Home / Твоя краса / Нігті / Акваріумне нарощування нігтів

Акваріумне нарощування нігтів

Кожна жінка мріє про красиві довгі натуральні нігті. Але не кожна, в силу різних причин, може собі це дозволити. На допомогу приходить нарощування нігтів, так популярне в наш час.

 Акваріумне нарощування нігтів. Що це таке?

Виконуватися «акваріум» може як за допомогою гелю, так і акрилу. Ця процедура дуже складна і вимагає навичок майстра як технічних, так і дизайнерських. Тому вартість цієї процедури не з низьких, але результат того вартий. Суть процедури не тільки в нарощуванні нігтів, а й у створенні неповторного дизайну, який потрібно закрити так, щоб вийшов ефект скляного акваріума. Дизайн може бути різним, починаючи френчем і закінчуючи неймовірними завитушками.

Технологія виконання

Не будемо повною мірою розписувати, як відбувається акваріумне нарощування, тільки опишемо основні моменти.

Найперше, що треба зробити – це провести якісний манікюр. Перед процедурою руки і нігті добре миють з використанням антисептиків і висушують. Потім обрізають край нігтя, надаючи йому форму півкола і підпилюють так, щоб виступав кінчик не більш 1 мм. Це сприяє легкому встановленню форми для нарощування акваріумних нігтів. При цьому кутикулу зрушують або повністю прибирають, залежно від того, якому манікюру ви віддаєте перевагу. Поверхню нігтя добре знежирюють. Але при цьому потрібно дотримуватися одного правила: не можна використовувати для цього рідини. В крайньому випадку, після їх використання нігті треба ретельно висушити. Верхній шар нігтя додатково обезжирюється за допомогою пилочки з нанесеним на неї дрібного абразиву або ж використовується спеціальна машинка. Тут важливо не переборщити і зняти лише верхній шар нігтя з жирною блискучою поверхнею. Верхній шар знімається для того, щоб гелевий ніготь добре “приклеївся» до натурального.

Наноситься праймер – це препарат, який не тільки знежирює ніготь, але і служить чимось на зразок “клею” між нігтем і гелем. Зазвичай праймер виготовляється на кислотах. Праймер повинен повністю висохнути.

Потім наносять тонким шаром УФ-грунтовий гель, який підсилює силу зчеплення і тримають під УФ-лампою 1-3 хв.

Після вищеописаних процедур необхідно встановити форми під ніготь, за допомогою яких буде проводитися нарощування нігтів гелем.

Приступають до нарощування. Наносять шар гелю в два етапи. На першому етапі наносять скульптурний шар гелю і формують кінчик і довжину нігтя по формі. Сушать 3 хвилини під УФ-лампою. Після цього на перший шар наносять шар гелю з ажурним малюнком. При цьому потрібно залишати непрофарбовані гелем ділянки. Як варіант можна використовувати дизайнерську фольгу в дрібних шматочках і паличкою нанести на кінчик нігтя, створюючи потрібний дизайн. Потім приступають до другого етапу і наносять формуючий шар прозорого гелю на весь ніготь, при цьому створюючи всі потрібні вигини і арки, ідентичні природним. Просушують гель під лампою 3 хвилини. У результаті виходить, що малюнок поміщається між шарами, а нігті виглядають так, немов вони скляні з малюнком всередині. Шарів гелю може бути декілька, в залежності від технології нарощування. Але після першого шару, коли сформована тонка підкладка, можна вже прибрати форми і працювати без них.

Після сушіння антисептиком прибирають липкий шар, який утворився під дією УФ-променів. Можна використовувати простий спирт.

Пилочкою для нігтів надають нігтям необхідну форму.

Наносять спеціальний рідкий УФ-гель, який не залишає липкого шару під впливом УФ-променів. Цей гель дозволяє міцно зафіксувати гелевий ніготь, приховати шорсткості і надати нігтям блиск. Після нанесення руки тримають в лампі 3 хвилини.

Заключний штрих – нанесення олії для живлення кутикули.

Нарощуючи нігті гелем потрібно обов’язково пам’ятати про те, що гель не повинен стикатися з шкірою. А також стежте за часом тримання рук під УФ-лампою, бо в УФ-променях гель для нарощування дуже сильно нагрівається.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *