Home / Дозвілля / Гороскоп на лютий 2021 року – загальна ситуація

Гороскоп на лютий 2021 року – загальна ситуація

8 лютого – з’єднання Сонця і Меркурія у Водолії. У такі періоди ми схильні жити відкрито і насичено. Ми впевнені в собі і в своїй справі, думка працює чітко і в потрібному напрямку. Про детальний гороскоп на лютий 2021 року  піде мова далі.

Гороскоп на лютий 2021 року

Гороскоп на лютий 2021 року - загальна ситуація

Нам протегують сильні люди, а якщо такого ще не трапиться, можна звернутися за підтримкою і отримати її, точно так, як і ми самі можемо надати послугу іншим. Єдиною небезпекою цього періоду є підвищена ймовірність піднестися в своїй гордині. Чого слід всіляко уникати, як і спокуси скористатися необізнаністю інших в своїх корисливих інтересах.

В середині лютого, а саме, 15 числа Меркурій утворює у Водолії з’єднання з Юпітером. Коли ці планети розташовуються таким чином, приходить час великого інформаційного обміну. Найбільше це має стосунок до сфери освіти, культурних зв’язків, політики і релігії. Під впливом цього аспекту люди намагаються втілити свої устремління в сфері ділової активності, в творчості, набуття нових знань.

У такі періоди посилюється вплив реклами як носія різного роду інформації. На новий виток виходять міжнародні відносини. Інформація побутового плану втілюється в вістях від родичів, які прояснюють положення їхніх справ, і в повідомленнях про дозвіл якихось спірних ситуацій.

18 лютого, Сонце переходить в знак Риб, надаючи нам, на найближчі тридцять днів, безмірне почуття альтруїзму. Яке проявляється швидше на інстинктивному, ніж на свідомому рівні. Зливаючись воєдино з повним прийняттям того, що відбувається навколо нас.

Багато з нас в період перебування Сонця в Рибах живуть за принципом: «Будь, що буде». Це період, коли Сонце також пробуджує такі риси характеру, як відданість і співчуття. Проте одночасно з цим, деякі з нас стають бездіяльними, відчуваючи до себе безмежну жалість. Увірувавши в те, що життя повернулося до них спиною, що зовсім не завжди відповідає дійсності.

21 лютого Меркурій у Водолії, будучи ретроградним з 30 січня цього року, повертається до свого прямого руху. Усуваючи багато перешкод в справах виникають останнім часом, посилюючи нашу пам’ять і логічне мислення. Заключний період місяця зажадає від нас особливої рішучості у всіх справах і вчинках.

У багатьох виникне бажання «обійняти неосяжне», в любові це буде часом завоювання і підкорення сердець. Однак у своєму бажанні зайняти домінуюче становище остерігайтеся того, щоб самим не опинитися на гачку.

25 лютого Венера переходить в Риби знаменуючи новий астрологічний цикл, коли любов до ближнього і співчуття до знедолених проявляються в повній мірі. Наш внутрішній світ в такі періоди відчуває гостру потребу в ідеальних людських відносинах. Також перебування Венери в Рибах вказує на початок майже місячного періоду року, що прекрасно підходить для любовних пригод.

Гороскоп на лютий 2021 року для кожного знаку зодіаку

Овен

Гороскоп на лютий 2021 року  рекомендує людям цього знака зацікавитися способами додаткового заробітку, варіанти, які їм попадуться в цьому місяці, можуть з часом стати основним джерелом доходу. У гороскопі відносин для Овнів на лютий 2021 року не очікується приємних змін, навпаки, їм доведеться зіткнутися з ревнощами і навіть зрадою.

Жінка-Овен: вільним Овнам в лютому 2021 року не варто розраховувати на спокій, цей місяць змусить їх стати борцями за своє особисте щастя. Для залучення уваги чоловіка, що їх цікавить їм належить застосувати не одну жіночу хитрість. А в боротьбі з суперницями слід проявити наполегливість і силу характеру.

Овнам в стосунках теж доведеться боротися за свого чоловіка, але не обов’язково з коханкою або прихильницею. Люди які намагаються переманити чоловіка на свою сторону можуть бути і його родичами, і його друзями. Жінкам цього знаку можна порадити, не застосовувати ультиматумів в цій ситуації, а краще показати, хто саме дружина.

Телець

Гороскоп на лютий 2021 року  не радить представникам знака розраховувати на фінансову допомогу від родичів, в цьому місяці їм самим доведеться вирішувати всі свої проблеми. У любовному гороскопі для Тельців на лютий 2021 року можуть бути неприємні відкриття і ситуації, якщо вони поквапляться з висновками або з рішенням почати відносини.

Жінка-Телець: В цілому, лютий 2021 року є досить вдалим місяцем для одиноких Тельців, вони отримають масу уваги від чоловіків і навіть зможуть почати відносини, якщо самі того захочуть. Але їм не варто надто поспішати з початком серйозних відносин, бажано дізнатися майбутнього партнера ближче. Тельцям в шлюбі лютий теж підкине кілька шанувальників, і, захопившись будь-ким з них, вони ризикують зіпсувати відносини з чоловіком. В цьому періоді їм слід бути більш обачними.

Близнюки

Гороскоп на лютий радить людям цього знака зайнятися плануванням і підготовкою до майбутніх проектів, цей місяць дасть їм можливість врахувати всі нюанси. У гороскопі відносин на лютий 2021 року для Близнюків можуть бути зміни, як хороші, так і не дуже позитивні.

Жінка-Близнюки: лютий 2021 року не подарує вільним Близнюкам великої кількості знайомств, в цьому місяці їм можна не розраховувати на початок відносин. Тим з них, у кого є на прикметі об’єкт для симпатії, теж не варто очікувати якихось знаків уваги і залицянь. Цей період буде більш розташовувати до саморозвитку і розширення кругозору. Заміжні Близнюки в лютому будуть щасливі зі своїм чоловіком, всі розбіжності і суперечки відійдуть на другий план. У цьому місяці бажано обдумувати спільні плани на майбутнє.

Рак

Гороскоп на лютий 2021 року  радить представникам знака ретельно обмірковувати кожне своє рішення і кожен крок, щодо бізнесу і роботи їм не слід вирішуватися на кардинальні зміни. У гороскопі відносини і любові для Раків на лютий 2021 року очікуються більше неприємні події, ніж позитивні.

Жінка-Рак: Ракам, бажаючим відносин, в лютому 2021 року не варто занадто посилено втілювати свої бажання в реальність, їм слід пам’ятати, що чоловік, який не витратив на жінку знаків уваги і залицянь, навряд чи зацікавлений в якихось відносинах.

Жінки цього знаку ризикують втратою часу і душевних ресурсів, якщо не стануть придивлятися до потенційних партнерів, в цьому випадку вони можуть сильно помилитися і в результаті отримати глибоке розчарування. Заміжні Раки будуть намагатися повернути любов і пристрасть у свого чоловіка, в лютому їм доведеться нелегко, і багато хто навіть почнуть замислюватися про розлучення.

Лев

Гороскоп на лютий рекомендує представникам знака бути більш стриманими у спілкуванні з діловими партнерами і начальством, їх емоційність може послужити їм погану службу. Гороскоп відносин на лютий 2021 року для Лева обіцяє їм більшої популярності на особистому фронті.

Жінка-Лев: У лютому 2021 року самотні Леви будуть знаходитися в центрі уваги чоловіків в будь-якій компанії, у них з’явиться багато нових шанувальників. Якщо вони захочуть почати серйозні відносини, то доля подарує їм дійсно підходящого партнера, а тим, хто просто хоче насолоджуватися чоловічою увагою, легко доб’ються бажаного без жодних для себе зобов’язань. Леви заміжні в лютому стануть вельми владними і навіть деспотичними, вони роздаватимуть цінні вказівки з приводу і щиро обурюватися, якщо чоловік вирішить зробити щось по-своєму.

Діва

Гороскоп на лютий 2021 року  рекомендує їм в цьому місяці бути більш активними і ініціативнішими, їм слід пам’ятати приказку, що «під лежачий камінь вода не тече». На особистому фронті гороскоп для Дів на лютий 2021 року обіцяє їм події, які, як порадують, так і засмутять їх. Їм бажано зберігати присутність духу і намагатися не нервувати через дрібниці.

Жінка-Діва: Вільні Діви в лютому 2021 року буде пристрасно бажати любові, ніжності і серйозних відносин, деякі з них почнуть вельми активний пошук своєї другої половинки. У цьому місяці їм дійсно посміхнеться фортуна, і вони мають великі шанси познайомитися з відповідним їм чоловіком. Але їм не слід занадто активно натякати йому на весілля або спільне проживання на початку зустрічей. Заміжні Діви в лютому можуть пуститися у всі тяжкі, особливо в тих сім’ях, де відносини втратили колишню пристрасть і любов. Завести коханця їм буде нескладно.

Терези

Гороскоп на лютий застерігає представників Терезів від зайвого коливання при прийнятті рішень, в цьому місяці їм потрібна сила духу і віра в себе. У любовному гороскопі на лютий 2021 року для Терезів очікується успіх, вони мають хороші шанси на доленосну зустріч.

Жінка-Терези: Терези, бажаючі налагодити своє особисте життя, будуть в лютому 2021 року приємно здивовані своєю власною популярністю у чоловіків. Вони будуть часто знайомитися, і обзаведуться масою шанувальників, серед цих молодих людей вони згодом оберуть собі супутника життя. Навіть найскромніші з них розквітнуть від чоловічої уваги і почнуть зводити. Заміжнім Терезам лютий віщує гармонію і щастя в родині, цей період найбільш підходить для пошуку компромісу в спірних ситуаціях.

Скорпіон

Гороскоп на лютий 2021 радить представникам знаку приймати тільки виважені рішення в цьому місяці. Також їм знадобиться багато терпіння в спілкуванні з колегами і партнерами по бізнесу. У гороскопі відносин на лютий 2021 року для Скорпіонів очікується досить сприятливий період.

Жінка-Скорпіон: Багато самотніх Скорпіонів в лютому 2021 року матимуть відмінні шанси на зустріч своєї половинки. В цьому місяці їм належить не одне несподіване знайомство, яке буде мати великі перспективи для розвитку. Спочатку дівчата цього знаку будуть придивлятися до своїх нових шанувальників. Тільки в третій декаді більш-менш визначаться з вибором. Заміжнім Скорпіонам в лютому не слід занадто пишатися своєю самостійністю, нерідко будуть виникати ситуації, в яких зовсім не соромно попросити допомоги у коханого чоловіка.

Стрілець

Гороскоп на лютий застерігає людей цього знаку від різних форс-мажорних обставин, їм потрібно бути трохи завбачливими і обережнішими. Любовний гороскоп для Стрільців на лютий 2021 року обіцяє їм вельми сприятливий період, в якому вони отримають багато задоволення.

Жінка-Стрілець: Вільні Стрільці, яким хочеться почати відносини. Варто звернути увагу на чоловіка зі свого оточення, це може бути один або колега. Якщо вони зуміють ненав’язливо натякнути на свою симпатію об’єкту уваги, то можуть сподіватися на крок у відповідь. Тим з них, хто недавно розлучився з хлопцем, лютий 2021 року не радить відразу ж шукати того, хто заповнить порожнечу в душі, вибір партнера може виявитися помилковим. Заміжнім Стрільцям в лютому слід не збирати в собі негатив і роздратування, а постаратися спокійно прояснити з чоловіком причини цього. Козеріг

Жінка-Козеріг: Гороскоп на лютий 2021 року  рекомендує їм бути наполегливими і ініціативними в роботі і бізнесі. В цьому місяці з’явиться чимало шансів на підвищення або просування у власній справі. Любовний гороскоп на лютий 2021 року  для Козерогів радить їм взяти себе в руки і не здаватися через невдачі.

Вільні Козероги в лютому 2021 року можуть розраховувати на велику кількість нових знайомств і шанувальників, цей місяць подарує їм неймовірну чарівність і впевненість у своїй привабливості. Деякі звернуть увагу на давніх шанувальників і дадуть відповідь їм прихильністю. Заміжні Козероги в лютому будуть часто нудьгувати від одноманітності сімейного життя, а увага з боку сторонніх чоловіків може не на жарт захопити їх. Їм рекомендується все ж більше цінувати те, що у них є.

Водолій

Гороскоп на лютий радить представникам цього знаку вчитися економити і контролювати свої витрати, в цьому місяці їм доведеться розраховувати тільки на себе. Любовний гороскоп на лютий 2021 року  для Водоліїв обіцяє їм чимало приємних сюрпризів.

Жінка-Водолій: на початку лютого 2021 року вільні Водолії будуть дуже раді підвищеній увазі з боку чоловіків, в цьому місяці їх чекає велика кількість нових знайомств і шанувальників. До середини місяця багато дівчат цього знаку стануть причиною суперництва. Будуть вельми задоволені ситуацією, що склалася, але вже в третій декаді вони зрозуміють, як утомливо спілкуватися з настирливими шанувальниками. Водоліям заміжнім лютий не принесе спокійного життя, швидше за все, їх чоловік почне обмежувати їх волю.

Риби

Гороскоп на лютий не обіцяє їм великих доходів в цьому місяці, бажано розпланувати бюджет так, щоб не довелося брати гроші в борг. У любовному гороскопі для Риб на лютий 2021 року очікуються різні події. При цьому їм не слід втрачати голови від красивих залицянь і слів.

Жінка-Риби: якщо самотні Риби бажають змін і втомилися від самотності, то в лютому 2021 року їм трапиться нагода почати серйозні відносини. У них буде чимало нових знайомств, а деякі шанувальники відразу ж почнуть доглядати за ними. Тим, у кого виявиться кілька наполегливих залицяльників, будуть довго придивлятися до них і вибирати самого підходящого.  Симпатії жінки цього знаку навряд чи відразу віддадуть комусь перевагу. Заміжнім Рибам лютий подарували гармонію і щастя в родині, вони будуть раді тому.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *