Home / Дозвілля / Гороскоп на серпень 2020 року для Терезів, Стрільця та Скорпіона

Гороскоп на серпень 2020 року для Терезів, Стрільця та Скорпіона

Серпень 2020 року, як передбачає гороскоп, – місяць непростий, зокрема, для тих знаків Зодіаку, хто вирішив в кінці літа плідно попрацювати. Можливі складнощі в фінансовому плані, а також у відносинах з колегами і керівництвом. Про детальний гороскоп на серпень 2020  поговоримо далі.

Гороскоп на серпень 2020

Гороскоп на серпень 2020 року для Терезів, Стрільця та Скорпіона

В особистому житті ж все складеться чудово. Тим, хто ще не зустрів свою другу половинку, доля подарує шанс це зробити в останній літній місяць, головне – не упустити його. Сімейних чекають зустрічі з рідними, а також поїздки і подорожі.

Серпень – прекрасний час, щоб відмовитися від шкідливих звичок, зірки будуть на стороні бажаючих це зробити, тому цей процес пройде легко і безболісно.

Та й в цілому можна зайнятися своїм здоров’ям – змінити харчування, більше відпочивати і перебувати на свіжому повітрі.

Терези

Цей місяць ви присвятіть духовним відкриттям, Проектам, роботі над дружніми зв’язками, грандіозним робочим проектам. Налагодити соціальне життя під впливом Сонця у Левові буде легко. Ця сфера стане невичерпним джерелом позитивних емоцій. Скористайтеся моментом, щоб зміцнити зв’язок з вірними товаришами, однодумцями.

Добре будуть розвиватися і відносини з діловими партнерами. В кінці місяця невеликий струс чекає сімейних Терезів, поставтеся до цього випробування по-філософськи. Воно змусить вас переглянути ставлення до грошей, до життя і смерті.

Гороскоп на серпень 2020  року для Терезів передбачає продовження боротьби, правда, зараз вона придбає іншу форму, дипломатичну або агресивну. Багато що залежить від ваших дій.

Жінкам-Терезам, згідно з астрологічним прогнозом на серпень 2020 року, розслаблятися буде ніколи. Вам доведеться виконати багато роботи, присвятити себе великим і важливим проектам. Реалізація їх буде успішною, якщо ви перестанете покладатися лише на свої сили. Озирніться навколо, готових вам допомогти людей більше, ніж ви думаєте.

Початок місяця видасться сумбурним, принесе в життя дисгармонію. Всі заплановані на цей період ділові зустрічі, переговори будуть проходити напружено. Всьому виною нестабільний емоційний стан Терезів, їх бажання за всяку ціну продемонструвати оточуючим свою творчу активність. Навести порядок, вдасться тільки тим, хто буде контролювати себе і звернеться за підтримкою до однодумців, колег, близьких.

В середині місяця ситуація вирівняна. Вам буде легше пережити всі потрясіння, включаючи політичні та соціальні. Гороскоп на серпень 2020  року Терезам говорить про те, що зараз ви можете цілеспрямовано діяти за заздалегідь складеним планом.

Не поспішайте братися за щось нове. Завершіть розпочаті перш справи. Паралельно вивчайте ринок, нові можливості збуту товару, послуг, можливості розширення бізнесу. Гарний час для саморозвитку. Кількість перешкод на шляху до успіху виросте в кінці місяця. Усувайте їх у міру виникнення, спирайтеся на друзів і членів сім’ї.

Гороскоп роботи, фінансів

Давно хотіли перейти на нову роботу? Гороскоп на серпень Терезам рекомендує зробити це зараз. Період також хороший для пошуку нових ділових партнерів, проведення важливих переговорів, укладення договорів.

Ви легко відстоїте свої позиції, цілі, станете лідером в очах однодумців, колег, друзів. Піти за вами будуть готові навіть впливові люди. З їх допомогою ви вирішите конфліктну ситуацію, що виникла в минулому. Довірте досвідченій людині роль посередника в спілкуванні між вами і опонентом.

Є висока ймовірність, що ви проведете мирні переговори, як і планували. Але не сподівайтеся на те, що їх результат буде таким, який ви передбачали. За періодом затишшя піде чергова буря, що пов’язана зі взаємними докорами і претензіями, висловлювати які обидві сторони будуть агресивно. Вийти з непростої ситуації переможцем зможуть лише ті, хто оточив себе вірними товаришами, соратниками, готовими в будь-який момент надати вам підтримку.

Ряд спірних питань буде пов’язаний з великою нерухомістю, грошима. Отримати своє ви зможете тільки після низки скандалів.

Леді Удача виявиться на боці тих, хто трудиться в сфері торгівлі. Сміливо укладайте перспективні угоди, в майбутньому вони застрахують вас від неприємних наслідків виникнення непередбачуваних обставин.

Фінансова база буде стабільною, але це не означає, що ви повинні бездумно витрачати гроші. Виділяйте кошти тільки на заздалегідь сплановані покупки.

Любовний гороскоп

Справи сердечні як і раніше будуть викликати багато негативних емоцій, але вам під силу взяти ситуацію під контроль. Боріться з внутрішніми протиріччями, які будуть властиві вам в кінці місяця. Постарайтеся уберегти близьких від ваших тарганів в голові. Напруга в спілкуванні з членами сім’ї спаде, якщо ви разом проведе вихідні, відпустку.

Гороскоп на серпень 2020  року Терезам вказує на ряд шансів домогтися повного примирення. Користуватися ними чи ні – вирішувати вам. Якщо романтичний зв’язок більше не робить вас щасливим, можливо, є сенс рухатися далі без партнера.

Гарна новина для тих, хто в розлученні, – з’явиться надія на успішне завершення судових розгляд, які пов’язані з розділом майна. Не виключено, що конфлікт вирішиться спокійно і мирно, але, як би добре не був налаштований колишній чоловік / дружина, не поспішайте радіти, поки ваші домовленості не будуть підкріплені документами.

Вільні Терези не будуть нудьгувати, їх чекають цікаві знайомства. Головне не втрачати голову і пам’ятати, що серед залицяльників є і підступні особистості, які прагнуть використовувати вас в корисливих цілях.

Гороскоп здоров’я

Під ударом може опинитися нервова система. Побережіть її, уникаючи конфліктів, стресових ситуацій. Гороскоп на серпень Терезам радить вчасно зупинятися, відпочивати. Будьте пильними на дорозі, уважними при роботі з різними інструментами, побутовими приладами. Ризик отримати травму дуже високий.

Сприятливі дні на серпень місяць 2020: 8, 14, 27, 31

Несприятливі дні у Терезів: 5, 16, 25

Скорпіон

Гороскоп на серпень 2020  року вказує на те, що представники цього знаку зодіаку зосередяться на соціально-професійній сфері, в рамках якої вони запланували реалізацію ряду великих проектів. Не піти від робочих турбот і тим, хто в кінці літа відправиться у відпустку.

Як мінімум вам доведеться проаналізувати свій кар’єрний шлях, цілі. Переживати немає приводу, як і поспішати, намагатися стрибати вище голови. Не переоцінюйте свої сили, дійте послідовно, щоб не допустити дурні, але грубі помилки.

Гороскоп на серпень 2020  року передбачає, що початок місяця доведеться присвятити боротьбі з неприємностями, які ви ігнорували в минулому. Радників навколо буде багато, але прислухатися до них не варто. Довіряйте собі, уважно фільтруйте інформацію, що надходить до вас.

Так ви будете приймати правильні рішення і вчасно ідентифікуєте серед наближених недоброзичливців, які плетуть навколо вас павутину інтриг і пліток. Їх присутність довго залишалася непоміченою, що не дивно, враховуючи той обсяг роботи, з яким ви мали справу раніше.

Астрологічний прогноз на серпень попереджає, що під удар потрапить ваша репутація, соціальний статус. Всі перешкоди на шляху до успіху – результат дій конкурентів, ворогів, зацікавлених у вашому красі.

Погіршить ситуацію ваше невміння вчасно прогинатися, грамотно і не поспішаючи вибудовувати гармонійні відносини з товаришами по службі, начальником. Стан справ може погіршитися, і ви задумаєтеся про звільнення. Не поспішайте приймати такі рішення, підіть у відпустку, знизьте ділову активність. Ви або охолонете і повернетеся до колишньої роботи, або вирішите створювати власну справу.

Кінець літа – хороший період для спалювання мостів. Відмовтеся від спілкування з усіма, хто вам не вірний. Проводьте якомога більше зустрічей з партнерами, переговорів. Все це зміцнить вашу матеріальну базу.

Любовний гороскоп

Романтичний зв’язок, сім’я і побут відійдуть на другий план. Це – не ваше рішення, а результат впливу раптово виниклих нових обставин. Понервувати, як каже гороскоп на серпень 2020  року Скорпіону доведеться через конфлікти з членами сім’ї. Прикладіть максимум зусиль для того, щоб згладити гострі кути.

Не можете себе контролювати? Зверніться по допомогу до далекого родича або друга. Доручіть йому виступати в ваших складних відносинах з близькими «голубом миру». Ближче до початку вересня ви знайдете задовольняючий всіх компроміс.

Ви вільні? Яскраві враження вам подарують нові відносини. Цей роман буде пристрасним і незабутнім, віддавайтеся почуттям цілими, не переживаючи щодо негативних наслідків. Ви заслужили розслабитися і відчути себе бажаним, коханим, потрібним комусь.

Жінки-Скорпіони, які давно вибудовують з партнером міцний романтичний зв’язок, працюють над його розвитком, чекає сюрприз – пропозиція відправитися під вінець.

Гороскоп роботи, фінансів

Гороскоп на серпень 2020  року Скорпіону говорить про те, що про відпочинок доведеться тільки мріяти. Але це не означає, що ви повинні мучити себе, працювати до втрати пульсу. Відновлюйте сили хоча б за рахунок коротких перепочинків. Вільний час проводьте в колі рідних і друзів, спілкування з якими викличе позитивні емоції, необхідний енергетичний заряд. Близькі нададуть вам моральну підтримку, без якої витримати інтенсивний робочий темп неможливо.

Скористайтеся шансом обрости новими корисними контактами, серед яких будуть і люди, готові стати вашими покровителями, помічниками. Без союзників кінець місяця вдасться складним, це ви вже зрозуміли з досвіду попередніх місяців.

Ставте перед собою тільки реалістичні цілі, паралельно вирішуйте спірні питання, з якими ви не розібралися раніше. Серед цих питань і те, яке пов’язане з комунікаційними проблемами в стосунках з іноземними та іногородніми партнерами.

Давно планували почати свій бізнес або розширити його за межі рідного населеного пункту? На вашому шляху з’явиться впливова людина, за допомогою якої ви реалізуєте задумане.

У службовців вийде стабілізувати відносини з начальником. Це стане, в свою чергу, ключем до нормалізації відносин з колегами, які довгий час бачили в вас аутсайдера, легку мішень для атак. Незважаючи на позитивний прогноз, розслаблятися не можна, дехто від звички плести павутину інтриг не відмовиться. Ситуація може знову загостритися восени.

Фінансова база зміцниться за рахунок надходжень грошей в кінці місяця.

Гороскоп здоров’я

Кінець літа у Скорпіона насичений подіями, реагувати на які не емоційно неможливо. З огляду на це, є сенс зміцнити нервову систему, мінімізувати кількість конфліктних ситуацій.

Місяць хороший для боротьби зі шкідливими звичками, серед яких і куріння. Найчастіше вибирайтеся на природу, влаштовуйте прогулянки на свіжому повітрі. Не затягуйте з відвідуванням стоматологічного кабінету, навіть якщо поки зубний біль вас не турбував.

Сприятливі дні на серпень місяць 2020: 5, 11, 15, 28

Несприятливі дні у Скорпіона: 3, 13, 26

Стрілець

Все матеріальне для вас відійде на другий план. У пріоритеті сім’я, духовність. Ви віддасте багато сил на зміцнення сімейних уз. Ви зробите більше того, на що, як ви вважали раніше, ви здатні. Партнер і спадкоємці оцінять це належним чином. І все ж, гладко місяць не пройде. Періоди абсолютної гармонії будуть змінюватися періодами напруженості на емоційному рівні. Полегшення прийде до Стрільця тільки в середині місяця.

На роботі рекомендується не зловживати владою і впливом, не витрачати бездумно енергетичний потенціал, нехтуючи міцним здоров’ям.

Гороскоп на серпень 2020  року Стрільця обіцяє, що велика частина місяця буде приносити позитивні емоції. Це період, який краще присвятити відновленню втраченого раніше внутрішнього балансу. Це добре відбіб’ється, як на особистому житті, так і на робочій сфері.

Астрологічний прогноз на серпень передбачає у Стрільця сумбурнИЙ початок місяця. Череда непередбачуваних подій внесе у ваше життя хаос. Доведеться підлаштовуватися під той темп, який продиктували зовнішні обставини. Будьте готові багато бувати в роз’їздах, шукати нові джерела доходу, проводити особисті дослідження. На подив за всіма цими справами ви не забудете про необхідність зростати духовно. Більш того, цей напрямок стане пріоритетним, незважаючи на критику з боку оточуючих.

Стрибок енергії в середині місяця буде вражаючим, це вплине на ваші стосунки з оточуючими. У колективі ви будете користуватися повагою, до вашої думки будуть прислухатися. Гороскоп на серпень 2020  року Стрільця вказує на те, що для колег ви станете кимось на кшталт духовного наставника. Не відмовляйтеся від такої ролі, вона відкриє вам горизонт нових перспектив у житті.

Час від часу у Стрільців буде поганий настрій як реакція на складні обставини. Щоб не стати заручником апатії, навчіться вчасно відступати, але, тільки щоб перевести дух і поглянути на проблему під іншим кутом. Так ви побачите нові шляхи вирішення спірних питань.

Гороскоп роботи, фінансів

Гороскоп на серпень 2020  обіцяє поліпшення становища Стрільців на професійній ниві. Результат позитивних змін стане очевидним ближче до кінця місяця. Чекайте цікаві пропозиції, можливості укласти вигідні контракти, зміцнити відносини з впливовими особистостями, опрацювати фінансову базу.

Не поспішайте братися за всі справи відразу. Спочатку врегулюйте старі проблеми, які гальмують вас на шляху до успіху. У цьому питанні складніше доведеться підприємцям, які зіткнуться з незговірливими інвесторами, впертими партнерами. Які в невідповідний момент висловлюють вам претензії, що стосуються чогось матеріального. Оптимізувати ситуацію повністю не вийде, але пом’якшити її, заручившись підтримкою однодумців, реально.

Не можна виключити, що руку допомоги вам простягнуть колеги з інших країн або міст. Допомога ця буде і фінансовою, і моральною. Щоб остаточно переконатися в тому, що все йде за тим сценарієм, який на руку вам, вирушайте у відрядження.

Середина місяця принесе зустріч з високопоставленими особами, які зацікавлені вашими бізнес-проектами. Зробіть все можливе, щоб не розчарувати потенційного покровителя. Це ваш шанс отримати підвищення або збільшення зарплати.

Гороскоп на серпень обіцяє поліпшення фінансового становища в кінці місяця. Така тенденція буде спостерігатися і на початку осені. Графа витрат може збільшитися, що цілком очікувано, враховуючи зміни на роботі і виникнення нових потреб у членів сім’ї.

Любовний гороскоп

Гороскоп Стрільця обіцяє поліпшення відносин з родичами. Ви зможете поставити крапку в спірних питаннях про виховання, утримання дітей. Гроші на це як і раніше будуть йти у великій кількості, але зараз більше не буде каменем спотикання, причиною конфліктів.

Гарна новина для тих хто розлучається – ви знайдете компроміс у всьому, що пов’язано з подальшою долею потомства. Якщо до розлучення справа ще не дійшла, не виключено, що ви зважитеся на примирення з коханим. Романтичний зв’язок знову стане гармонійним, якщо ви підете в спільну подорож! Зміна обстановки піде вам на користь, подарує шанс забути про накопичені образи, претензії. Це рецепт щастя і для того подружжя, які останнім часом відчувають в спілкуванні напругу.

Кінець літа – хороший період для відвертої і спокійної розмови. Поговоріть і вислухайте половинку, постарайтеся зрозуміти одне одного, тільки так ви мінімізуєте ризик повторення неприємних конфліктів восени.

Вільні жінки зустрінуться з цікавою людиною, яка підкорить вас з перших хвилин знайомства. Не виключено, що флірт швидко призведе до бурхливого роману, а роман до шлюбу.

Гороскоп здоров’я

Енергетичний потенціал у Стрільця буде на висоті. Поліпшення самопочуття відчують навіть ті представники цього знака, які раніше часто і важко хворіли. Скористайтеся позитивним часом і рушайте в подорож туди, де ви зможете розслабитися, зняти напругу. Не зволікайте, момент проведення косметичних процедур, пластичних операцій, які ви планували давно.

Сприятливі дні на серпень місяць 2020: 4, 8, 18, 26

Несприятливі дні у Стрільця: 6, 16, 28


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *