Home / Дозвілля / Надобраніч коханому на відстані своїми словами

Надобраніч коханому на відстані своїми словами

Чоловіки люблять увагу і турботу, особливо коли їх дарує друга половинка і любовні побажання надобраніч коханому на відстані своїми словами подарують теплі почуття і любов. В даній статті ви знайдете гарні любовні побажання спокійної ночі коханому чоловікові.

Надобраніч коханому на відстані своїми словами

Надобраніч коханому на відстані своїми словами

Якщо ви в розлуці, чоловік у від’їзді, на роботі, у відрядженні – обов’язково порадуйте чоловіка любовним віршем перед сном від дружини. Виберіть смс, яке вам сподобається і відправте коханому. Кохайте і будьте коханими!

Надобраніч коханому на відстані своїми словами. Смс

Мій рідний, ти далеко
Цієї ночі від мене,
Шлю тобі своє тепло,
Гріє нехай воно тебе.

Спи, коханий, відпочивай,
Без мене там не грайся,
У снах безхмарних гуляй
І лови мій поцілунок.

***

Сьогодні засинаємо ми не разом,
Обнявшись, як це буває.
Мені сумно злегка, якщо чесно,
Тепла твого не вистачає.

Але тимчасово це, я знаю.
Притиснусь до тебе скоро, коханий.
Поки ж снів солодких бажаю
І ночі надобраніч, мій милий.

***

Коханий чоловік, надобраніч.
Тебе люблю, ціную я дуже.
Ти мій єдиний чоловік,
Моя друга половина.

Тебе хочу я приголубити,
Легко за плечі обійняти.
Тихенько, солодкий, відпочивай.
Надобраніч, баю-бай.

***

Милий чоловік, на добраніч!
Шкода, що поруч немає тебе.
Знаю, довгих фраз не хочеш,
Просто я люблю тебе!

Адже завжди з тобою одне одного
Розуміємо ми без слів.
Скоро знову разом будемо.
Доброї ночі солодких снів.

***

Солодких снів, коханий мій.
Завтра буде день інший.
День для радості і щастя,
День для ніжності і пристрасті.

А сьогодні відпочивай,
Міцно-міцно засинай,
Чекає тебе твоя подушка,
Сни шепотіти тобі на вушко.

Надобраніч коханому на відстані своїми словами в прозі

Головне завдання при спілкуванні з цікавлячою нас людиною: повністю зайняти його думки. Красиво сказане або відправлене по смс побажання не тільки зацікавить, а й позбавить спокійного сну вночі. В результаті коханий чоловік зробить все можливе, щоб якомога швидше з Вами побачитися.

***

Закрий очі і відчуй моє дихання. Пальцем я ніжно проводжу по милій щічці, обвожу контур улюблених губ, цілу впадинку на шиї. Відстань не заважає мені ділити з тобою любов. Ми засипаємо разом, хоча і кожен в своєму ліжечку. Завтра вночі знову до тебе прийду.

Мій котик, обіймаю міцно, міцно! Подумки скуйовджені неслухняні кучерики і поцілую в носик. Повторю все це під час нашої зустрічі. А зараз засинай, коханий.

***

Вже зірочки давно кружляють у танці по темному небі, а я все думаю про наше побачення. Нічні хвилини нескінченні, коли поряд немає тебе. Зараз місяць мій товариш. Він теж сумує по своєму сонечку…
Причина моїх хвилювань, сподіваюся, цієї ночі ти не зможеш заснути. Я постукаю в твої сни, і ми разом зустрінемо новий світанок. Засинай і чекай мене в сновидіннях.

***
Рахую секунди до настання світанку, коли знову побачу тебе. Відпочивай, мій чоловічок, піднесися силою. Адже завтра наша зустріч і вона буде дуже спекотною. Так що ти потрібен мені виспаний і в хорошому настрої. Цілую.

Красиві побажання  надобраніч коханому на відстані своїми словами

Красиві побажання надобраніч коханому на відстані своїми словами у віршованій формі розтоплять серце будь-якого лицаря. Візьміть за основу вірш, опишіть хлопцеві почуття своїми словами і Ви збільшите позитивний ефект в рази.

***

Я завжди була сором’язливою, але від твого погляду червоніють навіть мої туфлі. Не можна так впливати на людей! Завтра побачимось, а поки відпочивай.

***
Завжди думала, що казки – засіб заспокоїти або розвеселити малюків. Сьогодні зустріла тебе і повірила в «Попелюшку». Якщо я не зійшла з розуму – ми завтра посміхнемось одне одному знову. Затишного ліжечка тобі, мій принц.

***
Ніколи не любила солодке, але тебе я готова з’їсти цілком. Ти перетворив мене в ласуна. Не знаю як ти, але я сьогодні не засну – бажаю і тобі того ж)))

***

Перед сном люблю уявляти твою посмішку. У тебе їх чотири. Перша – нервова, коли ти хвилюєшся. Друга – весела, коли говориш з друзями. Третя – жорстка, коли злишся. Четверта – ніжна, коли дивишся на мене. Сподіваюся зараз на твоєму обличчі посмішка номер чотири.

***
Відпусти мою свідомість хоча б на пару годин, мені треба виспатися. Завтра знову буду думати про тебе.

***
Сьогодні мій День народження і я загадала бажання. Хочу, щоб цю ніч ми були на відстані в останній раз. З завтрашнього дня я тебе відпущу тільки працювати. Вночі ти від мене вже не втечеш.

Насолоджуйся останніми спокійними митями. Адже далі нас чекає суцільний феєрверк емоцій.

Короткі і красиві побажання надобраніч коханому на відстані своїми словами

Спи, сонечко, залиш турботи. Я буду оберігати твій мирний сон.

***
Сподіваюся, завтра побачу тебе і знову зможу нормально дихати. Солодких снів малюче.

***
Баю бай, кошеня, засинай. Очки сині закривай. Приляжу поруч, обійму і сон твій побережу.

***
Шукай в завтрашній газеті своє фото з позначкою «Він вкрав чуже серце».

***
Я виграла джек-пот. Це твоя любов, мій білявий ангел.

***
Мій кіт уже знає на пам’ять номер твого мобільного телефону. Може це любов?

***
Я відмовилася від кави, чаю. Твої обійми тонізують краще будь-якого енергетика.

Виявилося, у нас є щось загальне: ми вдвох любимо тебе.

***
Засинай і дивись кольорові сни, а завтра розфарбуй мій день яскравими фарбами.

***
Цієї ночі я стану золотою рибкою і буду виконувати всі твої бажання.

Красиві побажання надобраніч коханому на відстані своїми словами

Неважливо, на якій стадії Ваші відносини: Ви тільки зустрічаєтеся або одружені вже багато років. Здобувати прихильність партнера потрібно завжди. Вранці говоріть одне одному красиві компліменти. Залишайте записочки з різними побажаннями. Претензії висловлюйте спокійно, без крику.

Головне: щоночі проводьте разом з коханим. Чоловікові не обов’язково читати вірші. Висловіть, киплячі всередині емоції, своїми словами і лицар буде готовий заради Вас на все.

Темне простирадло землю накрило. Мені самотньо, адже я не з тобою. Вдень від захвату в небі парила, а зараз сумую в тиші нічній.
Чекаю тебе опівночі на нашому місці в країні сновидінь.

***
Так хочеться сховатися в рідних обіймах від суєти. Закрити очі і насолоджуватися хвилюючим ароматом найдорожчої людини на планеті. Побажати тобі надобраніч і заснути.

***
Думки про тебе, моє сонечко, гріють навіть в такі холодні нічні хвилини.

***
Я без тебе, як мобільний телефон без зарядки: наповнення круте, а працювати – енергії не вистачає. Хочеться спати – тебе обіймаю і того ж бажаю!

***

Я вміла тихо кричати, плакати без сліз, голосно мовчати. Вільною була, немов дикий птах. Весь час хотілося мені веселитися. При корені зламав ти мій світ дорогою. Мимоволі закохав і повів за собою. Щоночі засипати з тобою поруч, тільки цього хочу, іншого не треба.

***

Спокійної ночі, цілую в щічки, нехай твій сон оберігають янголята! Яке щастя коли вночі ти поруч, вдихати аромат твого шовкового волосся, відчувати твоє тепле дихання і ніжний дотик тіла. Бажаю зануритися в солодкі захоплюючі реалістичні сни. І нехай всі твої мрії будуть про мене – твою любов!

***

Нехай ця ніч для тебе буде чарівною, нехай вона накриє тебе ковдрою з зірочок і проспіває пісню про ніжність і кохання. І коли ти будеш засипати, вона прошепотить тобі на вухо мої слова: спокійної ночи, любов моя!

***

Буде море одкровень, буде день і година, всім приємних сновидінь, адже – зараз вечір, зараз! Бажаю спокійною, мрійливої ночі, яка віднесе тебе в чудову країну мрій і сподівань!

***

Бажаю моєму запеклому любителю спорту подивитися фантастичний футбольний матч уві сні! Нехай спокійною буде ніч, нехай світять зірочки в небесах, всі злі сни промчать геть, прийде добро до тебе у снах!

***

Романтичної ночі, пізно дуже, сну все немає, нам мріяти до вподоби дуже, все ж спи! Добраніч!

***

Нехай вранці вам бог подарує чудовий настрій та вдалий день. Розкидала ніч по небу зірки, затягла темним полотном, наповнюючи дрімотою літнє повітря, нас огорнувши знову приємним сном. Коли ми лягаємо в ліжко, відчуваємо себе маленькими, як у дитинстві, скручуючись калачиком в очікуванні сну …

***

Надобраніч коханому на відстані своїми словами радить, що спи рідний, я подумки поруч і буду всю ніч оберігати твій сон, щоб він був міцним, глибоким і спокійним! А вранці бажаю прокинутися від теплих поцілунків сонця на твоїх устах!

***

Тихо, тихо ніч лягає. Солодко спи і нехай присниться самий, найсолодший сон, нехай триватиме довго він!

***

Ніч – це світ солодких мрій, світ без печалі і без сліз, світ, де не потрібно зайвих слів. Бажаю солодких, ніжних снів!

***

Радуга присниться і комети шлях, і твої мрії збудуться всі нехай, ця ніч з собою чудо принесе, добре послання скоро тебе чекає. Нехай цієї ночі тобі присняться всі твої найзаповітніші бажання, і виконаються таємні мрії. Найказковіших і приємних тобі снів!

***

Нехай казкова, прекрасна ніч зачарує своєю красою, візьме тебе в чарівний полон любові, підніме на крилах щастя високо-високо прямо до зірочок і яскравого повного місяця.

***

Солодких снів тобі бажаю, поцілунок повітряний шлю, я за тобою знову сумую і притиснутися до тебе хочу.

***

Сонною пухнастою теплою кішкою нехай прийде до тебе сновидіння, ляже тобі на груди і зігріє твоє серце, захистить його від колючих проблем минулого дня. Нехай в м’якій хмарі ліжка тобі насниться сон про нас. І збудеться, як ми хотіли. Спи, дорогий, день згас.

***

На добраніч мій рідний, моє янголятко, золотий, нехай сон твій міцний буде дуже, ніхто його не потривожить. Як добре, що людям ніч дана, і можна не дивлячись на справи, влягтися на улюблене ліжко, відкинути всі турботи і поспати. Добраніч.

***

Засинає місто, настає ніч, прожени турботи скоріше геть, згадай все колишнє, миле тобі, ніжно сон вкриє в добрій тиші. Проблеми всі пора залишити, хорошим вечір буде нехай, і я з тобою буду поруч, проженемо геть печаль і смуток. Давай по чашці вип’ємо кави або прогулянку зробимо, прекрасним вечір буде точно, адже нікуди ми не поспішаємо!

***

Нехай про спокій сон нагадає, про те, як в серці мир живе. Послухай, в дрімоті то просте, що зсередини тебе прийде. Ніч на землю опустилася, в місяць сонце перетворилося. Закривай скоріше очі добрих снів коханий!

***

Надобраніч коханому на відстані своїми словами бажає нехай уві сні тебе оберігає твій ангел охоронець, щоб тобі наснилися такі ж чисті і світлі сни як ти. Сон – це той з небагатьох, до кого я не ревную. Відпускаю тебе до нього! Добраніч коханий!

***

На твоєму плечі заснути мрію я шалено за тобою дуже сумую. Солодких снів і добраніч в смс-ці шлю, тому що я тебе дуже сильно люблю! Солодких снів і милої ночі я скажу тобі, коротше, сонце я тебе дуже люблю!

***

Топ, топ, топ – я домовичок, топаю як ведмежа, поцілую твої очі, розповім на вушко казки. Нехай цієї ночі до тебе прийде моя любов, обійме, захистить від кошмарів, доторкнеться ніжністю і торкнеться натхненням!

***

Сиджу півночі і все чекаю, що ти напишеш мені один лише рядок – всього три слова: «я тебе дуже люблю!»;)

***

Солодких снів і добраніч, дорогий, своїм серцем я з тобою. Тебе просто обожнюю, зустрітися скоріше мрію.

***

Сім-Папулька моя, на добраніч! Дуже хочу до тебе в ліжечко, цілувати і обіймати. Нехай цієї ночі до тебе прийде моя любов, обійме, захистить від кошмарів, доторкнеться ніжністю і торкнеться натхненням!


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *