. Перешкодою на шляху до матеріальної стабільності можуть виявитися самі представники вашого знаку зодіаку. На жаль, картина планетарних аспектів цього місяця така, що передрікає для Дів стан крайньої легковажності і марнотратства. Втім, вас важко уявити собі у вигляді безтурботного марнотратника життя.

Зрозуміло, гроші будуть витрачені не даремно, але часто зовсім не на найважливіші бюджетні статті. Від цієї небезпеки і застерігають зірки, оскільки нераціональні вкладення можуть привести до втрати цілей і значного зниження самооцінки. А ось це може сильно нашкодити в майбутньому, зробивши представників вашого зодіакального знаку уразливими перед насуваючими змінами. У жовтні по відношенню до фінансів вам слід проявити максимальну передбачливість.

Зміни, які визначать новий етап життя Дів, стануть особливо помітні в кінці місяця. Якщо представники вашого знаку зодіаку до цього моменту ще не зупиняться ні на одній з виниклих перед ними протягом місяця можливостей, то вибір буде зроблений за них. Цілі визначаться, і Діви, полегшено зітхнувши, зможуть приступати до їх виконання. Зникне невпевненість попереднього періоду.

Деякі Діви навіть можуть відчути себе надзвичайно щасливими, оскільки найтяжчий для них тягар вибору буде скинуто. Тяжкі роздуми завершені, і тепер, вони виявляться вільними в своєму улюбленому занятті педантичного дотримання обраним шляхом. Відмінною рисою цього періоду буде підвищений тонус, ніби відкрилося друге дихання.

Терези

У жовтні представники зодіакального знаку Терези зможуть домогтися більшого в порівнянні з попередніми періодами 2021 року. Саме в цьому місяці всі справи придбають вагу, як у власних очах, так і в очах зацікавлених в вас партнерах, так і члени сім’ї теж раптом зрозуміють, наскільки все серйозно. Особисті плани і надії Терезів раптом виявляться цікавими для інших людей. Напевно це призведе до того, що Терезам надаватимуть підтримку, прибирати перешкоди зі шляху в розрахунку на майбутні результати ваших цілеспрямованих зусиль.

Таким чином, жовтень 2021 року стане для вас місяцем приємним і повним надій. На жаль, до кінця періоду може статися так, що деякі представники вашого знаку зодіаку виявляться розчарованими в собі і в житті взагалі. Чим більше буде роздано обіцянок, тим відчутніше і серйозніше буде ставати той чи інший проект, тим швидше почне рости впевненість в тому, що ви взяли на себе занадто багато.

Найприкріше, що звалюючи на себе цю ношу, Терези всім серцем будуть прагнути до незалежності, але в підсумку виявиться, що вантаж надто великий, а каменем спотикання стане співвідношення обов’язків професійних і тих, що будуть визначати в жовтні особисте життя представників вашого знаку зодіаку. Терези виявляться перед важким вибором: сім’я чи кар’єра, любов або робота, діти або професійне самовираження. Найгірше, що одним з вирішальних факторів, швидше за все, стане можливість поліпшити своє матеріальне становище за рахунок кар’єрних чи інших ділових побудов, які в жовтні стануть настільки реальними, наскільки це взагалі можливо.

2021 рік взагалі являє собою вкрай важливий період в житті Терезів. Саме в цей час послідовно змінюються обставини, які призводять до змін в сім’ї, змінюють напрямок вашого подальшого вдосконалення. Саме в цей період Терези змінюються зовні і внутрішньо, минулий і нинішній статус переплавляється в щось нове, в той, який тепер представники вашого зодіакального знаку будуть сприйматися оточуючими людьми.

Процес це тривалий, і займе не один рік, перш за все тому, що самим Терезам потрібно буде звикнути до свого нового вигляду і положення і примиритися з ним. Частина подій, що сприяють перегляду ваших життєвих пріоритетів і входженню в нову для вас реальність особистого характеру, припаде саме на нинішній жовтень.

Скорпіон

Для багатьох представників зодіакального знаку Скорпіон середина осені 2021 року може запам’ятатися розставаннями. Йдеться про минулі зв’язки, що стали тягарем, про знайомства, що вичерпали себе, про захоплення, що давно втратили колишню привабливість.

У жовтні Скорпіонам доведеться щось переробити у своєму житті, по-новому зрозуміти свої цілі, відмовитися від не найважливішого в житті, конкретизувати необхідне. Втім, ніякої такої непосильної роботи духу і думки власникам вашого знаку зодіаку не належить, все станеться природним шляхом.

За звичайними буднями багато хто навіть не помітять, як оновився і прояснився світ навколо, як змінилися вони самі і орієнтири попереду. Скорпіони будуть зайняті вирішенням повсякденних завдань, виконуючи рутинну роботу і кожен раз незалежно від того, чи усвідомлюють вони це самі, змінюватися і змінювати свій ближній космос.

У сфері ділових інтересів на вищеописаному фоні у більшості Скорпіонів будуть відбуватися досить позитивні події. Багатьом представникам вашого знаку зодіаку в жовтні належить працювати відразу над декількома проектами, причому досить успішно. Це буде обумовлено чудовим самопочуттям і здоровою агресією. Якщо на початку місяця вдасться направити справи в сторону неухильного зростання лінії успішності, то в його другій половині Скорпіони зможуть додати до своїх обов’язків ще один вельми перспективний проект. Ні у кого не виникне сумнівів, що нова справа вам по плечу, а тому ніхто не стане і заважати. Більш того, з вашої дороги почнуть поспішно йти, щоб не потрапити під колеса летючої колісниці.

Цікаво, що зопалу, в низці трудових буднів, Скорпіони не відразу відчують постійного припливу енергії. Спочатку багато хто з вас стануть звично берегти сили і ставити під сумнів свої здібності взагалі і конкретно в зв’язку з новим починанням. Але з кожним новим днем жовтня представники вашого знаку зодіаку будуть відчувати себе все більш впевнено.

До всього іншого кількісне накопичення змін перейде в якість і відразу виявиться, що всі прорахунки початку місяця такими не є, що це складові нової стратегії і тактики Скорпіонів. Несвідомо Скорпіони збудують лінію поведінки, а до середини жовтня раптом самі зрозуміють, що власне зробили і як це все правильно і своєчасно. Місяць завершиться для вас новими надіями і міцною впевненістю в своїх силах і можливостях.

Стрілець

Представників зодіакального знаку Стрілець в жовтні 2021 року всі стануть вважати щасливчиками і для цього будуть всі підстави. Взагалі періоди, коли все виходить, спостерігаються не так вже й часто, але Стрільці в середині осені потраплять саме в таку смугу везіння. Як за помахом чарівної палички з ними стануть траплятися неймовірні збіги і вдалі збіги обставин. Якщо, наприклад, хтось із Стрільців зніме капелюх і скаже: «Раз, два, три, впади сюди метеорит», можна навіть і не дивуватися, що саме так і станеться.

Треба мати також на увазі, що попередній місяць був відносно сприятливим. Зовсім уже безхмарним його вважати не доводиться, але і виснажливої напруги сил в ньому майже не траплялося. Саме тому до подій жовтня Стрільці наблизилися з непоганим енергетичним запасом. Зовні це виражається як непохитною впевненістю у своїх силах і у правильності прийнятих рішень. Дехто з Стрільців на цьому тлі навіть вирішить, що вони неповторні і незамінні і, по крайній мірі, в той самий момент так воно і буде.

В середині жовтня натхнені таким висновком Стрільці зуміють зробити щось, що перевищує ваші середні можливості, і зробити прорив відразу на декількох напрямках.

Якщо розглядати події жовтня з точки зору ділових інтересів, то треба визнати, що вони вельми і вельми кращі. Гороскоп на жовтень 2021 року  радить, що проекти, розпочаті у вересні, в середині осені отримають гідне продовження, а їх підсумок призведе до таких запаморочливих і значущих перемог, що цей факт буде доступний сприйняттю та аналізу тільки через деякий час, таким приголомшливим він постане перед Стрільцями та їх близьким оточенням.

Відносно ж просування по ієрархічній драбині треба сказати, що Стрільці і так у вересні мали можливість здійснити досить широкий крок, в жовтні їх положення тільки зміцниться. А ті, у кого призначення в минулому місяці не відбулося, в цьому обов’язково його отримають. Покращаться і матеріальні статки, причому не в разовій формі, а у вигляді регулярних надходжень.

Що ж стосується міжособистісних відносин, то в цьому сенсі жовтень стане місяцем встановлення справжньої гармонії. У родині встановиться мир і взаємоповага. Романтичні знайомства переростуть в глибокі відносини. Близькі люди в середині місяця будуть готові пожертвувати багато чим заради успіху тих починань, якими стануть займатися Стрільці. Спільні дії найкраще планувати на період першої половини другої декади жовтня. Саме в цей час все буде складатися за найоптимістичнішим для вас сценарієм.

Козеріг

У жовтні 2021 року для багатьох представників зодіакального знаку Козеріг світить тільки і виключно боротьба. Для деяких це буде битва за власність, для більшості ж – за становище в суспільстві. Втім, за підсумки можна не побоюватися, на театрі конкурентних воєн Козероги опиняться безсумнівними лідерами, а крім того їх підтримуватимуть досить впливові покровителі. У жовтні соціум і його ватажки проявлять дивовижну одностайність практично у всьому, що стосуватиметься Козерогів.

У сфері ділових інтересів обставини стануть складатися таким чином, що перерв на релаксацію не залишиться. Переговори будуть слідувати за зустрічами, зустрічі за презентаціями і так далі по нескінченному колу. Проте, представники вашого знаку зодіаку отримають задоволення, якщо потраплять в резонанс з тиском зовнішніх чинників. Козероги будуть все встигати і черпати сили в самій енергетичній напрузі своєї роботи.

Ну і, крім того, підтримувати Козерогів стануть найсприятливіші результати, які принесуть ваші починання. У жовтні багаторазово посилиться дар переконання представників вашого зодіакального знаку, все, що буде сказано чи зроблено, більшості людей здасться єдино правильним і буде сприйматися як керівництво до дії.

Безсумнівно, це потішить самолюбство більшості представників вашого знаку зодіаку, але в той же час і кидає у велике напруження відповідальності не тільки за себе, але і за інших. Деякі Козероги опиняться в проміжному положенні посередників між масою і елітою соціуму і будуть змушені приймати рішення, дотримуючись інтересів тих і інших.

Ну а оскільки збіг інтересів найчастіше буде чисто міфічним, доведеться приймати рішення то популістського, то конформістського характеру, що саме по собі здатне ввести в депресію. Кращим виходом із такої непростої ситуації може стати співвіднесення будь-яких рішень, що приймаються з власними поняттями про добро і зло, про правильне і неправильне. Тільки в цьому випадку Козероги зуміють зберегти самоповагу і бути зрозумілими, якщо не в той же момент, то пізніше.

У тому, що стосується домашніх справ і сімейних відносин, Козероги в жовтні опиняться дещо обділеними. На великі справи і серйозні відносини часу вистачати просто не буде, а з дрібними проблемками ваше близьке оточення стане успішно справлятися своїми силами.

Підтримка домашніх в цей час стане надійним тилом Козерогів. Ось тільки треба мати на увазі, що в районі дати повного місяця 20-го жовтня обов’язково слід підтримати сім’ю і коханих. Найбільше в особистому житті пощастить в цьому жовтні юним Козерогам, великий шанс, що вони зустрінуть свою велику любов, а почуття виявляться настільки сильними, що можуть стати на перешкоді всім іншим заняттям. Це може стати небезпечним, вам, юні Козероги, слід пам’ятати, що любов любов’ю, але освіту отримати теж важливо.

Водолій

Жовтень 2021 року для представників зодіакального знака Водолій може виявитися не тільки приємним, але і корисним періодом. Сприятливі тенденції торкнуться практично кожної сфери життя. Визначати ж їх стане планета Сатурн, яка займе вигідне становище в вашому гороскопі. Водолії завдяки Сатурну зуміють присвятити жовтень конкретизації своїх устремлінь, простіше кажучи, зрозуміють, нарешті, чого їм насправді хочеться.

Крім усього іншого, зрозумілими стануть і перешкоди на шляху до здійснення бажань, і Водолії перестануть їх боятися. Таким чином, будуть вирішені деякі неприємні проблеми, які залишалися нерозв’язними досить тривалий період часу. Одночасно стане можливим призначення нових цілей і усвідомлення ступеня їх здійсненності.

Найдивовижніше полягає в тому, що всі ці важливі для Водоліїв моменти проясняться з легкістю незвичайною, ніби не самі вони прийдуть в голову, а хтось мудрий шепне їх на вушко. З цього моменту представники вашого знаку зодіаку відчують всю радість буття, яку тільки може відчувати вільна в своєму волевиявленні осіб. Самооцінка різко зросте, підскочить на кілька поділок і енергетичний тонус. Дехто назве такий стан щастям.

У сфері ділових інтересів Водолії можуть розраховувати на масу позитивних моментів. Роздача пройде в самому початку місяця відповідно до особистої зацікавленості. Для когось важливими стануть кар’єрні питання, для когось чудовим везінням здасться реорганізація робочого місця в сторону оптимізації виробничого процесу та особистої зручності.

Більшість же представників вашого зодіакального знаку з натхненням дізнаються, що винагорода за їх плідну працю змінюється в бік значного зростання. Особисті успіхи на роботі виявляться безсумнівними, у другій половині місяця Водолії можуть почати реалізацію якогось дуже прибуткового проекту.

Що точно увінчається успіхом і виявиться виграшним в іміджевому плані, так це підвищення кваліфікації, навчання нових дисциплін і спеціальностей та інші інформаційні проекти. Заключна декада жовтня в більшій чи меншій мірі, але у кожного представника знака, залишиться в пам’яті, як час вибудовування відносин з колегами. У цьому процесі вірогідні неприємні моменти. Доведеться трохи попереживати, але слід мати на увазі, що будь-які ускладнення завершаться з користю для Водоліїв. Допоможе здобути перемогу над недоброзичливцями впевненість у власній правоті.

Емоційна нестійкість жовтня торкнеться і стосунків у сім’ї з коханими людьми. Виглядати загальна картина місяця буде як довгий ланцюжок бурхливих сварок і тихих примирень. Само по собі це не дуже приємно, але, тим не менш, внесе відому різноманітність в життя партнерів. Навіть будучи періодом переживань, жовтень запам’ятається як місяць динамічних відносин. Можна з цього приводу навіть і не дивуватися.

Недарма ж придумане було прислів’я про милих, які тільки тішаться, коли сваряться. Втім, мир і спокій чи дадуть-таки на сім’ю Водоліїв вже в жовтні. І станеться це в той самий момент, коли ви погодите свої нові плани і прагнення з інтересами сім’ї та своїх любовних партнерів. Судячи з розташування планет, відбудеться це вже ближче до кінця місяця.

Риби

Гороскоп на жовтень 2021 року  радить, що   для представників зодіакального знака Риби стане місяцем вирішення фінансових питань. Якось так сталося, що накопичені поступово в цьому плані проблеми переростуть свою незначність і перетворяться в одне велике питання – де взяти і як розумно витратити. Для когось в цей період стане актуальною кредитна історія, а комусь доведеться домовлятися про злиття капіталів або вирішувати проблеми управління спільними накопиченнями.

При всьому при цьому саме ставлення Риб до грошей і способів їх залучення і вкладення стане визначати ваше життя протягом тривалого часу, всю зиму точно. Якщо судити за великим рахунком, Рибам доведеться пережити великі зміни в своїй долі. Дуже скоро настане час, коли проблеми всього 2021 року представникам вашого знаку зодіаку здадуться просто смішними. Але до такого щастя треба ще дожити, а ось в жовтні головною темою для душевних хвилювань Риб буде все ж таки матеріальне питання.

Воно буде досить актуальним, якщо хто-небудь з представників вашого зодіакального знаку так і не привчив себе думати спочатку про себе. Потім вже про всіх принижених і ображених, кому хотілося б допомогти, в тому числі і грошима. Втім, в гороскопі Риб є вказівка на якусь допомогу, яку вони можуть отримати самі. Її джерелом може стати близький друг або хтось із рідних, особливо, якщо допомога потрібна буде невідкладна. Правда, при цьому може постраждати гордість представників вашого знаку зодіаку, які не заспокояться до тих пір, поки не виплатять борг, а статися це може нескоро.

Ділові інтереси Риб в жовтні придбають актуальність у зв’язку із закінченням періоду низької активності на ринках і біржах. Правда, не можна сказати, що майбутні процеси стануть протікати бурхливо, але Риби будуть раді вже і цьому. Деякі представники вашого знаку зодіаку ще у вересні намагалися зробити активні дії по пожвавленню своєї виробничої діяльності і дечого змогли добитися, але в жовтні вони натраплять на серйозні перешкоди фінансового порядку.

Попереду багато суєти по корекції планів і поєднанню області потреб з сектором можливостей. Найцікавіше полягає в тому, що деяких Риб застій у справах призведе прямо-таки в захват, і ці ж Риби будуть дуже засмучені, якщо розмір виробничих навантажень збільшиться.

Що стосується особистого життя Риб, то тут позитивні зміни будуть більш помітні. У сім’ї і з партнерами встановляться рівні і довірчі відносини. І навіть більше того, багатьом представникам вашого знака зодіаку здасться, що з душі у них відвалився величезний камінь, і вони тепер не ходять, а літають.

Навіть на рівні матеріального тіла це стане відчуватися як полегшення. Єдине, що треба мати на увазі в цьому плані, поступовість процесів. Якщо у когось з вас відносини розладжуватися до стану обговорення розлучення, то в цьому випадку гармонії доведеться чекати трохи довше, ніж хотілося б. Втім, можна тішитися тим, що примирення можливе, і воно обов’язково відбудеться, треба тільки ще трохи попрацювати в цьому напрямку.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *