Головна » Діти » Дитячий садок » Дитячі зачіски на 1 вересня

Дитячі зачіски на 1 вересня

Які можна зробити прості дитячі зачіски, адже вони значно відрізняються від дорослих? Тонке дитяче волосся не допускають щоденного використання стайлерів, фена і плойки. Волосяна цибулина у дітей ще слабка, волосся легко пошкоджуються і висмикуються. Тому дитячі зачіски  повинні бути в першу чергу прості і практичні.

Дитячі зачіски. Що підійде для хлопчиків

Дитячі зачіски на 1 вересня

У перші роки життя дитини її стрижкою зазвичай займаються батьки, тому що малюки непосидючі і бояться перукарів. З 2-3 років волосся на голові дитини набувають більш жорстку структуру. З цього віку можна починати експерименти в цій області.

Зачіски для дітей важливо робити так, щоб тонке волосся не заплутувалися і могли легко розчісуватися. Дітям краще не заколювати занадто дрібні невидимки і шпильки, оскільки це небезпечно. Найпростіші зачіски – це короткі стрижки.

Стрижка для хлопчика в ранньому віці повинна бути нескладною, щоб вона не заважала йому під час гри або навчання. Найпопулярніша і актуальна стрижка – «їжачок», вона не зажадає особливого догляду крім періодичного коректування. Просту коротку стрижку можна урізноманітнити візерунком з боків або на задній частині голови.

Другий варіант – стрижка у формі шапочки. Вона універсальна і підійде кожній дитині. Прості дитячі зачіски можна легко освоїти самим. Нескладні у виконанні варіанти за допомогою машинки. Використовуючи насадки, коротку стрижку можна зробити самостійно в домашніх умовах.

Напівбокс – ще один вдалий варіант, який підходить для хлопчиків будь-якого віку.

Дитячі зачіски. Яку стрижку підібрати для дівчаток

Дитячі зачіски на 1 вересняМодні дитячі зачіски  рясніють великою різноманітністю. Особливості дитячого волосся не передбачають об’ємних зачісок. А ось різнокольорових і яскравих прикрас для волосся можна дозволити більше, ніж дорослим. Нарядні зачіски дівчаткам краще робити в салоні. Стиліст зробить стрижку і укладання з урахуванням структури локонів і форми голови. А прості зачіски може подужати будь-яка мама. При цьому слід пам’ятати:

Якщо волосся на голові рідкісні і тонкі, не варто заплітати косички, краще вибрати коротку стрижку.

Для хвилястих і кучерявих голів підійде середня довжина, напіврозпущене укладання.

Якщо у дівчинки високий великий лоб, необхідний чубчик.

Короткі варіанти для дівчат

Щоб закріпити і прикрасити коротке волосся, будуть потрібні гумки, шпильки, бантики. Розчісувати дітям голову краще гребенем з рідкими зубами. Дівчинці з короткою зачіскою досить просто надіти на голову трикотажний обідок, прикрашений квітами, ягодами або різнобарвним стеклярусом.

Варіанти для маленьких модниць:

Волосся розчесати і розділити на 4 доріжки. Кожну прядку акуратно скрутіть на потрібну довжину і закріпіть джгут шпилькою або невидимкою. Такий варіант можна зробити і з волоссям середньої довжини.

На скронях відокремте волосся по 1 пасму і закрутіть їх на довільну довжину. Закріпити можна шпильками. Такий варіант можна використовувати при стрижці каре.

Кілька французьких косичок заплетених від чола до потилиці. Виходить гарна й зручна зачіска, яка добре підбирає чубок.

Варіанти для волосся середньої довжини

Така довжина є оптимальною. Безліч дитячих зачісок робляться на таке волосся. Популярний і підходить під цю довжину варіант – це каре. Прикрасити стрижку можна обідком, вінком з квітів і шпильками. Весело виглядають дитячі зачіски з гумками різних кольорів:

Зберіть на голові кілька хвостів і стягніть їх різнокольоровими гумками.

Розділіть пучок на 3 частини і зав’яжіть 3 хвоста – на маківці, потилиці і нижній частині голови. Закручуйте кожен хвіст, поки він не стане схожий на крендель. Закріпіть локони шпильками.

Зробіть косий проділ, зберіть широке пасмо в хвіст, закріпіть гумкою. Далі беріть наступне пасмо, і зробіть ще один хвіст разом з першим, і так зберіть 3-4 хвоста.

Варіанти на довге волосся

Розпущене волосся – це незручно і непрактично, волосся у дітей збиваються, плутаються і просто заважають.

Тому їх варто зібрати хоча б в деяких місцях, підв’язати стрічку або використовувати обідок. Найкращі зачіски створюються на таку довжину. Добре виглядають коси і плетіння на довгому волоссі. Красиво і акуратно зав’язана коса ніколи не вийде з моди. Тут великий простір для фантазій і експериментів, наприклад:

Заплести з боків по 1 простій косі і з’єднати разом на потилиці, закріпивши шпилькою; можна з кіс сплести кошик. Решту волосся залишаються вільними.

Злегка змочіть голову водою. Відокремте частину локонів від скроні до скроні і розділіть волосся навпіл. Перше  пасмо заведіть за друге, до правої частини додавайте нове пасмо, так само і до лівої частини. Отримані пасма перехрестіть, таким чином заплетене все волосся, повинен вийти джгут-коса. Перекручуйте джгут далі за годинниковою стрілкою, правильно сплетений джгут не повинен розкручуватися.

Прості хвости дуже зручні, носити їх можна повсякденно, а якщо додати прикраси і цікаві деталі, то зачіска стане більш оригінальною. Хвости можуть бути забавними: 2,3, хоч греблю гати. Прикрашаються і фіксуються вони за допомогою гумок, інших аксесуарів:

Хвіст принцеси Жасмин. Зробіть високий хвіст, перетягніть гумками в декількох місцях. Пасма з відрізків волосся треба злегка витягнути для додання пишності.

Розчешіть голову, з одного боку скрутіть джгут з волосся і сформуйте бічний хвіст. Стягніть його красивою гумкою.

Зробіть  високий хвіст, заплетіть кілька тонких кіс, скріпивши кінці гумками, інше можна завити локонами. Коси упереміж з локонами виглядають дуже оригінально.

Мода для дитячих стрижок використовує такі ж напрямки, як і доросла мода. Каре різної довжини підходить як дітям, так і дорослим. Заплетені коси однаково добре виглядають на дівчатках і на дорослих дівчатах.

Єдине, що необхідно пам’ятати: дитячі волосся більш крихкі, тому не заплітають занадто тугі коси і давайте відпочивати дитячій голові від шпильок і гумок.

Дитячі зачіски на 1 вересня

1 вересня – хвилююча для багатьох мам подія. Напевно всі без винятку мами хочуть, щоб їх дочки були найгарнішими в цей святковий день. Особливо це стосується учнів 1 класу, які переступлять шкільний поріг вперше.

Все без виключення повинно бути ідеально: гарна форма, туфлі, рюкзак і, звичайно, святкова зачіска з бантами або гарними шпильками. На щастя зараз в мережі є безліч фото і відео уроків, в яких покроково розбирається і викладається наочна інструкція.

Як самій зробити ту чи іншу зачіску на волосся абсолютно будь-якої довжини, для дівчаток різного віку. Тут ми зібрали найгарніші і досить прості для виконання дитячі зачіски на Перше вересня 2018 року.

Зачіска на 1 вересня для дівчаток 1 класу

В покрокової інструкції показана зачіска для першокласниці, яку дуже просто виконати на волосся до плечей і нижче. Спочатку плетемо модні зараз «боксерські» коси, а потім зав’язуємо хвости з білими бантами. Якщо не подобаються тугі коси, перед тим зафіксувати їх гумкою, кожну петельку можна трохи витягнути.

Дитячі зачіски на 1 вересня

Дитячі зачіски на 1 вересня

Інструкція по виконанню: насамперед ділимо все волосся на дві частини в прямий проділ. Одну сторону зав’язуємо в хвіст.

Дитячі зачіски на 1 вересня

Другу ділимо на дві частини, як показано на фото. Волосся знизу фіксуємо гумкою, щоб вони не заважали, а в області чубчика починаємо плести косу, попередньо змочивши і розчесавши волосся.

Коли коса буде заплетена, фіксуємо її гумкою і поряд з нею зав’язуємо високий хвіст. переходимо до другої частини голови і повторюємо все по аналогії. Прикрашаємо зачіску першокласниці білими бантами.

Зачіски на 1 вересня для дівчаток молодших класів і старшокласниць

Крім зачісок на 1 вересня для дівчаток 1 класу, в Інтернеті є маса запитів про зачіски для учнів інших більш старшого віку. Постараємося підібрати цікаві дитячі зачіски  для дівчаток різного віку з різною довжиною волосся. Почнемо з цікавих фото прикладів і перейдемо до інструкцій по виконанню.

Дитячі зачіски на 1 вересня

Зачіски для 2 класу і 3 класу

Ще одна зачіска, яка підійде і на 1 вересня, якщо прикрасити її білими бантами і просто в школу на кожен день. Цей варіант розрахований для тих мам, які абсолютно не вміють плести коси, але хочуть зробити милу й оригінальну зачіску для своєї дівчинки.

Дитячі зачіски на 1 вересня

Суть цієї зачіски в школу дуже проста. Заплітаємо хвости, формуємо два джгута, вивертаємо їх у вигляді сердечок, потім фіксуємо гумками і декоруємо бантами при бажанні.

Проста зачіска для 5 класу і 6 класу

Ще одна проста зачіска, яка виконується на швидку руку за 5 хвилин і не вимагає якихось спеціальних навичок. Багатьом вона може здатися простою, але для святкової для основного хвоста можна прикрасити великим бантом, а для затискачів по всій довжині використовувати маленькі бантики і зовнішній вигляд цієї, здавалося б простої зачіски відразу перетвориться.

Дитячі зачіски на 1 вересня

Зачіска для дівчаток 7 класу

Варіант оригінальної зачіски з бантом з волосся на довге волосся для 1 вересня, яку легко виконати своїми руками вдома. Суть проста. Перекидаємо голову вниз, заплітаємо колосок і високий хвіст з великою петлею, яку потім ділимо на дві частини, кожну з яких невидимками кріпимо до основної маси волосся.

Дитячі зачіски на 1 вересня

Потім кінчик хвоста пропускаємо посередині і також фіксуємо невидимками. Ще один варіант зачіски для школярки з бантом з волосся і косою.

Дитячі зачіски на 1 вересня

Зачіска для школярок 8 класу і 9 класу

Не знаєте яку зачіску зробити, щоб вона виглядала незвично. Спробуйте ажурне плетиво з маленькими крабами. Самостійно таку зачіску зробити складно, але якщо покликати на допомогу маму або подругу, то цілком можна впоратися. Потрібно брати окремі прядки, складати з них сердце та фіксувати крабами. Додатково до кожного краба можна прикріпити маленький бант.

Дитячі зачіски на 1 вересня

Зачіски для старшокласниць 10 клас і 11 клас

Варіант зачіски з косою на довгі і середні волосся для старшокласниці. Дане плетіння називається вивернутий або зворотний колосок, воно звичайне і просте. Оригінальність і красу зачісці надає спосіб плетіння, коса плететься як-би по діагоналі. Її можна залишити красиво лежати на плечі, а можна зафіксувати внизу у вигляді черепашки. Кінчик коси можна декорувати бантом.

Дитячі зачіски на 1 вересня

Зачіски на 1 вересня з бантами

Найчастіше бантами прикрашають хвости і коси, в рідкісних випадках використовують гумки з бантом для декорування зачіски з пучком або шишкою. Подивимося стандартну і оригінальну зачіску для дівчаток молодшого та старшого класу.

Дитячі зачіски на 1 вересня

Можна зробити зачіску з великим бантом і начесати пучком. Виглядає дуже оригінально і гламурно. Підійде для старшокласниць.

З бантами можна придумати легкі дитячі зачіски на Перше вересня на основі розпущеного волосся і кіс. Ось, наприклад, абсолютно проста і при цьому гарна зачіска з шпилькою.

Дитячі зачіски на 1 вересня

Коси на перше вересня

Для любителів кіс ще кілька простих і не дуже варіантів плетіння. Коси можна комбінувати з джгутами, пучками і хвостами, отримуючи в результаті нехитрі, але симпатичні зачіски.

Перше плетіння якраз збирається з двох бічних кіс і центрально вивернутого хвоста.

Дитячі зачіски на 1 вересня

Щоб урізноманітнити звичайну косу, можна у міру плетіння вплітати бічні прядки.

Дитячі зачіски на 1 вересня

Дитячі зачіски на волосся різної довжини

Часом здається, що найкрасивіші зачіски своїми руками можна зробити тільки на довге волосся, тому що короткі і середні зазвичай неслухняні і погано заплітаються. Але це не завжди так. Є два простих способи зробити волосся абсолютно будь-якої довжини більш податливими. Перший старий і добрий спосіб полягає в простому змочуванні волосся перед плетінням кіс. Другий спосіб більш дорогий і вимагає коштів для стайлінгу.

Секрет слухняного і об’ємного волосся полягає в використанні косметичного засобу – морської солі у вигляді спеціального спрея для волосся, який надає необхідну текстуру для волоссю. Користуйтеся цими маленькими хитрощами і будь-яка зачіска буде вам по плечу. А тепер подивимося яку зачіску можна зробити на 1 вересня на основі довгого, середнього і короткого волосся.

Зачіски на перше вересня на довге волосся

Дитячі зачіски  придумати найпростіше, адже тут нашій фантазії не заважають ніякі умовності і вимоги моди. Ось наприклад дуже легка зачіска з шпилькою і трьома тонкими косами. Докладного опису не потрібно, адже тут тепер все зрозуміло.

Дитячі зачіски на 1 вересня

Зачіски на День знань на середні волосся

Дівчатам з старших класів можна пофантазувати на тему осінньої зачіски і зробити оригінальний варіант, використавши «грецький меанрд». Це спеціальна гумка великого діаметру, в яку по черзі з двох сторін просовуються і фіксуються прядки. прикрасити зачіску можна штучними гілками, квітами або бантами.

Дитячі зачіски на 1 вересня

Зачіски на коротке волосся для школярок

Плетіння можна виконати навіть на коротке волосся. Наприклад, заплести дві коси або залишити волосся розпущеним і виконати плетіння «водоспад». Обидва варіанти підійдуть як для дорослих дівчат, так і для зовсім юних першокласників. Якщо волосся дуже тонкі і неслухняні використовуйте обідок з бантом, а волосся злегка завийте. Просто і елегантно.

Дитячі зачіски на 1 вересня

Покрокова інструкція по виконанню зачіски на коротке волосся «коса водоспад».

Дитячі зачіски на 1 вересня

Check Also

Сценарій на перше вересня в школі. Цікава підбірка

Сценарій на перше вересня в школі. Цікава підбірка

Звичайний сценарій на перше вересня в школі  – урочиста лінійка в шкільному дворі. Вітальні промови, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *