Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Догляд за нарощеним волоссям: особливості та рекомендації

Догляд за нарощеним волоссям: особливості та рекомендації

Правильний догляд за нарощеним волоссям – запорука збереження ефектного і тривалого результату після процедури. Його основна мета полягає в дбайливому ставленні до нарощеного волосся і збереженні здоров’я власних локонів.

 Догляд за нарощеним волоссям вдома

 Після проведення процедури нарощування необхідно правильно доглядати. Почати слід з покупки спеціального гребінця. Для незнаючих гребінець для догляду за нарощеним волоссям мало чим відрізняється від звичної масажної щітки, але різниця між ними принципова. По-перше, спецгребінець володіє більш м’якою амортизуючою подушкою біля основи. По-друге, її щетина неодмінно повинна бути тільки натурального походження. По-третє, у такого гребінця відсутні кулькоподібні кінчики.

 На замітку! Вельми зручний варіант для нарощених локонів – щітка з зубами у формі петельки. З її допомогою можна розчісувати волосся від кореня, не пошкоджуючи при цьому капсули.

Догляд за нарощеним волоссям особливості та рекомендації 1

 Розчісувати нарощене волосся потрібно неодноразово протягом дня, не менше 3-4 разів. Знехтувати цим правилом, означає приректи локони на постійне сплутування.

 Крім того, щоб уникнути сплутування капсул між собою мити голову слід у вертикальному положенні. Наносити шампунь і бальзам необхідно починаючи з прикореневої зони. Попередньо засіб краще розбавити водою і спінити в окремій мисочці. Якщо за звичкою ви будете робити це прямо на локонах, то великий ризик пошкодити капсули. Сушити волосся слід у напрямку їх росту.

Догляд за нарощеним волоссям особливості та рекомендації 2

 Що стосується доглядової косметики, то в її складі не повинно бути кондиціонуючих речовин. Підбираючи миючі засоби для волосся, зверніть увагу, щоб вони не містили великої кількості масел. Справа в тому, що ліпідне середовище – головний ворог капсульного і стрічкового нарощування. Тому якщо до процедури ви звикли використовувати шампуні і бальзами для сухого волосся, то згодом потрібно перейти на засоби, призначені для нормального або жирного. Також обов’язково використовуйте зволожуючі бальзами та незмивні сироватки. При цьому покривайте ними тільки полотно волосся, уникаючи зони кріплення нарощеного волосся.

Догляд за нарощеним волоссям особливості та рекомендації 3

Рецепт зволожуючої маски для нарощеного волосся

 Крім дорогих магазинних масок і бальзамів, в догляді за нарощеним волоссям можна використовувати і домашні засоби. Відмінно зволожує і випрямляє такі локони маска на основі домашнього йогурту.

 Необхідні інгредієнти:

    натуральний йогурт – 5 столових ложок

    яйце – 1 шт.

    лляне масло – 1 чайна ложка

    какао – 2 столові ложки

 Етапи приготування:

    У керамічний посуд вилийте 5 столових ложок натурального йогурту. Краще всього використовувати домашній йогурт середньої жирності.

    Сире яйце помістіть в окрему ємність і збийте до однорідності.

    Змішайте яєчну масу з йогуртом. Добавте чайну ложку натурального лляного масла.

   Ретельно перемішайте всі інгредієнти до однорідності. Якщо у вас темне волосся, то добавте в суміш 2 столові ложки какао-порошку.

    Готову маску нанесіть на сухе волосся на 30 хвилин. Ні в якому разі, не скручуйте, не вкутуйте волосся, щоб уникнути їх травмування. Через півгодини змийте засіб шампунем і нанесіть зволожуючий бальзам.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *