Home / Діти / Як зробити чарівну палочку своїми руками?

Як зробити чарівну палочку своїми руками?

Річ в принципі не про дитячу «іграшкову» паличку, яку маленькі ряджені «принцеси» носять з собою на всілякі новорічні ранки. Йтиметься про справжнісіньку, реальну чарівну паличку, у владі якої захистити свого власника від будь-якої небезпеки, що виходить від всіляких невидимих сутностей, які наповнюють наш світ. Як зробити чарівну палочку  спробуємо дізнаись далі.

Як зробити чарівну палочку

jak-zrobutu-charivny-palochku-svojimu-rykamu

Паличка може стати виконавцем найпотаємніших бажань. Однак, не варто зловживати силою, якою ви зарядите свою паличку. Чарівна паличка, якою б могутньою вона не була, є інструментом в руках людини. Тому, потрапивши в чужі і невмілі руки, вона може нашкодити навіть своєму господарю!

Якщо ви все ж зважилися і вважаєте, що без палички чарівної вам життя не життя, тоді знайте, що на її виготовлення у вас піде цілий рік. Чи не зупиняє такий довгий термін? Тоді – вперед до мрії, проявіть всю пильність, наполегливість. У процесі створення палички вам багато чому доведеться її навчити, а також багато чому навчитися самому. Навчатися ви будете разом зі своєю паличкою протягом всього свого життя – саме цим терміном ваша паличка, наділена вашими енергіями, проявлятиме властивості «чарівної» і зможе чаклувати.

Як зробити чарівну палочку. Хто зможе зробити діючу паличку

Магічні жезли, що володіють реальною силою, а не просто красиві сувеніри, може зробити далеко не кожен.

Не варто братися за це людині з сильно ослабленою енергетикою, наприклад, в результаті тривалої хвороби.

Такій людині слід спочатку відновити свої сили, наприклад, перебуванням на природі на самоті. Також не можна виготовляти такий інструмент жінці в період місячних виділень, так як в цей період жінка виливає в великих об’ємах  негативну енергетику, і ця енергетика може передатися магічним предметам, наслідки ж можуть бути найрізноманітнішими.

Деякі маги не без підстав вважають, що магічні предмети, виготовлені людьми, у яких рік народження закінчується на цифру нуль (1960, 1990, 2000), не матимуть чаклунської сили. Магічні дії, спрямовані за допомогою таких предметів, як би «йдуть в нуль».

Як зробити чарівну палочку. Як підібрати матеріал для палочки?

Для того щоб правильно виготовити палочку своїми руками (бувають і не зовсім правильні, про них мова піде пізніше), потрібно відшукати своє дерево, яке добровільно погодиться (так-так, саме погодиться, ви не помилилися!) стати вашим товаришем і помічником на все життя.

У пошуку відповідного дерева, слід відключити всі сторонні думки, зосередитися на задачі, слухати свою інтуїцію, надіти чистий одяг зі світлої тканини, взяти з собою невеликий тканинний мішечок з сіллю, який потрібно буде викинути на зворотному шляху, по дорозі ні з ким не розмовляти.

Зверніть увагу – дерево є теж жива істота! З ним також можна розмовляти, спілкуватися. У деяких людей дуже добре розвинені здібності, за допомогою яких вони спілкуються з навколишньою природою! Але якщо ви не володієте такими здібностями – не впадайте у відчай! Інтуїцію і завзятість ніхто не відміняв!

Отже, для правильної чарівної палички найкраще підійде молоденьке деревце. Якщо ж на ваш заклик відгукнулося потужне дерево – тоді попросіть гілочку у нього.

Саме «попросіть»! Для того щоб «почути» своє дерево потрібно не один день побродити в парку, в лісі, погуляти в саду.

Зайнятися пошуком матеріалу для палички ви можете в будь-яку пору року, навіть зима-осінь не є перешкодою спілкуванню з деревом. Так, дерево спить, але воно продовжує чути, а значить, може вам відповісти.

Підходячи до кожного деревця, звертайтеся до нього шанобливо зі своїм проханням, просіть у дерева гілочку як свого вірного товариша і помічника.

Прислухайтеся до себе, можливо, вас як магнітом притягне до потрібного вам дерева.

Вибравши підходящу галявину, усядьтесь серед дерев, приведіть всі свої думки в порядок, почніть медитацію – вона допоможе зосередитися, прибрати все зайве і увійти в гармонію з природою.

При попередньому виборі дерева ви можете керуватися також кельтським гороскопом, в ньому ви дізнаєтеся, яке дерево відповідає вашому характеру. Але, знову-таки нагадуємо, що дерево має дати згоду і добровільно віддати вам свою гілку.

Виявляючи фантазію, ви можете знайти ще безліч способів єднання з природою, які вам в подальшому дуже знадобляться – з чарівною паличкою ж теж потрібно спілкуватися, подумки зливатися …

Деякі фахівці радять для чарівної палички вибрати ядерні породи дерев. У молодих рослин серцевина м’якша, а дорослі відрізняються більш твердою основою, міцнішою.

Цікавими властивостями будуть володіти палички, виконані з дуба, сосни, а також бамбука.

Якщо ваш вибір припав на деревину бамбука, тоді вам просто необхідно буде відправитися в місця зростання цього дерева. Ще кращим варіантом буде вирощений власноруч в горщику бамбук – він уже наполовину енергетично з вами пов’язаний.

А ви знаєте, що з великим успіхом навіть у наш час чарівними паличками користуються жерці Ганеша і навіть деякі індійські Йогіни! Вони вже точно не відкриють нам свої багатовікові таємниці і способи виготовлення паличок!

jak-zrobutu-charivny-palochku-svojimu-rykamu-1

Чи буде володіти наша паличка магічними властивостями?

Отже, ви пустилися гуляти по лісі (парку, саду). Медитуючи, ви відчули, що вас «кличе» якесь дерево. Ще мить і ви вже стоїте під ним. Спробуйте почати з деревом діалог, прислухайтеся … Якщо ви володієте здібностями спілкування з природою – вам буде легше налагодити контакт з потрібним деревом. Якщо немає – включайте інтуїцію.

Слухайте свої відчуття уважно і не думайте зрізати першу-ліпшу гілку. Коли ви явно почуєте відгук дерева, поясніть йому, для чого потрібна вам паличка. Поясніть, що зробите з неї магічну річ, яка буде вам товаришем і помічником. Тільки отримавши згоду від дерева подарувати вам гілку, ви можете приступати до наступного етапу!

Згоду отримали. Тепер потрібно правильно відсікти потрібну гілку. Для цього вдарте по основі гілки різко, але не сильно. Доказом того, що все-таки ви правильно все розчули і правильно зрозуміли відповідь дерева, буде легко відпала гілка.

І ось тепер починається друга важлива частина перетворення звичайної гілки в чарівний інструмент чаклунства.

Відео по темі: Як зробити чарівну палочку  в домашніх умовах?!

Як зробити чарівну палочку за одну секунду

Якщо ви досвідчений маг і чаклунський інструментарій потрібен терміново, можна дуже швидко, буквально за секунду, зробити тимчасовий жезл, який допоможе, наприклад, відбити напад ворога. Візьміть будь-який циліндричний предмет, на який впаде ваш погляд в хвилину гострої необхідності, подумки обдайте його сильним вогнем, який очищає від усього чужорідного.

Потім швидко скажіть три рази, тримаючи вищезгаданий предмет на витягнутій правій руці: «Допоможи зараз, відплачу після!».

Отже, чаклунський предмет готовий практично за секунду, він годиться для екстрених силових впливів і здатний в кілька раз посилити ваш магічний посил. Після використання йому потрібно обов’язково подякувати, але застосовувати її більше не можна. Вночі віднесіть її до перехрестя і залиште на дорозі.

Як зробити чарівну палочку в домашніх умовах

Зробити нашу супутницю в світі магії можна і не виходячи з дому, достатньо швидко. Це можуть бути некласичні способи їх виготовлення, а головне – нетиповий матеріал для виготовлення цього інструменту магії.

Так, магічного помічника можна зробити з:

картону

паперу

ебоніту

хорошого кришталю

простого олівця

Нижче будуть розглянуті деякі види таких інструментів.

Як зробити чарівну палочку з паперу

Нашу помічницю можна також виготовити з паперу, адже папір, як відомо, роблять з деревини. Для цього скачайте в дуже щільний рулончик аркуш паперу, бажано новий, але обов’язково безперервний по всій довжині рулону.

Підійде для цього папір, що використовується для апаратів-самописців, або ж просто довгий шматок паперу. Далі – контакт з шкірою тіла протягом доби і зарядка магічною енергією, як сказано вище.

jak-zrobutu-charivny-palochku-svojimu-rykamu-4

Особливістю нашої чаклунської супутниці, зробленої з паперу, є те, що вона гірше підходить для грубих силових впливів і має більш короткий термін служби, ніж аналогічна палиця з цільного дерева. Так як зробити чарівну палочку  з паперу справжню досить просто, то вона краще підходить для любовної магії.

Як зробити чарівну палочку з простого олівця

Так, її можна зробити навіть з такого буденного інструменту, як простий олівець. Підходять для цієї мети тільки дерев’яні олівці, які не автоматичні і не з гнучкого пластику.

Спочатку покрутіть олівець між долонями протягом двох-трьох хвилиночок, виганяючи з нього чужу енергетику (цю дію можна опустити, якщо він абсолютно новий і купувався в фабрично закритому пакеті).

Потім заточіть олівець, примовляючи заклинання результативності та думаючи про той магічний предмет, який вийде з цього олівця. Заточувати його краще новим ножем і тільки вночі.

Потім покладіть вже заточений предмет під подушку, попередньо обернувши його в чорну або темно-синю тканину. Весь наступний день носіть його разом з собою.

jak-zrobutu-charivny-palochku-svojimu-rykamu-7

Після цього, пізно вночі, вимкнувши електричне освітлення, запаліть свічку (бажано з чорного воску), і напишіть на аркуші паперу три рази фразу: «Був олівець простим, тепер чаклунським став».

Вранці палицю з олівця можна перевіряти і користуватися нею.

Як зробити чарівну палочку, щоб чаклувати

Настає дуже важливий момент! Гілка отримана, тепер потрібно з неї правильно виготовити саму паличку.

Для початку отриману гілку потрібно позбавити від бічних пагонів і бруньок, очистити від кори, надати задуману форму і зачистити до гладкості.

Візьміть вашу гілку в руки, вирівняйте місце зрізу, обріжте інший кінець гілки, залишивши палицю 20-40 сантиметрів в довжину;

Зріжте всі наявні на гілці пагони;

Тепер відкладіть ніж! Надалі, при виготовленні палички він вам більше потрібен не буде! Всі процеси потрібно буде виконувати вручну!

Очистіть заготовку від кори за допомогою нігтиків і зубів. Коли заготовка стане повністю білою можна зупинитися – кора успішно знята;

Далі вирівняйте її за допомогою абразивного каменю якнайкраще, до набуття нею рівної циліндричної форми

Очищена паличка повинна добре висохнути протягом 10-15 днів, для того, щоб ми могли перейти до наступної операції. Звертаємо вашу увагу – паличка повинна постійно контактувати з господарем;

jak-zrobutu-charivny-palochku-svojimu-rykamu-2

Наступний етап – вигладжування. Для цього потрібно взяти тільки натуральні інструменти, а саме – дрібнозернисту пемзу або камінь. З їх допомогою, не поспішаючи, вкладаючи всю душу вам слід ретельно обробити паличку. При бажанні ви можете один кінець палички загострити. Відшліфувавши таким чином паличку, добийтеся її повної гладкості, вирівняйте її по всій довжині;

Для зручності та з метою постійного носіння палички з собою, виконайте в ній (знову за допомогою нігтів!) маленький отвір і протягніть в нього петлю з тасьми.

Нехай вас не лякає те, що незабаром, гладенька паличка покриється дрібними тріщинами – це нормальний і закономірний процес. Продовжуємо шліфувати і добиваємося повного висихання палички – тоді вона вже не буде тріскатися, а залишиться гладкою назавжди. Коли такий результат досягнутий, знайте – ваша паличка для чаклування повністю готова!

jak-zrobutu-charivny-palochku-svojimu-rykamu-3

Як зробити чарівну палочку справжню своїми руками?

Обов’язковою умовою є постійний контакт господаря зі своєю майбутньою чарівною паличкою (з моменту зрізу)! Будь то душ, будь то ліжко, робота, вулиця – заготівля «кандидат» в палички повиненбути з вами постійно і щомиті! Контактуючи з господарем, вона набирається його енергією, народжується як паличка! Перебуваючи з господарем в різних життєвих ситуаціях, вона разом з ним відчуває господареві емоції, що дозволяє паличці налаштуватися на господаря і увійти з ним в контакт. Найцікавіше те, що з часом і господар буде відчувати емоції, які відчуває паличка – зв’язок то двосторонній. Намагайтеся при кожній нагоді брати паличку в руки, розмовляйте з нею, розповідайте їй про свої бажання, пропускайте через неї свої думки. Здійснюючи магічні ритуали, головним учасником дійства повинна бути ваша чарівна паличка.

Коли такий результат досягнутий, знайте – ваша паличка для чаклування повністю готова!

Не покидайте свою «чарівницю» ні на мить протягом цілого року – саме за цей час паличка насититься саме вашою енергетикою. Контакт встановиться такий потужний, що будь-яке ваше бажання, будь-яка ваша прослизнувша думка буде відома чарівній паличці. Вона стане грізною зброєю в ваших руках, захистом і товаришем. Розлучитися з нею ви не захочете ніколи!

На самому початку ми згадували, що є ще один вид паличок, який зробити легше, простіше, але і тривалим ефектом роботи така паличка не відрізнятиметься.

Паличка – виріб вийде наполовину чарівним в тому випадку, якщо ви не будете з нею щомиті контактувати, якщо терміни її виготовлення істотно скорочені, якщо при її обробці ви застосовували замість натуральних каменів наждачний папір або пилку для нігтиків.

У такій паличці теж будуть присутні деякі чарівні властивості, ось тільки прослужить вона зовсім не довго.

Відео, як зробити чарівну палочку  Гаррі Поттера

Як зробити чарівну палочку. Правильні прикраси для чарівної палички

Важливим, хоч і не обов’язковим, моментом у виготовленні чаклунських предметів є прикраса їх мінералами (дорогоцінними каменями), натуральною шкірою або іклами тварин. Ці прикраси можуть збільшувати чарівну силу палички, якщо вони додані правильно і відповідно до цілей, для яких вона виготовлялася.

Зачарований предмет, виготовлений для силової магії, можна прикрасити камінням холодних тонів: лазурит, аметист, блакитний кальцит.

Жезл для магії любові краще прикрасити камінням теплих тонів: рубін, аурипігмент. Для жезла-захисника найкраще підійдуть прикраси зі шматочків шкіри і іклів тварин.

jak-zrobutu-charivny-palochku-svojimu-rykamu-5

Вас не злякало все прочитане? Ви не боїтеся бути володарем Сили такої потужності? Тоді шукайте і творіть, але не забувайте, що вами має керуватись у першу чергу справедливість, об’єктивність і милосердя. Інакше, ваша ж зброя в чужих руках буде направлено на вас самих! Полегшувати страждання людей, зціляти невиліковні хвороби, позбавлятися від шкідливих сутностей – ось гідне застосування для чарівної палички.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *