Home / Твоя краса / Жіночі груди / Обвислі груди. 7 порад, як уникнути обвислих грудей

Обвислі груди. 7 порад, як уникнути обвислих грудей

Жіночі груди не здатні залишатися протягом усього життя підтягнутими , пружними і налитими. Є чимало чинників, які активно протистоять цьому. І, поки люди не навчилися боротися з наслідками старіння, вагітності, годування грудьми, та й гравітацією не в останню чергу, необхідно шукати власні шляхи вирішення проблеми обвислих грудей. Є сім простих, але вірних способів, як уникнути цього стану, а також як поліпшити форму грудей, як підняти обвислі груди, якщо вони вже обвисли. З їх допомогою можна буде знову повернути пружність і красу грудей.

Обвислі груди. 7 порад, як уникнути обвислих грудей

Обвислі грудиОбвислі груди. Стабільна вага

    Тим, хто не бажає буквально в розквіті років роздобути обвислі груди , варто кинути експерименти з так званими йо -йо дієтами. Вони позначаються негативно не тільки на здоров’ї, але і на фігурі, зокрема, грудей. Якщо вага постійно змінюється то в бік збільшення, то зниження, шкіра починає обвисати в усіх місцях. Вона просто не встигає скорочуватися. У підсумку обвисають живіт, руки, стегна, сідниці і … як не сумно, груди.

 Обвислі груди. Відмова від сигарет

   Куріння призводить не тільки до раку легенів , а й до ряду інших захворювань і станів. Зокрема , починає різко псуватися шкіра. Знижується вироблення колагену і еластину – основних білків , які відповідають за пружність шкіри. Як підсумок : обвислі груди . Крім цього , вони стають ще й зморшкуватими , а їхній колір стає жовтуватим , як втім , і колір решти шкіри тіла.

 Обвислі груди. Правильна підтримка

   Щоб уникнути проблеми обвислих грудей , необхідно забезпечувати їй необхідну підтримку. Під час тренувань не варто нехтувати спортивним бюстгальтером: він підтримає груди оптимальним чином. Дівчатам, які відрізняються великим розміром грудей, необхідно правильно підбирати бюстгальтер, який не буде пережимати, а також правильно регулювати лямки: вони не повинні бовтатися і при цьому не впиваються в шкіру.

 Обвислі груди. Гарна постава

   Постава дозволяє не тільки виглядати більш впевненою в собі і стрункою, з її допомогою і груди будуть здаватися вищими і красивішими. Коли спина дівчини згорблена, то навіть самі бездоганні і високі груди стануть обвислими і маленькими. Але досить розпрямити спину, розправити плечі і підняти підборіддя догори – і все змінюється.

 Обвислі груди. Самомасаж

   Масаж здатний творити чудеса, і про його властивості відомо споконвіку. Масаж грудей не тільки підтягне їх , але і дозволить звільнити від застійних рідин , які перешкоджають їхньому підйому і росту. Якщо є можливість скористатися послугами партнера , то це тільки допоможе зміцнити відносини . Якщо ж ні , то можна робити масаж обвислих грудей і самій. Досить опанувати правильну техніку .

Обвислі груди. Віджимання

   Вправи, зокрема віджимання – це прекрасне тренування для тонусу м’язів верхньої частини тіла. Крім того, вони допомагають зміцнити м’язи грудей і зробити груди більш високими і підтягнутими.  Віджимання – це непрості вправи. Тим, хто ще жодного разу їх не робив, можна почати з віджимань з упором на коліна. Поступово м’язи будуть розроблятися, і стане виконувати такі віджимання все простіше і простіше.

Обвислі груди. Силові навантаження

   Є і ще один спосіб, як можна допомогти грудям набути колишньої форму. Це за допомогою силових вправ. Є кілька різних вправ, і для них потрібні гантелі різної ваги: від півкілограма до 2,5 кілограмів. Все залежить від статури дівчини та її витривалості, а також ступеня фізичної підготовки. Взяти гантелі в руки і опустити їх уздовж стегон. Потім розвести руки з гантелями в сторони, як птах махає крилами. Це одна з багатьох вправ, що сприяють зміцненню грудей.


Check Also

Вправи для підтяжки грудей – дієві

Вправи для підтяжки грудей  допомагають знайти гарні груди правильної форми, а це мрія будь-якої жінки. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *