Home / Твоя краса / Тіло / Догляд за тілом: квітковий масаж

Догляд за тілом: квітковий масаж

Як приємно після важкого трудового тижня відпочити, розслабитися, і може бути навіть придумати корисне заняття для власного організму, наприклад, зробити видалення мозолів на пальцях ніг, позбудьтеся ороговілої шкіри на п’ятах або може піти в салон краси на сеанс масажу.

Сучасні салони краси сьогодні вводять в асортимент надаваних послуг – оздоровчий масаж, який проводиться в комплексі з ароматичними пахощами.

Новітні технології і давня східна медицина сприяє гармонії тіла і душі. Сьогодні найпопулярнішою процедурою є – комплекс масажів Аюрведи, який виконується за допомогою підігрітих саше, що містять висушені різні квіти.

Необхідно зауважити, що виконаний масаж за допомогою цих трав’яних мішечків дозволяє якісно зробити пізніше відлущування шкіри, а також знижує м’язову напругу, сприяє виведенню токсинів і поліпшенню кровообігу.

Як проходить процедура квіткового масажу?

По-перше, ознайомлення з основними нейроароматами. Під час цієї процедури ви можете вибрати з запропонованих ароматів той, який вам найбільше сподобається.

По-друге, підготовка тіла до основної процедури. На цьому етапі, як правило, робиться масаж з легкими надавлюючими рухами.

По-третє, на тіло наноситься м’який скраб на основі персикових кісточок і меду, кристалики якого вбираються в шкіру, а залишки видаляються за допомогою теплого і м’якого рушника.

По-четверте. На цьому етапі тіло очищається за допомогою холодних і гарячих обгортань з метою детоксикації і дренування організму. На зони, які найбільше страждають від надмірного скупчення жирових клітин, наносять червоне гаряче обгортання. На зони, шкіра яких в’яла і увядаюча, наноситься холодне обгортання на основі оливкової або лляної олії.

По-п’яте, масаж. Проводиться ця процедура по всьому тілу, більша увага приділяється енергетичним точкам – чакр. Починається масаж з рук і закінчується ступнями ніг.

По-шосте, масаж саше – це основна частина процедури. Виконується він за допомогою підігрітих мішечків, наповнених сухими квітами і травами. Періодично у міру охолодження саше підігріваються. Масаж виконується по всьому тілу: починаючи від спини, задньої частини ніг, сідниць і закінчується масажем передньої частини ніг, рук і живота.

Завершальний етап – це чаювання. Що дає можливість привести в гармонію не тільки тіло, а й внутрішній стан людини. Умиротворення і відчуття відпочинку відчувають після квіткового масажу абсолютно всі.

Скільки часу буде потрібно на проведення цієї процедури?

Разом з очисними і підготовчими процедурами сеанс квіткового масажу може тривати близько двох годин. Ця процедура дає можливість людині не тільки відпочити і отримати масу приємних емоцій, а й зарядитися позитивною енергією, яка допоможе вашому організму протистояти захворюванням і інфекціям.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *