Home / Дозвілля / Традиції на новий 2021 рік Бика. Корисна підбірка

Традиції на новий 2021 рік Бика. Корисна підбірка

Кожен Новий рік дарує нам відчуття наближення чогось чарівного. Це свято дарує людям можливість почати все з чистого аркуша, приступити до реалізації грандіозних планів, залишити всі негаразди в минулому. Домогтися усього бажаного можна, прикладаючи для цього максимум зусиль.Про цікаві та корисні традиції на новий 2021 рік Бика  піде мова далі.

Традиції на новий 2021 рік Бика. Як зустрічати 2021-ий, щоб не розлютити Бика

Традиції на новий 2021 рік Бика. Корисна підбірка

Не зайвим також буде залучення удачі в новому році. Ця примхлива леді, як стверджують астрологи, буде на боці тих, хто буде враховувати особливості нового східного господаря 2021-го року. Знаючи головні прикмети року Бика, легко задобрити цей тотем, домогтися його заступництва, забезпечивши тим самим для себе і своїх близьких щасливі прийдешні 12 місяців.

Щоб рік був щасливим і вдалим, радять під час бою курантів загадати найзаповітніші бажання. Якщо потрібно залучити багатство, варто взяти частування з рук вагітної жінки. Це не тільки приверне достаток, а й щастя в сімейному житті. Коли б’ють куранти, радять встигнути написати бажання і спалити його. Якщо все встигнути зробити, значить Бик виконає всі заповітні мрії.

Розбити шампанське на жаль, розлита його невелика кількість до щасливого і вдалого життя. Якщо шампанське відкривалося швидко і легко, значить рік буде успішним в усьому.

Погано буде людині в рік Бика, якщо вона зустріне його хворою. Особливу увагу радять приділити тому, кого зустрінуть люди в перший день після нового року. Значить таким буде весь 2021 рік.

Щоб не злити нового господаря, радять виключити червоні кольори в іграшках. Це допоможе задобрити Бика і позитивно відбитися на майбутньому. Найкраще використовувати білі, золоті, срібні, жовті, помаранчеві, коричневі, сірі прикраси. Монети на ялинці або під нею залучать в будинок багатство і щастя.

Гірлянди, так само як і саму верхівку радять одягати господареві будинку, це дозволить в 2021 році бути вдалим у всьому. Привертає везіння, щастя і любов. Використовуючи дані традиції на новий 2021 рік Бика  можна позитивно вплинути на Бика і зарядити будинок удачею і гарною енергетикою. Якщо покласти під ялинку сіно, то можна буде загадати найзаповітніші бажання і вони втіляться в реальність.

Кожен новий тотем звертає увагу не тільки на те, як люди його зустрічають, але і на те, як вони прощаються зі старим східним господарем. Візьміть до уваги такі важливі моменти:

 1. Забороняється напередодні свята прати речі. Тим самим людина ризикує змити достаток, позбавити фінансової стабільності себе і свою сім’ю. Замість того, щоб затіяти прання, краще ретельно очистити своє житло і тіло, це Бик вітає.
 2. Не можна залишати гаманці без грошей. В цілому носити їх в такому вигляді – погана прикмета, яка в фінансовому плані не обіцяє нічого хорошого. В наступаючому 2021 році порожній аксесуар може залучити безгрошів’я. Про це важливо пам’ятати перед святом. Перевірте власний гаманець і попросіть зробити те ж саме своїх рідних. Якщо комусь із близьких нічим наповнити портмоне, поділіться з ним грошовими коштами, але не передавайте їх з рук в руки. Покладіть купюри або дрібниці на стіл про себе повторіть «Віддаю, але собі залишаю». Це додаткова перестраховка, спосіб прив’язати до себе удачу у фінансовій сфері.
 3. Заборонено скупитися, бути в спілкуванні з оточуючими черствим. Таких людей покарає вже не Щур, а Бик. Останній просто зробить рік для людини з неналежною поведінкою складним. Будьте добрішими: частіше відвідуйте церкву, допомагайте близьким, знаходьте час для благодійності. Все добро, зроблене напередодні нового 2021-го, повернеться до вас. Доброю ідеєю крім усього іншого стане роздача старих речей нужденним. Таким чином, ви вб’єте двох зайців одним пострілом: звільните місце в шафі для нових речей, простягнете руку допомоги тим, хто її потребує.
 4. Не позичайте гроші в останній тиждень 2020 го.
 5. Перед тим, як розсаджувати гостей за святковим столом, запаліть 7 свічок, які стануть магнітом для фінансових благ.
 6. Не сваріться з рідними, друзями, колегами. Поставте крапку в уже існуючих конфліктних ситуаціях. Примиріться з усіма, кого ви образили, хто поранив вас. Це дозволить привернути до себе Бика. Крім того, це корисно з точки зору душевного комфорту і рівноваги.
 7. Не забудьте покласти в кишеню святкового вбрання велику купюру. Немає кишень? Сховайте гроші в аксесуарі, з яким ви станете перед очима гостей.
 8. Займіться перед новим роком приготуванням випічки. Необов’язково готувати цю страву по складному рецепту. Простого пирога, який символізує добробут і достаток, більш, ніж достатньо. Їсти його до бою курантів не можна. Після півночі розріжте випічку на шматочки, один відкладіть, щоб засушити його для зберігання протягом всього 2021-го в якості оберега. Зверніть увагу на те, що справжнім магнітом для грошей стане пиріг із дріжджового тіста. Під час приготування його необхідно повторювати змову «рости моє багатство швидше, ніж це тісто».
 9. Роздайте борги, погасіть кредит. Якщо останнє зробити ви не можете, внесіть обов’язковий платіж в більшому обсязі, ніж потрібно.
 10. Украшайте перед новорічною ніччю не тільки ялинку і житло, святковий стіл, а й фікус. Якщо такого в будинку немає, придбайте його. Традиції на новий 2021 рік Бика свідчать, що така прикмета буде цікава в першу чергу молодим людям, що зазнають проблеми з продовженням роду.
 11. Щоб не хворіти в 2021-му, постарайтеся максимально зміцнити здоров’я перед святом. Не відкладайте заплановані операції, інші маніпуляції в кабінеті лікаря, пройдіть обстеження, якщо в цьому є необхідність.

Традиції на новий 2021 рік Бика. Як святкувати 2021 рік, щоб догодити Бикові

Щоб весь прийдешній рік 2021-ий був щасливим, зверніть увагу на прикмети святкування головної ночі року. Рекомендується:

 1. Не лінуватися, витратити час і сили на організацію вечірки. Не плануєте зустрічати свято з друзями або близькими, великою компанією? Все одно не шукайте відмовки для того, щоб не накривати на стіл. В іншому випадку Бик замучить вас нудьгою, сірістю днів.
 2. 1 січня зберіть недоїдену їжу з тарілок, щоб згодувати нею бездомних тварин. Не викидайте святкове частування, щоб не злити нового східного господаря.
 3. Не поспішайте мити посуд, прибраний зі столу. До перших сонячних променів він повинен залишатися брудним.
 4. Оточіть себе хорошими людьми, щоб перша фраза, сказана вам в 2021-му, була позитивною. Таку ж енергетику тоді матиме і весь рік.
 5. Після відпочинку по закінченню святкової вечірки не сідайте снідати, не поцілувавши близьких.
 6. До 2-го січня не виносьте з дому речі. Не важливо, мова йде про сміття або про предмети, які ви маєте намір передати в руки іншим. Разом з ними ви ризикуєте відвести з житла щастя і удачу, яку не під силу дарувати людині Бикові.
 7. Почекайте з миттям підлог. 1-го січня робити цього не можна, інакше змиються всі блага.
 8. Незважаючи на габарити нового тотема, він вважається твариною активною, тому сидіти на місці в новорічну ніч не можна. Продумайте розважальну програму. Влаштуйте конкурси, танцюйте, веселіться.
 9. Дайте новому року запалити ялинку. Переконайтеся попередньо в тому, що вона прикрашена в улюблених кольорах тотема. Під святковим деревцем поставте статуетку у вигляді Бика. На гілочки повісьте пустушки, якщо в 2021-му ви хочете обзавестися потомством. Прикрасити їх можна і грошима (досить розмістити кілька великих купюр), щоб таким чином привернути в будинок гроші.

Кортить дізнатися, яким буде 2021-ий? Зверніть увагу на природу, поведінку тварин. Побачили птаха білого кольору, що кружляє поруч з будинком? Прийдешній рік буде сповнений сюрпризів. Запримітили вночі бездомну кішку? У рік Бика вас чекає щастя в особистому житті. Щоб підвищити ймовірність такого успіху потрібно пригостити тварину чимось смачним і спробувати знайти йому новий будинок.

Традиції на новий 2021 рік Бика. Сервіровка столу: прикмети на Новий 2021 рік

У європейських країнах і на заході святкування нового року майже ніколи не асоціюється з багатим на кулінарні шедеври столом. Традиції на новий 2021 рік Бика, щоб готувати багато частувань потрібно дотримуватися всім без винятку.

Навіть якщо ви змушені відзначати свято на самоті, подбайте про приготування смачної їжі і приділіть більше уваги сервіровці столу. Щоб привернути удачу, задобрити нового східного господаря, рекомендується:

 1. Зробити акцент на улюблених кольорах Бика, але не переборщувати з ними. Добре, якщо посуд, наприклад, буде кольору, який до душі тотему, а скатертина нейтральна, контрастна.
 2. Відмовтеся від подачі страв з яловичини, навіть якщо мова йде про даний продукт, як про інгредієнт в невеликій кількості. Замініть його на свинину, качку або індичку, курку, кролика.
 3. Не лінуйтеся і займіться прикрасою святкових частувань. Добре, якщо візуально вони будуть нагадувати Бика, його морду. Експериментуйте з декором, всі старання тотем оцінить по достоїнству.
 4. По центру столу поставте шампанське. Перед боєм курантів наповніть їм келихи гостей, за 12 секунд до півночі загадайте бажання і випийте ігристе вино до дна. Той, хто встигне це зробити, обов’язково отримає підтримку з боку Бика.
 5. Подавайте 12 або більше страв. Добре, якщо їх буде рівно 12, що символізують кожен місяць прийдешнього року. Необов’язково, щоб кожна страва була великою. В ідеалі зустрічати рік Бика потрібно з їжею в тому обсязі, яка може бути з’їдена за час святкової вечірки.
 6. Бик обожнює, якщо люди ведуть здоровий спосіб життя. Позбавлення від них привертають увагу господаря 2021 року. Допоможе відновити енергію зі Всесвіту і зарядити організм новою енергією і силою.

Новий 2021-ий рік обов’язково буде щасливим для тих, хто підготується до нього як слід. Підготовка ця крім усього іншого включається вчиненням певних ритуалів, використанням з метою отримання вигоди для себе відомих прикмет, що дозволяють привернути увагу нового тотема, задобрити Білого Металевого Бика.

Традиції на новий 2021 рік Бика. Як відзначають Новий рік в Китаї

У Китаї Новий 2021 рік традиційно зустрінуть двічі 1 січня, як у всьому світі і 12 лютого (дата плаваюча, змінюється щороку). Східна країна славиться незвичайними традиціями і поглядами на свято.

У Китаї Новий рік відзначають не так, як в Європі. Святкування триває 15 днів, в цей період всі закидають роботу і сповна насолоджуються відпочинком. В 2021 році улюблене свято мільйонів почнуть відзначати 12 лютого.

Китайський Новий рік – чудова можливість порадувати близьких і рідних подарунками та сюрпризами, зібратися за великим святковим столом всією сім’єю. Оскільки господар 2021 – Білий Металевий Бик, свято бажано провести в колі найближчих людей.

Готуватися до нового року в Китаї починають заздалегідь. За кілька днів всюди наводиться порядок: в будинках, офісах, на вулицях. Щоб позбутися негативної енергії і спогадів, вичищають навіть найвіддаленіші куточки.

Замість ялинки китайці ставлять світле дерево. Всі приміщення прикрашають гірляндами, іграшками, фігурками господаря року.

У новорічну ніч прийнято накривати багатий святковий стіл. На Новий рік обов’язково готують такі страви:

рис – щоб майбутній рік подарував багатство;

солодощі – щоб в майбутньому році жилося солодко;

пельмені – щоб збувалися всі бажання.

На Новий рік накривають навіть на тих, хто не зміг прийти. Для них на святковий стіл ставлять тарілки, келихи і серветки. Після основної трапези, китайці відправляються відзначати свято з друзями.

Що подарувати на Новий 2021 рік

У Китаї не прийнято дарувати дорогі, масштабні подарунки. Найчастіше, дарують гроші в червоному конверті. Також вітаються невеликі презенти:

солодощі;

вітальні листівки;

талісмани;

іграшки;

фігурки господаря року.

У східній країні є ряд правил, як неправильно вручати новорічний подарунок:

не можна упаковувати подарунок в синій або білий папір;

ніде не повинна бути присутньою цифра «4»;

не прийнято дарувати подарунок у присутності інших людей;

першим подарунки вручаються людям похилого віку.

Новий рік в Китаї прийнято відзначати шумно і весело. У це свято немає місця смутку і печалі.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *