Головна » Активний спосіб життя » Вправи для схуднення живота від Аніти Луценко

Вправи для схуднення живота від Аніти Луценко

Хто з Вас не мріє про ідеально плоский живіт? Скільки разів ми починали качати прес і кидали цю болючу, а іноді і марну процедуру. Але проблема не тільки в нашій ліні, ми просто не знаємо як це робити правильно – вправи для схуднення живота, як це потрібно робити розповість Аніта Луценко.

Вправи для схуднення живота від Аніти ЛуценкоВправи для схуднення живота:

 

Check Also

Домашні вправи для схуднення

Домашні вправи для схуднення

Комплекс вправ для схуднення в домашніх умовах допоможе знайти струнку фігуру кожному, незалежно від того, …

2 Коментарі

  1. З дитинства була пухкенькою. Батьки годували усім та побагато. Тому коли стала підлітком, дуже соромилась свого тіла. При рості 170 я вісила 65 кг. Тому в мене була єдина мрія – схуднути. Сиділа я на декількох дієтах, просто до сьомогу поту займалася у спортзалі. За рік я вже не була гадким каченям. Але на шкірі залижились стрії. Такі нібито рубці. І хоч я вже була худенькою, почала соромитися вже їх.
    Тоді віришила позбутися іїх з допомогою Ферменкола. Доволі ефективний засіб. Використовувала його разом с фонофорезом. Результат не очікувала довго. Вже за курс мої розтяжки пішли. Я дуже щаслива!!! Дякую Ферменколу!

  2. Навіть якщо ви правильно качаєте прес все одно моментального результату не буде. Тут важливо робити все регулярно. Англійську за день чи за місяць не вивчищ, ходити теж не відразу всі вміли. Так само і з пресом. Хочете кубіки? Тоді будьте готові багато працювати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *