Home / Твоя краса / Нігті / Чи шкідливий шеллак для нігтів: особливості нанесення покриття, його переваги і недоліки

Чи шкідливий шеллак для нігтів: особливості нанесення покриття, його переваги і недоліки

Кожна жінка прагне, щоб її руки були доглянутими, а на нігтях красувався вміло виконаний манікюр. Однак у ритмі сучасного життя багатьом часто просто не вистачає часу на те, щоб покрити лаком нігті самостійно. Та й покриття звичайним лаком, як правило, тримається не більше 2-3 днів, до того ж миття посуду, а також прибирання в будинку не кращим чином позначаються на довгостроковості забарвлення нігтів. Тому, останнім часом багато хто вдається до покриття нігтів  шеллаком (шеллак для нігтів).

Така новинка з’явилася кілька років тому і завоювала популярність серед представниць прекрасної статі. Багато жінок переживають щодо того, чи шкідливий  шеллак для нігтів. Щоб розібратися чи шкідливий  шеллак, потрібно детально розглянути всі його переваги і недоліки.

Шеллак для нігтів і чи шкідливий він? Шеллак для нігтів

Багато хто помилково плутає гелеве нарощування з шеллаком. Це абсолютно різні процедури. І головна їх відмінність в тому, що при нарощуванні нігтьова пластина пошкоджується сильніше, ніж при покритті шеллаком. Взагалі, шеллак  являє собою поєднання лаку і гелю. Процедура його нанесення, як правило, виконується професіоналами, що мають спеціальні інструменти, зокрема УФ лампу, оскільки застигає лак тільки під впливом ультрафіолетових променів. До речі, багато хто стурбований саме тим, наскільки шкідлива сама лампа. Фахівці запевняють, що дія її незначна і не шкодить здоров’ю людини. Проте рекомендується використовувати під час проведення процедури сонцезахисні засоби.

Чи шкідливий шеллак для нігтів: процедура нанесення

підготовчий етап, що включає обробку кутикули і моделювання нігтя;

шліфовка нігтьової пластини – завдяки їй шелак рівномірно лягає на ніготь і міцно тримається;

дезінфекція та знежирення нігтів;

нанесення базової основи;

закріплення основи через УФ лампи;

нанесення кольорової основи та сушка її лампою;

нанесення ще одного шару шеллаку і закріплення його;

змазування кутикул маслом.

Як бачимо, процедура досить складна і потрібно довірити її проведення тільки професіоналам.

Чи шкідливий шеллак для нігтів.  Коли не можна покривати нігті шеллаком?

Перед нанесенням шеллаку ви повинні переконатися в тому, що ваша нігтьова пластина здорова. Якщо ніготь або кутикула мають розщеплення або інші пошкодження, то наносити шеллак

можна. Спочатку необхідно відновити цілісність структури нігтів. Для цього існують спеціальні мазі, які призначити може лікар.

Нанесення шеллаку на пошкоджені нігті шкідливо: ви тільки погіршити їх стан.

Чи шкідливий шеллак для нігтів: відгуки фахівців і користувачів

Сама процедура нанесення шеллаку не шкідлива, більше пошкоджується ніготь при знятті покриття. Деякі жінки знімають покриття самостійно, сильно травмуючи тим самим нігтьову пластину. Шеллак знімати потрібно тільки спеціальним розчином і робити це краще всього в салоні.

Процедура зняття покриття припускає використання не тільки рідини на основі ацетону, але і палички, за допомогою якої знімається вся субстанція. Обов’язково потрібно з’ясувати у майстра, з якого матеріалу виготовлена паличка. Справа в тому, що більш шкідливий  шеллак, якщо його знімати залізною паличкою. А ось процедура з використанням апельсинової палички буде більш делікатною для нігтьової пластини.

Чи шкідливий шеллак для нігтів  при вагітності?

Звичайно, жінкам, які виношують малюка, теж хочеться виглядати красивою і доглянутою. Однак у цей період головне, що їх турбує, це здоров’я майбутнього дитинчати. Тому цілком закономірне запитання: чи шкідливий  шеллак при вагітності? Давайте зважимо всі за і проти:

шелак не містить отруйних речовин, здатних проникати в кров крізь нігтьову пластину;

шкоди може бути завдано, коли майбутня мама вдихає випаровування під час процедури нанесення шеллаку, але запах практично не відрізняється від звичайного лаку, а наносити покриття потрібно всього лише раз на два тижні;

внаслідок гормональних перебудов організму при вагітності, шеллак може триматися набагато менший термін.

Відгуки багатьох вагітних жінок говорять про те, що шкідливого впливу шеллаку вони не помітили. Проте кожна майбутня мама повинна сама вирішити, чи варто покривати їй нігті шеллаком чи ні.

Чи шкідливий шеллак для нігтів: переваги та недоліки

Щоб остаточно розібратися, чи шкідливий  шеллак або ні, давайте докладніше зупинимося на плюсах і мінусах його застосування.

Чи шкідливий шеллак для нігтів: переваги

шелак має високу міцність;

ніготь під таким покриттям може вільно «дихати», оскільки шеллак  має пористу структуру;

манікюр, виконаний за допомогою шеллаку, тримається тривалий період, до того ж не втрачає своєї яскравості;

шеллак  не містить шкідливих для здоров’я людини речовин, у тому числі і формальдегідів.

Чи шкідливий шеллак для нігтів: недоліки

вартість нанесення покриття: така процедура – задоволення недешеве;

шкода, що наноситься нігтям в процесі зняття шеллаку: для цього використовується досить агресивна рідина, однак при проведенні процедури 2-3 рази на місяць ніякої загрози для здоров’я не виникає.

Як видно, плюсів використання шеллаку набагато більше, ніж мінусів. Та й особливої шкоди організму людині він не завдає. Навпаки, відгуки багатьох жінок говорять про те, що їхні нігті стали міцнішими після нанесення шеллаку. Якщо дотримуватися всіх запобіжних заходів, то можна сміливо виконувати процедуру.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *