Home / Макіяж / Як правильно малювати стрілки на очах

Як правильно малювати стрілки на очах

Якщо Ви правильно нанесете макіяж, то Ви кардинально зміните свій вигляд, зробивши очі більш виразними і чуттєвими. Якщо Ви допустите -які небудь помилки при нанесенні макіяжу, то у Вас може вийти плаксивий і трагічний погляд, а також можете змінити форму очей не в кращу сторону. Для того, щоб Ваш погляд був відкритим, цікавим Вам знадобиться кілька секретів про макіяж, тобто про те як правильно малювати стрілки на очах. У цьому немає нічого складного, трохи зусиль і часу і Ви навчитеся красиво і акуратно малювати стрілки. Більшість сучасних журналів, книг і косметологів, пропонують кілька варіантів їх нанесення. Для початку визначтеся з вибором підведення. Малювати їх можна не тільки підводкою, але і олівцем ( контурним), тінями або компактною підводкою. Підводки бувають: рідкі, гелеві, кремоподібні і повдодка – фломастер. Щоб Ваші стрілочки були охайними, то рекомендуємо скористатися рідкою підводкою або у вигляді олівця

Як правильно малювати стрілки на очах

Як правильно малювати стрілки на очах Для цього Вам знадобитися – твердий олівець – м’який олівець (для промальовування внутрішнього віка)

Якщо використовувати олівці різної твердості, то можна створювати стрілочки злегка затемненого або насиченого відтінку. Рідкі підводки, найчастіше, дають насичений колір, також вони дуже стійки і водостійкі. Щоб оптично збільшити очі, використовуйте по верхньому віку підводку одного кольору, а для нижнього іншого . Але що б злегка відрізнялися один від одного. Пам’ятайте, що перед тим як малювати їх, потрібно нанести тональну основу або пудру, потім тіні.

Прості правила нанесення стрілок на очі

1 . Розставте кілька точок, по контуру верхньої повіки, які потім потрібно буде з’єднати в одну суцільну лінію. Лінія повинна потовщуватись від верхнього куточка ока до зовнішнього, кінчик стрілки повинен бути спрямований вгору і виходити за край віка.

2 . Потрібно малювати по лінії росту вій. Це для того, що б не утворився просвіт між нею і краєм ока.

3 . Після промальовування всього контуру, трохи потовщіть її з зовнішнього боку ока, а на внутрішній, вона повинна залишатися тонкою.

4 . Якщо у Вас вийшла не зовсім гарна, то подправьте її, в нерівні місця видаліть вушною, і змоченою в засобі для видалення макіяжу, паличкою. Якщо вона вийшла дуже товста, то нанесіть поверх темні тіні і розтушуйте їх до зовнішнього кута ока.

Як правильно малювати стрілки показано на відео:


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *