Home / Дозвілля / Гороскоп на вересень 2020 року для кожного знаку зодіаку

Гороскоп на вересень 2020 року для кожного знаку зодіаку

Гороскоп на вересень 2020 року  не сильно вибивається із загальної колії року, так що в цілому тут справедливі всі ті тенденції, з якими ми встигли познайомитися раніше. Це працьовитість, вміння грамотно розпоряджатися своїм головним ресурсом – часом, а також (в більшості випадків) перевага почуттів над розумом.

Гороскоп на вересень 2020 року

Гороскоп на вересень 2020 року для кожного знаку зодіаку

Серед наших головних покровителів першого осіннього місяця – Меркурій і Сатурн, обидві планети займуть сильні синергічні позиції.

Як наслідок, з точки зору фінансів вересень може дещо здивувати знаки Зодіаку, що представляють стихію Води (Рак, Скорпіон, Риби) і Повітря (Близнюки, Терези, Водолій). Для них ситуація може складатися нетривіально і буде потрібний новий підхід.

Для народжених в стихіях Вогню (Овен, Лев, Стрілець) і Землі (Телець, Діва, Козеріг) все буде досить типово, але їм також належить зробити ставку на творчий неординарний підхід, якщо, звичайно, буде бажання просунутися по кар’єрних сходах або розширити свій бізнес.

Овен

Як стверджує Щур, у вересні 2020 року Овнам слід більше уваги приділити своєму здоров’ю. Цілком ймовірно, що у Вас з’явиться можливість відвідати далекі країни або відпочити десь поблизу, відкладіть трохи коштів на такий випадок.

Господар року, Щур, сприяє активному відпочинку, тому поки що можна насолодитися теплими днями, зробити цікаву туристичну екскурсію. Почніть ходити в басейн або на теніс. Також велика ймовірність, що в даний період Ви зустрінете людину, з якою давно не спілкувалися. Цей місяць сприятливий для відновлення старих відносин. На особистому фронті Вас чекають приємні зміни.

Любов, сім’я. У вересні 2020 року одиноким представникам знаку зодіаку Овен несказанно пощастить. Саме зараз великий шанс того, що Ви зустрінете свою другу половину. Однак Щур радить не поспішати з вибором і довіритися своїй інтуїції. Частіше виходьте в люди, приймайте запрошення друзів, будьте відкритішими.

У постійних відносинах Овнам варто проявити терпіння. Можливо, в цьому місяці Вашу пару потурбують сварки на грунті ревнощів. Щоб зберегти близькі відносини з партнером, максимально постарайтеся стримувати свої негативні емоції, адже нетерпіння може стати причиною серйозних проблем.

В кінці місяця гороскоп на вересень 2020 року  радить сімейним Овнам оточити своїх домашніх увагою. Зараз у Вас буде можливість залагодити всі можливі суперечки і налагодити спільну мову з рідними. Діти також будуть вимагати турботи, проявіть їм свою любов і повагу.

Кар’єра, фінанси. Зірки пророкують, що в вересні 2020 року Овнів чекає абсолютна фінансова стабільність. Позитивну тенденцію Ви помітите вже з самого початку місяця. Можливо, Вам раптово повернуть давно забутий борг або станеться важлива ділова зустріч. Зараз при необхідності можете брати кредит, швидше за все, Вам вдасться виплатити його в невеликі терміни. Не виключена можливість того, що далекий родич залишить на Вас заповіт. Не забудьте віддячити долі за щедрий подарунок і пожертвуйте будь-яку суму на благодійність.

Здоров’я. Вересень 2020 року стане відповідним періодом для того, щоб зайнятися своєю зовнішністю. Менше вживайте алкоголь, сядьте на дієту або запишіться до косметолога, будь-які процедури нададуть сприятливий вплив на Ваш вигляд. Безсумнівно, це додасть Вам впевненості в собі і такі зміни помітять оточуючі. Позитивний настрій підвищить імунітет і серйозних захворювань не виникне.

Телець

Вересень 2020 року відбудеться для більшості Тельців в діловій обстановці. У представників цього знаку зодіаку надзвичайно загостриться почуття обов’язку і відповідальності. Зараз Вам буде надана можливість виправити помилки минулого.

 Щур радить трохи втихомирити свій норов, змінити впертість на дипломатію.

У цьому місяці не нехтуйте порадами Вашого найближчого оточення. Також Вас чекає зустріч зі старими друзями. Друга половина вересня видасться більш яскравою і насиченою. Можливо, Тельці захочуть щось змінити в своєму іміджі, зовнішньому вигляді. Варто зазначити, що чимало людей, які народилися під цим знаком зодіаку, зараз почнуть проявляти інтерес до творчості.

Любов, сім’я. На початку осені любовні відносини Тельців, ймовірно, будуть схильні до випробувань на міцність. Подолати їх буде не так просто, проте будь-які сварки та суперечки Вам вдасться швидко владнати. Багато представників цього знаку зодіаку дуже сприйнятливі, вони приймають близько до серця навіть дрібниці.

Партнер в свою чергу може відчувати якесь замішання, оскільки він не завжди розуміє причину Вашого розладу. Зате в другій половині вересня в стосунках з’явиться стабільність і гармонія. Зараз від Вас буде потрібно проявити лояльність, вміння вислухати і зрозуміти, вміння стати на місце іншого. Спілкування з дітьми та іншими родичами обіцяє стати більш активним і сприятливим.

Кар’єра, фінанси.  Вересень 2020 року – відповідний місяць для закріплення досягнутого і вдосконалення своїх професійних подвигів. Зараз не слід розраховувати на швидкий результат своєї праці, постарайтеся проявити себе в раніше початих проектах або продуманих планах. У той же час є ймовірність виникнення труднощів при оформленні документів.

Фінансове становище цього місяця складеться вельми непогано, проте не так, як хотілося б Тельцям. Великих доходів не передбачається, але при цьому недоліку грошей у Вас не буде. В останній декаді вересні у Вас може з’явитися можливість поповнити свій бюджет за рахунок додаткового заробітку. Особливо успішними будуть представники цього знаку зодіаку, які займаються мистецтвом. Навіть якщо Ви не вважаєте себе творчою особистістю, можливо, зараз Ви відкриєте в собі який-небудь талант.

Здоров’я. З приходом осені Тельцям варто потурбуватися про зміцнення імунної системи. Відвідайте лазню, пийте трав’яні чаї. Щур радить не зловживати алкоголем і дотримуватися правильного харчування. Особливу увагу слід звернути на роботу серця, а також кишечника і ендокринної системи. Сприятливо вплинути не здоров’я зможе відпочинок на природі.

Близнюки

Гороскоп на вересень 2020 року  Близнюкам радить присвятити відпочинку. При можливості сміливо вирушайте у відпустку, положення планет буде сприяти такому рішенню. На початку осені у цього знаку зодіаку поступово починає закінчуватися період пасивності, зараз у Вас буде остання можливість як слід відпочити, скоро настане час активної роботи і великих досягнень.

Максимально постарайтеся накопичити побільше сил для майбутніх перемог, оскільки потім розслаблятися буде ніколи. У цьому місяці за Близнюками буде помічена якась повільність, однак варто поставитися до цього спокійно. Проявіть терпіння, незабаром Ваша внутрішня енергія прокинеться з новою силою.

Любов, сім’я. Любовні стосунки у вересні 2020 року будуть теплими і довірчими. Самотніх представників цього знаку зодіаку очікують романтичні сюрпризи, а для  Близнюків, які складаються в тривалих відносинах, цей період стане придатним для закріплення і поглиблення зв’язку.

Втім, Щур попереджає, що Близнюкам варто побоюватися самообману і жити реальним життям, без «рожевих окулярів». Що стосується, сім’ї, то зараз будь-яка дрібниця отримає надзвичайно велике значення. Ваші домочадці будуть особливо чутливі, тому докладете максимум зусиль, щоб вони не потребували любові і турботі. Друга половинка може проявити примхливості, а діти стануть неслухняними, однак якщо бути м’якими і обережними, то ситуація налагодиться дуже швидко.

Кар’єра, фінанси. У першому місяці осені Близнюкам варто утриматися від здійснення великих покупок. Однак Вас порадують раніше здійснені покупки. Саме зараз Ви оціните вигідність попередніх придбань і старих капіталовкладень. Щур попереджає, що Близнюкам не слід у вересні займатися громадською і політичною діяльністю. Будь-які Ваші ініціативи в даних сферах не принесуть нічого, крім непорозуміння і розбіжностей. Замість прориву Ви можете зробити кілька кроків назад. Діяльність в інших областях буде в своїй більшості залежати від Вашої працьовитості та цілеспрямованості.

Здоров’я. У вересні 2020 року постарайтеся не перепрацьовувати, цей період краще присвятити накопиченню енергії перед новим етапом у своєму житті. Зараз Вам потрібен здоровий сон, оздоровчі та розслаблюючі процедури, свіже повітря. Також Щур попереджає, що вразливим місцем Близнюків буде шлунок, тому стежте за тим, що і в якій кількості їсте.

Рак

Початок осені видасться для Раків непростим, однак, плідним періодом. Зараз після довгої і наполегливої роботи Вам вдасться насолодитися стабільністю, що в кар’єрі, що в родині.

 Але в той же час Ракам належить докласти зусиль, щоб зберегти і примножити свої досягнення, це стане головним завданням цього місяця.

Положення небесних світил також сприятиме обдуманому і відповідальному розпорядженню грошовими коштами. В середині вересня може виникнути якась плутанина в справах, постарайтеся уникати помилок і будьте більш пильні.

Любов, сім’я.

У вересні 2020 року Раки, особливо представниці жіночої статі, проявлять зарозумілість і самозакоханість. У свою чергу це може негативно вплинути на спілкування з протилежною статтю. Тому постарайтеся хоча б з коханою людиною поводитися природно. Самотні Раки зараз можуть розраховувати тільки на швидкоплинні стосунки і флірт, не більше. Тим, хто вже знайшов свою другу половину, радиться не бути занадто вимогливими.

Ідеальних відносин не існує, тому живіть не на ілюзіях, а реальністю. Для сімейних пар вересень виявиться важким часом. До розлучення справа не дійде, проте зайва вимогливість і причіпки Раків можуть викликати відповідну негативну реакцію з боку партнера. Гороскоп на вересень 2020 року  радить Вам тримати себе в руках і навчитися вчасно змовчати.

Кар’єра, фінанси. Для більшості Раків головним завданням вересня стане вигідне капіталовкладення. Зараз варто задуматися про те, як грамотно розпорядитися своїми фінансами. Але довго думати і придумувати тисячі теорій також не радиться, адже так можна втратити свій шанс на успіх. Раки, які зуміють швидко, але якісно мислити обов’язково отримають винагороду до кінця місяця. В цілому ж на роботі у Раків все буде стабільно.

Ніяких особливих пригод не передбачається. Швидше за все, Ви будете займатися раніше розпочатими справами, виправляти старі помилки. Цілком ймовірно, відносини з колегами також налагодяться. Варто відзначити, що вересень сприятливий для навчання, тому не нехтуйте новою інформацією, зараз Ви будете вбирати знання, як губка.

Здоров’я. У вересні 2020 року Раків може потурбувати загострення хронічних захворювань. Уразливими місцями будуть печінка і кінцівки. Щур радить обмежити вживання жирної і гострої їжі, по крайній мірі, на цей період. Також постійна нервозність і конфліктність цього знаку зодіаку може відбитися на нервовій і серцево-судинній системі.

Лев

Для Левів вересень 2020 року виявиться плідним періодом. На початку осені представники цього знаку зодіаку будуть пожинати те, що посіяли ще навесні. Зірки пророкують, що приводів для переживань у Вас не виникне.

Насолоджуйтесь сприятливим періодом, проте, все одно не втрачайте пильність. Зараз слід перевіряти ділові документи, будь-які контракти або договори, щоб не стати жертвою обману. Ризик в цьому місяці буде невиправданим, тому від необдуманих рішень варто утриматися.

Любов, сім’я. Багатьох Левів очікують нові любовні перемоги, проте не надто спокушайтеся і пам’ятайте, що запаморочення від успіхів не завжди закінчується вдало. Якщо ж Вам пощастить зустріти гідну людину, то зупиніть свої пошуки на ній, прагнення до ще більшої досконалості може привести до сумних наслідків. Головне для вересня це не переплутати фальш і лицемірство з щирими почуттями.

Левам, які знаходяться в постійних відносинах або в шлюбі, радиться не забувати про своїх найближчих в гонитві за успіхом. Особливо потребуватиме Вашої уваги буде підростаюче покоління. Приділяйте більше часу Вашим дітям, а якщо у Вас немає власних, то займіться племінниками. Поверніться ненадовго в щасливе і безтурботне дитинство і не бійтеся здатися несерйозними.

Кар’єра, фінанси. На початку осені зірки обіцяють Левам надходження вигідної пропозиції, від якої важко буде відмовитися: Ви отримаєте і моральне, і матеріальне задоволення, що трапляється не часто. Жертвувати чимось заради угоди Вам не доведеться, тому довго думати і терзати себе сумнівами не знадобиться. Щур стверджує, що вересень 2020 року для Левів буде одним з найуспішніших.

Цілком ймовірно, Вам вдасться повністю реалізувати свої амбіції, а також прекрасно проявити себе в новій справі. Все, що від Вас потрібно, це працювати над створенням міцного фундаменту, починаючи з весни. Зараз Леви можуть розраховувати на підвищення зарплати, хоча вплутуватися в ризиковані справи вкрай не радиться. Можливо, у Вас з’явиться шанс отруїтися в перспективному відрядженні.

Здоров’я. У вересні 2020 року Леви будуть сповнені сил і енергії як ніколи. Щур обіцяє, що проблем зі здоров’ям у Вас не виникне. Якщо відчуєте втому від постійної біганини, візьміть невеликий тайм-аут і відпочиньте пару-трійку днів. Для того, щоб постійно бути в формі, потрібно періодично приділяти час для відновлення сил.

Діва

За гороскопом, вересень 2020 року для багатьох Дів буде непростим і досить суперечливим місяцем. Зараз запаморочливі можливості і події будуть чергуватися з труднощами і проблемами.

 Початок періоду видасться надзвичайно спокійним і гармонійним, у більшості Дів буде море сил та енергії.

Однак потім слід запастися терпінням і витримкою, щоб встигнути реалізувати свої плани і впоратися з усіма негараздами. Також в цей час корисним було б попрацювати над собою, оцінити всі свої досягнення і вирішити, куди варто рухатися далі. Можливо, деякі Діви відкриють в собі нові таланти і здібності.

Любов, сім’я. Вільних представників цього знаку зодіаку в вересні 2020 року очікують приємні сюрпризи. Не нехтуйте зараз пропозиціями друзів весело провести час, цілком ймовірно, Вас чекає нове знайомство. Втім, Щур попереджає, що об’єкт симпатії може затриматися в Вашому житті ненадовго. В такому випадку, засмучуватися не варто, значить це не Ваша людина і Ви ще обов’язково зустрінете свою любов.

В який бік будуть розвиватися постійні ж відносини, в даний період залежить від поведінки Дів. Якщо Ви готові і зумієте підлаштуватися під партнера, враховувати не тільки Ваші, але і його інтереси, то турбуватися нема про що. У цьому місяці довіру коханої людини слід завойовувати ласкою і турботою. Різкі висловлювання і образи лише зруйнують ідилію у відносинах.

Кар’єра, фінанси. Щур попереджає, що при вирішенні ділових питань Дівам необхідно бути максимально обережними і розважливими. Є ймовірність того, що комусь завадить Ваш успіх і ця людина буде навмисно ставити Вам палиці в колеса. Тому потрібно ретельно обдумувати кожну пропозицію, що надходить, не дайте собі вплутатися в сумнівну справу. Певною мірою цей місяць стане для Дів випробуванням, пройшовши який вони зможуть рухатися далі у вірному напрямку. Будьте постійно напоготові.

Гороскоп на вересень 2020 року  пророкує, що зараз Діви можуть розраховувати на кар’єрне зростання, але навіть не отримавши підвищення, Вам вдасться зберегти і зміцнити Ваші позиції. Проявляйте себе якомога активніше і стежте, щоб у Ваших справах був порядок. В даний період радиться зайнятися створенням міцного фундаменту для майбутніх фінансових досягнень.

Здоров’я. На початку осені Дівам слід дбайливіше віднести до свого здоров’я. Надзвичайно важливо зараз уникати конфліктів і різного роду ризиків. Свій вільний час рекомендується проводити в спокійній, приємній обстановці без фізичних і емоційних навантажень. Також знадобиться дотримуватися обережності в побуті, щоб уникнути травм.

Терези

Вересень 2020 року для Терезів виявиться дуже насиченим і успішним періодом. У цьому місяці справи на роботі, а також відносини з коханою людиною складуться так, як Вам того хотілося б. Зараз Ви можете сміливо планувати відпустку.

Куди б Ви не вирішили відправитися, Ви отримаєте масу позитивних емоцій і вражень.

Також багатьох Терезів чекає чимало сюрпризів у фінансовому плані. В даний період обмірковуйте покупки, особливо великі. Відносини з домашніми будуть досить спокійними, а якщо іноді Вам вдасться стримати негативні емоції, то гармонія в сім’ї забезпечена. Самовладання для Терезів цього місяця стане запорукою благополуччя.

Любов, сім’я. Унаслідок насиченої зайнятості на роботі Терези можуть забути про особисте життя. Можливо, представники цього знаку зодіаку стануть забудькуватими і неуважними, що послужить причиною для сварок і розбіжностей в парі. Терезам радиться бути більш товариськими і відкритими зі своєю коханою людиною. Не замикайтеся і тоді Вашій другій половині буде простіше зрозуміти Ваше становище.

У сімейних відносинах Терези також будуть розриватися між роботою і будинком. Справи не можна залишити без участі, а й близькі вимагають уваги. Нервова обстановка в родині буде спостерігатися до останньої декади вересня, а вже потім Вам вдасться розслабитися і відновити мир і гармонію.

Кар’єра, фінанси. На початку вересня 2020 року для Терезів буде дуже важливо добре себе зарекомендувати. Встигнувши зробити запаморочливий зліт в першій декаді місяця, Вам вдасться переманити удачу на свою сторону. Зараз зірки будуть прихильними до тих представникам цього знаку зодіаку, які люблять і вміють якісно виконувати свої обов’язки.

При цьому Ви можете розраховувати на гідну матеріальну винагороду своїх старань. Також зірки говорять, що Терези повинні бути готові до конкуренції, зараз може вибухнути неабияка боротьба за високу посаду. Уникнути участі в ній не вийде, оскільки на кону буде Ваша повага і шана. Однак радиться грати чесно і не використовувати нечесні способи досягнення бажаного.

Здоров’я. У вересні 2020 року Терезам варто остерігатися інфекційних захворювань в дорозі або на відпочинку. Також зараз радиться часто влаштовувати собі вихідні на свіжому повітрі, без мобільного телефону і комп’ютера. Таким чином, Вам вдасться добре відпочити і набратися сил для продуктивної роботи.

Скорпіон

На початку осені внутрішній потенціал Скорпіонів почне поступово розкриватися і знаходити чіткі контури. Залишилося зовсім мало часу до того, як Ви зможете в повній мірі показати Ваші таланти і здібності.

Зараз представники цього знаку зодіаку стануть більш самовпевненими, але на зарозумілість і зверхність навіть натяку не виникне, що з посмішкою відзначать оточуючі.

На зміну емоційній замкнутості і стриманості прийде відкритість і товариськість. Але в той же час не стискаючи палицю і не будьте надто довірливими і наївними. Щур радить Скорпіонам не противитися природному ходу подій і тоді до кінця місяця всі негаразди і печалі залишаться позаду.

Любов, сім’я. Більшість вільних Скорпіонів у вересні будуть прагнути до ніжних і поетичних почуттів, пристрасть і яскраві сплески емоцій виявляться неактуальними. Таємні і платонічні відносини будуть найкращим варіантом для представників цього знаку зодіаку. Більшість Скорпіонів зараз зроблять переоцінку своїх сімейних цінностей і стануть більше цінувати духовність.

У постійних стосунках запанує гармонія і спокій, це просто золота пора. Зараз Скорпіони зможуть насолодитися атмосферою взаємної поваги, розуміння і підтримки. Однак щастя буде досить крихким і зруйнувати його зможе будь-яке необережно кинуте слово або нехтування інтересами свого партнера. Тому Скорпіонам варто цінувати і поважати свою другу половину і сім’ю.

Кар’єра, фінанси. У професійній сфері діяльності Скорпіонів чекають позитивні зміни. Але все ж це не означає, що можна нерозважливо ризикувати і здійснювати безперспективні угоди. Не радиться зараз йти на компроміси, які будь-яким чином обмежують Ваші особисті інтереси або погіршують умови Вашої роботи. Ризик в даний момент буде для Скорпіонів далеко не найкращим порадником, тому дійте максимально обдумано.

Якщо Ви будете чітко прораховувати все наперед і ретельно аналізувати те, що відбувається, то успіх Вам забезпечений. З фінансової точки зору вересень видасться стабільним. Скорпіонам вдасться вирішити квартирне питання або почати ремонт. Можливо, до Вас за матеріальною допомогою звернуться старі друзі.

Здоров’я. Не дивлячись на те, що вересень ще досить теплий, Скорпіони можуть застудитися, потрапивши під осінній дощ. Щур радить тепло одягатися, якщо за вікном негода, не спокушайте долю. Також не забувайте поповнювати свій організм вітамінами, щоб уберегти себе від непотрібної хвороби.

Стрілець

У вересні 2020 року Стрільці як і раніше будуть перебувати на вершині своєї активності і готові до підкорення світу. Зараз чудовий настрій і швидкість мислення стануть запорукою Вашого успіху в спорті, творчості та різного роду мистецтва.

Варто зазначити, що цей місяць найбільш сприятливий для активного спілкування з представниками органів влади.

Можливо, Вам доведеться заглянути в кабінет до чиновників, щоб залагодити адміністративні питання. Займатися вирішенням подібних справ радиться в першій половині місяця. У сфері особистих відносин багатьох Стрільців чекають бурхливі події.

Любов, сім’я.   З початку вересня і до самого кінця місяця Стрільцям не доведеться нудьгувати. Досить озиратися по сторонах у пошуках підступу і обману, зараз можна зануритися у вир з головою і насолоджуватися життям. Велика ймовірність, що вільні представники цього знаку зодіаку зустрінуть свою любов. Якщо Ваші почуття виявляться відповідними, то роман обіцяє бути яскравим і довгостроковим. Також Щур стверджує, що деякі Стрільці можуть в цьому місяці зважитися на укладення шлюбу.

Швидше за все, це буде спонтанним, але все ж вірним рішенням. Життя ж сімейних Стрільців буде протікати тихо і розмірено. І таке затишшя порадує багатьох представників цього знаку зодіаку, оскільки останнім часом сімейне життя відрізнялося якоюсь суперечливістю. Зараз в будинку запанує дружня, затишна атмосфера, відновиться романтика. Насолоджуйтесь щасливим періодом.

Кар’єра, фінанси.  На початку осені Стрільці можуть зіткнутися з негативним зовнішнім впливом, швидше за все, це будуть якісь підступи і інтриги з боку недоброзичливців, проте це дрібниці і, якщо не звертати на це увагу, то незабаром все налагодиться. Зараз Стрільці проявлять себе на роботі дуже активно. Хороший фінансовий прибуток принесуть проекти, якими Ви займаєтеся вже давно.

Ваша працьовитість в цьому місяці буде просто вражати, за це Ви отримаєте схвалення від начальства і цілком ймовірно, надбавку до зарплати. Однак стежте за своїм здоров’ям, не працюйте на знос. З новими справами поки варто почекати, тому що вони, можливо, зажадають солідних капіталовкладень. У плані фінансів, вересень виявиться прибутковим і Стрільці зможуть віддати старі борги і навести порядок в справах, пов’язаних з грошима.

Здоров’я. Здоров’я Стрільців в вересні буде відмінним. В даний період Ви можете зайнятися корекцією Вашої фігури, правильне харчування і спорт допоможуть домогтися бажаного результату. У другій половині місяця стежте за функціонуванням кишечника. Мийте будь-які овочі і фрукти перед вживанням, щоб уникнути проблем зі шлунком.

Козеріг

На початку осіннього періоду Козероги можуть сміливо йти в бій і відновлювати свій авторитет в очах оточуючих. Зараз гороскоп на вересень 2020 року  радить Вам відновити свій вплив, проте розраховувати доведеться тільки на себе

Будь-які способи і методи досягнення будуть вітатися до кінця місяця.

В останні дні вересня Козерогам буде складно довести свою правоту і відстояти свою точку зору, що оточуючі проявлять на це лише ігнорування. В даний період багато представників цього знаку зодіаку захочуть змінити своє життя. Щур в свою чергу радить, підійти до цього відповідально і розумно. Не хапайтеся за все і відразу, оскільки контроль над ситуацією можна швидко втратити.

Любов, сім’я. Вільні Козероги в вересні загоряться бажанням знайти свою другу половину і кинуть всі свої сили на досягнення поставленої мети. Варто відзначити, що ті, хто перебуває в постійних відносинах, зараз теж будуть не проти пофліртувати на стороні. Козероги будуть дуже привабливими для представників протилежної статі, чим вони і скористаються.

Ви будете налаштовані на романтичну хвилю, захочеться нових і яскравих відчуттів. Але встояти перед впливом планет або пуститися у всі тяжкі, вибирати Вам самим. У сімейних стосунках Козерогів можуть відбутися зміни. Можливо, знадобиться перерозподілити обов’язки, однак робити це радиться з урахуванням думки і інтересів кожного члена сім’ї. Якщо у Вас є діти, то приділіть їм в цьому місяці особливу увагу.

Кар’єра, фінанси. У вересні для Козерогів буде важливо максимально якісно виконувати свої обов’язки. Зараз будь-яка дрібниця знайде велике значення, постарайтеся в усьому досконально розбиратися і не нехтувати порадами більш досвідчених колег. Зірки будуть сприяти успішній кар’єрі і забезпечення успіху фінансових операцій. Допомогти досягти бажаного, ймовірно, зможе Ваше начальство, а також нові перспективні знайомства.

Козероги, які зважилися змінити місце роботи, зараз повинні дивитися на стан справ на даний момент, а не вірити обіцянкам. У другій половині місяця Козероги почнуть отримувати прибуток. Цілком ймовірно, що дохід буде відповідати Вашим очікуванням. Можливо, частину зароблених грошей знадобиться витратити на вирішення побутових питань, за матеріальною допомогою може звернутися хтось із близьких.

Здоров’я. Головною проблемою Козерога є відсутність заходів. Це стосується роботи, відпочинку, їжі, прояву емоцій, що в свою чергу позначається на здоров’ї. Не варто відразу впадати в крайнощі і приймати радикальні заходи з оздоровлення. Знайдіть оптимальний варіант для відновлення життєвих сил, можливо, Вас зацікавлять нетрадиційні методи.

Водолій

Як стверджує Щур, вересень 2020 року видасться для Водоліїв непоганим місяцем. Представники цього знаку зодіаку будуть займатися раніше розпочатими справами, реалізацією давніх планів.

Можливо, в даний період Ви зустрінете старих друзів, які запропонують Вам певну допомогу або сприяння, не пропустіть хороший шанс на успіх.

У другій половині місяця Водолії будуть підводити підсумки і робити роботу над помилками. Зараз у Вас буде можливість проаналізувати раніше вжиті заходи, наскільки вдалими були капіталовкладення. Швидше за все, Водолії будуть задоволені результатами своїх старань. Ви досить добре попрацювали в 2020 році, тому приводів для гордості у Вас чимало.

Любов, сім’я. У вересні Водоліям вдасться повернути у відносини втрачену гармонію. Будь-які негаразди залишаться позаду, справи на любовному фронті почнуть налагоджуватися. Партнери почнуть терпиміше одне до одного ставитися, навчаться не звертати уваги на недоліки і промахи. Також вдасться відновити романтику і Водоліїв чекає багато приємних моментів.

Сімейні представники цього знака зодіаку також зможуть насолодитися тихим і спокійним життям. Зірки говорять, що взаєморозуміння між партнерами буде просто бездоганним. Водоліям вдасться знайти спільну мову навіть з тими з родичів, з ким вони давно не спілкувалися або були в сварці. Багато представників цього знаку зодіаку зараз знайдуть нових друзів, а також зміцнять відносини зі старими.

Кар’єра, фінанси. У професійній сфері діяльності справи Водоліїв будуть складатися вдалим чином. Відносини з колегами налагодяться, у Вас з’явиться багато нових однодумців. Можливо, ті, хто займається бізнесом, відчують, що вони щось упустили, чогось вчасно не зробили, проте Щур каже, що не варто ні про що шкодувати. Якщо Ви займаєтеся побудовою планів на майбутнє, то робіть це з обережністю, уникайте конкретики, адже завжди є ймовірність непередбачених обставин.

Будь-які рішення продумуйте також заздалегідь і дуже ретельно. Будьте уважні в цьому місяці до документів, деякі з них можуть загубитися або, навпаки, Ви знайдете раніше втрачені папери. Фінансове становище Водоліїв в даний період почне поступово покращуватися і до кінця місяця Ви зможете багато чого собі дозволити. Якщо Ви не будете витрачати гроші даремно, то цілком ймовірно, скоро Вам вдасться примножити свій капітал.

Здоров’я. Початок осені для Водоліїв буде небезпечним запаленням хронічних хвороб і виникненням раптових нездужань. Справитися з проблемами вдасться завдяки своєчасним профілактичним заходам і оздоровчим процедурам. Необхідний курс лікування пройде успішно, сприятливо вплине на Ваше здоров’я поїздка в санаторій або відвідування SPA-салону.

Риби

Вересень видасться для Риб вдалим періодом. Свій життєвий шлях Ви вже знайшли, на роботі всі справи улагоджені і нарешті у Вас з’явиться можливість трохи відпочити.

У цьому місяці Вам вдасться більше часу присвячувати своїм близьким, друзям і різним розвагам. Щур радить Рибам зараз бути більш компанійськими, уникати самотності і поганих думок.

Можливо, активізуються Ваші недоброзичливці, однак на їх зауваження і витівки не варто звертати найменшої уваги, вся справа в заздрості, не більше того. Не намагайтеся догодити всім, адже це неможливо, поруч з Вами перебувають вірні друзі та надійні партнери, краще орієнтуйтеся на їх думку.

Любов, сім’я. Якщо Ви перебуваєте в пошуках своєї другої половини, то Щур радить не втрачати часу дарма. Вересень 2020 року – відмінний період для нових романтичних знайомств, любовних зустрічей і побачень. Інтернет-знайомства також можуть виявитися вельми вдалими, проте службових романів у цьому місяці бажано уникати, адже це спричинить за собою осуд і, можливо, навіть звільнення.

Навіть якщо хтось із колег натякає на свою симпатію до Вас, варто утриматися від флірту. У постійних стосунках зараз можуть виникнути розбіжності на грунті ревнощів. Навіть без особливого на те приводу, Ви з впертістю будете псувати нерви своєму партнерові і собі. Подібна ситуація вирішиться лише завдяки втручанню когось зі сторонніх. Сімейним представникам цього знаку зодіаку зірки радять зблизитися з дітьми, почати цікавитися їх захопленнями, частіше проводити вільний час разом.

Кар’єра, фінанси. У вересні 2020 року багатьом Рибам представиться можливість брати участь в новому перспективному проекті або спробувати себе в іншому і незвичному амплуа. Навіть якщо Ви не дуже впевнені в своїх силах, погоджуйтеся, відмовившись, потім будете шкодувати. Безсумнівно, Ви отримаєте новий дорогоцінний досвід і заслужите повагу в очах начальства.

У другій половині місяця, Рибам вдасться заробити більше, ніж зазвичай. Цілком ймовірно, це буде поєднання основних обов’язків з додатковими або інше джерело заробітку. Також в даний період успішними будуть короткострокові капіталовкладення Риб. Інвестиції, зроблені в цьому місяці, принесуть очікуваний дохід.

Здоров’я. Щур попереджає, що в плані здоров’я вересень виявиться для Риб не найсприятливішим періодом. З приходом осені Вас часто почнуть турбувати головні болі, знесилення, надмірна втома. Зараз можливі стрибки артеріального тиску, тому гіпертоніки будуть скаржитися на погане самопочуття. Якщо Ви відчуваєте, що не можете контролювати стан свого здоров’я, зверніться за допомогою до фахівця. Рибам старшого покоління варто звернути увагу на функціонування сечового міхура і нирок, можливо, знадобиться зробити обстеження.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *