Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок

Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок

Тенденції чоловічих зачісок змінюються кожен сезон. Зараз саме час вивчити модні чоловічі стрижки 2018 року.

Чоловічі стрижки. Новинки 2018 года!

Чоловічі стрижки 2018 – модні тенденції стрижок

Щороку перукарі з усього світу перевершують наші очікування в плані майстерності та творчості. Нові образи цього сезону дивують своєю різноманітністю і вишуканістю!

В огляді ми докладно обговоримо:

новинки та наймодніші тренди чоловічих стрижок;

стрижки на короткі і середні волосся;

підліткові зачіски і їх особливості;

стрижки стильних чоловіків;

специфіку зачісок з бородою, чубчиком, поголеними скронями, з залисиною і проділом.

У новому сезоні молодим хлопцям і зрілим чоловікам допоможуть підкреслити свій унікальний зовнішній вигляд молодіжні чоловічі стрижки  2018.

Напевно, ви помітили свіжу тенденцію, яка проявляється у створенні малюнка на потилиці? Якщо ні, радимо придивитися. Вона підкреслює екстравагантний зовнішній вигляд. Якщо татуювання – занадто сміливий вчинок для вас, а виділитися і підкреслити індивідуальність хочеться, зверніть увагу на цей новий тренд.

Подібна стрижка не схожа ні на що з того, що ви носили раніше. Візерунок на потилиці створює геометрію з кутами, кривими і прямими лініями. Ефект підсилює контрастний колір волосся, в той час як потилиця виголюється, знебарвлюється або візуально ділиться на частини.

Молодіжні чоловічі стрижки  з виголеним проділом – найяскравіша новинка року, яку вже у всю використовують просунуті модники. На цьому наголошували учасники, що виграшно виглядає на спортивних зачісках типу напівбокс.

Модні тенденції 2018 диктують свої правила, тому в тренди потрапили довгі чубчики.

Молодим хлопцям подібний стиль підходить найбільше, адже з такоюим чубчиком образ виглядає зухвало, сміливо і епатажно.

Модні тенденції та актуальні тренди

Найактуальнішим трендом року вважаються стильні чоловічі стрижки   в образі гранж. Стиль підійде справжньому бунтарю, адже зачіска являє собою розпатланий  чубок і виголені скроні.

Ірокез – той оригінальний тип стрижки, до якої найчастіше звертаються підлітки і молоді чоловіки, щоб виділитися з натовпу і звернути на себе увагу, влаштувати якийсь бунт і протест, кинути виклик суспільству.

Сама техніка ірокеза передбачає виголені скроні з довгим волоссям в області тімені. Існують більш довгі і короткі варіанти зачіски. Найбільш кричущі варіанти ірокеза – волосся, пофарбовані в отруйні тони.

Спортивні стрижки підійдуть практичним чоловікам, які не приділяють багато часу волоссю. Коротка зачіска має ряд переваг:

універсальність;

її не обов’язково укладати;

не вимагають регулярного догляду;

підійде чоловікам, які не мають густої  шевелюри.

Зачіска канадка – актуальний чоловічий тренд, укладання подібної стрижки підійде чоловікам, які мають кучеряве і пряме волосся. Завдяки канадці навколишні звернуть на вас свої погляди, де б ви не знаходилися: на урочистому заході, в офісі і повсякденному житті.

Чоловічі стрижки. Фото і назви стрижок

До образу сучасного чоловіка, який проводить велику кількість часу на нарадах, підходить стильна стрижка британка. Подібна зачіска характеризується укороченою скроневою часткою  і подовженим волоссям на маківці.

Обов’язковий плавний перехід локонів, інакше стрижка виглядає нудно і нецікаво. Така стрижка підійде хлопцям, які прагнуть підкреслити свою індивідуальність і неповторний стиль.

У моді стрижка боб. Їй характерні: середня довжина, довгий чубчик і прямі пасма до вуха. Вона підійде романтичним і ніжним натурам.

Зачіска їжачок або бобрик підійде підліткам-бунтівникам. Такій стрижці притаманні короткі волоски до 2 сантиметрів і “колюче” укладання.

Актуальна стрижка, відповідна кучерявим волоссям – вояж. Вона володіє плавною текстурою: скроні вкорочені, а верхня частина має середню довжину.

Хіпстерські чоловічі стрижки  андеркат підходять впевненим в собі чоловікам. Для її створення виголюють потиличну і скроневу частину. Особливість андерката – різкий перехід довжини.

Чоловічі стрижки на коротке волосся

Модні чоловічі стрижки 2018 на коротке волосся, які не потребують особливих зусиль по догляду, зазвичай вибирають практичні чоловіки. Додатковий плюс коротких локонів – універсальність. Вони відмінно вписуються в повсякденний образ і зручні під час занять спортом.

Любителям акуратної строгості і оригінальності підходить стрижка під фріца – гітлерюгенд. Вона характеризується коротко підстриженим скронями і подовженим волоссям на маківці і чубчик.

Стрижка майданчик, популярна в 80-і, вдихнула в себе нове життя в 2018 році. Виглядає вона незвично: тільки чіткі і строгі лінії, скроні  короткі, а на маківці ідеально рівно підрізане волосся.

  

Сміливим і неординарним вибором стане стрижка під нуль. Вона ідеальна для лисіючих людей і тих чоловіків, які не люблять доглядати за волоссям.

Чоловічі стрижки на середнє волосся

Чоловічі стрижки на середні волосся характеризуються довгими локонами у верхній частині голови і коротко обрізаними на скронях і потилиці. Бувають винятки: стрижки, які зберігають “хорошу” довжину (від 1 см і вище) на скронях і ззаду.

Чоловіки, які надають перевагу носити волосся середньої довжини, вибирають такі зачіски:

Шапочка підходить романтичним хлопцям. Стрижку роблять на середнє і довге волосся;

Зачіски в стилі гранж ідеальні для впевнених в собі чоловіків, адже такі чоловічі стрижки, безумовно, привернуть увагу протилежної статі;

Стрижка “Елвіс”  або помпадур характеризується пишним чубчиком і укороченою скроневою часткою. Підходить чоловікам, люблячим бути в центрі уваги.

Таку стрижку з цікавою назвою ввів ще сам Елвіс Преслі. У співака була приголомшлива копиця локонів, покладених стильними хвилями. І хоча характер укладання з часом зазнав змін, сама стрижка збереглася. Пасма можна залишати в невимушеному скуйовдженому вигляді або ж зачісувати назад, надаючи чималий обсяг власній  шевелюрі.

Чоловічі стрижки і  зачіски   для довгого волосся

Довге волосся вже давно міцно зайняли свою позицію в сучасному суспільстві. І якщо раніше така довжина вважалася ознакою молодіжної субкультури, то в даний час навіть ділові люди можуть дозволити собі носити зачіски такого роду.

Основна вимога до чоловіка при цьому – доглянутість його довгих локонів. З цієї причини чоловікові, що прийняв рішення відрощувати довге волосся, слід врахувати важливість турботи про них. Головне, щоб локони були чистими, а стиль може бути будь-який – навіть розпатланий.

Чоловічі стрижки для підлітків

Молодіжні чоловічі модні стрижки 2018 для підлітків дають можливість виділитися з натовпу. Сучасні підлітки завжди хотіли бути схожим на старше покоління, тому моделі в новому сезоні багато в чому збігаються із стрижками для дорослих.

Наприклад, традиційні зачіски з чіткими рівними лініями актуальні завжди і на будь-якому заході. Їх довжина зазвичай не перевищує 5 см, перехід від коротких локонів до довгих – поступовий, волосся зачісується убік, а проділ робиться по центру.

Акуратна стрижка прінстон універсальна і створює аристократичний образ. Подібні чоловічі  стрижки мають на увазі поступовий перехід від верхівки до укорочених скронь. Пряме волосся радимо зачісувати наверх, а хлопцям з кучерявим локонами потрібно просто наїжачити шевелюру.

Еталон мужності і практичності для підлітків – стрижка бокс і напівбокс. Ці стрижки ідеальні для круглого обличчя. Вони швидко і легко укладаються і підходять енергійним хлопцям, які ведуть активний спосіб життя.

Теніс – відмінний вибір чоловіків будь-якого віку. Подібна зачіска універсальна в різновіковій категорії і на будь-якому заході.

Новинка сезону 2018 – стрижки з креативними візерунками. Якщо підліток хоче висловити свій індивідуальний стиль через креативну зачіску, не відмовляйте йому. Майстри перукарського мистецтва пропонують масу малюнків на волоссі. Наприклад: витіюваті візерунки та геометричні лінії.

Креативним підліткам дизайнери створили новий яскравий тренд – хвости і пучки.

Переваги незвичайної зачіски:

відсутність укладання;

не лізе в очі;

не вимагає постійної підтримки;

підкреслює індивідуальність.

Зверніть увагу, що подібного роду неформальні зачіски не завжди доречні в школі, тому перед походом до перукаря радимо обговорити креативний образ з співробітниками шкільної організації.

Чоловічі стрижки для стильних чоловіків

Класика – фундамент практичної людини, тому найкращий вибір для стильних чоловіків – класичні чоловічі зачіски. Вони завжди виглядають акуратно і доглянуто, не вимагають багато часу на укладання і хороші в повсякденності.

Зачіски в стилі мілітарі відрізняються недбалістю образу, але в той же час надають сильній статі мужності.

  

Романтичний стиль настільки популярний, що його рекомендують голлівудські актори. Головний його основоположник – Леонардо Ді Капріо, що віддає перевагу акуратному і доглянутому образу.

Чоловічі стрижки з бородою

Борода – один з незвичайних і різнобічних аксесуарів, що підходять як діловим людям, так і хіпстерам.

Діловим і стильним чоловікам, які мають невелику бороду, йдуть класичні стрижки з прямим проділом. Короткий волосяний покрив на обличчі особливо стильно виглядає з пишним чубчиком і волоссям середньої довжини.

Актуальний хіпстерскій тренд – стрижка “топ Кнот”. Така зачіска характеризується коротко підстриженими скронями і потиличною частиною, а довге волосся на маківці збираються в вузол або хвіст. Особливо “топ Кнот” підходить чоловікам з густою бородою, що мають довге волосся нижче плечей.

Чоловічі стрижки з чубчиком

Чоловічі стрижки  з чубчиком популярні вже багато сезонів, і 2018 рік не став винятком.

Чубчик вимагає до себе певного догляду. Якщо ви любите укладати волосся, то цей варіант вам підходить.

Подовжені чубчики  поєднуються з довгими і короткими волоссям. Вони йдуть далеко не всім, але якщо ви стильні, епатажні і любите привертати загальну увагу, то довгий чубчик відмінно впишеться в образ.

Короткий чубчик добре підходить короткій шевелюрі. Подібний образ виглядає більш стриманим і доречним, але займає більше часу на укладання.

Чоловічі стрижки з залисиною

Залисини – давно не вирок, тому найбільш сміливий і підходящий варіант для лисіючих чоловіків – голена голова. Головний плюс такої стрижки – проблема облисіння в корені ліквідується.

Зірки Голлівуду давно не соромляться подібних проблем і стають прикладом наслідування і для тих чоловіків, які не стикаються з облисінням.

Стрижка під нуль додасть брутальності образу, особливо в поєднанні з бородою довжиною більше 1 сантиметра. Подібний образ нагадує мужнього актора Брайана Кренстона з серіалу “У всі тяжкі”.

Якщо ви не хочете відрощувати бороду, то образ Брюса Вілліса з легкою щетиною виявиться цілком непоганим варіантом.

Чоловічі стрижки з  поголеними скронями

Статистика розповідає нам про те, що близько 80% чоловіків вибирають зачіску з поголеними боками. Особливість подібної стрижки – виконання роботи за допомогою машинки.

Переваги зачіски з поголеними скронями:

економія часу на укладання;

неповторність образу;

універсальність;

невибагливість;

підходить власникам бороди і щетини;

простота.

Недоліки виголених боків:

не підійде чоловікам з залисинами;

стрижка підкреслить дефекти на голові (при їх наявності);

деякі варіації зачіски все ж вимагають укладання.

Рекомендуємо звернути увагу на художнє оформлення скронь, такі чоловічі стрижки  виглядають ефектно і стильно.

Особливо стильно зачіска з виголюванням боків виглядає на хлопцях, що мають кучері. З такою стрижкою вони отримають сміливий і яскравий образ. Радимо укладати локони вперед, назад або набік.

Виголені скроні відмінно поєднується з класичними варіантами зачісок. Зазвичай такий спосіб вибирають практичні чоловіки, які не готові кардинально змінювати свій стиль.

Чоловічі стрижки з проділом

Актуальний тренд сезону – зачіски з проділом, адже саме вони надають чоловікам неповторність образу. Головна функція стрижки – створення гармонійного і елегантного стилю.

Найбільше стрижки з проділом підійдуть до класичних зачісок. Вони підкреслюють акуратність і доглянутість. Укладання шевелюри в подібному випадку просто необхідна, тому радимо придбати спеціальні косметичні засоби по догляду за волоссям.

Не важливо, який спосіб ви оберете: сміливий і епатажний, ніжний і романтичний, практичний і класичний. Важливо, щоб ви підібрали індивідуальний стиль, поєднаний з новими актуальними тенденціями моди, і почували себе в ньому комфортно.

Звертайте увагу на вибір майстра, саме він підбере ідеальну стрижку з урахуванням особливостей типу обличчя, структури волосся і бажаного стилю.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *