Home / Твоя краса / Обличчя / Як зробити форму брів красивою вдома

Як зробити форму брів красивою вдома

 Питання, як зробити форму брів, хвилює практично всіх представниць прекрасної половини людства. І це неспроста, адже правильно підібрана форма, а також вдало вибраний колір здатні з пересічної дівчини зробити справжню красуню. Тому професійні візажисти, перед тим як приступити до накладання макіяжу, приділяють багато часу саме цієї частині обличчя.

Як зробити форму брів

jak-zrobutu-formy-briv-krasuvoju-vdoma

Люди завжди розуміли, що за допомогою брів можна впливати на загальний образ людини. У Стародавньому Єгипті вважалося нормальним, щоб все тіло жінки було повністю позбавлене волосся, в тому числі і на голові. Однак таке обличчя виглядало зовсім не привабливо, тому з часу правління цариці Нефертіті жінки стали малювати брови, використовуючи фарбу чорного кольору і надаючи їм красиву широку форму.

Красуні Клеопатрі ми зобов’язані введенням в моду такого елемента макіяжу, як підфарбовування брів: замість того, щоб їх голити, стародавні єгиптянки за допомогою чорної фарби стали прагнути зробити брови більш виразними.

Серед жінок Стародавнього Китаю в моді були зрощені варіанти. Такої форми вони домагалися за допомогою соку спеціальної рослини, який стимулював зростання волосся і робив їх темнішими.

Як правильно вискубувати брови в домашніх умовах і надавати їм гарну форму

У Древній Русі була поширена форма, схожа на дугу. Для більшої виразності брови виділяли за допомогою підручних матеріалів – вугілля або сурми.

Жінки середньовічної Європи прагнули надати своїм виглядом святість. Це виражалося в тому, що вони, бажаючи візуально збільшити свій лоб, голили частину волосся, тим самим піднімаючи лінію початку їх росту, а брови зовсім видаляли.

У ХХ-му столітті мода на форму брів змінювалася стрімко. Так, в 1920-і роки модними були намальовані тонкі варіанти, кінець яких йшов до скронь.

У 1950-ті роки на зміну тонким бровам в моду увійшли широкі. Взявши за зразок Одрі Хепберн, дівчата припинили вискубувати волоски і прагнули зробити брови густішими.

У 1980-і роки модною стала природність, це стосувалося в тому числі і обличчя. Жінки намагалися зберегти густі брови і їх вигин, дарований самою природою.

Незважаючи на періодично з’являючі тренди, в основному всі візажисти сьогодні рекомендують дотримуватися природності. У тому числі це стосується і брів. Адже природа багатьох нагородила густими бровами красивого кольору. Потрібно лише правильно їх коригувати, щоб завжди мати гарний вигляд.

Як зробити форму брів. Форма обличчя має значення

Перед тим як зробити красиві брови, необхідно визначити форму обличчя людини, яка вирішила відкоригувати свої брови вдома. Саме від цього залежить, які варіанти прикрасять обличчя людини, а які, навпаки, будуть виглядати непривабливо. Фахівці виділяють п’ять основних типів обличчя, які залежать від співвідношень різних частин один з одним і їх гостроти:

Кругле.

Квадратне.

Трикутне.

Овальне.

Прямокутне.

jak-zrobutu-formy-briv-krasuvoju-vdoma-1 jak-zrobutu-formy-briv-krasuvoju-vdoma-2

Як зробити форму брів  для овального обличчя. Овальне обличчя вважається найбільш правильним. Але іноді власниці навіть найідеальнішої форми обличчя хочуть зробити якісь риси більш помітними, а невеликі дефекти усунути. Щоб зробити овал обличчя більш м’якеньким, закруглити гостре або квадратне підборіддя, бровам підійде кругла форма з плавною лінією зламу.

jak-zrobutu-formy-briv-krasuvoju-vdoma-3

На овальному вузькому обличчі краще виглядають прямі, що не дуже тонкі брови. Слід уникати надмірно тонких брів на вузькому обличчі, таке обличчя буде нагадувати сумного міма. Якщо у дівчини з овальним обличчям досить велике підборіддя і рівні вилиці, підкоригувати лінію підборіддя можна шляхом подовження краю брови за допомогою олівця. Колір олівця треба підібрати на тон світліший, ніж колір брівок. Ідеальна форма брівок для овального обличчя – довгі, вигнуті, хвостики трохи опущені вниз. Вигин брівок не повинен бути дуже помітним. Колір брів наближений до природного. Занадто яскравий колір зробить форму обличчя більш витягнутою.

Як зробити форму брів  для круглого обличчя. Часто власниці круглого обличчя вважають це великим недоліком і намагаються знайти способи, як надати обличчю витягнутий овальний вигляд. Найправильніше рішення – підібрати форму брівок. Найкраще підійдуть дугоподібні брови, з чітко окресленими лініями. Не можна робити ярковираженний злам, краще зробити його плавним і розташувати в кінці брів, над зовнішнім краєм райдужної оболонки очей. Формувати дугоподібні брови можна за допомогою видалення зайвих волосків, коригуючи форму за допомогою олівця. Якщо домогтися бажаної форми не виходить, можна зробити злам за допомогою макіяжу. Спочатку піднімаємо волоски брови від внутрішнього краю до центру за допомогою щіточки для брів. Освітлюється місце під вигином брови за допомогою хайлайтера.

jak-zrobutu-formy-briv-krasuvoju-vdoma-4

Для круглого обличчя абсолютно не підходять прямі і закруглені брівки.

Як зробити форму брів  для квадратного обличчя. Найкрасивіша форма брів для квадратного обличчя: трохи закруглені, що пом’якшують форму обличчя і обов’язково доглянуті. Щоб сформувати такі брови, видаляємо всі волоски, які не відповідають наміченим планам. Щоб випадково не видалити потрібні, періодично розчісуємо вгору і вниз за допомогою щіточки. Така процедура допоможе визначити зайві волоски. При квадратній формі обличчя акцент краще змістити на очі, тому брови доглянуті, плавні і трохи світліші, ніж волосся. Надати легкий відтінок можна за допомогою тіней. Прямі чіткі лінії брів не підходять власницям квадратного обличчя, вони зроблять геометрію ще чіткішою.

jak-zrobutu-formy-briv-krasuvoju-vdoma-5

Як зробити форму брів   для трикутного обличчя. Обличчя з яскраво вираженим широким чолом і вузьким підборіддям називається трикутним.  Таке обличчя нагадує за формою серце. Такому типу обличчя краще вибрати форму брівок «врозліт» або класичну. Брови повинні мати рівномірний невеликий вигин і класичну, середню довжину. Приступаючи до вищипування брів, спочатку визначаємо точку, в якій буде перебувати злам. Видаляємо зайві волоски, розташовані знизу брів. Верхній контур брови краще не коригувати. Хвостики брів трошки опущені вниз. Яскравість і чіткість можна додати за допомогою олівчика або тіней. Місце вигину освітлити за допомогою хайлайтера.

jak-zrobutu-formy-briv-krasuvoju-vdoma-6

Категорично не рекомендується при такій формі обличчя подовжувати брови, це зробить верхню частину обличчя ще ширшим. Також не можна і вкорочувати брови, інакше підборіддя буде виглядати ще більш вузьким.

Як зробити форму брів  для витягнутого обличчя. Витягнутому обличчю краще надати більш округлі обриси. Щоб зробити красиву форму брівок для витягнутого обличчя, треба прагнути надати бровам рівну лінію. Хвостик не повинен опускатися вниз, краще, якщо він продовжить лінію брів. Волоски біля перенісся і на нижньому контурі брів видаляємо. Добре, якщо брови будуть досить густі і обов’язково без вигинів.

jak-zrobutu-formy-briv-krasuvoju-vdoma-7

Як зробити форму брів. Корекція

У тому, щоб зробити форму брівок вдома професійно і акуратно немає нічого складного. Відповідну до різних типів обличчя форму тепер можна з’ясувати без праці. А зараз буде представлений алгоритм, який відповість на питання, як зробити ідеальні брівки правильно і без особливих зусиль.

Секрет вигнутих брів досить простий: необхідно всього лише знати, як правильно визначати місце заломлення. Надалі потрібно орієнтуватися на ту форму, яку дарувала природа, піддавши її легкому коригуванню.

Потрібно взяти будь-який олівець (або пензлик). Дивлячись в дзеркало, необхідно розташувати інструмент так, щоб він утворював лінію, що сполучає крило носика і зіницю. Там, де олівчик перетнеться з брівкою, і буде перебувати заповітна точка.

Щоб виявити місце, де повинна починатися брова, слід за допомогою все того ж олівця з’єднати крило носика і внутрішній куточок ока. У точці, де інструмент перетне брову, остання і повинна брати свій початок, навіть якщо, на ваш погляд, це здається неправильним і дещо недоречним.

Необхідно локалізувати місцезнаходження третьої точки – місця, де лінія буде закінчуватися. Для цього потрібно за допомогою олівця з’єднати крило носика і тепер вже не внутрішній, а зовнішній кут ока. А далі все за схемою: місце перетину інструменту і брови – точка закінчення.

Далі слід реалізувати знання на практиці. Для цього знадобиться олівець кольору, що контрастує з забарвленням брів. З його допомогою потрібно позначити контури, виходячи з правил визначення трьох основних точок: початку, зламу і кінця. Після завершення цієї процедури стане зрозуміло, як багато зайвих волосків необхідно піддати видаленню.

Для вищипування брів знадобиться такий інструмент, як пінцетик. Попередньо його потрібно піддати дезінфекції (наприклад, за допомогою спирту або хлоргексидину). Далі для пом’якшення шкіри рекомендується змастити жирним кремом і лише після цього приступати до корекції брів.

Для багатьох ця процедура здається досить болючою. Однак, як то кажуть, краса вимагає жертв, і заради приголомшливого ефекту можна трохи потерпіти. Знизити хворобливість відчуттів дозволить правильна техніка позбавлення від зайвих волосків. Так, волосок пінцетом потрібно захоплювати під самий корінь з тим, щоб він не зламався, а був видалений з коренем. Смикати потрібно по росту волосся, а не проти. Недотримання цієї рекомендації може призвести до появи у великій кількості врослих волосків, що утруднить їх видалення. Акуратність також не завадить. Висмикуючи волосся, переконайтеся в тому, що не захопили до того ж і ніжну шкіру під ним. Це може викликати роздратування. Після видалення непотрібних волосків слід не забути про наявність намальованих контурів і змити їх. Далі змастіть брови живильним кремом, олією і дайте шкірі прийти в нормальний стан.

Також не зайвим буде пам’ятати про те, що фахівці рекомендують проводити коригування брів перед сном, щоб дати роздратованій шкірі більше часу заспокоїтися. Необхідно не забути і про правила висвітлення: воно повинно бути максимально яскравим. Не варто для первинної корекції використовувати дзеркало зі збільшувальним ефектом, воно може зіграти злий жарт. Правильніше буде залишити його для щоденного видалення дрібних волосків, коли вже постійна форма брів буде визначена.

Природно, перед цією процедурою потрібно провести повний демакіяж, залишивши на обличчі з косметики лише контур брів.

І останнє: ніколи не варто голити зайве волосся на обличчі, тим більше коригувати таким чином брови. Цим інструментом, по-перше, можна видалити частину потрібного волоссячка, яке не призначалося для цього, а по-друге, волоски почнуть рости в кілька разів швидше і стануть більш жорсткими, що утруднить надання бровам правильної форми.

Як зробити форму брів. Тонкощі макіяжу

Після з’ясування того, як зробити форму брів, яка підійде конкретній людині, слід розібратися в тонкощах макіяжу. Це потрібно для того, щоб дізнатися, як зробити ідеальні брови, здатні перетворити будь-кого.

Інструментів і технік для виконання макіяжу брів існує величезна кількість. Розглянемо базові з них: тіні і олівці.

Для початку слід визначитися з кольором брів, він повинен поєднуватися з відтінком волосся і шкіри і не суперечити загальному образу. Так, блондинкам потрібно звернути увагу на світло-коричневі відтінки. Пекучим брюнеткам фахівці радять лише підкреслювати природну форму брів, фарбуючи їх контур чорним кольором. Рудоволосим дівчатам підійдуть каштановий і теракотовий кольори. Шатенкам ж і власницям темно-русявого волосся потрібно взяти на озброєння косметичні засоби на кілька тонів темніші, ніж їх натуральний колір волосся.

Головний інструмент, від якого багато що залежить, – це олівець. Необхідно мати спеціальний твердий гостро заточений варіант, щоб без проблем з його допомогою надати потрібну форму.

Отже, спочатку за допомогою спеціальної щіточки (або попередньо вимитої щітки з-під туші) слід розчесати брови, уклавши їх по росту волосся, з легким ухилом вниз. Потім підготовленим заздалегідь олівцем робимо контур потрібної форми. Далі знову необхідно розчесати брови, але тепер рухами, що нагадують розтирання, щоб розтушувати нанесені раніше олівцем штрихи. Для того щоб контурна лінія виглядала більш чітко, потрібно, скориставшись тінями світлого відтінку, виділити її. З’явилися відносно недавно на ринку декоративної косметики тіні для брів за своїм складом, текстурою і призначенням, які відрізняються від побратимів, які використовуються для повік. Тому в цьому питанні не варто втрачати пильність.

Як зробити форму брів. Як доглядати?

Для того щоб брови завжди залишалися у відмінному стані, недостатньо лише 1-2 рази на місяць піддавати їх корекції. Вони, як і будь-яка частина тіла, вимагають постійного догляду. 10 хвилиночок в день дозволять оздоровити брівки, зробити їх більш густенькими і яскравими.

Ось кілька нехитрих процедур, які дозволять поліпшити стан брів:

Двічі в день, вранці і ввечері, розчісуйте брови за допомогою спеціальної щіточки. Вранці це дозволить привести їх у потрібну форму, а ввечері буде сприяти притоку крові до фолікул, що поліпшить ріст волосся. Якщо відсутнє спеціальне пристосування, можна використовувати попередньо вимиту щітку з-під туші.

Два рази на тиждень рекомендується супроводжувати розчісування брів їх масажем. Цю процедуру краще проводити з косметичним маслом перед сном. Нанесіть ватним диском речовину і розчешіть брови. Залиште на півгодини для того, щоб засіб ввібрався. Потім промокніть сухим диском, щоб позбутися від надлишків олії. Таким чином волоски отримують додаткове живлення і вітаміни.

Кожні 7 днів буде корисно робити живильні маски для брів. Залежно від того, чого потребують брови в конкретній ситуації, потрібно змішувати різні інгредієнти (масла, трави і вітаміни). Це допоможе оздоровити брови, зробити їх яскравими і красивими. Після маски їх можна злегка помасажувати.

Таким чином, зробити красиві брівки ідеальної форми зовсім не важко. Витративши трохи часу і сил, можна отримати результат, який перевершить всі очікування.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.