Home / Діти / Дитячий садок / Дитячі зачіски на 1 вересня

Дитячі зачіски на 1 вересня

Які можна зробити прості дитячі зачіски, адже вони значно відрізняються від дорослих? Тонке дитяче волосся не допускають щоденного використання стайлерів, фена і плойки. Волосяна цибулина у дітей ще слабка, волосся легко пошкоджуються і висмикуються. Тому дитячі зачіски  повинні бути в першу чергу прості і практичні.

Дитячі зачіски. Що підійде для хлопчиків

У перші роки життя дитини її стрижкою зазвичай займаються батьки, тому що малюки непосидючі і бояться перукарів. З 2-3 років волосся на голові дитини набувають більш жорстку структуру. З цього віку можна починати експерименти в цій області.

Зачіски для дітей важливо робити так, щоб тонке волосся не заплутувалися і могли легко розчісуватися. Дітям краще не заколювати занадто дрібні невидимки і шпильки, оскільки це небезпечно. Найпростіші зачіски – це короткі стрижки.

Стрижка для хлопчика в ранньому віці повинна бути нескладною, щоб вона не заважала йому під час гри або навчання. Найпопулярніша і актуальна стрижка – «їжачок», вона не зажадає особливого догляду крім періодичного коректування. Просту коротку стрижку можна урізноманітнити візерунком з боків або на задній частині голови.

Другий варіант – стрижка у формі шапочки. Вона універсальна і підійде кожній дитині. Прості дитячі зачіски можна легко освоїти самим. Нескладні у виконанні варіанти за допомогою машинки. Використовуючи насадки, коротку стрижку можна зробити самостійно в домашніх умовах.

Напівбокс – ще один вдалий варіант, який підходить для хлопчиків будь-якого віку.

Дитячі зачіски. Яку стрижку підібрати для дівчаток

Модні дитячі зачіски  рясніють великою різноманітністю. Особливості дитячого волосся не передбачають об’ємних зачісок. А ось різнокольорових і яскравих прикрас для волосся можна дозволити більше, ніж дорослим. Нарядні зачіски дівчаткам краще робити в салоні. Стиліст зробить стрижку і укладання з урахуванням структури локонів і форми голови. А прості зачіски може подужати будь-яка мама. При цьому слід пам’ятати:

Якщо волосся на голові рідкісні і тонкі, не варто заплітати косички, краще вибрати коротку стрижку.

Для хвилястих і кучерявих голів підійде середня довжина, напіврозпущене укладання.

Якщо у дівчинки високий великий лоб, необхідний чубчик.

Короткі варіанти для дівчат

Щоб закріпити і прикрасити коротке волосся, будуть потрібні гумки, шпильки, бантики. Розчісувати дітям голову краще гребенем з рідкими зубами. Дівчинці з короткою зачіскою досить просто надіти на голову трикотажний обідок, прикрашений квітами, ягодами або різнобарвним стеклярусом.

Варіанти для маленьких модниць:

Волосся розчесати і розділити на 4 доріжки. Кожну прядку акуратно скрутіть на потрібну довжину і закріпіть джгут шпилькою або невидимкою. Такий варіант можна зробити і з волоссям середньої довжини.

На скронях відокремте волосся по 1 пасму і закрутіть їх на довільну довжину. Закріпити можна шпильками. Такий варіант можна використовувати при стрижці каре.

Кілька французьких косичок заплетених від чола до потилиці. Виходить гарна й зручна зачіска, яка добре підбирає чубок.

Варіанти для волосся середньої довжини

Така довжина є оптимальною. Безліч дитячих зачісок робляться на таке волосся. Популярний і підходить під цю довжину варіант – це каре. Прикрасити стрижку можна обідком, вінком з квітів і шпильками. Весело виглядають дитячі зачіски з гумками різних кольорів:

Зберіть на голові кілька хвостів і стягніть їх різнокольоровими гумками.

Розділіть пучок на 3 частини і зав’яжіть 3 хвоста – на маківці, потилиці і нижній частині голови. Закручуйте кожен хвіст, поки він не стане схожий на крендель. Закріпіть локони шпильками.

Зробіть косий проділ, зберіть широке пасмо в хвіст, закріпіть гумкою. Далі беріть наступне пасмо, і зробіть ще один хвіст разом з першим, і так зберіть 3-4 хвоста.

Варіанти на довге волосся

Розпущене волосся – це незручно і непрактично, волосся у дітей збиваються, плутаються і просто заважають.

Тому їх варто зібрати хоча б в деяких місцях, підв’язати стрічку або використовувати обідок. Найкращі зачіски створюються на таку довжину. Добре виглядають коси і плетіння на довгому волоссі. Красиво і акуратно зав’язана коса ніколи не вийде з моди. Тут великий простір для фантазій і експериментів, наприклад:

Заплести з боків по 1 простій косі і з’єднати разом на потилиці, закріпивши шпилькою; можна з кіс сплести кошик. Решту волосся залишаються вільними.

Злегка змочіть голову водою. Відокремте частину локонів від скроні до скроні і розділіть волосся навпіл. Перше  пасмо заведіть за друге, до правої частини додавайте нове пасмо, так само і до лівої частини. Отримані пасма перехрестіть, таким чином заплетене все волосся, повинен вийти джгут-коса. Перекручуйте джгут далі за годинниковою стрілкою, правильно сплетений джгут не повинен розкручуватися.

Прості хвости дуже зручні, носити їх можна повсякденно, а якщо додати прикраси і цікаві деталі, то зачіска стане більш оригінальною. Хвости можуть бути забавними: 2,3, хоч греблю гати. Прикрашаються і фіксуються вони за допомогою гумок, інших аксесуарів:

Хвіст принцеси Жасмин. Зробіть високий хвіст, перетягніть гумками в декількох місцях. Пасма з відрізків волосся треба злегка витягнути для додання пишності.

Розчешіть голову, з одного боку скрутіть джгут з волосся і сформуйте бічний хвіст. Стягніть його красивою гумкою.

Зробіть  високий хвіст, заплетіть кілька тонких кіс, скріпивши кінці гумками, інше можна завити локонами. Коси упереміж з локонами виглядають дуже оригінально.

Мода для дитячих стрижок використовує такі ж напрямки, як і доросла мода. Каре різної довжини підходить як дітям, так і дорослим. Заплетені коси однаково добре виглядають на дівчатках і на дорослих дівчатах.

Єдине, що необхідно пам’ятати: дитячі волосся більш крихкі, тому не заплітають занадто тугі коси і давайте відпочивати дитячій голові від шпильок і гумок.

Дитячі зачіски на 1 вересня

1 вересня – хвилююча для багатьох мам подія. Напевно всі без винятку мами хочуть, щоб їх дочки були найгарнішими в цей святковий день. Особливо це стосується учнів 1 класу, які переступлять шкільний поріг вперше.

Все без виключення повинно бути ідеально: гарна форма, туфлі, рюкзак і, звичайно, святкова зачіска з бантами або гарними шпильками. На щастя зараз в мережі є безліч фото і відео уроків, в яких покроково розбирається і викладається наочна інструкція.

Як самій зробити ту чи іншу зачіску на волосся абсолютно будь-якої довжини, для дівчаток різного віку. Тут ми зібрали найгарніші і досить прості для виконання дитячі зачіски на Перше вересня 2018 року.

Зачіска на 1 вересня для дівчаток 1 класу

В покрокової інструкції показана зачіска для першокласниці, яку дуже просто виконати на волосся до плечей і нижче. Спочатку плетемо модні зараз «боксерські» коси, а потім зав’язуємо хвости з білими бантами. Якщо не подобаються тугі коси, перед тим зафіксувати їх гумкою, кожну петельку можна трохи витягнути.

Інструкція по виконанню: насамперед ділимо все волосся на дві частини в прямий проділ. Одну сторону зав’язуємо в хвіст.

Другу ділимо на дві частини, як показано на фото. Волосся знизу фіксуємо гумкою, щоб вони не заважали, а в області чубчика починаємо плести косу, попередньо змочивши і розчесавши волосся.

Коли коса буде заплетена, фіксуємо її гумкою і поряд з нею зав’язуємо високий хвіст. переходимо до другої частини голови і повторюємо все по аналогії. Прикрашаємо зачіску першокласниці білими бантами.

Зачіски на 1 вересня для дівчаток молодших класів і старшокласниць

Крім зачісок на 1 вересня для дівчаток 1 класу, в Інтернеті є маса запитів про зачіски для учнів інших більш старшого віку. Постараємося підібрати цікаві дитячі зачіски  для дівчаток різного віку з різною довжиною волосся. Почнемо з цікавих фото прикладів і перейдемо до інструкцій по виконанню.

Зачіски для 2 класу і 3 класу

Ще одна зачіска, яка підійде і на 1 вересня, якщо прикрасити її білими бантами і просто в школу на кожен день. Цей варіант розрахований для тих мам, які абсолютно не вміють плести коси, але хочуть зробити милу й оригінальну зачіску для своєї дівчинки.

Суть цієї зачіски в школу дуже проста. Заплітаємо хвости, формуємо два джгута, вивертаємо їх у вигляді сердечок, потім фіксуємо гумками і декоруємо бантами при бажанні.

Проста зачіска для 5 класу і 6 класу

Ще одна проста зачіска, яка виконується на швидку руку за 5 хвилин і не вимагає якихось спеціальних навичок. Багатьом вона може здатися простою, але для святкової для основного хвоста можна прикрасити великим бантом, а для затискачів по всій довжині використовувати маленькі бантики і зовнішній вигляд цієї, здавалося б простої зачіски відразу перетвориться.

Зачіска для дівчаток 7 класу

Варіант оригінальної зачіски з бантом з волосся на довге волосся для 1 вересня, яку легко виконати своїми руками вдома. Суть проста. Перекидаємо голову вниз, заплітаємо колосок і високий хвіст з великою петлею, яку потім ділимо на дві частини, кожну з яких невидимками кріпимо до основної маси волосся.

Потім кінчик хвоста пропускаємо посередині і також фіксуємо невидимками. Ще один варіант зачіски для школярки з бантом з волосся і косою.

Зачіска для школярок 8 класу і 9 класу

Не знаєте яку зачіску зробити, щоб вона виглядала незвично. Спробуйте ажурне плетиво з маленькими крабами. Самостійно таку зачіску зробити складно, але якщо покликати на допомогу маму або подругу, то цілком можна впоратися. Потрібно брати окремі прядки, складати з них сердце та фіксувати крабами. Додатково до кожного краба можна прикріпити маленький бант.

Зачіски для старшокласниць 10 клас і 11 клас

Варіант зачіски з косою на довгі і середні волосся для старшокласниці. Дане плетіння називається вивернутий або зворотний колосок, воно звичайне і просте. Оригінальність і красу зачісці надає спосіб плетіння, коса плететься як-би по діагоналі. Її можна залишити красиво лежати на плечі, а можна зафіксувати внизу у вигляді черепашки. Кінчик коси можна декорувати бантом.

Зачіски на 1 вересня з бантами

Найчастіше бантами прикрашають хвости і коси, в рідкісних випадках використовують гумки з бантом для декорування зачіски з пучком або шишкою. Подивимося стандартну і оригінальну зачіску для дівчаток молодшого та старшого класу.

Можна зробити зачіску з великим бантом і начесати пучком. Виглядає дуже оригінально і гламурно. Підійде для старшокласниць.

З бантами можна придумати легкі дитячі зачіски на Перше вересня на основі розпущеного волосся і кіс. Ось, наприклад, абсолютно проста і при цьому гарна зачіска з шпилькою.

Коси на перше вересня

Для любителів кіс ще кілька простих і не дуже варіантів плетіння. Коси можна комбінувати з джгутами, пучками і хвостами, отримуючи в результаті нехитрі, але симпатичні зачіски.

Перше плетіння якраз збирається з двох бічних кіс і центрально вивернутого хвоста.

Щоб урізноманітнити звичайну косу, можна у міру плетіння вплітати бічні прядки.

Дитячі зачіски на волосся різної довжини

Часом здається, що найкрасивіші зачіски своїми руками можна зробити тільки на довге волосся, тому що короткі і середні зазвичай неслухняні і погано заплітаються. Але це не завжди так. Є два простих способи зробити волосся абсолютно будь-якої довжини більш податливими. Перший старий і добрий спосіб полягає в простому змочуванні волосся перед плетінням кіс. Другий спосіб більш дорогий і вимагає коштів для стайлінгу.

Секрет слухняного і об’ємного волосся полягає в використанні косметичного засобу – морської солі у вигляді спеціального спрея для волосся, який надає необхідну текстуру для волоссю. Користуйтеся цими маленькими хитрощами і будь-яка зачіска буде вам по плечу. А тепер подивимося яку зачіску можна зробити на 1 вересня на основі довгого, середнього і короткого волосся.

Зачіски на перше вересня на довге волосся

Дитячі зачіски  придумати найпростіше, адже тут нашій фантазії не заважають ніякі умовності і вимоги моди. Ось наприклад дуже легка зачіска з шпилькою і трьома тонкими косами. Докладного опису не потрібно, адже тут тепер все зрозуміло.

Зачіски на День знань на середні волосся

Дівчатам з старших класів можна пофантазувати на тему осінньої зачіски і зробити оригінальний варіант, використавши «грецький меанрд». Це спеціальна гумка великого діаметру, в яку по черзі з двох сторін просовуються і фіксуються прядки. прикрасити зачіску можна штучними гілками, квітами або бантами.

Зачіски на коротке волосся для школярок

Плетіння можна виконати навіть на коротке волосся. Наприклад, заплести дві коси або залишити волосся розпущеним і виконати плетіння «водоспад». Обидва варіанти підійдуть як для дорослих дівчат, так і для зовсім юних першокласників. Якщо волосся дуже тонкі і неслухняні використовуйте обідок з бантом, а волосся злегка завийте. Просто і елегантно.

Покрокова інструкція по виконанню зачіски на коротке волосся «коса водоспад».


Check Also

Малюнки по клітинках для хлопчиків. Цікава ігрова підбірка

Велику популярність останнім часом набирають малюнки по клітинках для хлопчиків. Щоб ви завжди знали, що …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *