Home / Твоя краса / Тіло / Фотоепіляція глибокого бікіні: протипоказання

Фотоепіляція глибокого бікіні: протипоказання

Доглянуте тіло привертає до себе захоплені погляди оточуючих. А ось не видалене вчасно волосся на ногах і в зоні бікіні мимоволі загострюють на себе увагу на пляжі, в басейні, в сауні. Вони виглядають неохайно, і навіть якщо їх видаляти механічно, то роздратування, чорні точки, вросле волосся не додають впевненості. Раз і назавжди вирішити проблему допоможе фотоепіляція глибокого бікіні.

Фотоепіляція глибокого бікіні: хай говорять!

Фотоепіляція глибокого бікіні протипоказанняЯк і інші методи, фотоепіляція глибокого бікіні має свої переваги і недоліки. Але жінки, які вже скористалися даною послугою, у відгуках підкреслюють, що невелика хворобливість, дискомфорт, який вони відчували під час проведення сеансу, не йдуть ні в яке порівняння із задоволенням від ефекту, його тривалістю, почуттям впевненості в собі, яке дарує гладка доглянута шкіра. Відгуки про фотоепіляцію глибокого бікіні численні і позитивні, але перш, ніж зважитися на цю процедуру і звернутися до майстра, варто дізнатися про неї докладніше.

Що таке фотоепіляція глибокого бікіні?

Шкіра в зоні бікіні надзвичайно чутлива до різного роду впливів. Тут немає підшкірного жиру, нервові закінчення знаходяться близько під тонкою шкірою, а кількість волосся буває дуже великою. Крім того, в результаті використання бритви як найпоширенішого знаряддя боротьби з проблемою волосся стають товщими, жорсткішими, впоратися з ними стає все складніше, а повторювати гоління необхідно регулярно. І все одно ідеального результату домогтися практично нереально. Зовсім інша справа салонні методи. Один з них – фотоепіляція глибокого бікіні. За одне відвідування салону повністю від волосся позбутися не вдасться, але курс процедур дасть помітні результати.

Фотоепіляція, як і лазерна епіляція, заснована на впливі світлового променя на шкіру в певній зоні. Під дією світла руйнується волосяний пігмент, меланін, в результаті реакції виділяється теплова енергія, що негативно впливає на цибулину волосся. Після кількох сеансів волосся стають слабкими, м’якими, їх кількість зменшується. У зв’язку з тим, що в фотоепіляції використовуються лампи з широким спектром променів, у тому числі ультрафіолетових, в апаратах застосовується система фільтрів. Але навіть вони не можуть забезпечити повний захист організму.

Перш ніж приступити до проведення процедури, лікар-косметолог в салоні повинен дати свої рекомендації відносно довжини хвиль, частоти спалахів, тривалості сеансу.

Фотоепіляція глибокого бікіні: що таке добре і що таке погано?

Фотоепіляція глибокого бікіні має серед безперечних достоїнств такі:

доступність;

тривалий ефект;

виняток виникнення травм, пошкоджень шкіри і, як наслідок, її інфікування;

фотоомолоджування шкіри

Фотоепіляція глибокого бікіні має і недоліки:

хворобливість процедури;

при безграмотному проведенні фотоепіляції зростає ризик опіків, пігментних плям

Крім того, потрібно знати про те, що має фотоепіляція глибокого бікіні і протипоказання. До них відносяться:

шкірні захворювання в області паху (вірусні та грибкові);

мікротравми;

вагітність і грудне вигодовування;

онкологічні захворювання;

індивідуальна непереносимість;

вік до 18 років.

Фотоепіляція глибокого бікіні: до чого бути готовою?

Як вже говорилося, фотоепіляція глибокого бікіні проводиться в салоні. Але для початку потрібно провести підготовчу роботу вдома. За місяць до передбачуваної процедури потрібно забути про всі способи видалення волосся, крім бритви. За 2 тижні припинити відвідування солярію і пляжу, не приймати транквілізатори і антибіотики. Епіляцію краще проводити в першій половині циклу, до настання овуляції: у цей період больові відчуття будуть значно слабшими.

Безпосередньо перед процедурою на шкіру наносять охолоджуючий гель, який має слабкий анестезуючий ефект. Після того як майстер проведе сеанс, що передбачає спалах певної частоти, шкіра знову обробляється спеціальними засобами. Ідеальний ефект досягається через 5-7 сеансів. Повторювати курси потрібно буде кілька разів на рік, поступово волосся пропадуть зовсім.

Краса, як відомо, вимагає жертв. Головне, щоб вони не були марними. Для того щоб самій не стати жертвою, варто вибирати салони з хорошою репутацією, досвідченими майстрами і сучасним обладнанням. Фотоепіляція глибокого бікіні, зроблена з дотриманням стандартів і вимог, принесе лише задоволення від результату і почуття повного задоволення своєю зовнішністю/


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *