Home / Твоя краса / Нігті / Акрилова ліппка на нігтях

Акрилова ліппка на нігтях

Акрилова ліпка – воістину один з найцікавіших видів сучасного нейл дизайну. По суті, вона являє собою об’ємний малюнок на поверхні нігтя. Зрозуміло, таке оформлення нігтів не підійде для повсякденності, воно для особливих випадків: весілля, свого дня народження або іншого значущого торжества. Акрилова ліпка на акуратних доглянутих нігтях виглядає дуже ефектно. Такий манікюр неодмінно доповнить образ, внісши до нього незвичайність і неповторність.

Техніка та особливості акрилової ліпки на нігтях

Акрилова ліппка на нігтях

Виконання декоративної акрилової ліпки довіряти необхідно тільки професіоналові, так як процес цей вельми складний, що вимагає знання певних тонкощів і нюансів. Ви, звичайно, можете навчитися самостійно робити об’ємні малюнки на поверхні нігтів, але це від вас потребують часу і чималих зусиль. Якщо ж у вас зовсім немає вільного часу – краще вирушайте в салон. Не економте на даній послузі. Тріщини, порізи, зараження та ін. неякісний манікюр зіпсує весь ваш образ, та ще й додасть попутних проблем, включаючи проблеми зі здоров’ям

Зазвичай нанесення акрилової ліпки виробляють на довгі прозорі нігті, причому не на всю поверхню. Найефектніше ліпка виглядає на деяких нігтях, наприклад, на великому або безіменному пальцях. Решта нігтів просто фарбують відповідним за кольором лаком. Спочатку нігті готують до нанесення ліпки: нігтьова пластина шліфується, обробляється розчином кутикула, приклеюються спеціальні тіпси, а вже потім на тіпси наносять підкладку з акрилу, що служить основою для акрилової об’ємної ліпки.

Нанесення малюнка

Найцікавіший, але в той же час складний момент – це виконання акрилового об’ємного малюнка. Елементи в такому малюнку можуть бути різними, але, як правило, актуальним завжди квітковий орнамент. У ході виконання акрилової ліпки головним завданням є створити і потім зберегти обєэм отриманого малюнка на нігті. При дотриманні всіх вимог технології виконання художньої акрилової ліпки, обов’язково вийде цікавий і високохудожній об’ємний малюнок.

Самий основний і важливий етап – це перфорація. Виконується вона шляхом натискання вологим пензликом на ще не зовсім застиглу акрилову краплю. Саме за допомогою перфорації крапельці можна надати необхідну форму і рельєфність. При виконанні об’ємної акрилової ліпки важливо пам’ятати про необхідність ретельно і акуратно обробляти пензликом навіть найдрібніші елементи малюнка і також стежити чіткістю контурів. І, звичайно, краще дотримуватися єдиного колірного рішення, тоді малюнок буде гарним і яскравим, а не позбавленим смаку і вульгарним.

Важливо звернути увагу, де саме краще розташувати малюнок на нігты. Найкраще елементи акрилової ліплення зберігаються на найвищій центральній точці нарощеного нігтя. Зазвичай тут розміщують основний елемент майбутньої композиції. А ось біля кутикули і на самому кінчику нігтя навіть найякісніша акрилова ліпка не протримається довго.

Після остаточного розміщення на нігті всіх елементів, їх потрібно покрити тонким шаром акрилу або гелю, щоб захистити об’ємний малюнок від пошкоджень і ультрафіолетових променів. Кутикулу потрібно обов’язково обробити маслом. Завершальний етап виконання професійного акрилового дизайну – додання нігтям необхідної форми.

Нестандартне нанесення акрилової ліплення

Існує також інший спосіб нанесення акрилової ліплення. Тут формування окремих дизайнерських елементів відбувається не на самій нігтьової пластини, а на окремо розміщеному аркуші глянцю або тонкої фольги. Готові елементи знімаються чистим вологим пензликом і прикріплюються до нігтя. Місце на нігті, в яке приклеюється елемент, змащують спеціальним клеєм. Матеріал для самої ліпки – це пудра різних кольорів. Обираючи таку пудру для ліпки, потрібно враховувати, що якісну акрилову пудру відрізняє пластичність, легкість у відпилюванні і нездатність кристалізуватися. До того ж якісна пудра ніколи не пожовтіє на нігтях.

Можливо, з першого разу новачкам не пощастить і їм не вдасться зробити гарний дизайн. Для того, щоб виконувати на нігтях справжні шедеври, створювати об’ємні оригінальні акрилові малюнки, доведеться багато тренуватися. Спершу потрібно відчути структуру матеріалу, повністю звикнути до нього. Не засмучуйтеся після першої невдачі! Трохи попрактикувавши, ви зможете виконувати чудові малюнки і станете постійною володаркою неповторного манікюру.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.