Головна » Твоя краса » Догляд за волоссям » Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок

Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок

Тенденції чоловічих зачісок змінюються кожен сезон. Зараз саме час вивчити модні чоловічі стрижки 2018 року.

Чоловічі стрижки. Новинки 2018 года!

Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок

Щороку перукарі з усього світу перевершують наші очікування в плані майстерності та творчості. Нові образи цього сезону дивують своєю різноманітністю і вишуканістю!

В огляді ми докладно обговоримо:

новинки та наймодніші тренди чоловічих стрижок;

стрижки на короткі і середні волосся;

підліткові зачіски і їх особливості;

стрижки стильних чоловіків;

специфіку зачісок з бородою, чубчиком, поголеними скронями, з залисиною і проділом.

У новому сезоні молодим хлопцям і зрілим чоловікам допоможуть підкреслити свій унікальний зовнішній вигляд молодіжні чоловічі стрижки  2018.

Напевно, ви помітили свіжу тенденцію, яка проявляється у створенні малюнка на потилиці? Якщо ні, радимо придивитися. Вона підкреслює екстравагантний зовнішній вигляд. Якщо татуювання – занадто сміливий вчинок для вас, а виділитися і підкреслити індивідуальність хочеться, зверніть увагу на цей новий тренд.

Подібна стрижка не схожа ні на що з того, що ви носили раніше. Візерунок на потилиці створює геометрію з кутами, кривими і прямими лініями. Ефект підсилює контрастний колір волосся, в той час як потилиця виголюється, знебарвлюється або візуально ділиться на частини.

Молодіжні чоловічі стрижки  з виголеним проділом – найяскравіша новинка року, яку вже у всю використовують просунуті модники. На цьому наголошували учасники, що виграшно виглядає на спортивних зачісках типу напівбокс.

Модні тенденції 2018 диктують свої правила, тому в тренди потрапили довгі чубчики.

Молодим хлопцям подібний стиль підходить найбільше, адже з такоюим чубчиком образ виглядає зухвало, сміливо і епатажно.

Модні тенденції та актуальні тренди

Найактуальнішим трендом року вважаються стильні чоловічі стрижки   в образі гранж. Стиль підійде справжньому бунтарю, адже зачіска являє собою розпатланий  чубок і виголені скроні.

Ірокез – той оригінальний тип стрижки, до якої найчастіше звертаються підлітки і молоді чоловіки, щоб виділитися з натовпу і звернути на себе увагу, влаштувати якийсь бунт і протест, кинути виклик суспільству.

Сама техніка ірокеза передбачає виголені скроні з довгим волоссям в області тімені. Існують більш довгі і короткі варіанти зачіски. Найбільш кричущі варіанти ірокеза – волосся, пофарбовані в отруйні тони.

Спортивні стрижки підійдуть практичним чоловікам, які не приділяють багато часу волоссю. Коротка зачіска має ряд переваг:

універсальність;

її не обов’язково укладати;

не вимагають регулярного догляду;

підійде чоловікам, які не мають густої  шевелюри.

Зачіска канадка – актуальний чоловічий тренд, укладання подібної стрижки підійде чоловікам, які мають кучеряве і пряме волосся. Завдяки канадці навколишні звернуть на вас свої погляди, де б ви не знаходилися: на урочистому заході, в офісі і повсякденному житті.

Чоловічі стрижки. Фото і назви стрижок

До образу сучасного чоловіка, який проводить велику кількість часу на нарадах, підходить стильна стрижка британка. Подібна зачіска характеризується укороченою скроневою часткою  і подовженим волоссям на маківці.

Обов’язковий плавний перехід локонів, інакше стрижка виглядає нудно і нецікаво. Така стрижка підійде хлопцям, які прагнуть підкреслити свою індивідуальність і неповторний стиль.

У моді стрижка боб. Їй характерні: середня довжина, довгий чубчик і прямі пасма до вуха. Вона підійде романтичним і ніжним натурам.

Зачіска їжачок або бобрик підійде підліткам-бунтівникам. Такій стрижці притаманні короткі волоски до 2 сантиметрів і “колюче” укладання.

Актуальна стрижка, відповідна кучерявим волоссям – вояж. Вона володіє плавною текстурою: скроні вкорочені, а верхня частина має середню довжину.

Хіпстерські чоловічі стрижки  андеркат підходять впевненим в собі чоловікам. Для її створення виголюють потиличну і скроневу частину. Особливість андерката – різкий перехід довжини.

Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок

Чоловічі стрижки на коротке волосся

Модні чоловічі стрижки 2018 на коротке волосся, які не потребують особливих зусиль по догляду, зазвичай вибирають практичні чоловіки. Додатковий плюс коротких локонів – універсальність. Вони відмінно вписуються в повсякденний образ і зручні під час занять спортом.

Любителям акуратної строгості і оригінальності підходить стрижка під фріца – гітлерюгенд. Вона характеризується коротко підстриженим скронями і подовженим волоссям на маківці і чубчик.

Стрижка майданчик, популярна в 80-і, вдихнула в себе нове життя в 2018 році. Виглядає вона незвично: тільки чіткі і строгі лінії, скроні  короткі, а на маківці ідеально рівно підрізане волосся.

Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок

Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок

Сміливим і неординарним вибором стане стрижка під нуль. Вона ідеальна для лисіючих людей і тих чоловіків, які не люблять доглядати за волоссям.

Чоловічі стрижки на середнє волосся

Чоловічі стрижки на середні волосся характеризуються довгими локонами у верхній частині голови і коротко обрізаними на скронях і потилиці. Бувають винятки: стрижки, які зберігають “хорошу” довжину (від 1 см і вище) на скронях і ззаду.

Чоловіки, які надають перевагу носити волосся середньої довжини, вибирають такі зачіски:

Шапочка підходить романтичним хлопцям. Стрижку роблять на середнє і довге волосся;

Зачіски в стилі гранж ідеальні для впевнених в собі чоловіків, адже такі чоловічі стрижки, безумовно, привернуть увагу протилежної статі;

Стрижка “Елвіс”  або помпадур характеризується пишним чубчиком і укороченою скроневою часткою. Підходить чоловікам, люблячим бути в центрі уваги.

Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок

Таку стрижку з цікавою назвою ввів ще сам Елвіс Преслі. У співака була приголомшлива копиця локонів, покладених стильними хвилями. І хоча характер укладання з часом зазнав змін, сама стрижка збереглася. Пасма можна залишати в невимушеному скуйовдженому вигляді або ж зачісувати назад, надаючи чималий обсяг власній  шевелюрі.

Чоловічі стрижки і  зачіски   для довгого волосся

Довге волосся вже давно міцно зайняли свою позицію в сучасному суспільстві. І якщо раніше така довжина вважалася ознакою молодіжної субкультури, то в даний час навіть ділові люди можуть дозволити собі носити зачіски такого роду.

Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок

Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок

Основна вимога до чоловіка при цьому – доглянутість його довгих локонів. З цієї причини чоловікові, що прийняв рішення відрощувати довге волосся, слід врахувати важливість турботи про них. Головне, щоб локони були чистими, а стиль може бути будь-який – навіть розпатланий.

Чоловічі стрижки для підлітків

Молодіжні чоловічі модні стрижки 2018 для підлітків дають можливість виділитися з натовпу. Сучасні підлітки завжди хотіли бути схожим на старше покоління, тому моделі в новому сезоні багато в чому збігаються із стрижками для дорослих.

Наприклад, традиційні зачіски з чіткими рівними лініями актуальні завжди і на будь-якому заході. Їх довжина зазвичай не перевищує 5 см, перехід від коротких локонів до довгих – поступовий, волосся зачісується убік, а проділ робиться по центру.

Акуратна стрижка прінстон універсальна і створює аристократичний образ. Подібні чоловічі  стрижки мають на увазі поступовий перехід від верхівки до укорочених скронь. Пряме волосся радимо зачісувати наверх, а хлопцям з кучерявим локонами потрібно просто наїжачити шевелюру.

Еталон мужності і практичності для підлітків – стрижка бокс і напівбокс. Ці стрижки ідеальні для круглого обличчя. Вони швидко і легко укладаються і підходять енергійним хлопцям, які ведуть активний спосіб життя.

Теніс – відмінний вибір чоловіків будь-якого віку. Подібна зачіска універсальна в різновіковій категорії і на будь-якому заході.

Новинка сезону 2018 – стрижки з креативними візерунками. Якщо підліток хоче висловити свій індивідуальний стиль через креативну зачіску, не відмовляйте йому. Майстри перукарського мистецтва пропонують масу малюнків на волоссі. Наприклад: витіюваті візерунки та геометричні лінії.

Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок

Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок

Креативним підліткам дизайнери створили новий яскравий тренд – хвости і пучки.

Переваги незвичайної зачіски:

відсутність укладання;

не лізе в очі;

не вимагає постійної підтримки;

підкреслює індивідуальність.

Зверніть увагу, що подібного роду неформальні зачіски не завжди доречні в школі, тому перед походом до перукаря радимо обговорити креативний образ з співробітниками шкільної організації.

Чоловічі стрижки для стильних чоловіків

Класика – фундамент практичної людини, тому найкращий вибір для стильних чоловіків – класичні чоловічі зачіски. Вони завжди виглядають акуратно і доглянуто, не вимагають багато часу на укладання і хороші в повсякденності.

Зачіски в стилі мілітарі відрізняються недбалістю образу, але в той же час надають сильній статі мужності.

Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок

Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок

Романтичний стиль настільки популярний, що його рекомендують голлівудські актори. Головний його основоположник – Леонардо Ді Капріо, що віддає перевагу акуратному і доглянутому образу.

Чоловічі стрижки з бородою

Борода – один з незвичайних і різнобічних аксесуарів, що підходять як діловим людям, так і хіпстерам.

Діловим і стильним чоловікам, які мають невелику бороду, йдуть класичні стрижки з прямим проділом. Короткий волосяний покрив на обличчі особливо стильно виглядає з пишним чубчиком і волоссям середньої довжини.

Актуальний хіпстерскій тренд – стрижка “топ Кнот”. Така зачіска характеризується коротко підстриженими скронями і потиличною частиною, а довге волосся на маківці збираються в вузол або хвіст. Особливо “топ Кнот” підходить чоловікам з густою бородою, що мають довге волосся нижче плечей.

Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок

Чоловічі стрижки з чубчиком

Чоловічі стрижки  з чубчиком популярні вже багато сезонів, і 2018 рік не став винятком.

Чубчик вимагає до себе певного догляду. Якщо ви любите укладати волосся, то цей варіант вам підходить.

Подовжені чубчики  поєднуються з довгими і короткими волоссям. Вони йдуть далеко не всім, але якщо ви стильні, епатажні і любите привертати загальну увагу, то довгий чубчик відмінно впишеться в образ.

Короткий чубчик добре підходить короткій шевелюрі. Подібний образ виглядає більш стриманим і доречним, але займає більше часу на укладання.

Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок

Чоловічі стрижки з залисиною

Залисини – давно не вирок, тому найбільш сміливий і підходящий варіант для лисіючих чоловіків – голена голова. Головний плюс такої стрижки – проблема облисіння в корені ліквідується.

Зірки Голлівуду давно не соромляться подібних проблем і стають прикладом наслідування і для тих чоловіків, які не стикаються з облисінням.

Стрижка під нуль додасть брутальності образу, особливо в поєднанні з бородою довжиною більше 1 сантиметра. Подібний образ нагадує мужнього актора Брайана Кренстона з серіалу “У всі тяжкі”.

Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок

Якщо ви не хочете відрощувати бороду, то образ Брюса Вілліса з легкою щетиною виявиться цілком непоганим варіантом.

Чоловічі стрижки з  поголеними скронями

Статистика розповідає нам про те, що близько 80% чоловіків вибирають зачіску з поголеними боками. Особливість подібної стрижки – виконання роботи за допомогою машинки.

Переваги зачіски з поголеними скронями:

економія часу на укладання;

неповторність образу;

універсальність;

невибагливість;

підходить власникам бороди і щетини;

простота.

Недоліки виголених боків:

не підійде чоловікам з залисинами;

стрижка підкреслить дефекти на голові (при їх наявності);

деякі варіації зачіски все ж вимагають укладання.

Рекомендуємо звернути увагу на художнє оформлення скронь, такі чоловічі стрижки  виглядають ефектно і стильно.

Особливо стильно зачіска з виголюванням боків виглядає на хлопцях, що мають кучері. З такою стрижкою вони отримають сміливий і яскравий образ. Радимо укладати локони вперед, назад або набік.

Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок

Виголені скроні відмінно поєднується з класичними варіантами зачісок. Зазвичай такий спосіб вибирають практичні чоловіки, які не готові кардинально змінювати свій стиль.

Чоловічі стрижки з проділом

Актуальний тренд сезону – зачіски з проділом, адже саме вони надають чоловікам неповторність образу. Головна функція стрижки – створення гармонійного і елегантного стилю.

Найбільше стрижки з проділом підійдуть до класичних зачісок. Вони підкреслюють акуратність і доглянутість. Укладання шевелюри в подібному випадку просто необхідна, тому радимо придбати спеціальні косметичні засоби по догляду за волоссям.

Не важливо, який спосіб ви оберете: сміливий і епатажний, ніжний і романтичний, практичний і класичний. Важливо, щоб ви підібрали індивідуальний стиль, поєднаний з новими актуальними тенденціями моди, і почували себе в ньому комфортно.

Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок

Звертайте увагу на вибір майстра, саме він підбере ідеальну стрижку з урахуванням особливостей типу обличчя, структури волосся і бажаного стилю.

Check Also

Місячний календар стрижки на жовтень 2018 року

Місячний календар стрижки на жовтень 2018 року

Створення нової зачіски, стрижки або фарбування може бути досить невдалим, якщо дану процедуру виконати в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *