Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Елюмінування волосся в домашніх умовах

Елюмінування волосся в домашніх умовах

Елюмінування волосся, незважаючи на те, що практикуватися в салонах стало відносно недавно, вже встигло полюбитися жінкам, для яких ідеальний колір волосся без наслідків від фарбування відіграє велику роль. Назву свою процедура отримала від спеціального засобу для фарбування Elumen, розробленого японськими майстрами концерну КАО під замовлення німецької компанії Goldwell. Відмінність фарбувальних засобів цієї категорії – в їх абсолютно безпечному, і навіть корисному для волосся фарбуванні. Так, елюмінування волосся проводиться фарбувальними засобами, у складі яких немає ні перекису водню, ні аміаку. Це – так звані кислі барвники, які відрізняються негативним зарядом. Волосся, в той же час, характеризуються зарядом позитивним: як відомо, різнополярні заряди мають властивість притягатися, внаслідок чого барвник глибоко проникає в структуру волосся, заповнює можливі «порожнечі», забезпечує рівномірне фарбування і характерний блиск.

Фахівці стверджують: фарбування волосся за допомогою елюмінування надає на волосся виключно благотворний вплив, відновлює пошкоджене волосся (процедура навіть рекомендується у разі пошкодженого волосся), забезпечує довгостроковий ефект і забезпечує збільшення об’єму волосся (відзначалися факти збільшення волосся в об’ємі до 10-15%). Але при цьому попереджають: елюмінування  волосся вдома краще не допускати – процедуру повинен проводити досвідчений і спеціально навчений майстер.

Хоч, загалом, з таким твердженням складно посперечатися, але багато жінок таки ризикують проводити елюмінування волосся вдома, тим більше, що всі необхідні засоби для цього можна легко придбати в спеціалізованих магазинах. Сама процедура ніякими труднощами, в принципі, не відрізняється, головне – дотримання інструкції та послідовності при проведенні елюмінування волосся вдома. До того ж, спеціальна фарба легко наноситься (пляшечка має зручний аплікатор-гребінець), а завдяки гелевій текстурі не розтікається і має приємний запах. Враховуючи, що процедура елюмінування оцінюється в салонах краси значними сумами, багато жінок віддають перевагу таки проводити елюмінування волосся вдома.

Елюмінування волосся вдома

    Купуємо спеціальний набір для елюмінування, який складається, окрім власне барвника, ще зі спеціального вирівнюючого лосьйону і стабілізатора кольору. Крім того, відразу бажано купити глибоко очищаючий шампунь – він знадобиться для глибокого очищення перед проведенням процедури. Барвник потрібно вибирати з особливою ретельністю: елюмінування волосся буде ефективним тільки у випадку використання фірмових засобів.

Перед нанесенням складу для фарбування, волосся необхідно ретельно вимити, очистивши від фіксуючих засобів і природних забруднень. далі  – нанести вирівнюючий лосьйон: його «покликання» – вирівняти волосся, щоб уникнути нерівностей під час фарбування.

Тепер можна наносити власне зафарбовуючий склад – рівномірно по всій довжині волосся. Витримується барвник на волоссі близько півгодини, далі змивається спеціальним шампунем.

Після всього цього потрібно закріплення – із застосуванням стабілізатора і нанесенням бальзаму (або кондиціонера) для волосся.

Вся процедура елюмінування займає в середньому близько 1-1,5 – разом з підготовчим етапом і етапом «постелюмінування». Результат від неї зберігається досить довго, не менше 2-х місяців, фарба не вимивається під час миття голови, волосся відливають блиском і яскравим кольором, відрізняються здоровим видом і станом. Але, визначаючись з тим, чи проводити елюмінування волосся вдома, обов’язково слід враховувати тип і структуру волосся – власницям товстих і жорстких, жирного волосся елюмінування протипоказано.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *