Головна » Твоя краса » Тіло » Догляд за тілом: квітковий масаж

Догляд за тілом: квітковий масаж

Як приємно після важкого трудового тижня відпочити, розслабитися, і може бути навіть придумати корисне заняття для власного організму, наприклад, зробити видалення мозолів на пальцях ніг, позбудьтеся ороговілої шкіри на п’ятах або може піти в салон краси на сеанс масажу.

Сучасні салони краси сьогодні вводять в асортимент надаваних послуг – оздоровчий масаж, який проводиться в комплексі з ароматичними пахощами.

Новітні технології і давня східна медицина сприяє гармонії тіла і душі. Сьогодні найпопулярнішою процедурою є – комплекс масажів Аюрведи, який виконується за допомогою підігрітих саше, що містять висушені різні квіти.

Необхідно зауважити, що виконаний масаж за допомогою цих трав’яних мішечків дозволяє якісно зробити пізніше відлущування шкіри, а також знижує м’язову напругу, сприяє виведенню токсинів і поліпшенню кровообігу.

Як проходить процедура квіткового масажу?

По-перше, ознайомлення з основними нейроароматами. Під час цієї процедури ви можете вибрати з запропонованих ароматів той, який вам найбільше сподобається.

По-друге, підготовка тіла до основної процедури. На цьому етапі, як правило, робиться масаж з легкими надавлюючими рухами.

По-третє, на тіло наноситься м’який скраб на основі персикових кісточок і меду, кристалики якого вбираються в шкіру, а залишки видаляються за допомогою теплого і м’якого рушника.

По-четверте. На цьому етапі тіло очищається за допомогою холодних і гарячих обгортань з метою детоксикації і дренування організму. На зони, які найбільше страждають від надмірного скупчення жирових клітин, наносять червоне гаряче обгортання. На зони, шкіра яких в’яла і увядаюча, наноситься холодне обгортання на основі оливкової або лляної олії.

По-п’яте, масаж. Проводиться ця процедура по всьому тілу, більша увага приділяється енергетичним точкам – чакр. Починається масаж з рук і закінчується ступнями ніг.

По-шосте, масаж саше – це основна частина процедури. Виконується він за допомогою підігрітих мішечків, наповнених сухими квітами і травами. Періодично у міру охолодження саше підігріваються. Масаж виконується по всьому тілу: починаючи від спини, задньої частини ніг, сідниць і закінчується масажем передньої частини ніг, рук і живота.

Завершальний етап – це чаювання. Що дає можливість привести в гармонію не тільки тіло, а й внутрішній стан людини. Умиротворення і відчуття відпочинку відчувають після квіткового масажу абсолютно всі.

Скільки часу буде потрібно на проведення цієї процедури?

Разом з очисними і підготовчими процедурами сеанс квіткового масажу може тривати близько двох годин. Ця процедура дає можливість людині не тільки відпочити і отримати масу приємних емоцій, а й зарядитися позитивною енергією, яка допоможе вашому організму протистояти захворюванням і інфекціям.

Check Also

Що таке секс. Корисні поради розповіді дітям для батьків

Що таке секс. Корисні поради розповіді дітям для батьків

Для різних людей секс має різне значення. Перш за все, це здорове і природне заняття. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *