Home / Активний спосіб життя / Фітнес / Фітнес вдома: вправи для схуднення в домашніх умовах

Фітнес вдома: вправи для схуднення в домашніх умовах

 Чи ефективні фітнес вправи вдома? Вправи для схуднення в домашній обстановці дуже дієві. Рекомендується виконувати аеробні та силові вправи для схуднення.

Фітнес вдома: вправи для схуднення в домашніх умовах.

Як відомо, для здобуття стрункої фігури потрібно дотримуватися принципів правильного харчування і займатися фізичними вправами. Багато сучасних людей вважають за краще займатися спортом в домашній обстановці.

Тільки при комплексному підході до формування красивого тіла можна домогтися найкращих результатів, при цьому цілком доречний фітнес вдома. Вправи для схуднення, прийнятні для виконання в домашній обстановці, досить численні.

Одним з найпоширеніших видів фізичного навантаження в домашніх умовах – аеробіка.

Фітнес вдома вправи для схуднення в домашніх умовах
Фітнес вдома

Під час аеробного навантаження тканини організму насичуються киснем, частішає серцебиття, поліпшується робота легенів, м’язи приходять в тонус.

Завдяки систематичному виконанню аеробних вправ контури тіла підтягуються, підшкірний жировий прошарок зменшується. Кардіотренування провокують найбільш ефективне витрачання енергії, спочатку тієї, що була отримана з їжею, а потім тією, яка зберігається в організмі у вигляді жирових запасів. При правильному поєднанні аеробіки з обмеженнями в харчуванні, можна домогтися оперативного схуднення в домашніх умовах.

Інший вид домашніх тренувань – силові.

Ці вправи націлені на зміцнення і розвиток м’язової тканини. В результаті почергового застосування аеробних і силових вправ вдасться не тільки знизити масу тіла, але і знайти гарний рельєф тіла і привабливу фігуру.

Отже, домашній фітнес слід проводити відповідно до загальноприйнятої схеми виконання вправ. Для початку слід провести розминку, за допомогою якої вдасться розігріти м’язи і підготуватися до подальших тренувань. Тривалість підготовчого етапу становить 5-10 хвилин.

У цей час потрібно виконувати прості фітнес вправи – махи руками і ногами, присідання, нахили і обертання голови, передпліч, кистьових суглобів. Також можна виконати серію повторів підняття і опускання стегна, захльостів гомілки, стрибків на місці і з поворотом на 360 градусів. Всі фітнес вправи повинні проходити у швидкому темпі, без перерви або тривалих пауз.

Наступний етап домашніх занять – аеробні вправи для схуднення. Фітнес вдома можна проводити з використанням функціональних снарядів – степпера, фітболу, різних спортивних тренажерів.

Отже, аеробну частину заняття складають динамічні вправи на витривалість – стрибки зі скакалкою, біг сходами, стрибки на степпері, швидкі танці під музику. Необхідно продовжувати виконання вправ до стану втоми. Середня тривалість тренування – 15-20 хвилин.

Потім слід виконувати силові вправи, призначені для зміцнення м’язів в різних зонах. Не дивлячись на менш динамічне виконання, ці дії також допомагають спалювати калорії, а також сприяють розвитку м’язової тканини саме в тій області тіла, де це найбільш необхідно.

Так, однією з найуразливіших зон жіночого тіла зазвичай є внутрішня частина стегна. Цей м’яз рідко задіюється в повсякденному житті, тому доцільно змусити його працювати під час домашніх занять фітнесом. Для цього підійдуть такі вправи:

– Сидячи на стільці, помістити між колін фітбол і з зусиллям зводити і розводити коліна, намагаючись напружувати саме стегна, а не колінні суглоби.

– Лежачи на боці на твердій поверхні, покласти гімнастичну штангу на ногу, розташовану зверху і виконувати підйоми і опускання витягнутої ноги. Через 15-20 повторів поміняти ноги.

Сідничні м’язи – ще одна зона «особливої уваги» при виконанні силових вправ.

Щоб не допустити неприємних наслідків зниження ваги, можна вдома виконувати наступну вправу. Початкове положення – ноги на ширині плечей, стопи паралельно тілу, корпус тримати прямо. На плечі покласти гімнастичну штангу. Здійснювати глибокі присідання, не відриваючи стопи і не нахиляючи корпус.

Позбутися «пухких» боків і зміцнити нижні спинні м’язи допомагає вправа «човник». Початкове положення – лежачи на плоскій поверхні на животі. Необхідно одночасно здійснювати підняття корпусу і ніг на максимально можливу висоту.

Повторювати цю дію 15-20 разів. Дана вправа також сприятливо впливає на зміцнення поперекового відділу хребта. Якщо «човник» здасться занадто важкою вправою, можна трохи його полегшити – ноги зафіксувати в піднятому положенні, здійснюючи підйоми тільки тулуба.

Ну і нарешті, найголовніша частина тіла будь-якої жінки – талія. Для зміцнення косих м’язів живота, з яких і формується ця зона, доцільно крутити гімнастичний обруч.

З силових вправ на розвиток цієї області можна запропонувати виконувати підйоми тулуба з поворотом з положення лежачи, ноги зігнуті в колінах, руки за головою, лікті розведені в різні боки.

При піднятті корпусу потрібно дістати ліктем протилежне коліно. Нижня частина тіла, при цьому, залишається нерухомою, працюють тільки косі і пряма м’язи преса.

Для зміцнення біцепсів можна використовувати стандартні вправи з обтяженням – підняття і опускання штанги, гантелей та інших снарядів у положенні стоячи або лежачи на лаві.

Завершальним етапом домашнього фітнеса є заминка – комплекс дій, спрямованих на розслаблення м’язів, які прийшли в тонус при виконанні вправ. Найпростіший варіант заминки – ходьба.

Як правильно виконувати фітнес вправи для похудання в домашніх умовах показано на відео:


Check Also

Тай-бо. Мегапопулярні тренування з чудовим результатом

Тай-бо – це фітнес-програма, що набула шаленої популярності в цілому світі, а зараз впевнено завойовує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *