Home / Діти / Як зробити квіти з серветок своїми руками?

Як зробити квіти з серветок своїми руками?

Серветки є вдома практично у кожного з нас. Вони є незамінним атрибутом в кафе і ресторані, з них створюють різноманітні прикраси для банкету. Проте не кожен знає, як зробити квіти  з серветок самостійно. Сам процес не займе багато часу. Під силу вирішення цього завдання навіть дитині шкільного віку. Але перед тим як приступити до створення шедеврів, слід придбати серветки різних відтінків. За допомогою отриманих в ході роботи аксесуарів можна буде додати оригінальність і яскравість святкового застілля, оформити панно для кухні або дитячої кімнати.

Як зробити квіти – підготовка матеріалів

Як зробити квіти з серветок своїми руками

Для того щоб зробити квіти з серветок, будуть потрібні:

паперові серветки;

скотч, бажано кольоровий;

дріт;

зубочистки;

ножиці;

клей ПВА;

голка і нитки.

Як зробити квіти  – виготовляємо красуні-айстри

Найпростішим і популярним варіантом як зробити квіти  є айстри.

Перед тим як зробити квіти  візьміть три серветки однієї кольорової гами. Складіть ці квадрати один до одного, з’єднавши всі сторони і кутики. За допомогою ножиць зробіть з квадратної форми коло, при цьому точність виконання, яке не має істотного значення, циркуль не потрібен. Квітка буде виглядати навіть натуральніше, якщо краї пелюсточокк будуть нерівними.

Нанесіть крапельку клею на середину шарів і притисніть. Клей можна не використовувати, якщо пришити шари серветок звичайною ниткою.

По краю отриманого кола зробіть невеликі надрізи, приблизно 2-3 см (в залежності від розміру самої заготовки). За допомогою вістря ножиць закрутіть їх в пелюстки – просто проведіть по поверхні кожного шару лезом, і вони самі скрутяться в трубочку. Замість ножиць можна використовувати зубочистку.

Візьміть виріб за центральну частину нижнього кола. Злегка потягніть її і зігніть, щоб в результаті утворився загострений кінець, який слід замотати скотчем або ниткою. Виправіть пелюстки. Квітка готова!

Як зробити квіти  – натуральні гвоздики

Схожим методом можна створити гвоздику. Для цього виріжте з квадратів серветок фігурні кола за допомогою фігурних ножиць. Готову квітку можна прикріпити до дроту, попередньо обмотаного серветкою зеленого кольору. Визначте свій твір мистецтва в заздалегідь приготовлену вазу.

Перед тим як зробити квіти  з серветок самостійно, скористайтеся корисною порадою: проводити обрізання країв квадратів можна різними методами – в формі зубців або хвиль. Дайте простір своєї фантазії!

Як зробити квіти  – виготовляємо троянди

 Перед тим як зробити квіти  для роботи візьміть одношарові без малюнків серветки рожевих, червоних, помаранчевих кольорів. Але такі, тобто одношарові, як правило, не зустрічаються в магазинах. Тому беріть стандартні серветки, складені в чотири шари. Розгорніть їх і наріжте по згинах, утворюючи невеликі квадрати. Так потрібно вчинити з серветками всіх кольорів.

Як зробити квіти з серветок своїми руками 1

Візьміть одну заготовку, складіть навпіл, з’єднавши протилежні сторони. Край по лінії згину закрутіть жгутиком.

Як зробити квіти з серветок своїми руками 2

Вільний край заготовки зафіксуйте на зубочистці, закріпивши ниткою. А закручений джгутом край відігніть, надайте йому форму пелюстки трояндочки. Перший крок виконаний.

Далі візьміть нове полотно, закрутіть його, виконавши всю попередню роботу. Зафіксуйте наступну пелюстку на зубочистці.

Продовжуйте формувати квітку з серветок до тих пір, поки її розмір не задовольнить вас.

Як зробити квіти з серветок своїми руками 3

Як зробити квіти  – виготовляємо лілію

Всього однієї серветки, згорнутої вчетверо, буде досить для того, щоб зробити оригінальну лілію.

Складіть її по діагоналі, від закритого кутика до відкритого.

Як зробити квіти з серветок своїми руками 4

Проведіть зріз напіввідкритих кутів від вершини до середини. Якщо виконаєте зріз по дузі, квітка вийде більш реальною.

Кут, який залишився закритим, потрібно обмотати кольоровим скотчем в один шар.

Пелюсточки виправити.

На дріт насадити лілію. Кінчик дроту слід вивести в середину квітки, закріпити на ньому кульку з вати, пофарбованої жовтою фарбою.

Для виконання самої лілії найбільше підійде біла серветка.

Як бачимо, зробити квіти своїми руками дуже просто. Варто тільки захотіти, і результат обов’язково вас задовольнить.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *