Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Догляд за волоссям в літній час

Догляд за волоссям в літній час

Літня спека і висока вологість повітря чинять негативний вплив на стан волосся, тому, щоб зберегти зачіску в належному вигляді, догляд за волоссям влітку повинен бути максимально активним.

Залежно від типу волосся розрізняються і рекомендовані засоби по догляду за ними. Однак підвищеної уваги вимагають жирні і сухі локони, власницям волосся нормального типу в цьому плані пощастило більше, адже їм немає потреби проводити додаткові заходи: цілком достатньо своєчасного миття голови і регулярного використання термозхисних засобів.

Догляд за жирним волоссям влітку

Власницям жирного типу волосся можна порекомендувати як можна частіше мити голову, оскільки при сонячному впливі зачіска забруднюється набагато швидше. Головне – коректно підібрати засіб, адже правильний догляд за волоссям влітку полягає у своєчасному застосуванні коректних засобів. Оптимальний варіант – шампуні і бальзами з кропивою або морськими водоростями, непогано справляються з жирним волоссям також засоби, що мають у складі дріжджі і вітаміни А, В, С.

Для швидкого і ефективного освіження волосся допоможуть сухі шампуні, такізасоби зручно носити з собою, а простота застосування дозволяє привести зачіску в порядок буквально за кілька хвилин. Окремо варто відзначити, що сухі шампуні – це захист від ультрафіолету.

Найпростіший і найдієвіший спосіб підтримувати жирні локони в чистоті – це робити регулярні маски, причому для цієї мети підходять як магазинні, так і саморобні склади.

З народних рецептів добре зарекомендували себе такі маски:

Гірчична маска – для приготування потрібно столову ложку сухої гірчиці розвести кип’яченою водою до кремоподыбного стану. Отриману суміш наносять не більше ніж на 5-10 хвилин (якщо маска сильно пече, краще змити раніше). Крім регулювання роботи сальних залоз гірчиця стимулює ріст волосся, тому такі маски рекомендовані в першу чергу дівчатам з рідким волоссям.

Кефірна маска – робиться зі склянки кефіру, доповненого парою крапель цитрусового ароматичного масла. Такий засыб надає додатковий об’єм зачісці, не обтяжуючи волосся.

Апельсинова маска – знадобиться 1 стиглий апельсин і столова ложка розтопленого меду. Натертий на тертці цитрус змішується з медом, отриману масу наносять на вологе волосся. Така маска допоможе запобігти швидкому забрудненню волосся, до того ж подарує їм сліпучий блиск.

Трав’яна маска – з жирністю волосся найкраще справляється ромашка, тому для приготування маски знадобиться трав’яний відвар ромашки з 4 ст. ложок сухого збору, заварених половиною склянки окропу. Остиглий настій необхідно процідити, після чого додати туди свіжий яєчний білок. Така маска допомагає усунути жирний блиск, до того ж має здатність злегка фарбувати локони, але цей ефект проявиться лише на світлому волоссі.

Для досягнення максимального ефекту маски слід застосовувати 1-2 рази на тиждень, не частіше, оскільки надмірне застосування освіжаючих компонентів може призвести до того, що пасма стануть сухими і ламкими.

Правильний догляд за сухим волоссям влітку

Власницям сухого типу волосся можна порекомендувати як можна менше часу перебувати під прямими сонячними променями, оскільки надлишок тепла призводить до ще більшого пересихання локонів. Догляд за волоссям влітку полягає у своєчасному митті голови з зволожуючими засобами, що допоможе заповнити нестачу поживних речовин. Для сухого волосся підійдуть шампуні і бальзами-ополіскувачі з маслами винограду або жожоба. Кропива, лаванда, мати-й-мачуха – всі ці трави посилюють дію маслянистих складів, тому засоби з ними також можна і потрібно використовувати. Крім шампунів в літній період знадобляться зволожуючі спреї для волосся, сироватки і масла для кінчиків локонів.

Крім основних щоденних засобів правильний догляд за волоссям влітку передбачає застосування відновлюючих масок, найкраще для сухих локонів застосовувати не магазинні препарати, а саморобний засіб, що обійдеться вам набагато дешевше, зате подарує максимальний ефект:

масляна маска має у своєму складі реп’яхову і оливкову олію в рівних пропорціях. Маслянисту суміш наносять на волосся масажними рухами, втираючи її в шкіру голови. Через кілька хвилин суміш слід розподілити по всій довжині волосся за допомогою гребінця, розчісувати потрібно не менше 10 хвилин, після чого вимити голову з шампунем;

яєчна маска – готується зі свіжого жовтка і 2 ложок рослинного масла. Інгредієнти слід розтерти і нанести на волосся по всій довжині, після чого закутати голову харчовою плівкою і рушником і залишити на 20-30 хвилин. Змивати маску потрібно ретельно із застосуванням м’якого шампуню;

сметанна маска – сметана змішується з соком алое в пропорції 3:1. Ретельно перемішану масу наносять на сухе волосся не менше ніж на 20 хвилин, змивати можна без шампуню. Тривале застосування такої маски допоможе відновити пошкоджені кучері, а також зміцнити коріння волосся;

екзотична маска – готується з авокадо і курячого яйця. Розтерту м’якоть фрукта потрібно змішати з цілим яйцем, отриману суміш нанести на волосся, втерти в шкіру голови і залишити на 15 хвилин. Крім зволоження такий склад подарує волоссю блиск, до того ж маска з авокадо – це захист від ультрафіолету і неповторний аромат.

Тривале перебування на сонці також справляє негативний вплив на волосся, тому під час відпочинку на пляжі або іншої відкритої місцевості варто захистити свою зачіску. Для цього знадобляться спреї з активними компонентами від ультрафіолету, можна використовувати спеціальні шампуні і, зрозуміло, не забувати по можливості носити захисні капелюшки та панамки.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *