Home / Дозвілля / Ягоди годжі відгуки – позитивні та негативні

Ягоди годжі відгуки – позитивні та негативні

Ягоди годжі, які  вирощують в долинах Гімалаїв – надзвичайно корисний продукт з терапевтичної, дієтологічної і косметологічної точки зору. Про їх надзвичайно цілющі властивості відомі з давніх часів. Позитивний вплив даних плодів китайського дерева на організм людей обумовлено їх корисним складом, в якому присутні такі поживні речовини – вітамінчики, мінерали, антиоксиданти. Але є й зворотна сторона «медальки». У чому полягає користь і шкода ягід годжі? Про ягоди годжі відгуки дізнаємось далі.

Ягоди годжі відгуки. Склад і корисні властивості

Поживність ягід полягає в тому, що великий вміст рослинної клітковини і при цьому залишається низька калорійність – одна з головних корисних властивостей, яка сприяє швидкому насиченню і зменшенню апетиту, що і призводить до втрати ваги. При цьому енергетична цінність плодів залежить від кількості вмістимої вологи в них. Так, в 100 г злегка підсушеного даного продукту, який можна придбати в аптеці, міститься 250 ккал, в той час як в свіжих ягодах знаходиться  калорій трішечки менше.

Ягоди годжі відгуки  показують, що вони дуже корисні для нашого організму тим, що багаті вітамінчиком С, залізом, фосфором, кальцієм, бета-каротином. Такий корисний склад ягід дозволяє заповнити нестачу життєво важливих речовин, зміцнити імунітет, зберегти і навіть відновити зір. Дані плоди рекомендуються для того, щоб вживати при серцево-судинних захворюваннях (часта проблема у людей з надлишковою вагою).

Користним буде і вживання ягід годжі для хворих на діабет – глікозиди, які є присутніми в складі плодів, що допомагають знижувати рівень цукру, а також і холестерину в крові. Крім того, рослинний продукт м’яко і делікатно справляється з проблемою закрепів, покращує роботу ШКТ і живить кишкову мікрофлору. Вітамінчик E – ще один дуже важливий компонент ягід, який називають «вітамінчиком краси», адже він, будучи потужним антиоксидантом, покращує структуру і стан дерми, яка в процесі зменшення ваги може обвисати і «прикрашатися»  розтяжками.

Великий вміст вітаміну В1 в плодах цієї тибетської рослини – ще одна причина, по якій фахівці рекомендують придбати ягоди годжі тим, хто хоче скинути надлишкову вагу. Справа в тому, що тіамін сприяє нормалізації обміну вуглеводів, порушення в якому є однією з головних причин виникнення жирових відкладень, а також надає м’яку сечогінну дію, допомагаючи організму позбавитися від надлишкової рідини і набряків.

Крім того, вітамінчик В1 ще називають «антинервін» – нестача його в організмі провокує нервозність, поганий настрій, сонливість вдень, безсоння вночі і, як результат – нічні візити до холодильничка. Плоди містять і рибофлавін (вітамічик В2), який бере участь в гормональному обміні і синтезує енергію. Цей компонент часто можна побачити в складі засобів, які застосовуються для зниження ваги. Користь від цієї  речовини нейтралізується при тому, як нагрівається продукт, та при правильному вживанні ягід годжі буде використання їх в якості завареного чайку.

Вся правда про ягоди годжі відгуки для схуднення: негативні і їх причини

Для людства завжди буде залишатися актуальною проблема зниження ваги. Ті, хто стикається з цією проблемою,яка  залишається актуальною, готові скористатися будь-якими методами. Все більшої популярності серед худантів  набирають саме ягоди годжі. Завдяки їм, як показує реклама, можна досягти вражаючих втрат надлишкової ваги. Про це ж свідчать численні відгуки худантів, які розповідають про те, наскільки вражаючі результати після вживання даних плодів годжі.

Але чи так це відбувається насправді? Адже відомо, що у кожного явища є декілька сторін. Чи обґрунтоване загальне захоплення такими ягодами годжі? І чи є негативні відгуки про дані екзотичні плоди, які ще до недавна не були так розкручені? Про це та багато іншого слід дізнатися всім, хто збирається застосовувати ягоди годжі для зниження ваги.

Ягоди годжі відгуки: невідомий плід з чудодійною силою

Дані ягоди годжі можна з повною впевненістю назвати унікальненьким продуктом. І цей факт просто не можна заперечувати, навіть якщо є бажання сказати про них щось негативне. Тому необхідно дізнатися про їх докладний опис, де буде висвітлена вся правдива інформація про дані ягоди.

У плодах цієї унікальної лікарської рослини міститься надзвичайно велика кількість корисних речовин, вітамінчиків, мінералів, амінокислот. Фосфор, кальцій, цинк, залізо – все це і багато іншого міститься в даних екзотичних ягодах. Крім того, вони є потужним  природним антиоксидантом, який має унікальну здатність сповільнювати процеси старіння в організмі. Дані плоди допомагають боротися з утворенням ракових клітинок у людини, по своїй суті ягоди годжі є профілактичним засобом проти пухлин різного походження.

Ягоди годжі допомагають знижувати вагу, покращують обмін речовин, виводять з організму людини токсини, шлаки і надлишкову рідину (яка, в тілі людини може займати до 4-5 кг ваги). Разом з цим вони лікують безсоння, підвищують потенцію у чоловіків, у жінок збільшують лібідо і пом’якшують клімакс, знижують рівень концентрації цукру в крові, усувають депресивний стан. І це далеко не все, на що здатні саме дані ягоди.

Але більшу частину позитивних відгуків про ці чудо ягоди складають історії худантів про те, як вони втратили надлишкову вагу з їх допомогою. Раніше зробити це традиційними методами їм не вдавалося ніяк. А якщо і вдавалося, то вага тіла швидко поверталася назад, та ще й з новими запасами жиру, які вже точно так легко не усунути.

Але якщо все є настільки добрим, то звідки тоді могли взятися такі негативненькі відгуки від споживання даних ягід?

Ягоди годжі відгуки  реальні: негативний досвід

Трапляється так, що ті, хто їх пробував, скаржаться на ряд виникнення негативних наслідків після їх застосування. Один з таких негативних відгуків свідчив про те, що продукт не приніс жодного ефекту. Зокрема, це стосоується позбавлення від надлишкової ваги.

Також є і такі історії худантів, які стверджували, що після того, як вони вживали ягоди годжі для зниження ваги, у них виникло запаморочення, нудота і навіть блювота. Довелося кілька днів провести на лікарняному, ніби це було важке харчове отруєння. Логічно думати, що далі ці худанти більше ніколи не стануть вживати годжі для зниження ваги.

Частина негативних відгуків вказує і на те, що після вживання ягід виникає безсоння і незначне погіршення концентрації уваги. А ось жінки після вживання їх  нерідко помічали, що посилювалася кровотеча під час місячних, якщо ягоди були прийняті в перші їхні дні. Ще одна поширена скарга ґрунтується на тому, що після вживання виник висип на дермі, свербіж та почервоніння дерми. Все подібненьке припинялося відразу після відмови від прийняття даних ягід годжі.

Отже, вище були приведені найбільш часто зустрівані негативні відгуки на годжі худантів, які вже їх спробували. Але що, якщо розібратися в суті таких потрібних історій худантів? Чому ж у людей виникли такі реакції? Це необхідно вияснити для того, щоб зрозуміти, як діють ягоди годжі, їхня користь і шкода, яка сьогодні так широко і масово обговорюється на форумах.

Ягоди годжі відгуки. Причини для негативних відгуків

Потрібно відмітити, що для кожного наведеного вище негативного відгуку існує цілком розумне і повне обгрунтування. Всі ці негативні висловлювання об’єднує головне: тотальне незнання худантів про те, як користуватися інструкцією по їх застосуванню.

Наприклад, велика помилка застосовування полягає в тому, що ягоди були куплені не в аптеці, а з рук або в сумнівних місцях.

Таке необачне рішення може привести не тільки до відсутності ефекту втрати ваги, але і до важкого отруєння. Адже абсолютно невідомо, що продає під виглядом годжі недобросовісний продавець, і де він їх взяв. А може, це і зовсім не годжі? Після цього не потрібно скаржитися на придбаний неякісний засіб. Щоб придбати хороші справжненькі ягоди годжі, потрібно шукати їх в аптеці. Тепер потрібно розібратися про виникинення запаморочення і нудоти, про які йдеться в деяких відгуках. Насправді, все це стосується того, що людина просто не дотримувалася щодня допустимої дози. А всі перераховані явища, які виникають і погане самопочуття – побічна реакція від передозування даного продукту. У день рекомендується вживати 15-20 г даного засобу, але не більше. Сюди ж потрібно включати і чаї з травами і ягодами годжі. Переборщувати з вживаннями плодів не можна, оскільки в них міститься алкалоїд атропін, який при надмірному вживанні викликає у людини зорові галюцинації і параліч дихання.

Що стосується безсоння, це ще один наслідок неправильного вживання таких  ягід. Їх потрібно вживати до обіду, тому що відразу проявляється бадьорість, енергетичний і тонізуючий ефект, а вже потім заспокійливий. Велику помилку робили ті, хто приймав засіб перед сном. Через це і виникало безсоння, а з ним і невдоволення препаратом.

Щодо посилення виникнення кровотеч слід знати, що плоди годжі справді впливають на згортання крові. Але найчастіше це стосується і виникає у людей старшого віку. Можна припустити, що посилення кровотечі було сказано з незалежними від даних плодів факторами. Такий засіб не можна поєднувати з препаратами, що вживаються від підвищеного артеріального тиску і від цукрового  діабету.

Не варто скидати з рахунків просто банальну непереносимість даного продукту. У людини може виникати алергія на дану екзотику, яка незвична для багатьох. Через це з’являється свербіж на дермі, її почервоніння. Скоротити виникаючі побічні ефекти можна, якщо правильно вживати якісні ягоди годжі відгуки.

Ягоди годжі відгуки. Правильне застосування плодів для схуднення, протипоказання

Цей продукт найчастіше зустрічається у свіжому і в сушеному видах. Іноді можна знайти чаї з різними травами і з ягодами годжі. В такому випадку його потрібно заварити просто як звичайнісінький чай.

Необхідна доза для вживання складає – 15-20 г. Свіженькі ягоди можна вживати самі по собі, а можна добавляти в кашки, наприклад, у вівсяночку або перловочку. Сухі ж плоди можна добавляти в компотики, вживати з фруктами, в складі киселів і іншого. Кожен може знайти ідеальненький для себе варіант.

Разом з цим не можна робити дані ягоди годжі єдиним засобом для зменшення ваги, при цьому харчуватись як зазвичай, ніби й немає ніякої дієти. Переважна більшість людей сподівається, що вони будуть вживати пироги, булочки, жирненьке, копчене, фаст-фуд, а вранці стануть вживати годжі і від цього буде зменшуватись вага. Всі ті, хто мислить подібним чином, можуть розчаруватися в способі, але такого не станеться ніколи. І не потрібно звинувачувати в цьому годжі. Вони тільки допомагають зменшувати вагу. Але ніхто і ніщо не допоможе схуднути людині без неї і власних зусиль.

Тому потрібно для цього  дотримуватися обмеження в їжі, більше рухатися, займатися фізичним навантаженням, дотримуватися режиму, висипатися. Все це допоможе отримати максимальну користь від даних ягід годжі і допоможе швидко скинути вагу. Протипоказань, як таких у годжі немає, хіба тільки індивідуальна непереносимість.

Для когось це стане відкриттям, а для когось підтвердженням того, що вже було знайоме і випробуване до цього. Для схуднення дані ягоди годжі відгуки  свідчать, що вони допоможуть втілити мрію про стрункість. Залишається тільки побажати дієвого зменшення ваги разом з даними ягодами годжі. Негативні відгуки стануть лише повчальними тим, хто тільки починає знайомитися з цим продуктом.

Міф чи реальність: Ягоди годжі відгуки фахівців і худантів

Позитивні відгуки про  диво-ягоди для схуднення встигли полонити багатьох бажаючих мати ідеальні пропорції. Безумовно, ягоди годжі можуть бути частиною здорового меню для схуднення, спрямованого на поступову втрату ваги. Але чи варто нерозважливо захоплюватися? Що кажуть експерти і ті, що худнуть?

Більшість фахівців схильні до думки, що самі по собі плоди не впливають на зниження ваги. Їх вживання корисне лише для живильної підтримки організму під час низькокалорійної дієти і фізичних навантажень.

Є й про ягоди годжі відгуки  реальних худантів,  дівчаток і жінок, які свідчать про позитивні результати. Практично всі вони дотримуються думки, що схуднути вдалося завдяки поєднанню ягід годжі з активним способом життя і відмови від жирних, смажених, висококалорійних і солодких страв. Ті, що худнуть відзначають результати вже після двотижневого курсу, причому разом з припливом гарного настрою і сил.

Зустрічаються поодинокі відгуки схудлих,про те, що хто нібито скинув зайву вагу, приймаючи плоди дерева, не докладаючи ніяких зусиль і продовжуючи харчуватися неправильно. Вірити таким відгуками, однозначно, не варто.

За порадами медиків, перш ніж приступити до будь-якої дієти, в тому числі і в поєднанні з вживанням ягід годжі, потрібно переконатися, чи немає порушень в ендокринології, так як їх наявність може перешкоджати зниженню ваги навіть при найідеальнішому способі життя.

Фахівці з дієтології відзначають, що китайські родзинки можуть принести користь всьому організму, налаштувавши його на правильну роботу, що і допоможе зберігати вагу в нормі. Але якщо насолоджуватися їх смаком, нічого при цьому не змінюючи, ефект буде нульовим. А оцінити в дійсності всю користь незвичайної рослини і зрозуміти, як працюють ягоди годжі для втрати ваги, можна лише спробувавши самостійно.

Ягоди годжі відгуки натуропатів

Фахівці, які несуть в маси ідеї альтернативної медицини, залишають про китайські ягоди годжі найпозитивніші відгуки. Багато фахівців зазвичай відчувають продукт на собі, після чого складають про нього свою об’єктивну думку. Так, виходить, якщо використовувати плоди в їжу регулярно, це збагачує організм масою корисних речовин і сприяє зміцненню імунітету. І дійсно, проведені над складом продукту дослідження показали, що ягоди дуже багаті життєво важливими вітамінами, мінералами і амінокислотами.

Альтернативні медики залишають відгуки про чай з ягодами годжі як про прекрасний бадьорий, тонізуючий засіб, який допомагає позбутися від недосипу і втоми не гірше, ніж ранкова кава. Одночасно такі напої допомагають позбутися від безсоння, що підвищує якість нічного сну. Серед корисних властивостей плодів натуропати, які взагалі завжди дуже стурбовані ефективним очищенням організму пацієнтів, відзначають, що вживання продукту, в силу його м’якої діуретичної і проносної дії, може не просто стати одним з пунктів комплексної програми очищення, а й перетворитися на повноцінну детокс-дієту ,

Ягоди годжі відгуки дієтологів і лікарів

Дієтологи залишають про даны ягоди годжі відгуки  про те, що вони дозволяють людям, що худнуть мінімально безболісно пережити під час дієти відмову від солодощів, поступово позбавляючи організм від так званої «вуглеводної залежності». Крім того, багатий клітковиною склад плодів тибетського барбарису надовго забезпечує відчуття ситості. Якщо ви будете паралельно з вживанням цього продукту практикувати низьковуглеводну дієту і будете вести активний спосіб життя, то ефект зниження ваги буде просто приголомшливий.

Традиційна медицина поки не поспішає відносити плоди до повноцінних засобів для зменшення ваги, але і не заперечує їх повну марність для здоров’я. А поки триває вивчення всіх властивостей продукту, фахівці, залишаючи відгуки про ягоди рекомендують не забувати, що навіть у рослинних продуктів є свої протипоказання, тому їх прийом повинен бути обгрунтований і схвалений фахівцем. Так, плоди не рекомендується вживати при деяких хворобах і станах – гіпотонія, вагітність, лактаційний період, дитячий вік, харчова алергія на цитрусові і червоні плоди,

Одночасно доведено користь ягід годжі в плані істотного зниження тиску артеріального і рівня глюкози в крові. Але якщо ви паралельно з плодами будете приймати спеціальні препарати для гіпертоніків і діабетиків, то таке «масло масляне» не піде про запас, а навіть нашкодить, викликавши гіпоглікемію і погіршення самопочуття – слабкість і запаморочення. Крім того, до кінця ще не проведені дослідження щодо впливу годжі на пухлинні утворення, так що при онкології краще відмовитися від їх вживання.

Ягоди годжі відгуки фітнес-тренерів

Сьогодні в барах фітнес-центрів нерідко можна зустріти б’юті-напої і органічні смузі, створені на основі ягід годжі – спортивні тренери в своїх відгуках повністю солідарні з натуропатами. Плоди вже витіснили такі, по суті, «порожні» енергетики, як кава, і напої з ними рекомендуються до вживання для активних людей все по тим же причинами – заряд бадьорості до, підвищення витривалості під час і відновлення сил після тренувань, нормалізація обміну речовин, зміцнення імунітету.

Фахівці в області спортивного способу життя у відгуках підкреслюють величезну цінність складу ягід годжі. Комплекс з 18 амінокислот, які в звичній рослинній їжі практично ніде більше не зустрічаються і активно застосовуються в спорті, грає величезну роль в процесі спалювання жирів і формуванні м’язів. На процес схуднення амінокислоти впливають по-різному. Одні знижують апетит, інші – активізують травлення, треті – є джерелом енергії і перешкоджають руйнуванню м’язової тканини і появі обвисання дерми.

Ягоди годжі відгуки покупців

Всіх покупців, які вирішують спробувати ягоди годжі відгуки  можна розділити на кілька категорій. По-перше, це люди, які ретельно стежать за якістю і «чистотою» вживаної їжі. Повністю натуральний продукт, вирощений в екологічно чистих гірських районах Тибету, представляються їм ідеальним, «живим» компонентом для меню, який чудово очищає організм від токсинів і шлаків і дає омолоджуючий ефект.

Поряд з поганими відгуками  худантів  про ягоди є і цілком позитивні. Хтось захоплюється тим, що плоди відмінно відбивають апетит. Так, після з’їденої жменьки ягідок на обід або вечерю люди з’їдають набагато менше, ніж зазвичай, а про добавки порції просто забувають. В цілому це знижує калорійність раціону, що прямо сприяє втраті ваги.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

One comment

  1. Лохотрон а не похудання… Сама приймала… Розводять людей як лохів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *