Home / Активний спосіб життя / Вправи для схуднення від Аніти Луценко

Вправи для схуднення від Аніти Луценко

Запорукою успіху будь-якого заходу є розумний, професійний підхід. А схуднення – це дуже серйозне завдання, впоратися з яким під силу не кожній людині. Часто ми вдаємося до порад подруг і сумнівним рекомендаціям численних «фахівців», яких зараз в інтернеті безліч. Ці поради іноді суперечать не тільки один одному, а й здоровому глузду. Ось чому дуже важливо вибрати в якості орієнтира рекомендації справжнього професіонала.

Одним з популярних фахівців з бездоганною професійною репутацією можна назвати українського тренера з фітнесу Аніту Луценко. Вона веде на українському телебаченні передачу «Зважені та щасливі», героями якої стають люди з дуже великим надлишком ваги, бажаючі привести себе в гарну форму. Програма схуднення від Аніти Луценко допомогла деяким людям скинути 70-80 кг зайвої ваги!

Вправи для схуднення

Вправи для схуднення від Аніти ЛуценкоРозставте ноги якомога ширше, а руки встановіть на талії. Починайте переміщати вагу тіла спочатку на ліву ногу, а потім на праву. Здійсніть кілька пружних присідань в обидві сторони по 5-7 разів.

Важливо також стежити за диханням, видихаючи на зусиллі і вдихаючи на розслабленні.

У положенні «ноги на ширині плечей» поставте праву руку на пояс, а ліву підніміть вгору. Починаємо виконувати вправу: піднімайте праву ногу (якомога вище), зігнуту в коліні, так, щоб воно торкалося долоні опущеної лівої руки. Повторіть 16 разів, далі змініть руку на праву, а ногу – на ліву.

Починайте здійснювати присідання. Тільки з деякими умовами: сідницями намагайтеся тягнутися назад, а корпус і руки нахиліть вперед. Присідати намагайтеся якомога глибше. Виконуйте 15 разів.

   Розставте ноги і уявіть, що ви боксер: зігніть в ліктях руки і по черзі починайте викидати їх вперед. Намагайтеся вкласти в ці «удари» якомога більше сили. Повторіть 30 разів.

  Встаньте, витягнувши руки вгору. Злегка зігніть ноги в колінах і нахиліться вперед. А тепер починайте одночасно відводити руки назад, здійснюючи рухи півколом. Відчуйте напругу в стегнах і плечах. Повторіть 30 разів.

Вправи для схуднення живота

Ще раз виконайте ці вправи.

Ляжте на спину, закинувши руки за голову і зігнути ноги в колінах. На видиху підніміть голову і плечі вгору, поперек ж повинен як і раніше лежати на підлозі. Це вправа на прес ( можливо Вас зацікавить стаття вправи для схуднення живота або ж Найкращі вправи для схуднення боків і живота ), тому направте всю силу на те, щоб відчути напругу в м’язах живота. Виконайте 15 разів.

    Сидіть в колишньому положенні, тільки руки витягніть уздовж тулуба. А потім по черзі піднімайте ноги. Намагайтеся тягнутися коліном до грудей. Повторіть по 10 разів кожною ногою.

Пропонуємо вправи для схуднення від Аніти Луценко


Check Also

Як накачати швидко попу вдома. Поради спеціаліста

Кожна дівчина мріє про велику, круглу і пружну попу. «Сідничний бум» почався ще з попи …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *