Home / Дозвілля / Гороскоп на серпень 2020 року для Козерога, Водолія та Риб

Гороскоп на серпень 2020 року для Козерога, Водолія та Риб

Останній літній місяць виявиться досить напруженим. Більшість людей будуть дратуватися з будь-якого приводу. Не дивно, що в цей час конфлікти почнуть спалахувати на рівному місці. Про детальний гороскоп на серпень 2020 року поговоримо далі.

Гороскоп на серпень 2020 року

Гороскоп на серпень 2020 року для Козерога, Водолія та Риб

 

Щоб зберегти нервові клітини, не беріть участі в суперечках. Якщо на вас тиснуть навколишні, погоджуйтеся з ними хоча б на словах, а потім робіть, як вважаєте за потрібне.

Козеріг

Цей місяць принесе великі зміни. Порушують вони відношення до оточуючих, соціальний статус, ваші характеристики, як особистості. Під впливом потужної космічної енергії надійдуть фінанси, інвестиційні питання. До кінця місяця ви відчуєте готовність діяти активно і сміливо.

На початку серпня схильні до гострусу. Перегляньте розпорядок дня, докладіть максимум зусиль для того, щоб зміцнити здоров’я. Особисте життя буде стабільним, але без конфліктів зовсім не обійтися. Час від часу ви з партнером будете з’ясовувати стосунки.

Гороскоп на серпень 2020 року  Козерогу вказує на зростання інтуїції, за рахунок якої ви будете обходити всі підводні камені, вчасно згладжувати гострі кути у відносинах з діловими партнерами, членами сім’ї. Зараз ви з легкістю будете знаходити компроміс там, де, здавалося б, його бути не може.

Астрологічний прогноз на серпень 2020 року обіцяє жінкам-Козерогам низку випробувань. Ви будете потрапляти в ситуації, в яких доведеться проявити стійкість і вміння бути терплячим. Найміцніші “горішки” отримають гідну винагороду.

Початок місяця – несприятливий час для переважної більшості Козерогів, внутрішня енергетика яких виявиться нестійкою. Дисгармонія завадить вам вести справи грамотно. Через це деякі будуть налаштовані агресивно, інші віддадуть перевагу замкнутися в собі, піддатися меланхолії.

Ряд конфліктів, грубих помилок, допущених по дурості, негативно позначаться на особистому житті і на професійній сфері. Найкраще, що зараз можна зробити, – піти у відпустку, відновитися психоемоційно, дочекатися середини місяця, коли ситуація стабілізується. У цей період ви будете заряджені силами, необхідними для усунення всіх перешкод на шляху до вершини Олімпу. В кінці місяця готуйтеся до подорожей, відряджень, цікавих нових знайомств.

Гороскоп роботи, фінансів

Гороскоп на серпень 2020  року  Козерогу робить акцент на необхідності присвятити себе налагодженню особистого життя. Але трудоголіки ні за що не залишать роботу. На щастя, зараз їм вистачить енергії для вирішення проблем на роботі і в справах сердечних. На професійній ниві зосередьтеся на зв’язках з іноземними та іногородніми колегами, з якими ви вже довго ділите землю, іншу велику власність.

Кінець літа принесе вам кілька шансів поставити в цій непростій історії крапку. Але не сподівайтеся на те, що після ви зможете забути про все, рухатися далі. Не виключено, що до болючого питання доведеться повернутися. Не сподівайтеся на швидкий результат, запасіться терпінням, проявіть дипломатичність, менше вимагайте, більше прогинайтеся під обставини.

Така позиція оптимальна для початку і середини місяця. Користуйтеся тими подарунками, які вам підносить доля, незабаром вона перестане бути такою щедрою.

Не відкладайте ділові зустрічі, відрядження, вони пройдуть так, як ви планували. Знайдіть час для освіти. Можна записатися на курси, зайнятися самонавчанням, відточуванням наявних навичок. Корисно більше сил віддавати хобі, які будуть відволікати вас від негативу, пов’язаного з робочими проектами.

Гороскоп не обіцяє фінансову стабільність. Все зароблене ви будете витрачати на близьких або на бізнес.

Любовний гороскоп

Справи сердечні перестануть бути причиною поганого настрою. Це стосується навіть тих, хто розлучається. У відносинах з колишнім чоловіком настане потепління, на тлі якого ви знайдете прийнятний для обох компроміс. Не виключено, що спірні питання будуть вирішені за рахунок грошей, але цей вихід зі складної ситуації виявиться найперспективнішим. Правда, ефект цей буде тимчасовим. Пройде якийсь час, і ви повернетеся до того, з чого починали. Але переживати про це зараз немає сенсу.

Гороскоп на серпень 2020 року  для дружніх пар передбачає виникнення перешкод на шляху залагодження питань, які пов’язані з нерухомістю. Швидше за все, мова піде про великий ремонт.

Ваш романтичний зв’язок міцний і перевірений часом? Затьмарити його можуть неприємні новини, надходження яких очікується на початку місяця. Готуйтеся з’ясовувати з партнером відносини. Усунути всі непорозуміння ви зможете лише безпосередньо перед стартом нового сезону.

Вільним Козерогам можна розслабитися, з головою піти у флірт. Навколо вас буде витися багато шанувальників, придивіться до кожного, не поспішайте зупинятися на комусь одному. Звання супутника життя повинен отримати лише найдостойніший чоловік.

Сім’янинам потрібно більше уваги приділяти домочадцям, які скучили за вашою турботою. Візьміть в звичку кожні вихідні кудись вибиратися разом з близькими, наприклад, в кіно або в парк на пікнік.

Гороскоп здоров’я

Гороскоп попереджає про зниження енергетичного потенціалу. Справитися з хронічною втомою, відчуттям млявості реально тільки за рахунок підвищення якості сну і повноцінного відпочинку.

Знайдіть час для зміцнення захисних сил організму, для оздоровчих процедур, які проводять в санаторіях, СПА. Подбайте про імунітет і вам ще довго не доведеться бігати по лікарях.

Сприятливі дні на серпень місяць 2020: 2, 7, 16, 29

Несприятливі дні у Козерога: 9, 18, 27

Водолій

Психоемоційний стан буде стабільним! Це позитивно позначиться на романтичних і інтимних відносинах. Цим життєвам сферам ви будете приділяти більше уваги, не забуваючи при цьому покращувати стан на професійній ниві, зміцнювати здоров’я.

Щоб залишити всі негаразди, образи і взаємні докори в минулому, рушайте з партнером в спільну подорож, відпустку. Це рекомендується зробити на початку місяця, коли негативний космічний вплив почне лоскотати вам і половинці нерви.

Гороскоп на серпень 2020 року   нагадує про те, що ви завжди можете покластися на близьких. Не намагайтеся усунути всі перешкоди на шляху до успіху самостійно, на даний момент це не найефективніша тактика.

Жінкам, відповідно до астрологічного прогнозу на серпень, доведеться зробити складний вибір, від якого залежить їхнє майбутнє. З огляду на це, поспішати не можна. Не дозволяйте обставинам тиснути на вас, зважуйте всі «за» і «проти». Тільки після того, як ви побачите чітку картину того, що відбувається, приступайте до дій.

Важлива рада від експертів – все розпочате в цьому місяці постарайтеся закінчити до початку осені. В іншому випадку ви зіткнетеся з подіями, які будуть вас сильно гальмувати. Боріться за місце під сонцем, поки доля дарує вам можливості виграти цю боротьбу. Стійте на своєму і не втрачайте впевненість у власних силах.

Початок місяця стане періодом динамічним, але не в позитивному ключі. Життя представників цього знака стане хаотичним, ризикувати в особистому житті і на професійній ниві не рекомендується. Прийміть допомогу партнерів, які готові підтримати вас у важку хвилину. Дійте завбачливо, вибудовуючи відносини з колегами та членами родини. Зміцніть тил, мінімізуйте кількість помилок, які можуть зрівняти із землею те, над чим ви довго працювали.

Не виключено, що вам доведеться вислухати багато претензій від тих особистостей, без участі яких, вести справи неможливо. Ситуацію ускладнять судові позови, розібратися з якими ви зможете тільки в середині місяця. В цей же період краще зайнятися додатковими джерелами доходів. Матеріальна база зміцниться за рахунок повернення старих боргів, підтримки близьких. Скористайтеся моментом, змініть місце роботи, якщо воно вже давно вас не влаштовує.

Гороскоп роботи, фінансів

Гороскоп на серпень 2020 року  Водолія радить присвятити себе усуненню тих проблем, які тягнуться до цього дня з червня-липня. Одним доведеться справлятися з наслідками раптової перевірки, що виявила ряд порушень, на тлі чого почалися судові розгляди, інші будуть змушені шукати компроміс у відносинах з іногородніми або іноземними партнерами.

Щоб ефективно пом’якшити загострену ситуацію, зверніться до фахівців, консультантів, однодумців з відповідною підготовкою. Дійте поетапно, не намагаючись бігти попереду паровоза. Кожне прийняте рішення має бути виваженим. Не живіть ілюзіями щодо того, що в серпні ви покладете кінець всім неприємностям на роботі. Поки це неможливо, але успіх і помітний прогрес вам гарантовані.

Угоди, які пов’язані з нерухомістю, як і раніше будуть змушувати вас нервувати, але шанс на те, що спірні моменти вирішувалися в вашу користь, є і він високий. Не поспішайте говорити ні тим, хто приходить до вас зі свіжими ідеями, цікавими пропозиціями. Не виключено, що одна з таких стане ключем до вирішення великої частини проблем, що вас турбують.

Гороскоп Водолія вказує на хитке фінансове становище. Ситуація зміниться на краще в кінці місяця, коли ви отримаєте прибуток від продажу нерухомості, повернення боргів. Надходження можливі і з інших джерел, серед яких допомога з боку близьких.

Любовний гороскоп

Гороскоп на серпень обіцяє Водолію поліпшення складних відносин з родичами. Ви нарешті побачите корінь всіх проблем, що подарує вам шанс спрямувати всі сили на його усунення. З членами сім’ї зблизиться вам допоможуть посередники, цю роль на себе візьмуть ваші товариші або партнер по шлюбу.

Дружні парочки поставлять крапку в спірних питаннях, які стосуються нерухомості, грошей. Череда конфліктів чекає тільки жінок, які дали коханому привід для ревнощів. Почувши на свою адресу закиди і звинувачення, відмовтеся від бурхливої реакції або гордого мовчання. Хочете зберегти шлюб? Поясніть перед партнером, переконайте його в тому, що він вам доріг.

Вільні Водолії будуть зустрічати на шляху багато цікавих особистостей, але випадкові знайомства – те, від чого в кінці літа потрібно утриматися, щоб не накликати біду.

Гороскоп здоров’я

Гороскоп Водолія радить більше уваги приділяти здоров’ю, інакше ви ризикуєте знизити енергетичний потенціал до межі. Покращіть якість сну, чергуйте працю і відпочинок. Проявіть максимальну обережність на дорозі, адже ризик потрапити в аварію зараз великий, як ніколи.

Не перегинайте з заняттями спортом. Замість інтенсивних тренувань займіться косметичними процедурами, заходами, які подарують вам шанс розслабитися.

Сприятливі дні на серпень місяць 2020: 8, 17, 26, 31

Несприятливі дні у Водолія: 6, 15, 23

Риби

Космічна енергетика вплине на сферу міжособистісних відносин. Поки ви будете віддавати всі сили повсякденним рутинним справам, поступово, але впевнено налагодиться ваше особисте життя. За гороскопом до кінця місяця ви досягнете повної подружньої гармонії. Ви з партнером знайдете спільну мову навіть в тих питаннях, на тлі обговорення яких у вас раніше виникали конфлікти. Давні кохані знову з головою поринуть у світ романтики, ніжних почуттів.

Гороскоп на серпень 2020 року  Риб попереджає про те, що розслаблятися їм буде ніколи. Ви будете змушені робити те, що потрібно, але не те, що хочеться. Не впадайте в депресію, всі наболілі проблеми реально усунути. Для цього у вас є необхідний запас сил.

Астрологічний прогноз на серпень передбачає настання періоду переоцінки життєвих пріоритетів. Попрацюйте над собою, відмовтеся від звичок і принципів, які заважають рухатися вперед. Не виключено, що для ефективності такого відновлення доведеться розпрощатися з деякими з кола наближених.

Початок місяця присвятіть зміцненню здоров’я. Зараз ви будете відчувати внутрішню дисгармонію без особливих на те причин. Найменші перешкоди на шляху виб’ють вас з колії. Багато сил піде на безглузді з’ясування відносин, спроби виправдати себе, стикаючись з необгрунтованими претензіями. В особистому житті перешкодою стануть примари минулого, оскільки це поставить під удар ваші нинішні відносини.

В середині місяця ситуація стане виглядати більш райдужно і перспективно. Ви отримаєте заряд енергії, необхідний для реалізації планів. Тому всі проекти починати краще зараз. Гороскоп на серпень 2020 року  Рибам обіцяє вам багато зустрічей з цікавими особистостями, море можливостей вийти на зв’язок з впливовими людьми. Кінець місяця буде таким же насиченим на різні події. Доведеться часто виходити в світ, відвідувати заходи, за організацією яких можуть стояти самі Риби.

Гороскоп роботи, фінансів

Гороскоп на серпень попереджає Риб про те, що обсяг роботи в кінці літа збільшитися значно. Це добре позначиться на вашій матеріальній базі, що, в свою чергу, додасть впевненості у власних силах. Багато часу піде на налагодження контакту з впливовими особистостями, колегами, з якими ви разом відповідаєте за важливий проект. Засоби, які у вас є, інвестуйте в справу, так ви мінімізуєте конфлікти, що виникають на тлі розбіжностей з приводу грошей.

Контакти з партнерами з інших держав і міст зміцняться. У цьому ви переконаєтеся в кінці місяця. Не останню роль в нормалізації відносин з колегами зіграють нові ділові зв’язки, відрядження.

Продуктивність праці Риб досягне піку. Результат – гарний прибуток. Найбільші суми прийдуть в перших числах і в середині місяця. Відкласти зароблене на чорний день не вийде. Готуйтеся вкладати гроші в справу або витрачати їх на родичів.

Любовний гороскоп

Нові починання гороскоп на серпень радить відкласти. Зосередьтеся на тому, що ви почали в минулому. Більше уваги приділяйте дітям, яким зараз ви повинні допомогти грошима.

Подружжя чекає низка конфліктів, причиною яких стануть різні погляди на виховання дітей, їхнє майбутнє. Розбіжності чекають і тих, хто ще не дійшов до РАГСУ. Романтику вб’ють фінансові питання, небажання приймати систему цінностей партнера, миритися з його специфічним ставленням до життя.

Закопати сокиру війни ви зможете в кінці місяця, коли на горизонті з’явиться можливість відправитися в спільну подорож, що гарантує вам яскраві емоції, розслаблення. Не можете зірватися з роботи і кудись поїхати разом з коханим? Проводьте вихідні разом, відвідуйте удвох розважальні або пізнавальні заходи.

Нещодавно усвідомили, що ваші стосунки себе вичерпали? Незабаром на вашому шляху зустрінеться цікава людина, заради якого ви зважитеся поставити крапку в старій історії кохання. Не виключено, що новий партнер виявиться вашим колегою, який прибув в місто у відрядження.

Сімейні Риби з великою ймовірністю задумаються про розширення сім’ї, одиноких чекає довгоочікувана зустріч з родичем, що був довго відсутнім.

Гороскоп здоров’я

Гороскоп рекомендує Рибам економити сили, інакше ви зіткнетеся з такою неприємністю, як фізичне і нервове виснаження. Енергетичний потенціал низький. Поповнювати його потрібно за рахунок регулярного відпочинку, але мова не йде про цілодобовий перегляд телевізора.

Найчастіше вибирайтесь на природу, вирушайте на піші прогулянки до водойм. Мінімізуйте кількість стресу в житті, навчіться отримувати задоволення від дрібниць. Подбайте про зміцнення серцево-судинної системи.

Сприятливі дні на серпень місяць 2020: 2, 7, 16, 24

Несприятливі дні у Риби: 9, 13,


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *