Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Безбарвна хна для зміцнення волосся

Безбарвна хна для зміцнення волосся

Безбарвна хна здавна використовувалася в косметології. Вона має надзвичайно широку сферу застосування.

Її використовують і для зміцнення нігтів, і в якості складової в масках для обличчя.

 І все ж найбільш відома безбарвна хна як засіб від випадіння та зміцнення волосся.

 Безбарвна хна є натуральним продуктом. Її отримують з рослин, батьківщиною яких є Африка та Індія.

 Звичайну хну, що володіє фарбувальними властивостями, виготовляють з листочків, а безбарвну – із стебел. І хоча остання не містить фарбувального пігменту, блондинкам її використовувати не рекомендується щоб не змінити колір волосся.

 Безбарвна хна для зміцнення волосся: переваги використання

Безбарвна хна для зміцнення волосся Безбарвна хна є хорошим антигрибковим і протизапальним засобом. У її складі містяться вітаміни і органічні кислоти, що позитивно впливають на волосяні цибулини.

 Безбарвна хна наноситься не тільки на корені, а й на всю довжину волосся. Завдяки прискоренню кровообігу, помітно поліпшується стан волосся.

 Глибоко проникаючи в структуру волосся, безбарвна хна заповнює пошкоджені зони і відновлює їх.

 Слід знати, що після виконання маски із хни, волосся фарбувати не рекомендується. Так як вона заповнює пошкоджені ділянки волосся, фарбувальний пігмент може проникнути в нього нерівномірно, що зробить забарвлення неякісним.

 Безбарвна хна – відмінний засіб проти посічених кінчиків. При регулярному використанні масок з неї, волосся набуває живий блиск. Рідкісні волосся стають більш густими, а тонкі – здобувають необхідний об’єм.

 Безбарвна хна відома своїми протизапальними і відлущуючими властивостями, що дозволяє їй успішно боротися з лупою. Цей засіб гіпоалергенний, що робить популярним його у дівчат, у яких більшість косметичних засобів викликають індивідуальну непереносимість. Хна, навпаки, заспокоїть свербіж голови і зніме роздратування.

 А ще цей рослинний продукт виробляє виражений очищуючий ефект, тому вона найбільш підходить жінкам, які мають жирне волосся. Тим, у кого волосся сухе, потрібно використовувати її дуже обережно, щоб не викликати надмірну сухість не тільки волосся, але і шкірного покриву голови. Однак це не значить, що власниці сухого волосся повинні відмовитися від цього засобу. Їм рекомендується змінити схему його використання та використовувати поряд з хною додаткові добавки.

 Так як безбарвна хна для волосся не має забарвлення, нею дуже зручно користуватися. Немає необхідності в рукавичках, на одязі і рушнику не залишаються плями. Завдяки очищуючим властивостям хни, змивати маску можна без шампуню. Виняток становлять маски, які містять додаткові компоненти.

 Безбарвна хна для зміцнення волосся: застосування

 Для зміцнення волосся, процедуру слід виконувати регулярно, слідуючи наступним правилам.

 В якості профілактики досить робити щотижневу маску з безбарвною хною. Якщо ж волосся мають явні проблеми, то для їх вирішення знадобиться курс з 15 – 20 масок. Сухому волоссю для досягнення зміцнюючого ефекту достатньо близько півгодини часу на проведення процедури.

 Частота виконання масок становить 1 раз на тиждень. Якщо волосся жирне, то маска наноситься на дві години, а використовувати її потрібно двічі на тиждень. При сухих кінчиках, хну рекомендується наносити лише на корені волосся.

 Маски з хни можна намащувати на фарбоване волосся. Це не відіб’ється на їхній якості, а, навпаки, додасть гарного блиску.

 Перед нанесенням маски для зміцнення волосся з хною, голову необхідно ретельно вимити, щоб позбутися від жиру. Волосся потрібно злегка підсушити, але залишити вологими. Нанісши повністю склад, на голову рекомендується одягнути поліетиленову шапочку і утеплити її махровим рушником. Для того щоб прискорити процес, можна використовувати гарячий фен.

 Для зміцнення волосся можна користуватися однією хною, а спосіб нанесення маски прочитати в інструкції, яка обов’язково присутня на упаковці.

 Кількість хни залежить від довжини і густоти волосся. Визначається це експериментальним шляхом. В середньому, потрібно близько трьох стандартних пакетиків по 25 грам.

 Рекомендовані пропорції – 1 частина безбарвної хни і 3 частини гарячої води температурою 90 градусів. Складу необхідний час, щоб як слід настоятися. Півгодини буде цілком достатньо.

    Щоб зробити маску більш ефективною, в неї можна добавити додаткові компоненти. Хна чудово з ними взаємодіє. Це може бути касторова і реп’яхова олії, вітамін Е.

    Замість води можна користуватися гарячим відваром трав – ромашки, череди, липового цвіту, кореня лопуха. Головне, щоб всі складові маски для зміцнення волосся були натуральними.

    Якщо маска використовується для світлого волосся, то в неї рекомендується добавити трохи апельсинового соку.

    Щоб добавити волоссю не тільки зміцнення, а й густоти, блиску і об’єму, в маску слід добавити столову ложку меду, стільки ж яблучного оцту і жовток 1-го яйця.

    Для додання волоссю м’якості, в безбарвну хну додають м’якоть авокадо.

 Регулярно виконуючи маски з безбарвною хною можна добитися прекрасного результату – зміцнити волосся і добавити образу неповторний зовнішній вигляд.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *