Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Часте мелірування на темне волосся

Часте мелірування на темне волосся

Щоб змінитися зовні на краще, жінки та дівчата вдаються до фарбування волосся. Темне волосся знебарвлюють, світле волосся тонують, фарбують у контрастні кольори. Часто це виглядає неприродно. Але поступово мода на ненатуральний колір проходить, а бажання виглядати красиво залишається.

З усіх методів фарбування мелірування, виглядає, мабуть, найбільш природно.

Що таке мелірування

Салонна процедура мелірування – це фарбування не всього волосся, а тільки окремих тонких або густих пасом в один або декілька сусідніх відтінків. Причому частина волосся не фарбується і залишається натурального кольору.

Мелірування візуально робить волосся густіше, пишніше. Завдяки грі відтінків вони блищать і переливаються на сонці. Багато в чому це залежить і від правильно підібраних відтінків, і від початкового кольору волосся, і від товщини пасом, і від майстерності перукаря.

Волосся змочують, поділяють на тоненькі пасма, змащують розчином і прикривають фольгою, щоб кольори не змішалися.

Мелірування темного волосся

Помічено, що часте мелірування на темне волосся виглядає цікавіше і виграшніше, ніж те ж мелірування, але рідких пасом або на світле волосся. Способів мелірування існує декілька, найбільш популярні традиційний, частковий, щадний і голлівудський способи.

Традиційне мелірування. Це класичний спосіб передбачає фарбування пасом рівномірно по всій довжині. Прядки товщиною 3-5 мм знебарвлюються. Якщо пасма тоненькі, волосся буде виглядати натурально. При бажанні пасма далі тонуються, щоб згладити межу між своїм темним кольором і знебарвленим волоссям. Контраст не особливо помітний, оскільки використовуються пастельні кольори, а не білі: бежевий, жовтий, перламутровий, рожевий.

Якщо пасма не тонувати, то здається, що волосся вигоріли на сонці – природно і красиво.

Часте  мелірування на темне волосся  1

Спалахове мелірування

На темному волоссі чудово виглядає спалахове мелірування.
При цьому використовуються натуральні відтінки: карамелі і какао, пшениці і кави, кориці і мускатного горіха. Досить використовувати два відтінки, щоб підкреслити красу кольору волосся.

Часткове мелірування

При цьому способі мелірування роблять не на все волосся, а тільки на їх частину. Приміром, біля обличчя або тільки ззаду. Так і на корені не діють освітлювачі і, в той же час, ви можете створити новий і привабливий образ.

Кольори підбираються близькі по відтінку до натурального кольору волосся. Цей спосіб дуже люблять брюнетки з каштановим волоссям.

Контрастне мелірування

Цей спосіб підходить тільки для темноволосих дівчат, на білявках воно виглядає погано. Один-два добре поєднуються і відповідно одному відтінку наносяться на тонкі пасма. Виходить такий перехід від темного до світлого кольору. Перехід контрастний, але результат такого мелірування виглядає дуже добре.

Щадне мелірування

Коли не хочеться експериментувати на волоссі, можна зробити щадне мелірування. Воно підходить також і для слабкого, тонкого волосся. При цьому способі волосся висвітлюється безаміачними барвниками на 2-4 тони. Часто барвники містять лікувальний бальзам, зволожуючі олії і віск. Отримуєте дві процедури в одній: мелірування й ламінування воском.

Використовуються теплі відтінки коричневого кольору: молочний шоколад, коньяк, кава, мідь, темне золото.

Голівудське мелірування

Ви помічали, якими густими здаються волосся голівудських зірок? Секрет полягає не в структурі волосся, а в ретельному меліруванні. Для голівудського або американського мелірування використовують два, три або чотири відтінки. Пасма можна брати будь-якої товщини, але все-таки кращого результату можна досягти, використовуючи часте мелірування на темне волосся.

Кольори фарби можна підбирати, які завгодно: контрастні або натуральні, різко змінюючі тон або близькі по відтінку.
Завдяки створеному меліруванню відблиски волосся здаються густими, шовковистими і важкими.

Часте  мелірування на темне волосся  2

Зворотнє мелірування

На початку статті ми вже задавалися питанням, що робити, якщо волосся відросте або зміститься малюнок фарбування (адже волосся відростає нерівномірно). Вихід – записати на зворотнє мелірування.

Волосся діляться на пасма і тонуються в близький до натурального відтінок волосся – те, що проступає біля коріння волосся. Так можна повернути свій власний колір волосся.

Сподобалося мелірування? Тоді можна заново пофарбувати пасма безаміачними барвниками, щоб не нашкодити волоссю.
Існують і інші способи мелірування темного волосся: Деграде, каліфорнійський спосіб, шатуш, діагональне мелірування, різнобарвне мелірування. Ми ж зупинилися на тих з них, які найменше шкодять волоссю і найбільш виграшно на них виглядають.

Мелірування на темне волосся: плюси і мінуси

Як у кожного способу фарбування волосся, у мелірування теж є і мінуси, і плюси.

Процедура мелірування триває від трьох до шести годин – це мінус.

Мелірування дозволить скоротити частоту відвідування салону. Можна приходити на корекцію не раз чи два на місяць, а раз на квартал чи півроку – це плюс.

Якщо ви фарбували волосся або робили перманент, то відразу ж робити мелірування не рекомендується. Потрібно почекати хоча б місяць. Ризикнете прийти раніше, можете отримати зовсім не той відтінок волосся, на який розраховували – це мінус.

Для мелірування потрібно, щоб волосся були сильними і здоровими. Але це можна обійти, якщо зробити щадне мелірування.

Після мелірування волосся здається густим і здоровим, переливаються і спалахують на сонці. Та й сивину відмінно приховують.

Кожен з описаних способів виглядає набагато краще і природніше, якщо прядки брати тоненькі. Так, це займе більше часу, але результат вартий таких жертв.

Якщо ви поки ще сумніваєтеся, робити чи ні мелірування, ось ще одна його гідність. При меліруванні не все волосся фарбується, а тільки 40-50%. Ви отримуєте свій основний колір волосся з невеликим поліпшенням кращого вигляду.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *