Home / Дозвілля / Трафарети на новий рік. Корисна підбірка

Трафарети на новий рік. Корисна підбірка

Напередодні найулюбленішого і всіма довгоочікуваного свята більшість особливу увагу приділяють прикрасі і декору домашнього і робочого приміщення, завдяки якому можна легко і просто створити найсправжніший новорічний настрій і атмосферу, яка в значній мірі допоможе відчути наближення цього свята. Про такі прикраси, як трафарети на новий рік піде мова далі.

 Трафарети на новий рік. Шаблони для вирізання

Сьогодні, серед великої різноманітності пропонованих ідеї, технік, варіантів і задумів, мабуть, найбільш популярними і затребуваними по праву можна назвати і відзначити витинанки. Іншими словами, трафарети на Новий рік  2018 стануть ідеальним і оптимальним рішенням для дизайну, який до того ж представлений в найрізноманітнішому  асортименті. Якщо ви хочете створити щось власне і цікаве, то можна виявити креативний підхід.

Якщо торкнутися трохи історії, то витинанка – процесЄ, що  позначає акуратне вирізування якихось візерунків, силуетів з паперу. Техніка виготовлення витинанки відома вже не одне століття. Всі трафарети на новий рік 2018 для вирізання на вікно, які використовуються для виготовлення витинанок, в значній мірі змінилися, в порівнянні з тими що були раніше.

Все пов’язано зі зміною традицій народів, сучасного підходу і інших цікавих методик. На думку істориків, після появи паперу, китайські імператори, відразу ж почали шукати оптимальні методики його застосування. Саме таким чином з’явилися паперові прикраси, витинанки, паперові ліхтарики і багато іншого.

Все розійшлося по всьому світу і в кожній культурі народів є власні витинанки. Гарне оформлення вікон – це те, що роблять в кожній країні напередодні Нового року. Ніхто не порушує даних новорічних традицій.

Що стосується слов’янських народів, то багато алтайських народів, також застосовували витинанки як оформлення. Різноманітні новорічні картинки наносяться на вікна досі. Таким чином візерунки на скло говорили про те, що сім’я вже підготувалася до святкування.

На сучасному етапі виробництва новорічних трафаретів і витинанок, все стало набагато простіше. Сьогодні можна новорічні трафарети для вікон з легкістю завантажити в інтернеті, вирізати і наклеїти. Загалом все набагато простіше. Тим більше існує чимала кількість кольорового паперу, яка поліпшить якість витинанок.

Виготовлені з паперу витинанки можуть послужити не тільки новорічним дизайном вікон будинку, квартири, дачі або офісного приміщення, але і стати основою сюжетної картини, поміщеної в раму настінного панно, оригінальної композиції на поверхні дзеркальної шафи або трюмо, традиційної вітальної листівки, паперового ліхтарика для прикраси ялинки, ексклюзивної паперової гірлянди, що складається з декількох симетричних секцій ялинкової кулі, об’ємною прикрасою люстри або настінних бра, новорічної декорації для святкового казкової вистави.

Але, з такими шаблонами також слід бути гранично обережними, особливо приступаючи до їх вирізання, так як тут є свої певні нюанси і невеликі секрети. Як матеріал і основи для такої прикраси можна використовувати картон, зубну пасту, фольгу, білий або ж кольоровий папір, тобто їх можна зробити з того, що у вас є під рукою. Звичайно ж, найбільш популярними сьогодні є і вважаються шаблони, виконані з білого паперу. Отже, що необхідно і потрібно для правильного їх вирізання?

Кольоровий або звичайний білий папір. Найкраще взяти тонкий папір.

Принтер або ксерокс, якщо немає особливих талантів в малюванні. Тоді можна роздрукувати з інтернету або відксерити вже готові шаблони поміченими контурами і місцями надрізів.

Ножиці для вирізання.

Канцелярський ніж з гострим і вузьким лезом.

Кольорові олівці, маркери, фломастери або зубна паста.

Мильний розчин, двосторонній скотч, молоко, клей ПВА, клей-олівець (вибрати щось одне).

Підставка для вирізання. Щоб не пошкодити поверхню столу, потрібно взяти будь-яку підкладку. Це може бути дерев’яна дошка, старий шматок лінолеуму, скляна дошка, фанера, щільний картон що завгодно. Головне, щоб поверхня була абсолютно чистою, інакше трафарети вийдуть брудними і потертими. Найкраще взяти те, чого не шкода потім буде викинути, адже все одно будуть порізи або подряпини на поверхні.

Креативність, гарний настрій і умілі руки.

Трафарети на новий рік. Інструкції з виготовлення витинанок

Виготовлення витинанок, досить нескладний процес, для реалізації якого буде потрібно тільки вирізати ескізи. Саме на цю процедуру йде велика частина часу. Для початку потрібно роздруковувати трафарети на новий рік  2018 на вікна, які ви зможете використовувати в подальшому.

Насправді сьогодні існує велика кількість цікавих методик виготовлення трафаретів. Найкраще використовувати паперовий трафарет, який допоможе вам досягти кращого результату.

Для виконання робіт потрібні такі матеріали, як:

ножиці, офісний папір, вирізка 2018 трафарет, мильний розчин.

Для виготовлення з паперу на вікна витинанок потрібно намалювати або завантажити шаблони.

Вирізаємо з даних шаблонів трафарети або так звані витинанки.

Велика частина часу йде саме на вирізки.

Далі за допомогою мильного розчину приклеюємо до вікна витинанки.

Найголовніше на початковому етапі помити всі вікна. Підготовка вікон до нового року ведеться на основі застосування спеціальної інструкції. Для кожної людини, яка хоче зайнятися даними роботами, з виготовлення витинанок, потрібно заздалегідь сформувати ескіз.

Тобто все що ви хочете нанести на вікно. Завантаживши трафарети на новий рік  2 018 для вирізання, ви зможете з легкістю добитися якісного виконання поставленого завдання. Практично всі шаблони для вирізання з паперу, які розміщені на сайтах мають стандартне виконання.

Якщо ви хочете зробити креативні витинанки, то самостійно намалюйте картинки і фігурки, які хочете приклеїти. Як певних додаткових декоративних матеріалів можна застосовувати зубну пасту з невеликою кількістю гуаші. Дана суміш наноситься на вікно і потім легко стирається. З її допомогою можна нанести будь-які малюнки на скло.

Як правильно клеїти трафарети

Після того, як ви підготували трафарети для прикраси, можна приступати до їх наклеювання. Найголовніше ретельно підготувати вікна. Потрібно їх вимити від пилу і інших забруднювачів. В даному випадку, потрібно застосовувати якісні миючі засоби, щоб прикраси на вікна на 2018 рік не відклеювалися.

Якщо ви не знаєте де взяти якісні шаблони, то можете завантажити новорічний трафарет на вікно, прямо з сайту присвяченого даній тематиці. Щоб правильно прикрасити вікна до Нового року, буде потрібно скотч або мильний розчин. Другий варіант з милом, був вище розглянутий. Якщо ви хочете клеїти трафарети на скотч, потрібно використовувати невеликі смужки. Після того як ви наклеїли витинанки, акуратно лезом обрізаємо лінії решт скотча, залишаючи близько 5 міліметрів по краях.

Таким чином буде виходити красиве панно. Практично всі трафарети на новий рік  2018 для вирізання на вікно, будуть відмінно триматися, навіть якщо в квартирі буде протяг. Ми прикрашаємо вікна на Новий рік, для того щоб якимось чином створити радісний настрій, привернути перехожих. Використовувані 2018 трафарети допоможуть вам прикрасити свою квартиру в повному обсязі. Загалом проявіть всю свою креативність і зможете досягти необхідного результату.

Яскраве оформлення, креативний підхід – все це дозволить зробити красиві витинанки.

 Які витинанки бувають

Насправді кожна людина знаходить власне бачення представленого трафарету. Це можуть бути:

  • Сніжинки
  • Казкові персонажі
  • Тематичні картинки
  • Фігурки тварин
  • Написи

 Ви можете створити все що захочете. Найголовніше дотримуватися черговості виконання всіх правил та інструкцій. В даний час в інтернеті, можна знайти готові трафарети, роздруковувати їх і наклеювати. У вас піде на всі маніпуляції не більше однієї години. Можете залучити до виконання даних робіт дитину. Найголовніше забезпечити безпеку при використанні гострих канцелярських предметів.

В результаті найправильнішим буде відзначити і виділити наступний алгоритм послідовних дій.

Крок 1. Визначтеся з дизайном. Придумайте для кожного вікна в будинку якусь оригінальну і неповторну композицію, або одиночний малюнок. Далі ви побачите зразки трафаретів, які пропонуємо ми і зможете їх використати.

Крок 2. Якщо Ви вже визначилися з візерунком, перемалюйте його. Можна роздрукувати, якщо погано малюєте або щоб заощадити час. Якщо ручний малюнок, позначте області, де потрібно зробити надрізи. Ну а в роздрукованому варіанті простіше, вони вже призначені відразу.

Крок 3. Виріжте прикраси. Варіантів вирізання два: вирізання з одного цільного листа або вирізання ножицями візерунка з аркуша паперу складеного в кілька разів. При першому способі потрібно закріпити лист до поверхні, на якій будете вирізати. Вирізати трафарети потрібно з центру, і особливу увагу приділити маленьким деталям.

Після дрібних деталей переходьте до великих, так Ви легко збережете цілісність виробу. І в кінці, вирізайте вже зовнішній контур картинки. При другому способі все просто. Потрібно скласти аркуш у кілька частин, далі нанести малюнок лише на одну сторону і вирізати по ній.

Порада: складаючи папір в один раз, можна вирізати красиву і симетричну ялинку, складаючи в два рази – цікавих новорічних сніжинок, а складаючи три або чотири – янголят або сніговиків, що тримаються за руки. Не рекомендується загинати лист більше ніж 4 рази, як він стане дуже товстим і буде погано вирізатись. Контури вийдуть не рівними і не гарними.

Отриманий простір в серединці можна заповнити кольоровим папером. Так виріб буде виглядати більш барвисто і святково.

Крок 4. І остання дія – безпосередньо прикраса вікна. Наклейте трафарети на вікно повністю, або зафарбуйте тільки порожні частини. Обидва варіанти виглядають ефектно. Клеїти картинку можна за допомогою скотча, мильного розчину, клею, і навіть молока.

З милом будьте обережні, так як папір може розкиснути і втратити первісний вигляд. Крім того відмити вікна від мильного розчину завдання не з легких.

Погодьтеся, процес вирізання та створення новорічних шаблонів це дуже захоплююче і цікаве заняття, яке припаде до душі не тільки дорослому, але і дитині. А що це значить? Все просто, створення новорічного декору і атмосфери стане доброю нагодою весело провести час всією родиною.

Трафарети на новий рік. Рекомендації

  1. Якщо ви зібралися займатися виготовленням красивих витинанок, то покличте свою дитину, допомогти вам. Таким чином ви урізноманітните з ним спілкування і з користю проведете час. Крім цього, спільна праця має велике значення для морального і культурного розвитку малюка. Також робота з різними трафаретами розвиває дрібну моторику рук. Ви можете йому довірити малювати шаблони.
  2. Використовуйте тільки якісний офісний папір. Також рекомендується мильний розчин робити з чисто білого мила, щоб не залишалося фарби на трафаретах при висиханні.
  3. При наклеюванні, потрібно акуратно, сухою ганчіркою розгладити ваші трафарети, щоб видалити повітря, що скупчилося під витинанками, таким чином вони будуть щільно прилягати до поверхні.
  4. Після того як новорічні свята пройдуть, для того щоб з легкістю видалити папір і нанесення трафаретів зі скла, розпорошіть на них воду. Таким чином структура паперу промокне і трафарети з легкістю відклеяться. В даному випадку вам не буде потрібно шкребти скло.

Новорічні свята – це пора яскравих подій і готуватися до них потрібно заздалегідь. На сьогоднішній день виготовлення прикрас з паперу має масу нюансів, які вимагають дотримання деяких правил і рекомендацій. Якщо ви вирішили займатися виготовленням витинанок, то зробили правильний вибір.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *