Home / Твоя краса / 9 ефективних рецептів краси з груш

9 ефективних рецептів краси з груш

Груші вже давно використовують в косметології. Косметика для шкіри і волосся з груш вважається корисною та ефективною. У складі соковитих фруктів містяться вітаміни В1, В2, С, Е, А, ніацин і фолієва кислота, які підтримують молодість. Крім того, груша багата органічними кислотами і ефірними маслами, які відмінно тонізують, освіжають і навіть знімають стрес!

Ефективні рецепти з груш

9 ефективних рецептів краси з груш

Маска для об’єму волосся.

Це найпростіша маска з груші, призначена для догляду за волоссям. Візьміть грушу середнього розміру і обдайте її окропом, очистіть від насіння і шкірки, розімніть м’якоть вилкою. В отриману масу добавте 1 ч. л. набряклого в холодній воді желатину. Втирайте цю суміш у волосся і в шкіру голови, потримайте 15 хвилин, після чого промийте локони шампунем.

Зміцнююча маска для волосся.

Подрібніть м’якоть найм’якшої груші, змішайте її зі злегка збитим яйцем, з маленькою ложкою лимонного соку і з 1 кавовою ложкою реп’яхової олії. Розмішайте і масажними рухами втирайте маску в шкіру голови та за допомогою гребінця розподіліть по всьому волоссю. Через двадцять хвилин промийте локони теплою водою, а далі прохолодною водою.

Маска для відновлення волосся.

Очистіть м’яку грушу і подрібніть м’якоть до стану пюре. Збийте яєчний жовток і змішайте його з грушею, добавте ложку рідкого меду і ложку яблучного соку. Вимийте голову і на вологе волосся нанесіть суміш. Витримайте 15 хвилин, сполосніть маску теплою водою, а далі нанесіть на локони бальзам.

Маска проти роздратування і почервоніння шкіри.

Маска з м’якоті груш сприяє швидкому загоєнню дрібних ран, подряпин, запалення і подразнення на шкірі. Краще всього для цих цілей брати стиглі дикі груші. В них містяться біологічно активні речовини, органічні кислоти та вітаміни. Подрібніть м’якоть до стану кашки, накладіть на обличчя на 20 хвилин, а далі вмивайтеся теплою водою. Груша прекрасно тонізує і освіжає шкіру, а також має омолоджуючу дію.

Маска для проблемної шкіри.

Розімніть м’якоть груші, процідіть, отриману кашку змішайте з сухим молоком, щоб вийшла густа маса. Нанесіть на шкіру товстим шаром і залиште на 20 хвилин. Маска підходить для проблемної шкіри з висипом вугрів і схильності до сильного виділення жиру. До речі, проти підвищеної жирності є ще один рецепт: відвар з листя груш. Ним протирають обличчя двічі в день. Такий відвар знімає запалення, прекрасно тонізує шкіру і зменшує її жирність.

Маска з грушею і яблуком.

Ця поживна маска підійде для шкіри всіх типів. Візьміть одну м’яку грушу і солодке яблуко, а також 10 мілілітрів знежиреного кефіру. Фрукти перетріть на дрібній тертці, після чого в отримане пюре добавте кефір, перемішайте і накладіть на шкіру. Через 15 хвилин вмийтеся спочатку теплою, а далі холодною водою.

Зволожуюча маска з груші і меду.

Для цієї маски вам знадобиться груша твердих сортів. Очистіть грушу і видаліть серцевину, наріжте дуже маленькими шматочками. Добавте в грушу 5 мілілітрів рідкого меду і 10 мілілітрів жирних вершків. Розімніть суміш виделкою, накрийте її целофаном і залиште на 1годину. Щільним шаром накладіть отриману маску на шию та обличчя, залиште на 15 хвилин, далі вмийтеся прохолодною водою.

Маска для сухої шкіри.

Стиглу м’яку грушу очистіть від шкірки, розімніть виделкою м’якоть, добавте 2 столові ложки подрібнених вівсяних пластівців і 10 мілілітрів оливкової олії. Перемішайте інгредієнти і нанесіть на шкіру шиї та обличчя. Через 15 хвилин вмийтеся прохолодною водою, нанесіть зволожуючий крем на шкіру.

Поживна і очищаюча маска.

Залийте 50 грамів рису 200 мілілітрами води. Доведіть воду до кипіння, добавте до рису маленьку очищену цибулину, розрізану навпіл. Через 10 хвилин зніміть ємність з вогню, дайте охолонути відвару. Вийміть цибулю, а рис розімніть виделкою. Перемішайте його з розім’ятю м’якоттю однієї груші і нанесіть товстим шаром на обличчя. Через 15 хвилин вмийтеся теплою водою.


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *